Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Sausio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Sausio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

2006-12-30 00:13

Avinas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-09-24 06:00

Astrologė Palmira: būkite pasiruošę geroms permainoms

1

Šiandien stos jaunatis (9 val. 14 min.), atnešdama gerąsias permainas, kurios padės išspręsti susikaupusias problemas ir laiminga linkme pakeisti ateitį. Kol stos jaunatis, verta apmąstyti, kas per mėnesį nutiko, ir pasistengti užbaigti, kas buvo atidėta, užvilkinta. Būtina pamiršti, kas buvo bloga, taip pat susitaikyti (su savimi ir savo nesmagia praeitimi, kaip ir su tais, kurie neduoda ramiai gyventi). Atsiprašyti rytmetys itin tinkamas.


2014-09-24 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, rugsėjo 24 d.

Šiandien stos jaunatis (9 val. 14 min.), atnešdama gerąsias permainas, kurios padės išspręsti susikaupusias problemas ir laiminga linkme pakeisti ateitį. Kol stos jaunatis, verta apmąstyti, kas per mėnesį nutiko, ir pasistengti užbaigti, kas buvo atidėta, užvilkinta. Būtina pamiršti, kas buvo bloga, taip pat susitaikyti. Atsiprašyti rytmetys itin tinkamas.


2014-09-23 16:49

Astrologės S.Liepienės prognozės rugsėjo 23–29 dienoms

3

Avinas (03 21–04 19) Atrodo, kad laimė nuskrido kartu su rudeniniu voratinkliu. Jei nuskrido, nesivykite – labai plona, efemeriška ji buvo. Geriau atkreipti dėmesį į tai, kas stabilu, patikima, apčiuopiama. Noras surasti senus draugus, bičiulius yra didelis. Bet nepamirškite, kad viskas, kas buvo, jau praėjo ir vėl taip pat nebebus.


2014-09-23 06:00

Kaip išvengti nesėkmių? Palmira patarė išnešti šiukšles

16

Rugsėjo 23-ioji, antradienis, - daug kuo sudėtinga diena. Tai - radikalių permainų laikas, kai pradžia ir pabaiga kartu: baigiasi Mėnulio mėnuo (ir tai kritinė Mėnulio para), tuo pat metu (retas sutapimas!) – Svarstyklių ženklo pradžia, žyminti rudens lygiadienį, per kurį diena su naktimi susilygina visoje planetoje.


2014-09-23 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, rugsėjo 23 d.

2

Daug kuo sudėtinga diena – radikalių permainų laikas, kai pradžia ir pabaiga kartu: baigiasi Mėnulio mėnuo (ir tai kritinė Mėnulio para), tuo pat metu (retas sutapimas!) – Svarstyklių ženklo pradžia, žyminti rudens lygiadienį, per kurį diena su naktimi susilygina visoje planetoje. Dar vienas rūpestėlis – saulė atsiduria destruktyviame pirmajame Svarstyklių laipsnyje, kuris patikrina partneriškų santykių stabilumą, taip pat siejamas su Paskutinio teismo misterija. Ištikimybė duotai priesaikai, sąžiningumas ir senų ciklų užbaigimas – šios dienos pagrindas.


2014-09-22 06:07

Palmira: šiandien galite nukentėti per psichikos ligonius

16

Jei imsitės skubių ar svarbių profesinių reikalų, būkite pasiruošę, kad atsiras netikėtų kliūčių: kai kas susirgo, kai kas pamiršo, pavėlavo ar tiesiog užsispyrė dėl kvailo principo. Nereikėtų skubinti įvykių, kaip ir nepatartina įsipareigoti ką nors greitai atlikti, – vargu ar laiku spėsite. Būkite itin diplomatiški, jei tektų kreiptis su prašymais, pasiūlymais į vadovybę ar aukštus įtakingus asmenis, įvairius valdininkus.


2014-09-22 00:05

Palmiros horoskopas pirmadieniui, rugsėjo 22 d.

2

Jei imsitės skubių ar svarbių profesinių reikalų, būkite pasiruošę, kad atsiras netikėtų kliūčių: kai kas susirgo, kai kas pamiršo, pavėlavo ar tiesiog užsispyrė dėl kvailo principo. Nereikėtų skubinti įvykių, kaip ir nepatartina įsipareigoti ką nors greitai atlikti, – vargu ar laiku spėsite. Būkite itin diplomatiški, jei tektų kreiptis su prašymais, pasiūlymais į vadovybę ar aukštus įtakingus asmenis, įvairius valdininkus. Beje, jei jums pavyks sudominti savo idėjomis, projektais ir gauti pritarimą, įgysite ilgalaikę paramą, palaikymą. Šiandien verta ieškoti bendraminčių, ypač tam palanki antroji dienos pusė. Vakaras paliks džiugių įspūdžių, jei susitiksite su draugais.


2014-09-21 08:40

Skirmos Liepienės horoskopas savaitei: vieni ėsis, kiti mylėsis

4|2

Nelįskite į svetimą kailį – gali pasirodyti labai ankštas, pataria astrologė Skorpionams. Šauliai raginami vadovautis širdimi, ne protu. O Dvyniams reikėtų saugotis konfliktų. Ką rugsėjo 20-26 dienomis žvaigždės žada jums?


2014-09-20 10:31

Palmira įspėja - savaitgalį saugokitės vagių ir sukčių

14

Savaitgalis gana pavojingas, kai svarbu turėti savo nuomonę, mokėti nereaguoti į provokacijas. Šiomis dienomis galite susidurti su spekuliacija idėjomis – saugokitės, kad netaptumėte kieno nors kvailo fanatizmo, neproporcingų norų auka. Jūsų atsidavimu kokiai nors idėjai, pasitikėjimu gali pasinaudoti ir atsitiktinis asmuo, nesąžiningas prekiautojas, ir artimas žmogus. Turite duoti suprasti, kad neišeis jūsų vedžioti už nosies, tuomet pavyks išvengti tuščių išlaidų ir ašarų dėl sukčiavimo, neištikimybės.


2014-09-20 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Savaitgalis gana pavojingas, kai svarbu turėti savo nuomonę, mokėti nereaguoti į provokacijas. Šiomis dienomis galite susidurti su spekuliacija idėjomis – saugokitės, kad netaptumėte kieno nors kvailo fanatizmo, neproporcingų norų auka. Jūsų atsidavimu kokiai nors idėjai, pasitikėjimu gali pasinaudoti ir atsitiktinis asmuo, nesąžiningas prekiautojas, ir artimas žmogus. Turite duoti suprasti, kad neišeis jūsų vedžioti už nosies.


Populiariausi per 24 val.