Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gruodžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Gruodžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

2006-12-02 00:02

Avinas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-09-15 06:23

Palmira pranešė, kad prasidėjo puikus laikas viskam

Baigėsi apribojimų ir nesėkmių metas, prasidėjęs rugpjūčio pabaigoje, tad darbo savaitė prasideda iš tiesų puikiu laiku, kuris truks iki mėnesio pabaigos. Pirmadienis, rugsėjo 15-oji,tinkama bendrauti, įvairiems susitikimams, kelionėms, pažintims užmegzti. Dalinkitės patirtimi, tarkitės, mokykitės.


2014-09-14 12:06

Astrologės S.Liepienės prognozės rugsėjo 13–19 dienoms

4|2

Kadangi vis dar tęsiasi Mergelės ženklo era, šio Zodiako ženklo atstovams - puikus metas gauti ne tik materialių dovanų, bet ir likimo dovanėlių. O ką S.Liepienė žada kitiems Zodiako ženklams? MERGELĖ (08 24–09 23) Ritmas. Iliuzijos išsisklaido, užklumpa realybė. Jūs viską suprantate ir žinote.


2014-09-13 12:15

Astrologė Palmira: šis savaitgalis - meilės ir aistrų metas

14

Daugiau nei kelias savaites trukusi įtampa slūgsta, ir vėl puikus metas! Tiesa, šeštadienį to dar nepajusite – tai bus keista, nervinga diena, kai viskas išeina kiek kitaip, gal net ir atvirkščiai: savotiškas stebuklų laikas, kai nutinka kai kas neįtikėtina, kai neveikia įprasti logikos dėsniai. Kūrybingiems asmenims, mąstantiems nestandartiškai, avantiūristams ir šiaip charizmatiškoms personoms, kurioms perdozuota genialumo, – pats smagumėlis, jiems tiks eksperimentuoti. Tačiau tikintiems visuotiniu traukos dėsniu galimos staigmenos – jiems nepatartina imtis dalykų, kurių neišmano, kurių niekada nedarė.


2014-09-13 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

4

Daugiau nei kelias savaites trukusi įtampa slūgsta, ir vėl puikus metas! Tiesa, šeštadienį to dar nepajusite – tai bus keista, nervinga diena, kai viskas išeina kiek kitaip. Mąstantiems nestandartiškai, avantiūristams – smagumėlis. Kitaip kalbant, šeštadienis ne itin prognozuojamas, jo griežtai neplanuokite. Šeštadienį netinka pirkti kompiuterių, telefonų, automobilių, technikos.


2014-09-12 10:27

Palmira prognozuoja: šiandien sužinosite, kas varžo jūsų laisvę

20

Šis laikas provokuos imtis permainų, naujovių, bet jos nebūtinai pasiteisins, tad venkite entuziazmo, radikalių permainų tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje, nepatikrinę nepasirašykite dokumentų, o svarbiausia – neskubėkite mokėti.


2014-09-12 09:02

Rytų horoskopas: kitą savaitę mylimieji nepasitikės Skorpionais

Žuvims kitą savaitę nerimą kels finansinė sfera. Vėžiai darbus pradės dviguba jėga ir pasieks gerų rezultatų. Jaučių darbe gali laukti permainos. O ką žvaigždės žada jums?


2014-09-12 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, rugsėjo 12 d.

6

Gana keista diena, kai nereikia skubėti daryti išvadų, juolab apsispręsti, įsipareigoti – ne viskas bus taip vienareikšmiška ir paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šis laikas provokuos imtis permainų, naujovių, bet jos nebūtinai pasiteisins, tad venkite entuziazmo, radikalių permainų (tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje), nepatikrinę nepasirašinėkite dokumentų, o svarbiausia – neskubėkite mokėti.


2014-09-11 12:33

Palmira: būkite atidesni dirbdami su pinigais bei dokumentais

13

Smagesnė diena nei vakar, tačiau geriau atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo, nesiimti svarbių reikalų ir atsakingų darbų. Tiesa, bus galima išsiaiškinti ankstesnę painiavą, tiks tvarkyti įstrigusius reikalus. Diena netinkama sandoriams, atsakingiems susitikimams, susitarimams ir verslo planams kurti – juos bus sunku įgyvendinti. Būtinas ir didesnis atidumas dirbant su pinigais bei dokumentais – šios dienos klaidos gali pridaryti nuostolių ir kitokių nemalonumų. Pasistenkite nesiginčyti su vadovybe, taip pat biurokratais, įvairiais pareigūnais – patirsite nuostolių.


2014-09-11 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, rugsėjo 11 d.

1

Smagesnė diena nei vakar, tačiau geriau atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo, nesiimti svarbių reikalų ir atsakingų darbų. Tiesa, bus galima išsiaiškinti ankstesnę painiavą, tiks tvarkyti įstrigusius reikalus.


2014-09-10 08:44

Palmira perspėjo, kad nemalonus laikas tęsiasi

15

Įtampa kiek atslūgs – tai tinkamas laikas taikytis. Nors tai aktyvus pilnaties metas, reikėtų labiau atsiriboti nuo išorinio pasaulio įtakos, vengti persidirbti, pervargti – kaip ir vakar, svarbiems reikalams, kelionėms trečiadienis, rugsėjo 10-oji, netinkamas. Svarbu dažniau ilsėtis, atsipalaiduoti. Ir nepykti – jei šiandien liksite taikūs, geranoriški, nebus sunku ir vėliau (visą mėnesį) neprarasti vidinės giedros.


Populiariausi per 24 val.