R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)


2007-09-03 11:39

„Ši vasara man nesiskyrė nuo kitų. Buvo ir darbų, ir poilsio, užimtos ir laisvos dienos keitė viena kitą. Ilgų atostogų, per kurias būčiau galėjusi išvykti kur nors toliau, neturėjau“, - šypsojosi populiari dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

1/4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

1 / 4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

Apie vestuves su sužadėtiniu ir būsimo vaiko tėvu D.Meškausku Rūta nelinkusi kalbėti: "Nieko neplanuojame". R.Neverbickas

"Šios vasaros karščiai mane vargino, bet ne daugiau nei kitus žmones", - sakė R.Ščiogolevaitė. R.Neverbickas

Lietuvoje atostogavusi atlikėja po gimdymo ketina tęsti muzikinę karjerą ir kibti į mokslus. R.Neverbickas

(4 nuotraukos) R.Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-29 09:02

Kybartų pataisos namuose pradėjo veikti ryšio blokavimo technika

Kybartų pataisos namuose pradėjo veikti ryšio blokavimo technika


2015-05-29 07:41

V. Baltraitienė traukiasi, bet rinkimų intriga lieka

7|2

Vos prieš mėnesį „darbiečių“ gretas papildęs ir jų lyderio posto siekiantis Valentinas Mazuronis vienu varžovu turės mažiau – iš kovos pasitraukė Virginija Baltraitienė. Ar tai padės partijos naujokui? Žemės ūkio ministrė V.Baltraitienė apie sprendimą nesiekti partijos pirmininko posto bendražygiams pranešė nelaukdama šį šeštadienį vyksiančio suvažiavimo.


2015-05-29 07:20

Kodėl R. Zamolskiui atsisakyti pilietybės būtų neprotinga?

36| 

Po to, kai didžiausių šalies leidinių redakcijos sulaukė laiško, kurį neva parašė Rusijoje kalintis ir šiuo metu teismo laukiantis Romas Zamolskis ir kuriame jis teigia atsisakantis Lietuvos pilietybės, kyla rimtu abejonių, kad laišką parašė jis pats. Tad imta svarstyti, kokios tikrosios tokių laiškų siuntimo intencijos?


2015-05-29 07:20

V. Putinas: „Esame pasirengę bendradarbiauti su Lietuva“

328

Rusijos bendradarbiavimo su Lietuva potencialas nėra iki galo išnaudojamas, sako Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Jo teigimu, Rusija pasirengusi bendradarbiauti su Lietuva ir tikisi tokios pat reakcijos.


2015-05-29 07:17

Už aukštų kalėjimo tvorų – daržai, gėlynai ir japoniškas sodas

6|18

Marijampolės pataisos namų (PN) teritorija, kurioje gali vaikščioti nuteistieji, – betonas, asfaltas ir metalo virbai, žemės lopinėlių yra labai mažai. Tačiau menkos galimybės nebuvo kliūtis nuteistiesiems užsiimti vadinamąja augalų terapija.


2015-05-29 06:33

Slapta, bet melaginga pažyma – lyg nuodai

55|3

Slaptos specialiųjų tarnybų pažymos dažniausiai žmones negailestingai paskandina, bet kitiems gali padėti išplaukti. Būtent pastarojo varianto dar tikisi buvęs Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius. Šiuo metu vykstančio teismo proceso metu netikėtai paaiškėjo, kad nusikalstamos veiklos imitavimo modelis ir ikiteisminis tyrimas R.Adomavičiaus atžvilgiu buvo pradėtas remiantis suklastota Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažyma.


2015-05-28 21:21

V. Gedvilas: „Geriau jau trenktų beisbolo lazda per galvą“

109

Švietimo ir mokslo ministerijos slenksčio neįveikusiam buvusiam Seimo pirmininkui Vydui Gedvilui tenka iš naujo įrodinėti, kad prieš šešiolika metų jis pelnytai gavo mokslinį daktaro laipsnį. Politikas portalui tvirtino, kad kilus abejonių dėl esą jo neskaidriai apsigintos disertacijos jis kreipėsi į Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybą. Pastarosios atstovai ketvirtadienį aiškino, kad sprendimą, ar bus atliekamas tyrimas dėl V.Gedvilo disertacijos, priims artimiausiu metu.


2015-05-28 19:31

Ar šlapinimasis ir tuštinimasis – politinis reikalas?

14|3

Toks klausimas kilo Klaipėdos miesto tarybos nariui Vytautui Čepui, kai ketvirtadienio tarybos posėdyje buvo aptariamas Melnragėje stovinčio tualeto kainų klausimas. Po ilgų audringų diskusijų politikai balsavo, kad už apsilankymą pajūrio tualete teks mokėti dvigubai daugiau negu iki šiol – nebe 14, o 30 centų.


2015-05-28 19:19

V.Uspaskichas kalba apie politinės karjeros pabaigą ir įpėdinius

31|

Darbo partijos lyderis Viktoras Uspakichas teigė su nekantrumu laukiantis šį savaitgalį vyksiančio partijos suvažiavimo, kurio metu bus renkamas ir naujas partijos pirmininkas. „Lietuvos ryto televizijos“ laidoje „Lietuva tiesiogiai“ dalyvavęs politikas teigė, jog šiuo metu į partijos pirmininko postą yra siūloma 16 kandidatūrų, tačiau partijos įkūrėjas pats prie Darbo partijos vairo stoti neketina.


2015-05-28 18:25

Tikroji Daktarų istorija tebekaitina kraują

6|4

Knygynuose pasirodė jau trečiasis Lietuvos mafijos bestseleriu vadinamos rašytojo, žurnalisto D. Dargio knygos „Tikroji Daktarų istorija“ specialusis leidimas. Pirmieji du šios knygos leidimai, pasirodę 2010 ir 2011 metais, netrukus buvo iššluoti iš visų Lietuvoje ir užsienyje veikiančių parduotuvių, knygynų lentynų. Nepaisant mėginimų teismuose uždrausti šios knygos pasirodymą, prekybą, iš viso ji buvo išplatinta daugiau nei 30 tūkst. egzempliorių tiražu. Kai kurie knygos pasakojimai, situacijos detaliai atpasakotos, ekranizuotos ir parodytos 2014 metų pradžioje rodytame dokumentiniame televizijos seriale „Mafijos kronikos“.


Populiariausi per 24 val.