Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvos malūnai

Lietuvos malūnai

2006-05-26 19:08

Vieną pavasario dieną, kuri tikriausiai buvo labai panaši į šią, gražuolė Jurga kaimo bažnyčios šventoriuje sutiko šaunųjį Girdvainį. Ir tarp jų žybtelėjo meilė, kuri tikriausiai būtų išsirutuliojusi į ilgą istoriją su gražiomis vestuvėmis, vaikais, anūkais ir proanūkiais.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2014-09-29 22:53

Kerinčius pasaulio vaizdus vilniečiui atveria nepažįstami žmonės

4|2

„Vilniuje norėčiau pamatyti tai, kas primena sovietinę praeitį“, – Juozapo Žygo paprašė britas klajūnas. Toks yra ir po pasaulį besitrankantis J.Žygas – svetur už architektūros ar istorijos paminklus jam įdomiau įlįsti į urvą ar užkopti ant pastato stogo, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Sostinė“. Keliauji ten, kur akys veda, dairaisi to, kas tau įdomu. Tokie yra vilniečio devyniolikmečio J.Žygo tikslai, kai jis išsiruošia pasibastyti po pasaulį. Kelionės pradžioje jis dažnai nežino, kur atsidurs.


2014-09-29 10:48

Lietuvės įspūdžiai iš Irano: šią šalį verta aplankyti kiekvienam

14|52

Gal išprotėjai? Tokiu klausimu draugai palydi ne vieną europietį, pasiryžusį savo atostogas praleisti Irane. Ir vis dėlto kelionė į šią persų valstybę, seniausios pasaulio civilizacijos Mesopotamijos židinį, pilna egzotiškų vaizdų ir netikėtų atradimų.


2014-09-28 21:20

Ukraina: istorinis turizmas Ivano Frankivske merdėja

1

Vienas didžiausių Vakarų Ukrainos miestų Ivano Frankivskas, dar prieš metus dalį pajamų gavęs iš turizmo, šią vasarą dėl Rusijos invazijos Rytų Ukrainoje, skundžiasi turistų stygiumi. Verslininkai, prikeliantys naujam gyvenimui istorinius kultūros paveldo objektus, projektų įgyvendinimą dėl lėšų stygiaus atideda ateičiai.


2014-09-28 07:11

Nairobis A.Užkalnio akimis: Afrika su pavojaus prieskoniu

4|6

Kenija jau yra nebe ta Afrika, po kurią galima ramiai keliauti su pinigine kišenėje ir fotoaparatu ant kaklo. Taip galima daryti – dauguma keliautojų lieka gyvi ir sveiki, tik truputį išgąsdinti, kai miklūs vietos gyventojai išvaduoja ir nuo piniginės, ir nuo fotoaparato. Kai važinėdavau į Keniją dirbti, mūsų biuras kas porą metų prarasdavo po automobilį – atimdavo pakelės plėšikai. Vairuotojui būdavo liepta nesiginčyti ir automobilį atiduoti: mašiną gali pirkti naują, o jei plėšikai nušaus, tai pinigai jau nebepadės.


2014-09-27 21:15

Gruzijoje poilsiavusi Kristina Šumskienė baiminosi būti pagrobta

48|12

„Gaumardžos!“ – šį linkėjimą, neretai atitinkantį mūsiškį „į sveikatą!“, itin dažnai girdėjo savaitę saulėtojoje Gruzijoje su draugėmis viešėjusi Europos centro modelių agentūros įkūrėja Kristina Šumskienė (41 m.). Nors prieš išvykdamos moterys kiek baiminosi dėl saugumo, Gruzijoje įsitikino, jog tiek daug svetingų, vaišingų, atvirų ir labai savo šalį mylinčių žmonių sutiksi ne kiekvienoje kelionėje.


2014-09-27 15:41

Šokėjų pasirodymus Ispanijoje lydėjo ir dainos

4|10| 

Šokti taip, kad susižavėjusi ir palaikanti publika pradėtų dainuoti. Štai kokį didį jausmą Ispanijoje vykusiame pasaulio krepšinio čempionate patyrė „Lietuvos ryto“ komandos šokėjos Giedrė Abromavičiūtė (23 m.), Sigita Belickaitė (20 m.) ir Jelena Koroliova (28 m.)


2014-09-25 16:45

Kinijos brangakmenis: prieš 2700 metų pastatytas miestas

3|20

Jinžongo slėnis. Šanksi provincija, Pindžajo miestas. Šią vietą žino visi senovės Azijos kultūros gerbėjai. Pastatytas prieš 2700 metų ir puikiai išlinkęs iki mūsų dienų miestas 1997-aisiais buvo įrašytas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą.


2014-09-24 20:31

Keliautojų patirtys: keliauti vienui vienam - geriausia

4|3

„Vasara – atostogų metas.“ Tas, kas pirmas pasakė tokią frazę, veikiausiai tyliai paraudonavęs gėdijasi savo žodžių, nes šis mitas seniai sugriautas. Jam draugiją palaiko kitas, besidrovintis prisiimti atsakomybę už savo žodžius: „vienam keliauti neįdomu, nuobodu ir niekam nepatinka“.


2014-09-24 19:46

Keisčiausi daiktai kelionėms privers pakelti antakius

1|11

Planuoti atostogas gali būti sudėtinga. Kraunantis lagaminą visuomet iškyla klausimų, ką pasiimti, o ką palikti. Sukurta daugybė įvairių dalykėlių, kurie turėtų palengvinti ilgas keliones. 10 keisčiausių išradimų, skirtų kelionėms.


2014-09-24 12:45

„Švyturių ralyje“ – azartas ir kūrybinės dirbtuvėlės

Jau šį šeštadienį, rugsėjo 27-ąją, visi kviečiami į pramoginį-pažintinį „Švyturių ralį“, kurio azartas pakvies atrasti Lietuvos ir Latvijos švyturius. „Švyturių raliui“ sutapus su Pasauline turizmo diena, visi norintys galės apsilankyti šalia Klaipėdos švyturio, sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse, pasiklausyti senųjų jūreivių dainų – šančių koncerto.


Populiariausi per 24 val.