R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)


2007-09-03 11:39

„Ši vasara man nesiskyrė nuo kitų. Buvo ir darbų, ir poilsio, užimtos ir laisvos dienos keitė viena kitą. Ilgų atostogų, per kurias būčiau galėjusi išvykti kur nors toliau, neturėjau“, - šypsojosi populiari dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

1/4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

1 / 4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

Apie vestuves su sužadėtiniu ir būsimo vaiko tėvu D.Meškausku Rūta nelinkusi kalbėti: "Nieko neplanuojame". R.Neverbickas

"Šios vasaros karščiai mane vargino, bet ne daugiau nei kitus žmones", - sakė R.Ščiogolevaitė. R.Neverbickas

Lietuvoje atostogavusi atlikėja po gimdymo ketina tęsti muzikinę karjerą ir kibti į mokslus. R.Neverbickas

(4 nuotraukos) R.Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-02 06:14

Pasakė, kiek uždirba „Palangos močiutė“

80|22

Palangos prieigose atsargiai besidairydama močiutė atrodė baugšti ir įsitempusi. Lėtai praslinkus pro senutę automobiliu, jos akys nepatikliai šaudė į šonus. Stoviniuodama su kartono plakatu ji atrodė taip, lyg siūlytų kontrabandines cigaretes, o ne pigią nakvynę Palangoje. Vienintelis panašumas tas, kad senutė, kaip ir kontrabandos prekeiviai, dairėsi policijos pareigūnų.


2015-07-02 06:04

Valdžios numylėtiniui jau galanda keršto kirvį

3|2

Nors lagaminai jaukiai šeimos kelionei į Briuselį jau pradėti krauti, kažin ar ši išvyka neapkars. To gali sulaukti buvęs vienas saugumo vadovų Romualdas Vaišnoras. Neseniai iš Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotojo posto atleistas R.Vaišnoras netrukus Briuselyje turėtų pradėti dirbti su žvalgyba susijusį darbą. Tačiau šį aukšto pareigūno skrydį pasirengęs sutrukdyti irgi buvęs aukštas pareigūnas, dabartinis Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius.


2015-07-01 23:00

Aiškėja liūdnos detalės apie „Sūpynėse“ apsinuodijusią merginą

123

Švenčionyse vykusio elektroninės muzikos festivalio „Sūpynės“ pavadinimas šiemet skamba labai liūdname kontekste. Festivalio metu į medikų rankas pateko jauna vilnietė, kuri sunkiai apsinuodijo neaiškiomis medžiagomis, spėjama, kad tai galėjo būti narkotikai.


2015-07-01 20:39

Rusijos akibrokštai – reaguoti ar ignoruoti?

27| 

Kaip teisingai reaguoti į Rusijos provokacijas? O gal reaguoti iš viso neverta? Apie tai „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi Nepriklausomybės akto signataras Mečys Laurinkus, viešųjų ryšių specialistas Mykolas Katkus bei rašytojas ir apžvalgininkas Aidas Puklevičius.


2015-07-01 20:04

Buvę tremtiniai žydai pirmą kartą sulaukė finansinės paramos

8

Geros valios fondo lėšomis pirmą kartą finansinės paramos sulaukė dabar užsienyje gyvenantys žydai, sovietinės okupacijos metu ištremti į Sovietų Sąjungą, sako fondo valdybos pirmininkė Faina Kukliansky.


2015-07-01 20:03

Nepritaria siūlymui vaikų literatūrą taikyti lengvatinį PVM

6

Vyriausybė nepritaria Seimo narės siūlymui iki 5 proc. sumažinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) vaikų literatūrai, taip skatinant jos leidybą bei atpiginant vaikiškas knygas.


2015-07-01 18:54

Kremliaus abejonės dėl mūsų laisvės – signalas Rusijos atmatoms

167|4

Lietuvos istorikai ir tarptautinės teisės žinovai mano, jog Rusijos Dūmos išpuolis prieš Baltijos šalis yra vienas labiausiai nevykusių propagandinių triukų, skirtų tik žemiausių sluoksnių Rusijos visuomenei. Dūmos teikimu Rusijos prokuratūra pradėjo tyrimą siekiant nustatyti, ar 1991 metų rugsėjį SSRS Valstybės tarybos priimtas Baltijos respublikų (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) pripažinimo aktas teisėtas. Rusijos parlamentarai rėmėsi teiginiu, jog Valstybės Taryba buvo nekonstitucinis, taigi neteisėtas organas, esą todėl ir jo sprendimai – neteisėti. Valstybės Taryba buvo įsteigta 1991 metų rugsėjo 5 dieną, po rugpjūčio pučo, kai SSRS jau byrėjo per visus galus ir jau buvo likę gyvuoti nepilnai keturi mėnesiai. Valstybės tarybai priklausė SSRS prezidentas ir dešimties sovietinių respublikų vadovai. Ši taryba jau per pirmąjį posėdį pripažino Lietuvos, Latvijos ir Estijos nepriklausomybę, nors, kaip pabrėžia Rusijos žiniasklaida, atitinkamos SSRS konstitucijos pataisos nebuvo priimtos.


2015-07-01 18:14

Vilniuje ant lauko kavinės nuvirto medis, sužeista mergina

17

Vilniuje, netoli Katedros aikštės, įsikūrusios kavinės lankytojai patyrė ne pačių maloniausių akimirkų trečiadienio pavakarę, mat tiesiai ant kavinės staliukų krito lūžęs medis. Per nelaimę nukentėjo kavinės darbuotoja.


2015-07-01 18:10

Į bendrus mokymus Lietuvoje atvyko JAV kariai

7|25

Vilniaus tarptautiniame oro uoste trečiadienį nusileido Jungtinių Amerikos Valstijų karinių oro pajėgų transporto lėktuvas C-17 „Globemaster“, kuriuo į bendras pratybas Lietuvoje atvyko apie 80 Vokietijoje dislokuoto JAV 4-osios pėstininkų divizijos vadovavimo elemento (angl. Mission Command Element) karių, vadovaujamų brigados generolo Michaelo Tarsos.


2015-07-01 18:08

Lietuvai gali tekti priimti daugiau nei 250 pabėgėlių

89

Sprendžiant migrantų krizę Viduržemio jūroje, Lietuvai gali tekti priimti daugiau nei 250 pabėgėlių, trečiadienį pranešė premjeras Algirdas Butkevičius.


Populiariausi per 24 val.