Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

2007-09-03 11:39

„Ši vasara man nesiskyrė nuo kitų. Buvo ir darbų, ir poilsio, užimtos ir laisvos dienos keitė viena kitą. Ilgų atostogų, per kurias būčiau galėjusi išvykti kur nors toliau, neturėjau“, - šypsojosi populiari dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

1/4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

1 / 4

Sumažėjęs darbų krūvis leido Rūtai rasti laiko pasikaitinti netoli Vilniaus esančiame paplūdimyje. R.Neverbickas

Apie vestuves su sužadėtiniu ir būsimo vaiko tėvu D.Meškausku Rūta nelinkusi kalbėti: "Nieko neplanuojame". R.Neverbickas

"Šios vasaros karščiai mane vargino, bet ne daugiau nei kitus žmones", - sakė R.Ščiogolevaitė. R.Neverbickas

Lietuvoje atostogavusi atlikėja po gimdymo ketina tęsti muzikinę karjerą ir kibti į mokslus. R.Neverbickas

(4 nuotraukos) R.Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-27 19:51

Nusprendė patikrinti pašalpų gavėjų blaivumą – fiksavo rekordus

13|2

Praėjus dviem dienoms po socialinių pašalpų išmokų, komisija Šeštokų seniūnijoje (Lazdijų r.) aplankė dvidešimt tris šeimas ir iš jų septyniolikoje rado neblaivių paramos gavėjų. Rekordininkas penkiasdešimtmetis į alkoholio matuoklį pripūtė 5,99 promilės, o trijų girčiausių vidurkis siekė 5 promilės.


2015-04-27 19:15

Lietuvos pasieniečiai neįleido rusų baikerių

271|

Iš Baltarusijos į Lietuvą pirmadienį po pietų bandė patekti trys motociklininkai. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai atkreipė dėmesį į rusiškus transporto priemonių numerius ir motociklininkus patikrino itin atidžiai. Lietuvos pasieniečių kolegos Lenkijoje pirmadienį neįleido į šalį 10 rusų baikerių nacionalistų, savaitgalį pradėjusių žygį Raudonosios armijos pergalės prieš nacių Vokietiją 70-mečiui paminėti.


2015-04-27 18:41

Žurnalistų klausymasis kelia grėsmę jų šaltinių konfidencialumui

2

Slaptas žurnalistų pasiklausymas jų šaltinių konfidencialumui kelia dar didesnę grėsmę nei reikalavimas atskleisti šaltinį teisme, teigia žurnalistų etikos inspektorė Zita Zamžickienė.


2015-04-27 18:38

Lietuviai laimingesni nei kaimyninių šalių gyventojai

6

Lietuviai yra laimingesni nei kaimyninių šalių gyventojai lenkai, latviai, estai, rusai ir lenkai, rodo neseniai paskelbta Pasaulinė laimės ataskaita. Sąraše 158 pasaulio šalys išrikiuotos atsižvelgiant į tokius rodiklius kaip bendrasis vidaus produktas vienam gyventojui, socialinė parama, sveiko gyvenimo trukmė, korupcijos suvokimas, laisvė apsispręsti dėl gyvenimo pasirinkimų.


2015-04-27 18:35

Juodoji skylė teismo kasoje: kas pradangino 246 tūkst. eurų?

54|3

Mokslininkai daug metų bando įminti viską praryjančių juodųjų kosmoso skylių paslaptį. Panašius galvosūkius tenka spręsti ir Vilniaus apygardos teismui. Gali būti, kad šios įstaigos buhalterijoje atsivėrė viena tokia skylė. Iš teismo depozitinės sąskaitos ji išsiurbė daugiau nei 200 tūkst eurų. Šiuo metu teismas baudžiamojoje byloje dėl galimo didelės vertės turto pasisavinimo yra pateikęs 851 tūkst. litų (246 tūkst. eurų) ieškinį. Kas padėjo ištirpti pinigams iš teismo kasos?


2015-04-27 17:41

Vilniuje daugės privačių vaikų darželių?

37|34|

Naujoji Vilniaus valdžia kibo gliaudyti darželių problemą. Jie pranešė, kad keisis darželių eilių sudarymo principas ir bus siūlomas „darželio krepšelis“. Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasišovė vietos valstybiniame darželyje negavusiems vilniečiams skirti 100 eurų kompensaciją, kuri padėtų tėvams leisti mažylį į privatų darželį. Lankydamasis Vilniaus „Žilvinėlio“ lopšelyje-darželyje ir pabendravęs su vaikais Vilniaus miesto vairą parėmęs meras sakė, kad jų tikslas – geresnė darželių kokybė ir įvairovė. Jis akcentavo, kad labai aiškios įsisenėjusios problemos. Viena – elementarus darželio vietų trūkumas. Kita – nelogiška registracijos tvarka.


2015-04-27 17:08

Į Šiaulius atvyko Norvegijos naikintuvai

5

Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose pirmadienį nusileido du Norvegijos naikintuvai F-16 „Fighting Falcon“, vykdysiantys NATO oro policijos misiją.


2015-04-27 16:09

Prezidentė nesmerkia D. Pavalkio, o baksnoja į A. Pabedinskienę

31|

Socialinių reikalų ir darbo ministerijoje šiandien yra daugiau problemų nei Švietimo ir mokslo ministerijoje (ŠMM). Taip Darbo partijos sprendimą atšaukti Dainių Pavalkį iš švietimo ministro pareigų pakomentavo Dalia Grybauskaitė.


2015-04-27 15:49

Vilniaus meras R.Šimašius perprato šiukšlių problemą

18|10

Savaitgalį sakurų parką užgriuvę šiukšlių kalnai sulaukė ir naujojo Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus susirūpinimo. Pirmadienį jis surengė neplanuotą susitikimą, įpareigojo Ūkio departamentą sutvarkyti šiukšlių kalnus ir parengti tvarką, kuri padėtų staigiai reaguoti į gyventojų srautus.


2015-04-27 15:38

Lietuva ir Kinija pripažins viena kitos diplomus

2

Lietuvoje suteiktos kvalifikacijos, susijusios su aukštuoju mokslu, bus pripažįstamos Kinijoje, ir atvirkščiai. Tai numato pirmadienį Lietuvos švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio ir Kinijos švietimo ministrės Li Weihong pasirašytas susitarimas, pranešė Švietimo ir mokslo ministerija.


Populiariausi per 24 val.