Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Palmiros horoskopas šeštadieniui – pirmadieniui

Palmiros horoskopas šeštadieniui – pirmadieniui

2006-04-29 00:02

Šeštadienis smagesnis – būsite energingi ir išradingi, tad nesunkiai rasite paprastų būdų sunkumams įveikti. Tądien tinka ieškoti pamestų daiktų. Kadangi tai – paslapčių atskleidimo metas, galite šeštadienį ar sekmadienį sužinoti ir ne tai, ko norisi. Po pietų įtampa augs. Sekmadienis ir pirmadienis nekokie – verta apriboti bendravimą. Tai konfliktinės dienos įsimylėjusiems. Ne laikas aiškintis santykius.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-03-07 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Savaitgalis suteiks nemažai pasitenkinimo, jeigu skirsite jį bendravimui, kelionėms: susitikite su bičiuliais, aplankykite giminaičius.


2015-03-06 20:02

Moterų seksualumo horoskopas kovo mėnesiui

10

Su pavasarį prabundančia gamta prabunda ir jausmai bei geismai. Sužinokite, ką žvaigždės jums meilės reikaluose lemia kovo mėnesį.


2015-03-06 06:06

Palmira įsitikinusi, kad atėjo puikus laikas susivokti savyje

14

Nurimstame – apima nušvitimas, viskas tampa aišku. Puikus laikas susivokti savyje, tad taikomės (su savimi ir pasauliu). Dingsta įtampa, nerimas, kaip ir raukšlės tarpuakyje... Šiandien bus svarbu nepykti (bent jau dėl to, kad mėnesiui jūsų veido išraiška liktų džiugi, maloni), blogai bus ką nors barti. Patartina užsiimti kasdieniais, įprastais darbais, ieškoti klaidų, jas taisyti.


2015-03-06 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, kovo 6 d.

8

Nurimstame – apima nušvitimas, viskas tampa aišku.


2015-03-05 18:17

Rytų horoskopas kitai savaitei – Jaučius nudžiugins didesnė alga

6|2

Kas turi vengti skubių sprendimų, o kam svarbu nepražiopsoti galimybės pakilti vienu karjeros laipteliu? Ką Rytų horoskopas pranašauja kitai savaitei? Šie klausimai svarbūs tiems žmonėms, kurie neištvertų nė dienos be astrologinės prognozės.


2015-03-05 09:39

Palmira įspėja: laukia sudėtinga Mėnulio pilnaties diena

10

Stigs atidos, susikaupimo, blaivios nuovokos, kritiškumo, atsargumo. Stenkitės būti kantrūs, santūrūs, venkite smulkmeniškumo, saugokite sveikatą – galite sunegaluoti dėl įtampos, per didelio darbų krūvio, nesveikos mitybos. Nesiimkite sudėtingų darbų, atsakingos veiklos – šiandienos klaidos anksčiau ar vėliau paaiškės ir pakenks jūsų profesinei reputacijai, karjerai. Saugokitės bet kokių avantiūrų ir finansų srityje – galite būti įtraukti į pavojingą, nuostolingą veiklą, kuri ilgam išsekins ir sukompromituos.


2015-03-05 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, kovo 5 d.

6

Sudėtinga Mėnulio pilnaties diena. Stigs atidos, susikaupimo, blaivios nuovokos, kritiškumo, atsargumo. Stenkitės būti kantrūs, santūrūs, venkite smulkmeniškumo, saugokite sveikatą – galite sunegaluoti dėl įtampos, per didelio darbų krūvio, nesveikos mitybos.


2015-03-04 06:24

Palmira nustebino: gali nutikti, ko tik norite

16

Trečiadienis, kovo 4-oji, – netikėtumų diena tvarkant reikalus ir bendraujant su mylimu žmogumi, kai sužinote įdomių dalykų, sutinkate nepaprastus žmones, pajuntate nelauktus jausmus. Gali nutikti kas tik nori. Ko gero, tam nebūsite pasiruošę, tačiau atsiras galimybių viską sutvarkyti pakankami gerai ir greitai, nors ir neįprastu būdu.


2015-03-04 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, kovo 4 d.

4

Netikėtumų diena tvarkant reikalus ir bendraujant su mylimu žmogumi, kai sužinosite įdomių dalykų, sutiksite nepaprastų žmonių, aplankys netikėti jausmai. Gali nutikti įvairių dalykų. Ko gero, tam nebūsite pasiruošę, tačiau atsiras galimybių viską sutvarkyti gana gerai ir greitai, nors ir neįprastu būdu.


2015-03-03 12:18

Astrologės S.Liepienės prognozės kovo 3–9 dienoms

4|2

Avinas (03 21–04 19) Savaitė bus panaši į judriąją valandėlę. Su žaidimais, netikėtomis gyvenimo estafetėmis ir santykių aiškinimusi. Vieniems pavyks tai padaryti gražiai, įdomiai ar net smagiai, kiti įsivels į konfliktus, ekstremalias situacijas ir sunkiai galės jas suvaldyti. Kad ir kaip klostytųsi ši savaitė, ji – viena įspūdingiausių per šiuos metus, nes šiomis dienomis vis tiek kas nors įvyks ir jos tikrai nebus nuobodžios.


Populiariausi per 24 val.