Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Liepos mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Liepos mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Pagerinti santykius irgi padės kelionė svetur – ten jūsų lauks laimė.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-04-28 06:35

Palmira įspėja nieko nedaryti rytą, sėkmingas laikas – po pietų

14

Pirmadienis iki 13 val. 35 min. nepalankus, tai – klaidų, iliuzijų laikas. Situacija gali ir neatitikti lūkesčių, tad pasiruoškite taikiai, geranoriškai išgirsti ir nepalankią savo atžvilgiu naujieną ar už jus vyresnio, viršesnio asmens sprendimą.


2015-04-28 06:00

Palmira patarė: palanki diena taikytis, teikti dovanas

Balandžio 28-oji, antradienis, – sėkminga diena, tinkama kelionėms, svarbiems susitikimams. Pirma dienos pusė ramesnė, kai verta imtis neskubių darbų. Tai, beje, karminio atpildo laikas, kai įvyksta tai, ko per mėnesį nusipelnėte. Šis laikas palankus taikytis, teikti dovanas, labdaringoms akcijoms.


2015-04-28 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, balandžio 28 d.

2

Sėkminga diena, tinkama kelionėms, svarbiems susitikimams. Pirma dienos pusė ramesnė, kai verta imtis neskubių darbų. Tai, beje, karminio atpildo laikas, kai įvyksta tai, ko per mėnesį nusipelnėte. Šis laikas palankus taikytis, teikti dovanas, labdaringoms akcijoms.


2015-04-27 09:22

Ar tinkate vienas kitam? Apskaičiuokite pagal gimimo datą!

25

Norite sužinoti, ar tinkate vienas kitam? Apskaičiuoti suderinamumo skaičių – vienas iš būdų tai padaryti. Nepaisant to, jog kiekvienas žmogus yra individualus, skaičiai gali padėti atskleisti apie žmogų tai, ko dar nežinojote. Kad galėtumėte apskaičiuoti, ar tinkate vienas kitam, turite žinoti konkrečią savo partnerio gimimo datą. Dabar paaiškinsime, kaip turėtumėte apskaičiuoti suderinamumą.


2015-04-26 14:40

Astrologė S. Liepenė pataria jau planuoti vasaros atostogas

6|3

Norite keisti pasaulį? Tada kelkitės nuo sofos ir pirmyn! Taip pataria astrologė Skirma Liepienė gimusiems po Dvynių ženklu. Nedramatizuoti įvykių, kurie jau buvo ir kur jau nieko negalima pakeisti, o rūpintis ateitimi, planuoti ne tik darbus, bet ir vasaros atostogas astrologė siūlo ir Liūtams. Ką jums žada dangaus ženklai ateinančią savaitę?


2015-04-25 16:05

Astrologė Palmira: aktyvi diena – tiks imtis ryžtingų veiksmų

34

Įtemptas metas, tačiau pasistenkite į situaciją pažvelgti kitaip ir išvysite, kad viskas truputį kitaip, gal net atvirkščiai ir geriau, nei manėte. Tai aktyvi diena – tiks imtis ryžtingų veiksmų, kovoti už savo reikalą, principus, ginti šeimą, namus. Naudinga atkaklaus kovotojo pozicija – abejojantiems, bijantiems rizikuoti verta slėptis.


2015-04-25 13:23

Palmira sako, kad verta prašyti pagalbos, paramos, užtarimo

14

Savaitgalis netolygus: šeštadienis daug kuo palanki diena, o sekmadienio antra pusė – painiavos metas. Tad reikalus tvarkykite, reikalingų daiktų pirkite, svarbių darbų imkitės šeštadienį. Ši diena puiki ir dalykiniam bendravimui, ir susitikimams su draugais, giminaičiams lankyti. Šeštadienį ir netinka atsakyti, jei į jus bus kreiptasi pagalbos. Tai puiki diena įteikti dovaną. Pobūvius gerai rengti tik šeštadienį.


2015-04-25 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

8

Savaitgalis netolygus: šeštadienis daug kuo palanki diena, o sekmadienio antra pusė – painiavos metas. Tad reikalus tvarkykite, reikalingų daiktų pirkite, svarbių darbų imkitės šeštadienį.


2015-04-24 10:46

Palmira įžvelgia tinkamą metą ieškoti didesnio atlyginimo

24

Šiandien būtina vykdyti savo pareigas, taip pat paklusti kitiems, nusileisti, taikytis. Palanku užsiimti konkrečiais, žemiškais reikalais. Spręskite socialines, finansines problemas. Geras laikas ilgalaikiams sandoriams (patartina tvirtinti tik tuos verslo susitarimus, iš kurių nesitikite greitos naudos).


2015-04-24 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, balandžio 24 d.

12

Šiandien būtina vykdyti savo pareigas, taip pat paklusti kitiems, nusileisti, taikytis.


Populiariausi per 24 val.