Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvos malūnai

Lietuvos malūnai

2006-05-26 19:08

Vieną pavasario dieną, kuri tikriausiai buvo labai panaši į šią, gražuolė Jurga kaimo bažnyčios šventoriuje sutiko šaunųjį Girdvainį. Ir tarp jų žybtelėjo meilė, kuri tikriausiai būtų išsirutuliojusi į ilgą istoriją su gražiomis vestuvėmis, vaikais, anūkais ir proanūkiais.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2014-09-14 18:06

Vandenlentininkai skrodžia Lampėdį

Vandens pramogų entuziastai Lampėdžio ežere gali ne tik plaukioti, irstytis valtimis, bet ir išmėginti naują sporto šaką. Kempingo teritorijoje atidarytas pirmasis mieste vandenlenčių pramogų parkas, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Laikinoji sostinė“. Prieš savaitę pradėjęs veikti pramogų parkas – dvyliktoji vandenlenčių sporto mėgėjų susibūrimo vieta Lietuvoje. Iš kitų tokio pobūdžio parkų jis išsiskiria viena ilgiausių Europoje 287 metrų ilgio trasa. Jau pirmąją dieną nauja aktyvaus laisvalaikio praleidimo vieta sutraukė gausų būrį vandenlentininkų.


2014-09-14 09:28

Ministras Dainius Pavalkis pailsi tik rizikuodamas gyvybe

28|9

Fanatikas arba priklausomas nuo adrenalino. Kad kai kas jį taip apibūdina, švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis (54 m.) juokdamasis prisipažįsta pats. Bet jam tai nė motais – vyras kasmet stengiasi ištrūkti bent savaitei ir įveikti kokių nors kalnų viršūnę.


2014-09-12 14:57

Roma Andriaus Užkalnio akimis: griuvėsiai, gyvesni už gyvenimą

29|6

Skiltis šeštadienio „Lietuvos ryto" priede „Gyvenimo būdas" kas savaitę duoda kelis patarimus, ką veikti mieste 24 valandas. Romos užtektų net ne 24 dienoms, o 24 metams: miestas nenusibosta, negali nusibosti. Kai Romą vadina Amžinuoju miestu, tai nebūtinai reiškia tai, kad jis gyvuos amžinai: tai reiškia, kad viskas, kas buvo praeityje, neišsitrynė ir neištirpo, o gyvuoja šiandien.


2014-09-10 22:41

Dizainerės Audronės Bunikienės atostogos Sicilijoje

7|33

„Būk gera, nedemonstruok savo galių“, – taip juokavo dizainerės Audronės Bunikienės (56 m.) šeimyna prie Etnos ugnikalnio. Mat keliaujant po Siciliją audra kažkodėl kilo net ten, kur jos temperamentingi gyventojai net nepamena, ar ji yra buvusi.


2014-09-10 20:06

Atostogauti į užsienį - po kelis kartus per metus

3

Kas trečias Lietuvos keliautojas atostogauti į užsienį sau leidžia išvykti net po kelis kartus per metus. 26 proc. iš jų į užsienį vyksta du kartus, 5 proc. – tris, o 2 proc. – keturis ar net daugiau kartų. 45 proc. keliautojų užsienyje atostogauja kartą metuose, o maždaug penktadalis (22 proc.) tai daro rečiau. Tokias tendencijas atskleidžia apklausa.


2014-09-10 17:39

Šeimos sąmokslas dizainerę A. Bunikienę atvedė į Siciliją

83|12

„Būk gera, nedemonstruok savo galių“, – taip juokavo dizainerės Audronės Bunikienės (56 m.) šeimyna prie Etnos ugnikalnio. Mat keliaujant po Siciliją audra kažkodėl kilo net ten, kur jos temperamentingi gyventojai net nepamena, ar ji yra buvusi. Dizainerė jau ne pirmą kartą lankėsi Italijoje ir abejoja, ar kada nors bus gana. Į Siciliją ji tradiciškai išvyko su šeima – vyru Kęstučiu ir dukromis Aine bei Martyna.


2014-09-09 13:42

Kasdienybės prie Juodosios jūros Kryme akimirkos

27|81

Krymas - tai saulė, Juodoji jūra, nostalgija. Nepaisant visa gaubiančio karinio nerimo šešėlio, gyvenimas vyksta. Jį užfiksavo fotografas Vladas Ščiavinskas.


2014-09-09 11:43

Kalniečių laidojimo vietos

14

Kalnuose palaidoti žmogų nėra paprasta. Tam reikia surasti tinkamą vietą ir ten iškirsti negilią duobę. Žmogus joje paguldomas šonu. Galva pasukama į Mekos pusę. Duobė uždengiama akmenine plokšte. Viršuje dažniausiai nėra statomi jokie paminklai. Kapas pažymimas dideliu akmeniu. Neretai nutinka, kad tokios kapinės yra apleidžiamos ir po kurio laiko per jų teritoriją nutiesiamas kelias arba statomi nauji namai. Dalis kapinių pagerbiamos ant jų tvoros arba įėjimo pritvirtinant laukinio ožio kaukolę su ragais.


2014-09-06 21:29

Turtingų rusų šventė Nidoje - su dolerių maišais ir automatais

97|26| 

Nidos centre poilsiautojų dėmesį šeštadienį traukė senovinių automobilių virtinė ir neįprastai apsirengę keleiviai. Vairuotojai vilkėjo vien tik juodai, beveik visų galvas dengė amerikietiško stiliaus skrybėlės. Ne mažiau įspūdingai buvo pasipuošę ir keleiviai, kurių apranga priminė filmus apie prieškario Amerikos gangsterius. Į uosto prieplauką penkiais automobiliais atvykusi marga kompanija kiek pastoviniavo ir susėdusi į pramoginį laivą „Austėja“ išplaukė į marias.


2014-09-06 17:23

Smiltynė rudenį: australai, žvejai ir nuogalės paplūdimyje

4|9

Rudenėjant iš Klaipėdos į Neringą keliantis keltas tik truputį tuštesnis, nei vasarą. Juo keliasi grybautojai, mokinukai, norintys pamatyti delfinus, paskutinės saulės spindulius gaudančios pensininkės ir sveikuoliai turistai. Ramybės metas į Neringą dar tik kelia koją. „Rugsėjį žmonių mažėja, bet dar negalima sakyti, kad poilsio sezonas baigėsi“, - portalui sakė su grupe turistų sutikta gidė Rasa Dambrauskienė. Grupelė užsieniečių su gide stoviniavo prie perkėlos į Smiltynę. Devintą ryto žmonių buvo nedaug.


Populiariausi per 24 val.