R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)


2007-09-03 11:39

„Ši vasara man nesiskyrė nuo kitų. Buvo ir darbų, ir poilsio, užimtos ir laisvos dienos keitė viena kitą. Ilgų atostogų, per kurias būčiau galėjusi išvykti kur nors toliau, neturėjau“, - šypsojosi populiari dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

1/4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

1 / 4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

Apie vestuves su sužadėtiniu ir būsimo vaiko tėvu D.Meškausku Rūta nelinkusi kalbėti: "Nieko neplanuojame". R.Neverbickas

"Šios vasaros karščiai mane vargino, bet ne daugiau nei kitus žmones", - sakė R.Ščiogolevaitė. R.Neverbickas

Lietuvoje atostogavusi atlikėja po gimdymo ketina tęsti muzikinę karjerą ir kibti į mokslus. R.Neverbickas

(4 nuotraukos) R.Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-28 12:20

Avarinė gatvė tris šiauliečius gali nuvesti į kalėjimą

33

Gatvės tiesimo darbai nebaigti, o valdininkai savo parašais pripažino ją tinkama naudoti. Už tokius triukus ne vienam šiauliečiui gresia nelaisvė. Nė vienas kaltinamųjų savo kaltės nepripažino. Jie teisinosi, kad taip siekė savivaldybei išsaugoti iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) šiam projektui gautus pinigus.


2015-07-28 12:02

Nurodė, kaip nuo šiol mokėti baudas

9|2|

Nuo šiol baudas gyventojai galės mokėti lengviau. Tereikės prisijungti prie Valstybinės mokesčių sistemos ir pasirinkti, ką norite susimokėti. Antradienį visuomenei pristatyta nauja baudų administravimo – paskyrimo, perdavimo vykdymui, apskaitymo, mokėjimo ir priverstinio išieškojimo inicijavimo tvarka „E-bauda“.


2015-07-28 11:25

L. Linkevičiui Rusijos veiksmai kelia įtarimų

18

Rusijos fitosanitarijos tarnybos „Rosselchoznadzor“ planai drausti gėlių importą iš kai kurių Europos Sąjungos (ES) valstybių, taip pat ir Lietuvos, gali būti susiję su politika, teigia užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.


2015-07-28 10:43

NATO naikintuvų pilotai į aerodromą važinėja V. Čkalovo gatve

12|9

Šiauliuose, Zoknių mikrorajone, šalia karinio aerodromo, kuriame dislokuoti NATO šalių naikintuvai jau vienuoliktus metus vykdo Baltijos šalių oro policijos misiją, driekiasi Sovietų Sąjungos lakūno Valerijaus Čkalovo vardu pavadinta gatvė. Nors Lietuvoje atkūrus nepriklausomybę Šiauliuose, kaip ir kituose miestuose, buvo pervadintos komunistų partijos ar sovietinių veikėjų vardais pavadintos gatvės, sovietų diktatoriaus Josifo Stalino numylėtinio Sovietų Sąjungos didvyrio V.Čkalovo vardu pavadinta gatvė išliko.


2015-07-28 10:12

Prezidentė paskyrė R. Bridikį VSD direktoriaus pavaduotoju

21

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį paskyrė Remigijų Bridikį Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotoju.


2015-07-28 09:29

100 balų abiturientei nepadėjo: pirmas bandymas baigėsi nesėkme

116|20| 

Šimtukais įvertinti egzaminai atveria ne visų Lietuvos universitetų duris. Tai parodė vilnietės abiturientės skaudi patirtis. Jauna mergina sugebėjo susitaikyti su realybe ir į gyvenimą pažvelgti kitomis akimis. „Neįstojus į norimą specialybę, visada darosi šiek tiek liūdna. Tačiau apie tai, kad neįstojau, sužinojau dar liepos pradžioje, tad dabar jau esu atsigavusi“, – prisiminė Vilniaus licėjaus abiturientė Milda Sutkevičiūtė.


2015-07-28 09:25

Dėl V. Vigelio Darbo partiją pavanojo ir D. Grybauskaitė

20|2

Kultūros ministras Šarūnas Birutis tikina nederinęs su premjeru Algirdu Butkevičiumi viceministro Vytauto Vigelio kandidatūros, nes to nenumato valdančiosios koalicijos sutartis.


2015-07-28 09:08

Mokytis profesinėse mokyklose nori tūkstančiai

1

Įsibėgėjant priėmimui į profesines mokyklas, mokytis jose jau pareiškė norą per 8,5 tūkst. moksleivių – sulaukta beveik 800 daugiau priėmimo prašymų nei pernai tuo pačiu laiku, pranešė Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM).


2015-07-28 08:37

Bute skęstantis pasvalietis sulaukė tik gyvatuko

6|3

Iš kanalizacijos tiesiai į butą tekančios nuotekos ir jokios pagalbos iš komunalines paslaugas teikiančių tarnybų – su tokia situacija susidūrė vieno Pasvalio daugiabučio gyventojai. Paskambinus į Pasvalio butų ūkį jiems buvo paaiškinta, kad nuotekų potvynis bute – jų pačių problema.


2015-07-28 07:33

Užupyje pradėtos gaivinti Vilnios krantinės

3

Daugelį metų Užupyje stovėjo apleista ir nesaugi buvusi „Vilijos“ siuvykla. Krantinė šalia – taip pat apleista ir sunkiai prieinama. Tačiau vaizdas netrukus turėtų pradėti keistis. Privatus verslas, savivaldybė ir vietos bendruomenė ėmėsi pirmojo krantinės tvarkymo projekto Užupyje.


Populiariausi per 24 val.