Lietuvos malūnai

Lietuvos malūnai


2006-05-26 19:08

Vieną pavasario dieną, kuri tikriausiai buvo labai panaši į šią, gražuolė Jurga kaimo bažnyčios šventoriuje sutiko šaunųjį Girdvainį. Ir tarp jų žybtelėjo meilė, kuri tikriausiai būtų išsirutuliojusi į ilgą istoriją su gražiomis vestuvėmis, vaikais, anūkais ir proanūkiais.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-08-01 22:11

Turkijos kuriozai: nori papusryčiauti – lėk tekinas

42|5

Kaip pailsėti prabrangiai, tačiau sumokėti labai pigiai? Toks klausimas po atostogų Turkijoje kyla ne vienam poilsiautojui iš Lietuvos. „Jau prieš kelerius metus supratau, kad neverta pirkti kelialapio į Turkiją turizmo agentūrose Lietuvoje. Mūsų šeimai jį nuperka draugai Antalijoje, o mes įsigyjame tik kelionės bilietus. Taip smarkiai sutaupome“, – Vilniaus oro uoste linksmai aiškino Ina Mockaitienė, dviejų studenčių motina.


2015-08-01 15:08

Nidoje kunkuliuoja ne tik džiazo, bet ir teniso aistros

33

Vakarais ir naktimis aistros džiazo arenoje, dienomis – aistringos teniso kovos. Tokiu ritmu šį savaitgalį gyvena Nida.


2015-08-01 14:40

Garsioji Merkinės piramidė vis dar traukia minias žmonių

5|24

Nutviekstas saulės Dzūkijos miškų apsupty spindi stiklinis kupolas. Kupolo viduje stovi trišonė piramidė, o joje – du unikalūs kryžiai, kurie ypatinguoju būdu koncentruoja subtiliąją dvasinę energiją bei perteikia ją šios erdvės lankytojams. Nors nuo jos pastatymo praėjo jau keliolika metų net ir eilinę savaitės dieną čia atvažiuoja gausybė žmonių trokštantys pamatyti šį neįprastą statinį. Būdami jame maldos ir meditacijos metu pasisemia teigiamos energijos, atgauna dvasinę pusiausvyrą, džiaugiasi pagerėjusia fizine sveikata.


2015-07-31 18:04

Prieš srovę plaukiantys baidarininkai jau pasiekė Kauną

21

Liepos 26-ąją Klaipėdoje startavę žygio „Vilties yriai Nemunu“ dalyviai jau pasiekė Kauną – trys prieš srovę plaukiantys baidarininkai ant kranto išlipo senojoje prieplaukoje prie Vytauto bažnyčios. Čia juos pasitiko bičiuliai ir du vienuoliai.


2015-07-31 10:59

Rizikinga premjero išvyka dovanojo įspūdingus sapnus

65|31

Šiek tiek rizikos, bet dovanų už tai – gražūs ir įkvepiantys sapnai. Šalies premjeras Algirdas Butkevičius (56 m.) su žmona Janina (56 m.) neturi prabangos ilsėtis keletą kartų per metus, tad kelias savaites liepą stengėsi praleisti įspūdingai. Šįkart – Šveicarijos kalnų mieste Zermate.


2015-07-30 14:41

Kelionė kemperiu: ką verta žinoti?

2|3

Kemperį galima palyginti su gerokai sumažintu butu, mat jame žmonės naudojasi visais įprastais patogumais – dušu, tualetu, virykle. Tik šis būstas gali riedėti.


2015-07-30 06:57

Ukmergės jūrų skautai be jūros, bet su laivu

2

Nors jūra nuo Lietuvos viduryje esančios Ukmergės yra toli, čia įsikūrę jūrų skautai nesėdi rankų sudėję – jie pastatė pirmąjį savo laivą.


2015-07-29 17:46

„Rafta“ krante švartuosis viena didžiausių irklenčių Europoje

4

Muzikos festivalis „Rafta“, vyksiantis rugpjūčio 7-9 d., skirtas tiems, kurie nori klausytis muzikos jusdami Kuršių marių brizą arba iki pusės stovėdami vandenyje. Tačiau šiemet jau ketvirtą kartą vyksiantis festivalis be gausios muzikinės programos kvies išbandyti jėgas ant vandens – Kuršių mariose bus galima paplaukioti vandens slidėmis, pripučiama padanga ar vandens sklandytuvu, o festivalio vinimi turėtų tapti į „Raftą“ atkeliaujanti viena didžiausių Europoje šešiavietė irklentė.


2015-07-29 14:01

Makalius pataria: kaip sutaupyti vietos lagamine lauktuvėms?

12| 

Prasidedant vienam aktyviausių atostogų mėnesių – rugpjūčiui, kelionių guru Rimvydas Širvinskas, dar žinomas Makaliaus slapyvardžiu, pastebi, kad poilsiautojai, nepriklausomai nuo atostogų tikslo, savo lagaminus prisikrauna visai nereikalingų daiktų ir taip apsunkina sau kelionę.


2015-07-28 17:25

Palangos sendaikčių parduotuvėse atvykėliai ieško ir lauktuvių

2|33

Smagus pauogavimas. Lobynai. Stebuklingos parduotuvės. Kaip tik moterys nevadina dėvėtų rūbų parduotuvių ir lankymosi jose. Kai kam per atostogas net nešauna į galvą užsukti į tokią krautuvę, o kai kam tai – įdomus poilsio užsiėmimas, ypač tuomet, jei oras prastas ir nėra ką veikti prie jūros.


Populiariausi per 24 val.