Atostogos Latvijoje – pigiau ir ne prasčiau

Atostogos Latvijoje – pigiau ir ne prasčiau


2007-08-16 10:54

Kylant kambarių nuomos ir paslaugų kainoms Lietuvos pajūryje, tautiečiai šturmuoja Latvijos kurortus. Po kai kuriuos iš jų pasižvalgė ir dienraščio „L.T.“ žurnalistai bei įsitikino – pailsėti šalyje kaimynėje galima išleidžiant kur kas mažiau pinigų.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Pramogos
2015-10-07 14:37

Indrė ir Jogaila Morkūnai pasidalijo medaus mėnesio vaizdais

7|4| 

Prieš mėnesį susituokę Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė medaus mėnesį leidžia Azijoje.


2015-10-06 18:10

Lietuvos buriuotojai: nemalonumai vardan egzotikos

2|18

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atsirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame tryliktą dienoraščio dalį.


2015-10-05 12:15

Nauji mokymai Lietuvoje: kaip mušti žmoną, kad ji nesiskųstų?

 

Įsivaizduokite, šuo jūsų neklauso, vaikas – nekontroliuojamas, o žmona tiesiog varo jus iš proto! Netikėtai nemokamą išeitį iš beviltiškos situacijos pasiūlo malonios išvaizdos žmogus. Marius Vasilevičius bandė išsiaiškinti, ar žmonės pasinaudotų nemokama pagalba auginant vaiką, auklėjant šunį arba žmoną. „Šimtaveidis“ – gatvės eksperimentų laida, kuri pralinksmins net didžiausią paniurėlį. Ją žiūrėkite kiekvieną pirmadienį tik Lrytas.tv portale.


2015-10-03 13:19

Dainininkas Tomas Augulis paskui kamuolį – į svečias šalis

5|22

Pasibaigė Europos krepšinio čempionato aistros, aistruoliai sudėjo būgnus, sulankstė vėliavas, nusiplovė dažus nuo skruostų bei plaukų ir pamažu sugrįžo į įprastą gyvenimo ritmą. Tik ne dainininkas Tomas Augulis (45 m.).


2015-10-02 11:06

Trakai – gražiausių senovinių pasaulio vietovių dešimtuke

13|12

Lietuvos pasididžiavimą Trakus pastebėjo įdomiausių bei gražiausių vietovių apžvalgininkai. Įtakingas kelionių tinklalapis placestoseeinyourlifetime.com išrinko dešimt įspūdingiausių vietovių iš viso pasaulio. Tarp rekomenduotinų aplankyti miestų įrašytas ir Trakų pavadinimas.


2015-09-30 10:47

Natalija ir Sigitas Martinavičiai Barseloną įsimylėjo iš širdies

20|45

Įsimylėję Ispaniją, o ypač jos širdį Barseloną. Taip save apibūdina kauniečiai verslininkai Natalija ir Sigitas Martinavičiai, kurie šioje šalyje šįmet lankėsi jau ketvirtą kartą. Neseniai pora grįžo iš Katalonijos širdies – Barselonos, kurioje praleido savaitę.


2015-09-29 22:18

Iš Amerikos lietuvius išlydėjo ilgapirščiai, karštis ir gaisrai

7|7

Kad ir keista, interneto ryšys atokesniuose Kanados ir JAV rajonuose nėra geras – tik „Starbuck“ kavinėse gali prisijungti prie interneto tinklo, ir tai ne visuomet. Šiuo požiūriu ne Amerika, o Lietuva yra svajonių šalis. Tačiau iš Kanados pasukus vakarine JAV pakrante keliauti tikrai patogu, tad lieka laiko ir įžymybėms apžiūrėti, ir šios šalies istorijos pamokoms.


2015-09-29 13:24

Sekmadieninis dviračių žygis Verkių regioniniame parke!

Tradiciškai, kaip ir kiekvieną vasarą beirudenį kviečiame į dviračių žygį po gražiąsias Verkių regioninio parko teritorijas – Ežerėlių geomorfologinį ir Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinius, Verkių dvaro parką. Nors kalendorinis ruduo jau prasidėjo, tačiau vis dar mėgaujamės saule ir šiltais orais. Tad nepraleiskite progos susipažinti su vienu gražiausių gamtos ir kultūros perlu – Verkių regioninių parku.


2015-09-27 20:32

Labiausiai intriguojantys savaitgalio nakties vaizdai iš klubų

68|20

Muzika, gera nuotaika, aplinkinių šėlsmas – tos sąlygos, kurios leidžia atsipalaiduoti. Naktiniame klube gali pasielgti taip, kaip niekada neišdrįstum. Siūlome pažvelgti į kadrus iš naktinių klubų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ir pasikelti nuotaiką lietingą šeštadienį.


2015-09-27 16:32

Minia gražiausiais išrinko kinų fejerverkus

17|103| 

Vingio parke susirinkusi 10 tūkstančių žiūrovų minia nusprendė, kad gražiausi – kinų fejerverkai. Taigi pirmoji vieta buvo skirta „Jinsheng Fireworks“ komandai. Antroji – estų „Arnika“, trečioji – austrų „Feurwerke Jost“.


Populiariausi per 24 val.