Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gruodžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Gruodžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

2006-12-02 00:02

Avinas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-08-22 08:34

Palmira pranašauja: šiandien kritęs į purvą, bėdų neišvengsi

30|2

Jei šiąnakt sapnavote ginklus ir ugnį, neišsigąskite - tai geras ženklas. Bloga šį kartą reikš sapnuoti vandenį ir maistą. Taip pat blogas ženklas šiandien paslysti, ypač kristi į purvą. O kokie ženklai pranašauja jums gerą dieną?


2014-08-22 08:03

Rytų horoskopas kitai savaitei žada meilės nuotykius Ožiaragiams

11|2

Kita savaitė Ožiaragiams pažers meilės nuotykių. Vandenių šeimose taip pat pagerės santykiai. Tačiau Dvyniams visiškai neliks laiko širdies reikalams, o Jaučių laukia išbandymai darbe. Ką kitai savaitei žvaigždės pranašauja jums?


2014-08-22 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, rugpjūčio 22 d.

1

Harmoningas laikas, padedantis nusiraminti, atgauti optimizmą, kartu ir poreikį su visais sutarti – bus lengva kitą suprasti, įvertinti, pagerbti.


2014-08-21 13:46

Palmiros priminimas: daugiau laimėsite, jei nutylėsite

50|2

Kiek įtemptas, nervingas metas, kai norisi nesutikti, ginčytis,įrodinėti savo tiesas. Mat šiandien išgirsti dalykai nebus atsitiktiniai – tai verbalinės magijos metas, kai reikia itin atidžiai klausytis.


2014-08-21 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, rugpjūčio 21 d.

2

Kiek įtemptas, nervingas metas, kai norisi nesutikti, ginčytis, įrodinėti savo tiesas. Daugiau laimėsite, jei nutylėsite ir labiau įsigilinsite į aplinkinių žodžius (nesvarbu, kieno lūpomis jie bus ištarti). Mat šiandien išgirsti dalykai nebus atsitiktiniai – tai verbalinės magijos metas, kai reikia atidžiai klausytis. Šiandien galite gauti itin vertingą patarimą, pranašišką pamokymą.


2014-08-20 09:25

Astrologė Palmira: jei velsis plaukai - tikėtinas nužiūrėjimas

114|2

Tiks užsiimti bet kokiomis svarbiomis problemomis – verta spręsti finansinius sunkumus, ieškoti naujų rezervų. Tvarkydami dalykinius reikalus siekite aiškumo, konkretumo, tikrinkite jus pasiekiančią informaciją – galite ir apsigauti, matyti norimus, o ne realius dalykus. Beje, nereikėtų šiandien priimti sprendimų, jei kyla abejonių – ryt bus ir aiškiau, ir paprasčiau.


2014-08-20 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, rugpjūčio 20 d.

26

Tiks užsiimti bet kokiomis svarbiomis problemomis – verta spręsti finansinius sunkumus, ieškoti naujų rezervų. Tvarkydami dalykinius reikalus siekite aiškumo, konkretumo, tikrinkite jus pasiekiančią informaciją – galite ir apsigauti, matyti norimus, o ne realius dalykus. Beje, nereikėtų šiandien priimti sprendimų, jei kyla abejonių – ryt bus ir aiškiau, ir paprasčiau.


2014-08-19 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, rugpjūčio 19 d.

12

Subjektyvios nuomonės metas, kai kiekvienas girdi ir supranta pagal save. Laimė, jei sutaps jūsų ir pašnekovo pasaulio matymas. Nesaugu aptarinėti reikšmingų dalykų – tai kvailumo, iliuzijų diena. Jos gali aplankyti net labai protingus, tvirtai ant žemės stovinčius asmenis. Ne laikas dalytis išgyvenimais, įspūdžiais. Netinka aiškintis santykių, priimti svarbių dalykinių sprendimų.


2014-08-19 00:00

Palmira žada nelaimes, jei radę pinigų juos paimsite

90

Subjektyvios nuomonės metas, kai kiekvienas girdi ir supranta pagal save. Laimė, jei sutaps jūsų ir pašnekovo pasaulio matymas ir mąstymas. Antradienį, rugpjūčio 19-ąją, nesaugu skirti svarbių susitikimų, aptarinėti reikšmingų dalykų – tai kvailumo, iliuzijų diena. Jos gali aplankyti net ir labai protingus, tvirtai ant žemės stovinčius asmenis.


2014-08-18 14:15

Palmira apie lemtingąjį pirmadienį: ne laikas tartis su kitais

76

Gali iškilti rimta pasirinkimo problema dėl meilės arba pinigų, ir pagrindinis keblumas bus sąžinės arba priklausomybės (kieno įtakos, pinigų, jausmų) klausimas. Jei taip atsitiktų, žinokite, kad šios dienos sprendimai fatališki ir vėliau apsigalvojus pakeisti juos nebus paprasta – turės prabėgti nemažai laiko. Vis dėlto tai tinkamas laikas rimtai susimąstyti apie savo jausmus, santykius su mylimu žmogumi, sutuoktiniu, taip pat pagalvoti apie pinigus.


Populiariausi per 24 val.