Lietuvos malūnai

Lietuvos malūnai


2006-05-26 19:08

Vieną pavasario dieną, kuri tikriausiai buvo labai panaši į šią, gražuolė Jurga kaimo bažnyčios šventoriuje sutiko šaunųjį Girdvainį. Ir tarp jų žybtelėjo meilė, kuri tikriausiai būtų išsirutuliojusi į ilgą istoriją su gražiomis vestuvėmis, vaikais, anūkais ir proanūkiais.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Pramogos
2015-10-09 16:41

Duris atvėrė paslaptingojo pono Barringtono naktinis klubas

6|51

Ketvirtadienio naktį pirmuosius svečius priėmė sostinės širdyje įsikūręs naujas naktinis klubas „Barrington Club“. Uždarame vakarėlyje meistriškai pagamintus kokteilius ragavo daugybė žinomų Lietuvos pramogų ir verslo atstovų. Penktadienį naujasis naktinis klubas atveria duris visiems, mėgstantiems spalvingą naktinį gyvenimą.


2015-10-09 14:37

Keliautojai iš Lietuvos pasaulyje ras dar daugiau vietos

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, išvykstamasis turizmas Lietuvoje auga: šių metų pirmąjį ketvirtį į keliones svetur išvyko beveik 7 tūkstančiais daugiau gyventojų nei praėjusių metų pradžioje. Atsižvelgdamas į didėjančią paklausą, viešbučių rezervavimo portalas „Travel On Spot“ dvigubina apgyvendinimo vietų skaičių – nuo 90 tūkst. iki daugiau nei 210 tūkst. visame pasaulyje.


2015-10-09 13:19

Ingos Stumbrienės gimtadienis Venecijoje – vyro staigmena jai

96|10

Verslininkė Inga Stumbrienė pirmadienį šventė 32-ąjį gimtadienį. Iš ši šventė buvo neeilinė, mat jos vyras Aivaras mylimai žmonai padovanojo kelionę į Italiją tik dviese.


2015-10-08 16:16

Šarūnas Kirdeikis: „Berlynas – puiki vieta laikinai išprotėti“

2|18

Šokėjas ir choreografas Šarūnas Kirdeikis jau kurį laiką stebina nuotraukomis iš skirtingų pasaulio vietų. Kelionių-foto projektas „Vietinis-Svetimas“, kuriame šokėjas tampa judančiu modeliu priešais vietinio fotografo objektyvą, apsilankė Europos kultūros sostinėje – Berlyne.


2015-10-08 15:05

Indrė ir Jogaila Morkūnai pasidalijo medaus mėnesio vaizdais

18|4| 

Prieš mėnesį susituokę Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė medaus mėnesį leidžia Azijoje.


2015-10-08 08:16

Lietuvos buriuotojai: prie gyvenimo sąlygų tenka taikytis

2|14

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė Buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atskirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame penkioliktą dienoraščio dalį.


2015-10-07 18:38

Lietuvos buriuotojai pasiekė tikslą: nepriimtina civilizacija

1|16

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė Buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atskirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame keturioliktą dienoraščio dalį.


2015-10-06 18:10

Lietuvos buriuotojai: nemalonumai vardan egzotikos

2|18

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atsirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame tryliktą dienoraščio dalį.


2015-10-05 12:15

Nauji mokymai Lietuvoje: kaip mušti žmoną, kad ji nesiskųstų?

 

Įsivaizduokite, šuo jūsų neklauso, vaikas – nekontroliuojamas, o žmona tiesiog varo jus iš proto! Netikėtai nemokamą išeitį iš beviltiškos situacijos pasiūlo malonios išvaizdos žmogus. Marius Vasilevičius bandė išsiaiškinti, ar žmonės pasinaudotų nemokama pagalba auginant vaiką, auklėjant šunį arba žmoną. „Šimtaveidis“ – gatvės eksperimentų laida, kuri pralinksmins net didžiausią paniurėlį. Ją žiūrėkite kiekvieną pirmadienį tik Lrytas.tv portale.


2015-10-03 13:19

Dainininkas Tomas Augulis paskui kamuolį – į svečias šalis

5|22

Pasibaigė Europos krepšinio čempionato aistros, aistruoliai sudėjo būgnus, sulankstė vėliavas, nusiplovė dažus nuo skruostų bei plaukų ir pamažu sugrįžo į įprastą gyvenimo ritmą. Tik ne dainininkas Tomas Augulis (45 m.).


Populiariausi per 24 val.