Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Birželio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Birželio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

2006-06-03 00:01

Avinas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-02-27 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, vasario 27 d.

Rytmetys nepalankus, iki 12 val. nederėtų imtis atsakingų reikalų, įsipareigoti, pasirašyti lemtingų dokumentų – svarbius reikalus dera tvarkyti vėliau.


2015-02-26 13:45

Rytų horoskopas kitai savaitei – Dvyniai gali laimėti loterijoje

2

Ką žada Rytų horoskopas kitai savaitei? Sėkmingiausia diena Vandeniams, Dvyniams, Vėžiams – ketvirtadienis, Mergelėms, Šiauliams – penktadienis, Liūtams – šeštadienis ir sekmadienis, Žuvims palankiausias metas susitikti su verslo partneriais – pirmadienis.


2015-02-26 06:00

Astrologė Palmira: neišlaidaukite, nes tuščiai prarasite pinigus

3

Tik rytmetys iki 11val. – palankus metas, tinkamas svarbiems reikalams, atsakingiems dalykiniams susitikimams, susitarimams. Tiesa, ši diena skatins fanatizmą, pasiaukojimą dėl idėjos (politinės, religinės, finansinės, verslo ir pan.), tad kad ir ką išgirstumėte, nepasiduokite euforijai ar, atvirkščiai, panikai – stenkitės laikytis aukso vidurio.


2015-02-26 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, vasario 26 d.

3

Tik rytmetys iki 11 val. – palankus metas, tinkamas svarbiems reikalams atlikti, atsakingiems dalykiniams susitikimams, susitarimams. Ši diena skatins fanatizmą, pasiaukojimą dėl idėjos (politinės, religinės, finansinės, verslo ir pan.), tad kad ir ką išgirstumėte, nepasiduokite euforijai ar, atvirkščiai, panikai – stenkitės laikytis aukso vidurio.


2015-02-25 06:00

Palmira patarė atsipalaiduoti ir pasikliauti nuojauta

13

Ramus atsipalaidavimo metas. Bet kokiu atveju būtų geriau, jei laikytumėtės pasyvios pozicijos. Tiesa, rytmetys kiek įtemptas, gali kilti noras veltis į ginčus be aiškios priežasties. Tad jei dažniau ilsėsitės, o namie nesiaiškinsite, kas čia šeimininkas, kas tempia visą naštą, kas visus išlaiko, nebus progų suirzti.


2015-02-25 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, vasario 25 d.

8

Ramus atsipalaidavimo metas. Bet kokiu atveju geriau, jei jūsų pozicija bus pasyvi. Tiesa, rytmetys kiek įtemptas, gali kilti noras veltis į ginčus be aiškios priežasties. Tad jeigu dažniau ilsėsitės, o namie nesiaiškinsite, kas čia šeimininkas, kas tempia visą naštą, kas visus išlaiko, nebus progų suirzti.


2015-02-24 11:41

Astrologės S.Liepienės prognozės savaitei – gilinkitės į sapnus

16|2

Avinas (03 21–04 19) Norėsis pradėti ką nors nauja, nematyta ar net nežinoma. Poreikis skubėti, rizikuoti, lėkti. Troškimas išbandyti tai, kas nepatirta. Tai padės rasti ne tik naujų veiklos sričių, bet ir pažadins aplinkinius. Atsiras kam jus palaikyti, eiti kartu, tobulinti jūsų idėjas. Nenuostabu, kad kartu su šiuo šuoliu kils poreikis ir judėti, sportuoti. Nors orai stovyklauti nėra palankūs, apie galimybę keliauti galvojate jau dabar.


2015-02-24 08:56

Palmiros prognozė: išaušo moterims palanki diena

30

Nieko nėra pastovesnio už laikina. Neblogai būtų tai šiandien dažniau prisiminti, nes šios dienos pažadai, įsipareigojimai ilgam taps svarbūs, be to, juos teks įvykdyti. Tad ateityje lengvabūdiškiems asmenims diena gali sukelti nemenkų problemų, tiems, kurių pareigos jausmas stiprus, o įdirbis didelis – naudingas metas. Tai geras laikas moterims, ypač vyresnio amžiaus: joms gali atsiverti perspektyvos veikloje, tad tiktų tvarkyti reikalus, susijusius su darbu, pinigais, nekilnojamuoju turtu.


2015-02-24 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, vasario 24 d.

12

Nėra nieko pastovesnio už tai, kas laikina.


2015-02-23 06:21

Astrologė Palmira: neprisiimkite neįveikiamų įsipareigojimų

30

Sunkus, slegiantis metas, ypač linkusiems bendrauti, emocingiems asmenims, taip pat mažiems vaikams, senyvo amžiaus žmonėms, vadovams, laisvųjų profesijų atstovams, asmenims, dirbantiems kūrybinį darbą. Įtampa neleis teisingai įvertinti elgesio taktikos, rasti naudingo sprendimo. Gali užvaldyti pesimistiškos nuotaikos, baimės, pritrūkti jėgų, sveikatos ar tiesiog pasitikėjimo savimi, savo pasirinktu keliu, profesija. Ne ką geriau šiandien ir nepamatuotas entuziazmas.


Populiariausi per 24 val.