Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gruodžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Gruodžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

2006-12-02 00:02

Avinas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-10-01 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, spalio 1 d.

Puikus laikas, laukia malonūs netikėtumai, tiesa, bus svarbu kantrybė. Tad jei iš karto ne viskas klostysis gerai, nesutrikite – tai reikėtų atidėti ir vėliau viskas ims spręstis savaime.


2014-09-30 11:51

Astrologės S.Liepienės prognozės rugsėjo 30–spalio 6 dienoms

4|2

Avinas (03 21–04 19) Kupini energijos, sumanymų ir tvirtomis nuostatomis pradedate žygius. Labai tikėtina, kad tai, ką mato, girdi kiti, tėra išorinis žiežirbų šokis, viduje liepsnote liepsnoja viskas, kas nauja, įdomu. Ir tai reikia realizuoti. Labai tikėti, kad surasite tuos, kurie eis paskui jus kaip paskui šviečiantį ir kviečiantį deglą. Tik gali būti, kad iki savaitės pabaigos liks mažoka pakeleivių, o ir ugnis ims slopti.


2014-09-30 06:19

Palmira: ko tikėtis iš Veneros, patekusios į Svarstykles?

28

Nusiraminimo metas – įveiktos kliūtys, nuveikti darbai suteikia pasitenkinimą. Įsivyrauja pusiausvyra. Susitaikymo nuotaikos skatins nuoširdžiau bendrauti. Tiesa, moterims šiandien gali būti ir ne visai malonių staigmenų. Kad patirtumėte mažiau nesklandumų, siekite viską daryti neskubėdami, užsiimti tuo, kas išeina savaime, – ne laikas kovoti už principus, šturmuoti neįveikiamus darbus, kaip ir užsispyrėlių kantrybę.


2014-09-30 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, rugsėjo 30 d.

3

Nusiraminimo metas – įveiktos kliūtys, nuveikti darbai suteikia pasitenkinimą. Įsivyrauja pusiausvyra. Susitaikymo nuotaikos skatins nuoširdžiau bendrauti. Tiesa, moterims šiandien gali būti ir ne visai malonių staigmenų. Kad patirtumėte mažiau nesklandumų, siekite viską daryti neskubėdami, užsiimti tuo, kas išeina savaime. Jei šiandien kas nors nepatiks jūsų partneriams, sutuoktiniui, mylimam asmeniui, nesistenkite įtikinti, kad jie klysta ir reikia elgtis kitaip. Tiesa, jei imsite aptarinėti jums svarbius klausimus, susijusius su finansine padėtimi po 19 val. 8 min., viską sklandžiai išsiaiškinsite.


2014-09-29 10:09

Palmira įspėja: jei šiandien padarysit klaidą, ji ilgai atsirūgs

12

Savaitė prasideda puikiai – nestigs nei jėgų, nei sėkmės rizikuojant. Imkitės intensyvios veiklos – energijos, įkvėpimo pakaks net patiems sunkiausiems, nemaloniausiems darbams nudirbti. Tik bus svarbu savo užduotis atlikti itin kokybiškai – šios dienos klaidos ilgam trukdys.


2014-09-27 17:46

Astrologės S.Liepienės prognozės rugsėjo 27–spalio 3 dienoms

4|3

Tik nuo jūsų priklauso, ar laivas stovės uoste, ar kels bures. Vėjas palankus visą savaitę. Tik gali būti, kad kapitonui trūks ryžto. Tokią ateinančią savaitę astrologė Skirma Liepienė prognozuoja šiomis dienomis gimtadienį švenčiančioms Svarstyklėms. O kas laukia po kitais Zodiako ženklais gimusių žmonių?


2014-09-27 07:44

Palmira pataria linksmybėms rinktis šeštadienį, ne sekmadienį

20

Susitikimams, šventėms, dovanoms teikti šeštadienis palankesnis. Tai puikus laikas bendrauti, ieškoti reikalingų žmonių ar informacijos – susitikinėkite, užmegzkite reikalingas pažintis. Neblogas laikas ir nedidelėms kelionėms. Tiesa, ne laikas avantiūroms ir azartiniams žaidimas.


2014-09-27 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

1

Susitikimams, šventėms, dovanoms teikti šeštadienis palankesnis. Tai puikus laikas bendrauti, ieškoti reikalingų žmonių ar informacijos, nedidelėms kelionėms. Tiesa, ne laikas avantiūroms ir azartiniams žaidimams.


2014-09-26 11:33

Palmira sako: dovanokite meilę artimiesiems

6

Palankusis metas tęsiasi, tiesa, ši diena pasyvi, tad labai neįsitempkite, nepersistenkite – savaime daug kas tvarkysis, sklandžiai spręsis ankstesni sunkumai. Jei esate ne vieni, imkitės svarbių reikalų tvarkymo, kovokite už principus, teisųjį reikalą ir daugiau bendraukite – šiandien nesunkiai sutiksite bendraminčių, kurie mielai jus palaikys ir taps jūsų bendražygiais.


2014-09-26 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, rugsėjo 26 d.

3

Palankusis metas tęsiasi, tiesa, ši diena pasyvi, tad labai neįsitempkite, nepersistenkite – savaime daug kas tvarkysis, sklandžiai spręsis ankstesni sunkumai. Jeigu esate ne vieni, imkitės svarbių reikalų tvarkymo, kovokite už savo principus ir kuo daugiau bendraukite – šiandien sutiksite bendraminčių, kurie mielai jus palaikys arba taps jūsų bendražygiais.


Populiariausi per 24 val.