Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atostogos Latvijoje – pigiau ir ne prasčiau

Atostogos Latvijoje – pigiau ir ne prasčiau

2007-08-16 10:54

Kylant kambarių nuomos ir paslaugų kainoms Lietuvos pajūryje, tautiečiai šturmuoja Latvijos kurortus. Po kai kuriuos iš jų pasižvalgė ir dienraščio „L.T.“ žurnalistai bei įsitikino – pailsėti šalyje kaimynėje galima išleidžiant kur kas mažiau pinigų.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-01-31 17:26

Ugniui Kiguoliui Austrijos kalnuose teko pakovoti dėl išlikimo

29|15

Neseniai iš Austrijos, kur išmėgino čiuožimą snieglente, grįžęs verslininkas Ugnius Kiguolis (36 m.) neslepia – jis nė pamanyti negalėjo, kad kalno viršūnėje teks ne mėgautis tobulais gamtos vaizdais, o pakovoti dėl išlikimo, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


2015-01-29 12:02

Apsipirkimo maniakės gidas: kur Europoje geriausios parduotuvės?

16|3

Pristatome įspūdingiausias Europos mados sostinėse esančias parduotuves. Londonas. „Selfridges“ ir „Harrods“ – milžiniška prabangos meka. Skirkite laiko pažioplinėti, patyrinėti, pakvėpuoti ir įvertinti. Naudinga pasidomėti šiose parduotuvėse vykstančiais renginiais.


2015-01-29 11:40

Pigesnė nakvynė svečių namuose vis dar apaugusi mitais

Artėjant šiltajam sezonui, ne vienam lietuviui, planuojančiam atostogas ar išvykas, bene didžiausią galvos skausmą sukelia nakvynės vieta. Ne paslaptis, kad didžioji dalis kelionės išlaidų dažniausiai atitenka būtent jai.


2015-01-29 08:30

Fotografas K. Fedirka į rojų žemėje nukeliavo vos už 413 eurų

64|65|

Ne kiekvieną aplanko laimė aptikti rojų žemėje. Svetainės „FotoSkrydis.lt“ įkūrėjas, fotografas ir keliautojas Kęstutis Fedirka (38 m.) jį rado Maldyvuose. Į dieviško grožio vietą kaunietis būtinai dar nuvyks.


2015-01-29 08:00

Pasaulio stebuklai: Didysis kanalas Venecijoje

4

Venecija, prekybos vartai į rytus, daugiau nei tūkstantį metų buvo vieta, kur susitikdavo du pasauliai. Čia susipynė menai ir prekyba, sukurdami didingiausias pilis ir nuostabias bažnyčias. Pačioje jos širdyje aptinkame mūsų stebuklą. Tai pagrindinis Venecijos kelias – Didysis kanalas.


2015-01-28 08:00

Pasaulio stebuklai: Tutanchamono kaukė

3

Mūsų stebuklas atkeliavęs iš senovės Egipto, faraonų žemės, mitų, paslapčių ir hieroglifų, menančių didingas istorijas, vietos, kur praeities karaliams statydinti didingi paminklai. Tai civilizacija, kurią mes dar tik pradedame suprasti, ir kurioje vis dar gausu naujų atradimų.


2015-01-27 14:05

Pasaulio stebuklai: Budos Danties šventykla

1|2

Daugiau nei du amžius Šri Lankos kalnuose esantis miestas – Kandis – buvo šioje saloje įsikūrusios nepriklausomos Budistų karalystės sostinė. Šri Lanka pasaulyje žinoma kaip šalis, kurioje nuo seno įsikūrė budistai, jie čia gyvavo jau nuo antrojo amžiaus prieš Kristų.


2015-01-26 12:30

Jasna Žemieji Tatrai – modernus kurortas žiemos pramogoms

1|5

Kalnai, sniegas, saulė ir aktyvus poilsis – puikios žiemos atostogos, kurias galite patirti Jasnos Žemųjų Tatrų kurorte Slovakijoje. Jasna Žemieji Tatrai – tai didžiausias Slovakijoje slidinėjimo centras, turintis puikias sąlygas žiemos sportui. Jasna Žemieji Tatrai siūlo daugybę žiemos pramogų ir aktyvų poilsį 46 km ilgio slidinėjimo trasose.


2015-01-26 08:00

Pasaulio stebuklai: prarastoji Toltekų imperija

3

Norėdami rasti šį stebuklą, turime sekti Toltekų pėdsakais. 750-aisiais metais naujoje savo sostinėje Toljane Centrinėje Meksikoje jie statė keistus paminklus. Iki šių dienų išliko vos keletas šio kadaise didingo miesto griuvėsių.


2015-01-24 17:34

G. Drukteinis: poilsis kruize – būdas būti geresniam už kitus

31|2

Neseniai iš kruizo po Vidužiemio jūrą grįžęs žurnalistas, etiketo žinovas ir rašytojas Giedrius Drukteinis šeštadienį savo įspūdžiais dalijosi tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“. „Per kruizą galima pamatyti tiek, kiek žmonės nepamato per septynerius metus. Ir jei nenorite banaliai grumdytis oro uoste su pigių oro linijų keleiviais, jei nenorite susispaudę autobuse važiuoti iki viešučio, kuriame bus tiek pat daug tokių, kaip jūs, jei nenorite savaitę sėdėti prie baseino, tai kruizas – tinkama atostogų vieta“, – emocingai dėstė Giedrius gausiai jo paklausyti susirinkusiems parodos lankytojams.


Populiariausi per 24 val.