Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Palmiros horoskopas balandžio mėnesiui

Palmiros horoskopas balandžio mėnesiui

2007-03-31 00:01

Avinas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-04-19 12:35

Zodiako poros, kurioms geriau nebūti kartu

37

Astrologai teigia, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai netinka vieni kitiems, tad jiems geriau nebūti kartu. Kokie Zodiako ženklai nedera tarpusavyje? Apie tai rašo cosmo.ru Vandenis ir Žuvys Vandenio ženklo žmonės niekada nestokoja idėjų ir nuolat siekia naujų tikslų. Vandenis moka prisiderinti ir prisitaikyti prie žmogaus, jei jiedu užsiima ta pačia veikla. Be to, šio ženklo atstovai turi nusibrėžę tikslią, aiškią ir tvirtą gyvenimišką poziciją. Jie optimistiški, pasitiki savimi ir trykšta gyvenimo džiaugsmu.


2015-04-19 11:18

Septynios dienos – astrologės Skirmos Liepienės akimis

21|2

AVINAS (03 21–04 20) Pabaiga. Ilgas veiklos periodas baigiasi. Turite rezultatus, jūsų pastangos nenuėjo veltui. Nesvarbu, kad keletą kartų teko keisti veiklos planą, imtis įvairių taktinių gudrybių, pykti, nervintis. Dabar visa tai baigta. Žinoma, dar girdėsite atgarsių, bet tai jau praeitis. Nesinorės daryti nieko nauja nei namuose, nei darbe. Prasideda ramesnis laikotarpis.


2015-04-18 06:00

Astrologė Palmira: nemegzkite romantiškų pažinčių – nusivilsite

21

Savaitgalis apgaulingas – nebus lengva atskirti gryno pinigo nuo padirbto. Venkite ką nors vertinti, džiaugtis ar liūdėti. Ne laikas ir vertingiems pirkiniams. Derėtų labiau pasisaugoti sukčių (ypač finansinių), vagių. Neverta užmegzti naujų romantiškų pažinčių – laukia nusivylimas...


2015-04-18 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

15

Savaitgalis apgaulingas – nebus lengva atskirti gryno pinigo nuo padirbto. Venkite ką nors vertinti, džiaugtis ar liūdėti. Ne laikas ir vertingiems pirkiniams. Derėtų labiau pasisaugoti sukčių, vagių.


2015-04-17 15:25

Rūbai pagal Zodiaką pavasariui – nustebsite, ko jums trūksta

20

Net jei nelabai domitės astrologija, bet dievinate madą, atraskite laiko perskaityti, kas rekomenduojama šį pavasarį stilingoms skirtingų Zodiako ženklų atstovėms. Kitaip liksite pilka pelytė.


2015-04-17 06:16

Palmira įspėja: šiandien galite nudegti dėl per didelių ambicijų

10

Aktyvus ir, deja, konfliktinis, kaip ir pastarąsias dienas, metas, tad nesivadovaukite ambicijomis – noras visus aplenkti, visus pamokyti, būti geriausiems, šauniausiems pakenks ne tik jūsų geram vardui, bet ir sveikatai. Svarbiausia daug nenorėti – šiomis dienomis galima nukentėti dėl per didelių ambicijų, neadekvačių pretenzijų, dėl noro padaryti savaip, įrodyti valdžią, įtaką, tiesą.


2015-04-17 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, balandžio 17 d.

10

Aktyvus ir, deja, konfliktinis, kaip ir pastarąsias dienas, metas. Svarbiausia daug nenorėti – šiomis dienomis galima nukentėti dėl per didelių ambicijų, neadekvačių pretenzijų, dėl noro padaryti savaip, įrodyti valdžią, įtaką, tiesą. Tad neprašomi nesikiškite į svetimus reikalus, nereikškite savo nuomonės. Neprovokuokite ginčų, nebūkite atviri ir patiklūs.


2015-04-16 06:32

Palmiros priminimas: nieko nauja nesiimkite, net planų nekurkite

57

Verta apibendrinti per mėnesį nuveiktus darbus. Nepalanku tvarkyti piniginių ir turto reikalų, netinka susitikti su verslo partneriais, investuotojais: galima rimtai suklysti. Tačiau linkę realiai vertinti savo galimybes ir nepuoselėjantys tuščių ambicijų, neturintys socialinių prietarų ir negyvenantys įsikibę į šios dienos vertybes ypač skaudžių nusivylimų nepatirs.


2015-04-16 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, balandžio 16 d.

18

Nieko nauja nesiimkite, net planų nekurkite. Verta apibendrinti per mėnesį nuveiktus darbus. Nepalanku tvarkyti piniginių ir turto reikalų, netinka susitikti su verslo partneriais, investuotojais: galima rimtai suklysti. Bet linkę realiai vertinti savo galimybes ir nepuoselėjantys tuščių ambicijų, negyvenantys įsikibę į šios dienos vertybes ypač skaudžių nusivylimų nepatirs.


2015-04-15 05:53

Astrologė Palmira: gali atšalti santykiai su mylimu žmogumi

30

Sunkiai prognozuojama diena, kai viskas išeina atvirkščiai: ten, kur ko nors tikėsitės, atsiras nenumatytų trukdžių, o pasiseks, pagalba ateis iš ten, iš kur nelaukėte. Aplinkybės gali versti priimti svarbius veiklos ar asmeninius sprendimus, ko nors atsisakyti prieš savo valią.


Populiariausi per 24 val.