Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

2007-09-03 11:39

„Ši vasara man nesiskyrė nuo kitų. Buvo ir darbų, ir poilsio, užimtos ir laisvos dienos keitė viena kitą. Ilgų atostogų, per kurias būčiau galėjusi išvykti kur nors toliau, neturėjau“, - šypsojosi populiari dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

1/4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

1 / 4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

Apie vestuves su sužadėtiniu ir būsimo vaiko tėvu D.Meškausku Rūta nelinkusi kalbėti: "Nieko neplanuojame". R.Neverbickas

"Šios vasaros karščiai mane vargino, bet ne daugiau nei kitus žmones", - sakė R.Ščiogolevaitė. R.Neverbickas

Lietuvoje atostogavusi atlikėja po gimdymo ketina tęsti muzikinę karjerą ir kibti į mokslus. R.Neverbickas

(4 nuotraukos) R.Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-19 11:23

Teismas nutarė: valdžia pensijų fondų įmokas sumažino teisėtai

Kaupiamosios pensijos įmokos dydžio sumažinimas 2012 metais neprieštaravo Konstitucijai, penktadienį nusprendė Konstitucinis Teismas.


2014-12-19 11:18

Lietuvos gėjų lygos skundas liko be atsako

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nusprendė, kad teismui nėra pagrindo nagrinėti Lietuvos gėjų lygos (LGL) skundą dėl Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos (ŽEIT) išvados. Organizacija skunde teigė, kad remiantis išvada televizija atsisakė rodyti vaizdo klipą apie seksualines mažumas, tačiau teismas nurodė, kad išvada yra tik rekomendacinio pobūdio dokumentas, ir patvirtino žemesnės instancijos teismo sprendimą.


2014-12-19 11:11

Politikai ieško, kur nusėdo specialiųjų CŽV operacijų pinigai

7|2|

Šią savaitę Generalinėje prokuratūroje sudaryta specialioji tyrimo grupė, turinti išnagrinėti visus duomenis apie Lietuvoje galimai veikusį JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) kalėjimą, kuriame itin žiauriais metodais buvo tardomi terorizmu įtariami asmenys.


2014-12-19 11:09

Milijoną laimėjęs uteniškis: „Jaunystėje būčiau gerai pašventęs“

11|2

Utenoje gyvenančiai šeimai prieš Kalėdas nusišypsojo tikra laimė. Ištikimas „Teleloto“ žaidėjas paskutinį lapkričio sekmadienį laimėjo milijoną. Savo džiaugsmu garbaus amžiaus uteniškis pasidalino su žmona, sūnumis ir anūkais. Atsiimti laimėjimo vyras atvyko kartu su dviem savo sūnumis. Paprastas ir kuklus uteniškis didelio laimėjimo nesureikšmino, tačiau pripažino pasvajodavęs apie milijoną.


2014-12-19 09:23

Įkandin įtakingo Šiaulių mediko – stiprūs dujų kvapai

42|2

Respublikinės Šiaulių ligoninės (RŠL) vadovui Petrui Simavičiui – nerimo dienos. Nors byla dėl galimo kyšininkavimo ir piktnaudžiavimo nutraukta, jis atsidūrė etikos sargų taikiklyje. Aštuoniolika metų ligoninei vadovaujantį 66-erių P.Simavičių persekioja istorija dėl jo sodyboje įrengto dujinio katilo ir požeminės dujų saugyklos, kurią įrengė RŠL skelbiamus konkursus nuolat laiminti bendrovė „Colis“. Šiaulių „Rotary“ klubui priklausančio mediko namuose įmonė triūsė neatlygintinai. Dirvonėnuose gyvenantys Simavičiai net penkerius metus nemokėjo nei už dujinį katilą ir katilinę, nei už tos pačios bendrovės tiektas dujas.


2014-12-19 09:05

Milijonus kainavusi mokslininkų studija – į krosnį

221|

Garsių mokslininkų parengta studija, kaip reformuoti socialinę sistemą, Seime sukėlė šurmulį ne tik dėl revoliucinių pasiūlymų didinti daugelį mokesčių, bet ir dėl dokumentui išleistų didelių pinigų. Tebesiginčijama, ar Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymu Vilniaus universiteto mokslininkų atlikta studija kainavo 5,2 mln. litų, ar dviem milijonais litų pigiau. Bet kuriuo atveju tiek valdančiosios daugumos, tiek opozicijos atstovai jau mala į miltus projektą, kuriame dėstomi siūlymai, kaip reikėtų reformuoti socialinę sistemą.


2014-12-19 08:46

Liūdnos Kalėdos – motina su trimis sūnumis metama į gatvę

440|33

Tris vaikus auginanti vieniša motina pateko į nepavydėtiną situaciją. Iki Kalėdų vilnietė su vaikais turi išsikraustyti iš nuomojamo būsto. Tai gal ir nebūtų tragedija, jei ne šeimos pajamos: sudėjus motinystės pašalpą, paramą ir alimentus, moteris su trimis vaikais per mėnesį gauna apie 1200 litų.


2014-12-19 08:29

A. Kubilius: „Rublio katastrofa V. Putino mąstymo nepakeitė“

21

Rusijos prezidento Vladimiro Putino surengta spaudos konferencija, kurios metu jis kelias valandas atsakinėjo į vietinių ir užsienio žurnalistų klausimus tapo viena pagrindinių spaudos diskusijos temų.


2014-12-19 07:15

Už nuopelnus Vilniui – Šv.Kristoforo statulėlės

14|52

Vilniaus rotušėje ketvrtadienio vakarą pagerbti labiausiai miestui nusipelnę vilniečiai ir įstaigos. Šv.Kristoforo statulėlės teikiamos jau šešioliktąjį kartą. Per šį laikotarpį išdalinta 178 apdovanojimai.


2014-12-18 22:35

Stebinanti ištikimybė: prie šeimininko šuo neprileido net medikų

27|15

Klaipėdoje neįtikėtiną ištikimybę ketvirtadienio pavakare pademonstravo vieno benamio augintinis. Uostamiestyje, Minijos gatvėje, apie 19 val. žmonės pastebėjo ant žemės gulintį vyrą. Sunerimę, kad benamis gali sušalti, praeiviai iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Atvykusi greitoji konstatavo, kad vyriškis greičiausiai bus apsinuodijęs alkoholiu ir norėjo jį apžiūrėti bei išvežti į ligoninę, tačiau šuns ištikima sargyba jiems to neleido padaryti. Medikai net negalėjo prisiartinti prie benamio, nes šuo jiems to jokiais būdais neleido: urzgė, šiepė dantis ir agresyviai lojo. Teko kvieti ir policiją.


Populiariausi per 24 val.