Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Liepos mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Liepos mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Pagerinti santykius irgi padės kelionė svetur – ten jūsų lauks laimė.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-01-29 05:37

Palmira padrąsino: jei pamiršite nuoskaudas, daug nuveiksite

9

Sausio 29-ąją, ketvirtadienį, iki 12 val. 23 min. tęsis sudėtingas vakarykštis metas, netinkamas atsakingiems sprendimams priimti, svarbiems reikalams tvarkyti. Tiesa, ir vėliau gali apimti įtampa, noras atsiriboti ar priešintis. Vis dėlto būsite energingi, sumanūs, ir jei susitelksite į pozityvius dalykus ir nesigilinsite į nuoskaudas, nereaguosite į provokacijas, nemažai nuveiksite.


2015-01-29 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, sausio 29 d.

Iki 12 val. 23 min. tęsis sudėtingas vakarykštis metas, netinkamas atsakingiems sprendimams priimti, svarbiems reikalams tvarkyti. Tiesa, ir vėliau gali apimti įtampa, noras atsiriboti ar priešintis. Vis dėlto būsite energingi, sumanūs, ir jei susitelksite į pozityvius dalykus ir nesigilinsite į nuoskaudas, nereaguosite į provokacijas, nemažai nuveiksite. Tiesa, dabar galite neteisingai įvertinti finansines perspektyvas ir priimti neteisingą sprendimą. Tad neskubėkite eksperimentuoti, konfliktuoti – dabar reikėtų atidžiau įsiklausyti į priešininkų nuomonę.


2015-01-28 06:59

Palmira: trečiadienį po pietų nesitikėkite nieko gero

76

Iki 11 val. 45 min. palankesnis metas – pasistenkite suspėti atlikti svarbiausias dienos užduotis. Po pietų – kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių, siejamas su iliuzija ir apgaulėmis, tad mažiau vilkitės, mažiau tikėkitės. Kad ir ką išgirsite, nuspręsite, kad ir kas jums bus pasiūlyta – neduos laukiamų ar žadamų rezultatų. Tad nebūkite lengvatikiai (ypač finansinėje sferoje nenorėkite greitos naudos).


2015-01-28 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, sausio 28 d.

Iki 11 val. 45 min. palankesnis metas – pasistenkite suspėti atlikti svarbiausias dienos užduotis. Po pietų – kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių, siejamas su iliuzija ir apgaulėmis, tad mažiau tikėkitės. Kad ir ką išgirsite, nuspręsite, kad ir kas jums bus pasiūlyta, neduos laukiamų ar žadamų rezultatų. Tad nebūkite lengvatikiai (ypač finansinėje sferoje nenorėkite greitos naudos).


2015-01-27 19:55

Astrologė S.Liepienė sausio 27–vasario 2 dienomis žada praradimų

12|3

Ką tik prasidėjęs laikotarpis nežada nieko džiuginančio. Astrologė Skirma Liepienė Avinams pranašauja riedėjimą prarajos link, Jaučiams – nutrūkstančius ryšius, Dvyniams – nelinksmus piniginės reikalus. Ar yra Zodiako ženklas, kuriam šią savaitę seksis puikiai? Galbūt tai jūs?


2015-01-27 06:38

Astrologė Palmira įsitikinusi, kad ims judėti įstrigę reikalai

74

Puiki diena, ypač svarbi ir palanki iki 17 val. Verta imtis svarbiausių savaitės darbų, taip pat tų, kurie anksčiau buvo įstrigę ar nepavykę. Iki 17 val. geras laikas finansinėms deryboms, svarbiam susitarimui. Iki 17 val. apskritai palanku spręsti finansines, socialines problemas – atsiras išeitis, apie kurią, ko gero, anksčiau nė nepagalvojote. Tiks prašyti ir atlyginimo padidinimo. Šis laikas itin palankus moterims.


2015-01-27 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, sausio 27 d.

4

Puiki diena, ypač svarbi ir palanki iki 17 val. Verta imtis svarbiausių savaitės darbų, taip pat tų, kurie anksčiau buvo įstrigę. Iki 17 val. geras laikas finansinėms deryboms, apskritai palanku spręsti finansines, socialines problemas. Tiks prašyti ir didesnio atlygio. Šis laikas itin palankus moterims.


2015-01-26 05:05

Palmira pirmadienį siūlo tvarkyti tik senus reikalus

16

Pirmadienis dvilypis: lyg ir norėsis ko nors griebtis, kalnus versti, tačiau iš atkaklių pastangų bus mažai naudos. Tai pasyvus metas, netinkamas energingai tvarkyti reikalus, tad neskubėkite, atidžiai dirbkite net ir įprastus darbus. Iš esmės naujų darbų pradėti nederėtų. Kur nors rizikuoti irgi nepatartina, imkitės tik to, dėl ko esate tikri.


2015-01-24 13:20

Astrologės S. Liepienės prognozės paskutinei sausio savaitei

5|3

Kokia bus paskutinė sausio savaitė? Jei tikėsime astrologe Skirma Liepiene, sausio 24–30 dienomis Avinai gali laukti dovanų, o štai Vėžiai – bausmės. Kitiems Zodiako rato gyventojams savaitė taip pat turėtų būti gana spalvinga. O kokia ji bus jūsų ženklui?


2015-01-24 06:00

Ką Palmira pataria atlikti savaitgalį, kad metai būtų geresni?

25

Šeštadienis – ilgesingas metas, kai mielai prisimename senus laikus, kai stengiamės susitikti su senais draugais. Tądien išties bus palanku bendrauti su tais, kurie iš mūsų praeities, taip pat su vyresnės kartos atstovais – mokykitės iš jų, semkitės įgytos patirties.


Populiariausi per 24 val.