Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Palmiros horoskopas šeštadieniui – pirmadieniui

Palmiros horoskopas šeštadieniui – pirmadieniui

2006-04-29 00:02

Šeštadienis smagesnis – būsite energingi ir išradingi, tad nesunkiai rasite paprastų būdų sunkumams įveikti. Tądien tinka ieškoti pamestų daiktų. Kadangi tai – paslapčių atskleidimo metas, galite šeštadienį ar sekmadienį sužinoti ir ne tai, ko norisi. Po pietų įtampa augs. Sekmadienis ir pirmadienis nekokie – verta apriboti bendravimą. Tai konfliktinės dienos įsimylėjusiems. Ne laikas aiškintis santykius.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-11-23 12:35

Kam astrologė S.Liepienė žada gerą savaitę?

9|2

Tamsiausias paros metas - prieš aušrą, todėl Šaulio ženklui svajonės gali išsipildyti tada, kai jis to mažiausiai laukia. Ožiaragiui patariama priėjus kryžkelę, sustoti ir pagalvoti. Kas taikysis, o kas pyks? Kas turi tausoti savus nervus, o kas - svetimus? Astrologės S.Liepienė atsakymai nepalieka abejingų.


2014-11-22 07:36

Palmira įspėja - šį savaitgalį išleisti pinigai nueis vėjais

80

Šeštadienis – persilaužimo diena, kai į įprastus dalykus pavyksta pažvelgti nauju aspektu. Pirma dienos pusė palanki baigti senus darbus, taikytis. Itin palanku tuo metu ką nors kam nors padovanoti, paaukoti. 14 val.22 min. stos Jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo. Dabar jau bus gerai pamąstyti apie ateitį, pasvajoti apie šviesius, džiugius dalykus! Verta planuoti mėnesio darbus – juos įgyvendinti bus lengviau.


2014-11-22 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

4

Šeštadienis – persilaužimo diena, kai į įprastus dalykus pavyksta pažvelgti iš kito taško.


2014-11-21 14:12

Rytų horoskopas kitai savaitei daugeliui pranašauja sėkmę

6|2

Ožiaragiams kitą savaitę astrologas pataria galvoti ne apie kasdienės duonos kąsnį, o apie dvasinius dalykus. Darbe viskas klosis gerai, todėl drąsiai galite skirti daugiau dėmesio sau. Paskaitykite knygą, išsimiegokite ir daugiau laiko praleiskite su šeima. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.


2014-11-21 06:07

Astrologė Palmira pataria iš namų išnešti nereikalingus daiktus

46

Diena susijusi net su dviejų ciklų užsibaigimu – tai Mėnulio mėnesio pabaiga (rytoj stos jaunatis) ir Skorpiono ženklo pabaiga (rytoj Saulė įeis į Šaulio ženklą). Diena tinkama nebent kam nors užbaigti, ko nors atsisakyti, skoloms grąžinti. Nepalanku ko nors pradėti, dirbti įtemptų ar atsakingų darbų. Visai netinka planuoti, pasirašyti svarbių (ypač finansinių) dokumentų, sudaryti sandorių, priimti atsakingų sprendimų – asmeninių, dalykinių.


2014-11-21 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, lapkričio 21 d.

4

Diena susijusi net su dviejų ciklų užsibaigimu – tai Mėnulio mėnesio pabaiga (rytoj stos jaunatis) ir Skorpiono ženklo pabaiga (rytoj Saulė įeis į Šaulio ženklą). Diena tinkama nebent kam nors užbaigti, ko nors atsisakyti, skoloms grąžinti. Nepalanku nieko pradėti, dirbti įtemptų ar atsakingų darbų.


2014-11-20 15:15

Astrologė Palmira: telefonu neaptarinėkite opių klausimų

38

Sudėtinga diena. Būsite veiklūs, kupini jėgų, drąsių sumanymų, tačiau aplinkybės netikėtai atsigręš prieš jus – galbūt teks atsisakyti sumanymo, pakeisti savo nuomonę, įsitikinimus, gali būti net pamintas jūsų orumas. Staiga paaiškės, kad partneriai, draugai yra jūsų priešai, kad bendražygių nuomonė iš esmės skiriasi.


2014-11-20 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, lapkričio 20 d.

4

Sudėtinga diena. Būsite veiklūs, kupini jėgų, drąsių sumanymų, bet aplinkybės netikėtai atsigręš prieš jus – galbūt teks atsisakyti sumanymo, pakeisti savo nuomonę, įsitikinimus. Staiga paaiškės, kad partneriai, draugai yra jūsų priešai, kad bendražygių nuomonė iš esmės skiriasi.


2014-11-19 10:16

Astrologė Palmira: naikinsite lengvai, o kursite sunkiai

52

Rytmetys ramesnis, harmoningesnis, o nuo 11 val. 35 min. prasidės nepalankus metas, kai augs įtampa, stiprės susipriešinimas, konkurencija. Tai nepalankus metas vyrams. Pavojai tyko vadovų, kariškių, sportininkų. Netiks skubėti, blaškytis – nors šiandien apskritai reikia siekti likti kuo ramesniems, taikesniems. Kad ir kuo šiandien užsiimsite, derėtų vengti skubėjimo, agresijos – tai bematant pablogins reikalą, padarys jus pažeidžiamus.


2014-11-19 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, lapkričio 19 d.

4

Rytmetys ramesnis, harmoningesnis, o nuo 11 val. 35 min. prasidės nepalankus laikas, kai augs įtampa, stiprės susipriešinimas, konkurencija. Tai nepalankus metas vyrams. Pavojai tyko vadovų, kariškių, sportininkų. Netiks skubėti, blaškytis – nors šiandien apskritai reikia siekti likti kuo ramesniems, taikesniems. Kad ir kuo šiandien užsiimsite, derėtų vengti skubėjimo, agresijos – tai bematant pablogins reikalą, padarys jus pažeidžiamus. Nors bus sunku nesierzinti, nesupykti, nes itin aiškiai matysite tiek savo, tiek savo pavaldinių, viršininkų ar šeimos narių klaidas, trūkumus, stenkitės nepasiduoti pirmam impulsui, užplūdusiai emocijai.


Populiariausi per 24 val.