Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

2007-09-03 11:39

„Ši vasara man nesiskyrė nuo kitų. Buvo ir darbų, ir poilsio, užimtos ir laisvos dienos keitė viena kitą. Ilgų atostogų, per kurias būčiau galėjusi išvykti kur nors toliau, neturėjau“, - šypsojosi populiari dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

1/4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

1 / 4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

Apie vestuves su sužadėtiniu ir būsimo vaiko tėvu D.Meškausku Rūta nelinkusi kalbėti: "Nieko neplanuojame". R.Neverbickas

"Šios vasaros karščiai mane vargino, bet ne daugiau nei kitus žmones", - sakė R.Ščiogolevaitė. R.Neverbickas

Lietuvoje atostogavusi atlikėja po gimdymo ketina tęsti muzikinę karjerą ir kibti į mokslus. R.Neverbickas

(4 nuotraukos) R.Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-21 14:13

Vilniuje atidengtas dar vienas paminklas daktarui Aiskaudai

14

Ant M. Marcinkevičiaus ligoninės pastato Vilniuje sekmadienį atidengta atminimo lenta iškiliam Lietuvos gydytojui, visuomenės veikėjui ir humanistui Cemachui Šabadui (1864-1935). C. Šabadas buvo populiariausias Vilniaus žydų lyderis XX a. pirmojoje pusėje. Jis buvo labai veiklus įvairiose srityse - labdaros, sveikatingumo, švietimo, mokslo ir kt. Jis teikė nemokamą pagalbą visiems Vilniaus vargšams, taip pat įgyvendino projektą, kuris numatė paskirti kiekvienai mokyklai po gydytoją.


2014-09-21 13:05

Žmonės skęsta, o jų gelbėti nėra kam

1

Pasibaigus vasaros sezonui Neringos, Klaipėdos ir Palangos paplūdimiuose dirbę gelbėtojai su pasididžiavimu suskaičiavo jūroje išgelbėtus poilsiautojus ir pasidžiaugė, kad šią vasarą nenuskendo nė vienas žmogus. Iš tiesų maudynės banguotoje jūroje laimingai baigėsi ne visiems poilsiautojams. Rugpjūčio pradžioje už Nemirsetos link Klaipėdos nuskendo jūroje maudęsis 19 metų Lenkijos pilietis.


2014-09-21 13:05

Incidentas Barenco jūroje - Lietuvos laivas prisišaukė nelaimę ?

54|8|

Greita ir griežta Vyriausybės reakcija į įvykius Barenco jūroje, kurioje dėl įtarimų neteisėtai žūklaujant Rusijos ekonominėje zonoje šios šalies pareigūnai netikėtai sulaikė Lietuvos žvejybos laivą „Jūros vilkas“, kitus mūsų šalies žvejybos įmonių darbuotojus ir džiugina, ir stebina. Vyresnio amžiaus jūrininkai dar prisimena tuos laikus, kai Lietuvos diplomatai, narpliodami panašius incidentus pasaulio vandenynuose, nebuvo tokie aktyvūs ir ryžtingi – reikėdavo juos paraginti.


2014-09-21 12:34

Japonai džiūgavo Kaune išvydę diplomato Ch.Sugiharos sūnų

5|36

Kelios dešimtys iš Japonijos atvykusių turistų negalėjo patikėti savo akimis – buvusioje šios šalies diplomatinėje atstovybėje Kaune jie sutiko vieno garsiausių visų laikų Japonijos diplomatų Chiune Sugiharos jauniausiąjį sūnų Nobuki Sugiharą, kuris stulbinamai panašus į tėvą.


2014-09-21 12:05

Juodojoje „Snoro“ istorijoje – melo purslai

212|4

Ištraukė sveiką koją iš vienos kilpos, bet užsinėrė kitą. Tokia nesėkmė užgriuvo prokurorų pamalonintą banko „Snoras“ administratorių Neilą Cooperį, kuriam dabar gali tekti atsakyti už melagingus liudijimus. Prokurorams nutraukus ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko galimo didelės vertės turto iššvaistymo, šiuo nusikaltimu įtartas N.Cooperis, regis, per anksti ėmė džiaugtis pergale. Britų ekspertui į akis ėmė žvelgti nauji nemalonumui.


2014-09-21 10:53

D. Grybauskaitė: „Karo kurstytojai turi gauti griežtą atkirtį“

86

Rugsėjo 21-oji - tarptautinė taikos diena. Šiais metais ši diena sutampa su 30-osiomis Jungtinių Tautų Organizacijos priimtos Tautų teisės į taiką deklaracijos metinėmis. Tokia ir šių metų dienos tema - tautų teisė į taiką, teigia Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija. Taiki ir saugi gyvenimo aplinka yra esminė žmogaus orumo ir valstybės vystymosi sąlyga. Pasaulinis pilietiškumas yra kelias į pasaulio taiką, o taika yra esminė darnaus vystymosi sąlyga.


2014-09-21 10:28

Prie stotelių banguoja ištižusi asfalto danga

10|2

Dėl duobėtų miesto gatvių kenčiančius kauniečius šį rudenį užklupo dar vienas nemalonumas – po itin karštos vasaros prie viešojo transporto stotelių susidarė gilios provėžos. Jos jau tampa vairuotojų ir keleivių konfliktų priežastimi. Provėžos išryškėja kiekvieną rudenį, tačiau šiemet rugpjūtį saulė kepino itin kaitriai, o tuomet asfaltas tyžta greičiau. Itin prasta padėtis miesto centre, kur autobusai ir troleibusai vidutiniškai pravažiuoja kas pora minučių.


2014-09-21 09:40

Ketinama steigti darbo grupę žydų bendruomenių reikalams spręsti

48

Vyriausybėje bus steigiama darbo grupė, kuri spręs žydų religinių bendruomenių problemas, sako Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis. Tai nuspręsta šią savaitę aptarus kylančias problemas susitikime su Amerikos žydų komiteto tarptautinių reikalų direktoriumi Andrew Bakeriu.


2014-09-21 09:30

Po kojomis – duobėtos gatvės, virš galvų – byrantys balkonai

4|4

Vaikščiosiu pas kaimynus į balkoną rūkyti! Tokią sąlygą daugiabučių administratoriams kelia balkonų neturintys gyventojai, kai yra verčiami visi bendrai mokėti už šių namo konstrukcijų remontą. Savivaldybė pinigų balkonams atnaujinti neskiria. Kauno daugiabučiuose yra apie 1000 balkonų, kurių būklė – apverktina. Tačiau šiuos pastatus administruojančios įmonės susiduria su kliūtimis – remonto darbus pradėti ne taip paprasta rašo „Laikinoji sostinė“. Jei buto gyventojas nenori ar neturi iš ko tvarkyti aptrupėjusio balkono, pagal įstatymus jo negalima priversti to daryti.


2014-09-20 22:06

Į Lietuvą pajėgas atsiųs dar trys NATO šalys

261|13|

Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas po NATO karinio susitikimo Vilniuje teigė privačiuose pokalbiuose sulaukęs pažadų į Lietuvą atsiųsti savo pajėgas. Tą pažadėjo trijų šalių atstovai. „Taip įvyks nauja papildomų NATO pajėgų Lietuvoje rotacija, kitaip tariant prasidės rotacija“, - po NATO kariuomenių vadų susitikimo Vilniuje sakė J.V.Žukas.


Populiariausi per 24 val.