Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Liepos mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Liepos mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

2006-07-01 00:52

Avinas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-01-24 13:20

Astrologės S. Liepienės prognozės paskutinei sausio savaitei

4|3

Kokia bus paskutinė sausio savaitė? Jei tikėsime astrologe Skirma Liepiene, sausio 24–30 dienomis Avinai gali laukti dovanų, o štai Vėžiai – bausmės. Kitiems Zodiako rato gyventojams savaitė taip pat turėtų būti gana spalvinga. O kokia ji bus jūsų ženklui?


2015-01-24 06:00

Ką Palmira pataria atlikti savaitgalį, kad metai būtų geresni?

25

Šeštadienis – ilgesingas metas, kai mielai prisimename senus laikus, kai stengiamės susitikti su senais draugais. Tądien išties bus palanku bendrauti su tais, kurie iš mūsų praeities, taip pat su vyresnės kartos atstovais – mokykitės iš jų, semkitės įgytos patirties.


2015-01-24 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

1

Šeštadienis – ilgesingas metas, kai mielai prisimename senus laikus, kai stengiamės susitikti su senais draugais.


2015-01-23 05:47

Palmiros patarimas: „Pamirštuose darbuose rasite vertingų idėjų“

62

Gera diena, bet tik sąlyginai, kai tenka grįžti prie senų darbų, neišspręstų problemų. Ir tai bus naudinga, nes pavyks ištaisyti ankstesnes klaidas, išspręsti susikaupusius sunkumus. Tai taikus metas, kai netinka skubėti, nervintis, pykti. Patartina neskubėti, viską tikrinti, nes šios dienos sprendimai bus ilgalaikiai. Ko nors nauja galima imtis tik tuo atveju, jei tam buvo jau anksčiau ruoštasi ir yra viskas apgalvota, įvertinta, pasverta. Palanku atsigręžti į praeitį – pamirštuose dalykuose rasite vertingų idėjų.


2015-01-23 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, sausio 23 d.

18

Santykinai gera diena, kai tenka grįžti prie senų darbų, neišspręstų problemų. Ir tai bus naudinga, nes pavyks ištaisyti ankstesnes klaidas, įveikti susikaupusius sunkumus. Tai taikus metas, kai netinka skubėti, nervintis, pykti. Patartina neskubėti, viską tikrinti, nes šios dienos sprendimai bus svarbūs ilgą laiką. Ko nors nauja galima imtis tik tuo atveju, jei tam buvo ruoštasi ir viskas apgalvota, įvertinta, pasverta. Palanku atsigręžti į praeitį – pamirštuose dalykuose rasite vertingų idėjų.


2015-01-22 14:02

Rytų horoskopas kitai savaitei gali jus įkvėpti darbui ir meilei

23

Ožiaragiams atrodys, kad laikas slenka pernelyg lėtai. Jūs vis skubinate dienas, laukdami svarbaus įvykio. Bet reikėtų branginti kiekvieną minutę. Astrologas pataria nesikarščiuoti.


2015-01-22 07:23

Palmira įspėja: šiandien – „sugedusio telefono“ laikas

51

Gana prieštaringas laikas, kai apima noras kalnus nuversti, bet ką nors nuveikti ne taip jau ir paprasta. Merkurijus jau juda atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, tad neaiškių kliūčių, įvairių nesusipratimų tikrai pakaks. Kas nors ką nors ims ir pamirš, ne ten padės, supainios informaciją – tai klasikinis „sugedusio telefono“ laikas.


2015-01-22 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, sausio 22 d.

21

Gana prieštaringas laikas, kai apima noras kalnus nuversti, bet ką nors naudinga nuveikti ne taip jau ir paprasta. Merkurijus jau juda atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, tad neaiškių kliūčių, nesusipratimų tikrai pakaks. Kas nors ką nors ims ir pamirš, ne ten padės, supainios informaciją – tai klasikinis „sugedusio telefono“ laikas.


2015-01-21 09:20

Palmira patarė: daugiau dėmesio skirkite šeimai, o ne darbui

45

Nesiimkite skubotai ko nors spręsti ar veikti – šiandien, sausio 21-ąją, trečiadienį,sunku likti objektyviems. Trūks teisingos informacijos ir įžvalgumo. Mokėkite tylėti ir klausytis, priimti gerus patarimus. Būkite atidesni bendraudami, pasirašydami dokumentus ir vairuodami – ne viskas bus sklandu, sąžininga ir pagaliau naudinga.


2015-01-21 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, sausio 21 d.

19

Nesiimkite skubotai ko nors spręsti – šiandien bus sunku likti objektyviems. Trūks informacijos ir įžvalgumo. Mokėkite tylėti ir klausytis. Tvarkant reikalus tikėtini nesusipratimai, net apgaulės, patys irgi galite suklysti norimus dalykus vertindami kaip tikrovę. Venkite didelių išlaidų, ne laikas ir investuoti, skolinti, tartis svarbiais klausimais, pasirašyti ilgalaikius susitarimus.


Populiariausi per 24 val.