Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atostogos Latvijoje – pigiau ir ne prasčiau

Atostogos Latvijoje – pigiau ir ne prasčiau

2007-08-16 10:54

Kylant kambarių nuomos ir paslaugų kainoms Lietuvos pajūryje, tautiečiai šturmuoja Latvijos kurortus. Po kai kuriuos iš jų pasižvalgė ir dienraščio „L.T.“ žurnalistai bei įsitikino – pailsėti šalyje kaimynėje galima išleidžiant kur kas mažiau pinigų.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2014-10-29 11:20

Izraelyje Jogaila Morkūnas šventas vietas iškeitė į vynuogynus

23|17

Viskas prasidėjo nuo kiaušinienės. Ir tai, kad garsus renginių organizatorius Jogaila Morkūnas (41 m.) atidarė interneto parduotuvę vynokorta.lt, ir tai, kad per savo gimtadienį porai dienų nurūko į Izraelį. Šventojoje žemėje Jogaila atšventė 41-ąjį gimtadienį. Tačiau pagrindinis tikslas buvo ne puota. Svarbiausia buvo kartu su muzikantu ir kulinarinių knygų bei televizijos laidų autoriumi Gidonu Šapiro-Bilu aplankyti penkias vynines. Tad vynokorta.lt jau papildyta rinktiniu tos šalies vynu.


2014-10-28 13:52

M. Starkus ir V. Radzevičius įsitikinę - Palanga žavi ir rudenį

1

Keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius tęsia kelionę po Lietuvą, kur lankosi įvairių miestų ir miestelių renginiuose bei išbando juose siūlomas pramogas. Praėjusią savaitę keliautojai leidosi į kelionę po muzikos garsų ir kino vaizdų nusėtą Vilnių, o šįkart televizijos rubrikos „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” vedliai lankėsi Lietuvos kurortų sostinėje – Palangoje.


2014-10-27 16:53

Niujorkas: murzina ir pavargusi A. Užkalnio meilė

73|7

Rašiau apie daug miestų, kur 24 valandų limitas yra pragariškai nedėkingas. Rašydamas apie Niujorką pasiekiau paskutinį pragaro ratą, nes miestas yra daugumos mano svajonių koncentracija. Skauda širdį, kai reikia susiaurinti viską iki kelių potyrių. Niujorkas yra svetimųjų miestas, kaip ir Vilnius, surinkęs atvykėlius, ir tik iš dalies jiems aplaužęs ragus. Čia susirinko visi, kurių labiausiai nekenčia tamsus ir piktas lietuvis, žemės referendumo sumanytojas: žydai, juodaodžiai, baltieji amerikiečiai, arabai, pakistaniečiai, siauraakiai iš Tolimųjų Rytų.


2014-10-27 12:15

Maldyvai: Rojaus kampelis, kur karaliai vežasi 18 lagaminų

27|38

Rojus žemėje. Tokiu epitetu vadinamus Maldyvus turistų gidai dažnai įtraukia į 50 vietų, kurias būtina aplankyti, sąrašus. Europiečiai turistai šį salyną atrado tik devintajame dešimtmetyje. Tačiau šiandien turizmas – pagrindinė Maldyvų duona. Daugiausia turistų – iš Kinijos, bet europiečiai sparčiai juos vejasi.


2014-10-27 12:12

Maldyvai: įsimylėjelių Rojus

5|35

Rojus žemėje. Tokiu epitetu vadinamus Maldyvus turistų gidai dažnai įtraukia į 50 vietų, kurias būtina aplankyti, sąrašus. Europiečiai turistai šį salyną atrado tik devintajame dešimtmetyje. Tačiau šiandien turizmas – pagrindinė Maldyvų duona. Daugiausia turistų – iš Kinijos, bet europiečiai sparčiai juos vejasi.


2014-10-26 09:49

Floristo A. Mažono pomėgis aukštyn kojomis apvertė visą gyvenimą

6|7

Jis – diplomuotas teisininkas, prieš kelerius metus daug žadančią karjerą ministerijoje iškeitęs į floristo profesiją. Prieš metus Kaune gėlių dizaino studiją „Floristai ant ribos“ su bendraminčiais įkūręs Antanas Mažonas (32 m.) dėl šio žingsnio sulaukė daugybės nesupratusių žmonių nuostabos, tačiau to, ką padarė, pats nesigailėjo nė akimirką.


2014-10-23 17:19

Užburianti Barselona vakare

3|31

Kažkas portale paklausė, ar Barselonoje buvau tik prie Šv. Šeimynos bažnyčios. Ne mačiau ir naktinį miestą, ir jo gyventojus, vėliavas balkonuose ir pilnas kavines.


2014-10-23 12:11

Portugalija rudenį – nuo miestų iki įspūdingų kaimelių

3|65

Keliauti po Portugaliją rudenį – itin smagu. Čia dar šilta, lyg lietuvišką vasarą, bet karštis jau nebe toks alinantis, koks užklups čia vidurvasarį. Portugalija tokia įvairi, kad čia patirsite visko: nuo istorinių lankomiausių vietų jaukiajame Porto ir skubančioje Lisabonoje, iki ramių (mat sezonas jau pasibaigęs) paplūdimių mažuose miesteliuose ir visiškai atsiskyrusių kaimelių su didžiulėmis apelsinų plantacijomis bei citrinmedžių giraitėmis.


2014-10-23 10:18

Dubajus A. Užkalnio akimis: iš niekur atsiradęs miestas akina

43|6

Dubajaus šlovės amžius jau praėjo, bet aplankyti jį vis dar verta. Miestas nepastebimai perėjo transformacijas: kažkada buvęs ne daugiau nei žvejų kaimas ir stotelė keliaujančių pirklių kupranugariams girdyti, XX amžiaus viduryje jis, kaip ir kiti aplinkiniai arabų emyratai, puolė džiaugtis naftos pinigais.


2014-10-18 12:54

Tokijas A. Užkalnio akimis: gyvųjų ėmimas į dangų

22|5

Jei manote, kad mėgstate miestą, tačiau nežinote, ar tikrai visa širdimi, važiuokite į Tokiją. Čia jus patikrins. Labiau miestietiško miesto pasaulyje nėra: čia nėra vietos tiems, kuriems patinka basomis lakstyti po žolę. Tai koncentruotos, grynos, į veną švirkščiamos civilizacijos sultys. Retas susižavi miniomis ir spūstimi, tačiau išrinktieji palaimingai pajunta, kad šis miestas labai gerbia privatumą. Tokijas – ne romantikos, o vienišų žmonių miestas. Ir jis taip toli nuo mums įprasto pasaulio, kad galite pasijusti gyvi paimti į dangų.


Populiariausi per 24 val.