Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Balandžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Balandžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

2006-04-01 00:03

Avinas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-08-21 06:06

Palmiros priminimas: daugiau laimėsite, jei nutylėsite

8

Kiek įtemptas, nervingas metas, kai norisi nesutikti, ginčytis,įrodinėti savo tiesas. Mat šiandien išgirsti dalykai nebus atsitiktiniai – tai verbalinės magijos metas, kai reikia itin atidžiai klausytis.


2014-08-21 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, rugpjūčio 21 d.

Kiek įtemptas, nervingas metas, kai norisi nesutikti, ginčytis, įrodinėti savo tiesas. Daugiau laimėsite, jei nutylėsite ir labiau įsigilinsite į aplinkinių žodžius (nesvarbu, kieno lūpomis jie bus ištarti). Mat šiandien išgirsti dalykai nebus atsitiktiniai – tai verbalinės magijos metas, kai reikia atidžiai klausytis. Šiandien galite gauti itin vertingą patarimą, pranašišką pamokymą.


2014-08-20 09:25

Astrologė Palmira: jei velsis plaukai - tikėtinas nužiūrėjimas

113|2

Tiks užsiimti bet kokiomis svarbiomis problemomis – verta spręsti finansinius sunkumus, ieškoti naujų rezervų. Tvarkydami dalykinius reikalus siekite aiškumo, konkretumo, tikrinkite jus pasiekiančią informaciją – galite ir apsigauti, matyti norimus, o ne realius dalykus. Beje, nereikėtų šiandien priimti sprendimų, jei kyla abejonių – ryt bus ir aiškiau, ir paprasčiau.


2014-08-20 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, rugpjūčio 20 d.

26

Tiks užsiimti bet kokiomis svarbiomis problemomis – verta spręsti finansinius sunkumus, ieškoti naujų rezervų. Tvarkydami dalykinius reikalus siekite aiškumo, konkretumo, tikrinkite jus pasiekiančią informaciją – galite ir apsigauti, matyti norimus, o ne realius dalykus. Beje, nereikėtų šiandien priimti sprendimų, jei kyla abejonių – ryt bus ir aiškiau, ir paprasčiau.


2014-08-19 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, rugpjūčio 19 d.

12

Subjektyvios nuomonės metas, kai kiekvienas girdi ir supranta pagal save. Laimė, jei sutaps jūsų ir pašnekovo pasaulio matymas. Nesaugu aptarinėti reikšmingų dalykų – tai kvailumo, iliuzijų diena. Jos gali aplankyti net labai protingus, tvirtai ant žemės stovinčius asmenis. Ne laikas dalytis išgyvenimais, įspūdžiais. Netinka aiškintis santykių, priimti svarbių dalykinių sprendimų.


2014-08-19 00:00

Palmira žada nelaimes, jei radę pinigų juos paimsite

90

Subjektyvios nuomonės metas, kai kiekvienas girdi ir supranta pagal save. Laimė, jei sutaps jūsų ir pašnekovo pasaulio matymas ir mąstymas. Antradienį, rugpjūčio 19-ąją, nesaugu skirti svarbių susitikimų, aptarinėti reikšmingų dalykų – tai kvailumo, iliuzijų diena. Jos gali aplankyti net ir labai protingus, tvirtai ant žemės stovinčius asmenis.


2014-08-18 14:15

Palmira apie lemtingąjį pirmadienį: ne laikas tartis su kitais

76

Gali iškilti rimta pasirinkimo problema dėl meilės arba pinigų, ir pagrindinis keblumas bus sąžinės arba priklausomybės (kieno įtakos, pinigų, jausmų) klausimas. Jei taip atsitiktų, žinokite, kad šios dienos sprendimai fatališki ir vėliau apsigalvojus pakeisti juos nebus paprasta – turės prabėgti nemažai laiko. Vis dėlto tai tinkamas laikas rimtai susimąstyti apie savo jausmus, santykius su mylimu žmogumi, sutuoktiniu, taip pat pagalvoti apie pinigus.


2014-08-17 09:44

Astrologė S. Liepienė perspėja – kitą savaitę skęsite rūke

42|3

Rūkas. Daug pažadų, kuriuos sudėtinga tesėti, daug nesusipratimų paprasčiausiose situacijose. Neaiškios instrukcijos, pasiklydę laiškai. Informacijos lauke – tikras rūkas. Galite į tai nekreipti dėmesio, tačiau geriau pabandyti viską išsiaiškinti. O aiškindamiesi pasitikėkite intuicija. Elkitės taip, kaip jums atrodo geriausiai. Visur trūks logikos, todėl geriau neskubėkite, palaukite, kol rūkas išsisklaidys. Nebijokite – niekur nepavėluosite.


2014-08-16 13:01

Palmira ragina romantiškas pažintis megzti šį savaitgalį

52|2

Savaitgalis – lyderių metas. Beje, tai geros dienos ir tiems, kuriems stinga ryžto, energijos, pasitikėjimo savimi, – dabar bus lengva išsijudinti, rizikuoti, žengti lemtingą žingsnį. Nepraleiskite geros progos pasirodyti visuomenėje, susitikti su reikalingais žmonėmis, jei norite pasižymėti ir sustiprinti savo autoritetą. Šeštadienis bus itin palankus įvairiems dalykiniams susitikimams, aktyviai pasinerti į reikalus, įvairiems remontams pradėti ir energingai tvarkytis namie ar sode.


2014-08-16 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

14

Savaitgalis – lyderių metas. Beje, tai geros dienos ir tiems, kuriems stinga ryžto, energijos, pasitikėjimo savimi, – dabar bus lengva išsijudinti, rizikuoti, žengti lemtingą žingsnį.


Populiariausi per 24 val.