Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Didesnis žuvų derlius - didesni nuostoliai

Didesnis žuvų derlius - didesni nuostoliai

Mūsų šalies žuvininkystės ūkiai paprastai kasmet užaugina apie 2 tūkst. t žuvų, karpiai sudaro 94 proc. Tačiau prekybininkai superka tik trečdalį. „Netiesa, kad karpių paklausa mažėja. Šios žuvys žmonėms neatsibodusios, jas mielai perka. Prekybos tinklams nuvežame ir šiek tiek lydekų. Bet plėšrūnėms reikia daug karosų. Mūsų tvenkiniai labiau pritaikyti karpiams, todėl juose neužauginsi nei upėtakių, nei eršketų – per šiltas vanduo. Galima būtų auginti šamus, bet Lietuvoje mažai kas juos veisia. Jų jauniklių reikėtų atsivežti iš Lenkijos. Tačiau baugu, nes ten siaučia šių žuvų ligos.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-04 09:54

Kazlų Rūdos ugniagesiai švenčia įkurtuves

4

Kazlų Rūdoje buvo iškilmingai atidaryta nauja gaisrinė. Iki šiol miestelio ugniagesiai buvo įsikūrę 1932 metais statytame gyvenamajame name, kuris 1972 metais buvo pritaikytas gaisrinei.


2015-05-04 09:35

Lietuvoje prisiglaudę pabėgėliai nepamiršta savo šalių tradicijų

13

Kaip pasigaminti kuftą? Kokių ingriedientų reikia šurvai? Su kuo valgomas mantu? Iš ko ruošiamas chingalaš? Ketvirtadienio popietę Anykščių krašto gyventojai turėjo progą susipažinti su Ruklos (Jonavos r.) pabėgėlių priėmimo centro (PPC) gyventojais: jų tradicijomis, šalimis, kultūra, drabužiais ir tradiciniais šių šalių patiekalais.


2015-05-04 09:11

Prezidentė įsuko vamzdžio paieškas

106|4

Šiukšles prie Vilnios upės akcijos „Darom“ metu rinkusi prezidentė Dalia Grybauskaitė įvarė streso ir aplinkos apsaugos inspektoriams, ir vietiniams gyventojams. Mat šalies vadovei vienas aktyvistas pakuždėjo, jog šioje vietoje į upę plūsta teršalai. Naujosios Vilnios gyventojai savo akimis įsitikino, kokie veiksmingi prezidentei pasakyti žodžiai. D.Grybauskaitei išgirdus apie teršalus ir tuo pasipiktinus, kitą dieną po Vilnią apsiavę specialius batus braidžiojo aplinkosaugininkai, antrą dieną triūsė atvykę ugniagesių gelbėtojų narai su specialia „GoPro“ kamera.


2015-05-04 07:49

Telšiuose gėlės žydės už 5,7 tūkst. eurų

16|4

Šiemet, kaip ir pernai, Telšiams žydėti skirta apie 5,7 tūkst. eurų. Už tiek bus nupirkta gėlių, dekoratyvinių augalų. Nors Telšių miesto seniūnas Kazys Lečkauskas norėtų daugiau lėšų gėlynams puoselėti, tačiau teks tenkintis tokiais pat pinigais kaip ir pernai.


2015-05-04 07:48

Įspūdžiai iš nuogalių vakaro Druskininkuose: ir baisu, ir malonu

86|9|

Nuo pirties garų ir aistros išrasoję kūnai, smagūs ištvirkavimai pakampiuose – ne, viso to Druskininkų vandens parko nuogalių vakaronėse nėra. Erotikos ten ne daugiau, nei Palangos paplūdimyje vasaros šaltą dieną. Nors mananačių, jog nuogam lengviau užmegzti romantiškas pažintis, pasitaiko. „Lietuvos ryto“ žurnalistas ryžosi pažiūrėti, kaip iš arti atrodo netikėtai išnirusi Lietuvos nacionalinė dilema: būti viešoje pirtyje nuogam dera ar nedora? Buvo paskutinis balandžio penktadienis. Nusimoviau trumpikes. Ėjau raudonais it nuodėmė kvadratėliais žaižaruojančiomis grindimis.


2015-05-03 16:34

Gedimino prospekte startavo „Sekmadienis – sporto diena“

6|18

Sekmadienį sostinės Gedimino prospektas ir vėl virto vilniečių bei sostinės svečių pamėgta sporto ir pramogų aikštele – VšĮ „Sveikas miestas“ atidarė naują „Sekmadienio – sporto dienos“ sezoną.


2015-05-03 16:33

Laimės gatvės laimė neaplenkė

3|3

Kaune esančiai Laimės gatvei toks romantiškas pavadinimas greičiausiai suteiktas dėl to, kad greta yra Botanikos sodas, kuris siejasi su grožiu, linksmybėmis. Tačiau ne visi gatvės gyventojai laimingi. Kokie žmonės ir kaip gyvena Aleksote esančioje Laimės gatvėje? Ar jie laimingi? Kas jiems laimės suteiktų?


2015-05-03 16:19

Kaune ugniagesiai minėjo Šv. Florijono dieną

1|19

Sekmadienį Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai surengė šventę kauniečiams ir miesto svečiams. Šv. Florijono dienos išvakarėse ugniagesiai – gelbėtojai rotušės aikštėje demonstravo savo sugebėjimus bei galingą techniką.


2015-05-03 14:11

Gedimino prospekte Vilniuje – sporto ritmas

7|18

Gedimino prospekte sekmadienį vyko jau trečius metus sėkmingai VšĮ „Sveikas miestas“ organizuojamas sekmadieninių sporto renginių ciklas – „Sekmadienis – sporto diena“. Sekmadieniniame Gedimino prospekte ir vėl nuo gegužės iki pat rugsėjo mėnesio bus galima laisvadienius leisti nemokamai dalyvaujant įvairiausiuose sporto, sveikatingumo užsiėmimuose bei treniruotėse.


2015-05-03 12:48

Šalies vadovai pareiškė užuojautą dėl M. Pliseckajos mirties

23| 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl balerinos Majos Pliseckajos mirties.


Populiariausi per 24 val.