Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Didesnis žuvų derlius - didesni nuostoliai

Didesnis žuvų derlius - didesni nuostoliai

Mūsų šalies žuvininkystės ūkiai paprastai kasmet užaugina apie 2 tūkst. t žuvų, karpiai sudaro 94 proc. Tačiau prekybininkai superka tik trečdalį. „Netiesa, kad karpių paklausa mažėja. Šios žuvys žmonėms neatsibodusios, jas mielai perka. Prekybos tinklams nuvežame ir šiek tiek lydekų. Bet plėšrūnėms reikia daug karosų. Mūsų tvenkiniai labiau pritaikyti karpiams, todėl juose neužauginsi nei upėtakių, nei eršketų – per šiltas vanduo. Galima būtų auginti šamus, bet Lietuvoje mažai kas juos veisia. Jų jauniklių reikėtų atsivežti iš Lenkijos. Tačiau baugu, nes ten siaučia šių žuvų ligos.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-06 08:35

Norvego išpažintis: „Po barnio su žmona atėmė tris mūsų vaikus“

92|

Iš mamos atimtas dar krūtimi maitinamas septynių mėnesių kūdikis, šeimos persekiojimas ir priverstinės skyrybos – štai kas nutinka šeimoms, kurios patraukia Norvegijos vaiko gerove turinčių rūpintis pareigūnų dėmesį. Po Lietuvą sukrėtusios ir į skirtingas stovyklas padalijusios Gabrieliaus istorijos, kai berniukas Norvegijoje buvo atimtas iš mamos, apie tai, kaip iš tiesų dirba garsioji „Barnevernet“, vis dažniau prabyla ir patys norvegai.


2015-03-06 07:33

Naujas pasieniečių vadas nieko nebijo

10

Praėjusių metų rudenį iš kandidatų į policijos vadovus paskutinę minutę mįslingai išbrauktas Renatas Požėla sulaukė kompensacijos – vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis nutarė jį skirti Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadu. Policijos generalinio komisaro pavaduotojas 41 metų R.Požėla Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vado poste pakeis šį mėnesį kadenciją baigiantį Vainių Butiną.


2015-03-05 21:14

Po ilgų gaudynių politikai atskleidė, kas lauktų Lietuvos

29|5| 

Po pirmojo rinkimų turo į laisvą Seimo nario vietą Žirmūnų apygardoje išrinkti du kandidatai užmigo ant laurų jų dar net nepasikloję. Susitikti ir gyvai pasikalbėti apie politines aktualijas su jais tapo neįmanoma. Galiausiai pavyko juos prakalbinti raštu ir telefonu.


2015-03-05 21:10

Vilniuje užklupti rusai, kuriantys Kremliaus propagandos įrankį

183| 

Vos už keliasdešimt metrų nuo Lietuvos saugumo būstinės Vilniuje Kremliaus atstovai ketvirtadienį surengė konferenciją ir aptarė planus, kaip lietuviams dar labiau į galvas kalti proputinišką propagandą. Rusijos ambasados darbuotojai, rusakalbiai pedagogai, svečiai iš užsienio – toks slapto susitikimo Vilniuje dalyvių sąrašas.


2015-03-05 17:28

Aleksandro Sacharuko byloje – dviejų mėnesių pertrauka

5

Artėjant nuosprendžiui buvusio Seimo nario Aleksandro Sacharuko baudžiamojoje byloje dėl balsavimo už kitą Seimo narį, teismas netikėtai paskelbė dviejų mėnesių pertrauką.


2015-03-05 17:07

Užduotis Kauno studentams: dingti per 30 sekundžių

2|8

Ketvirtadienį į Kauno technologijos universiteto (KTU) miestelį skubėjo gausios policijos pareigūnų, gelbėtojų bei greitosios pagalbos medikų pajėgos. Vyko pratybos, kurių metu modeliuota situacija, kuri gali nutikti bendrabutyje kilus gaisrui. Studentai privalėjo per kuo trumpesnį laiką evakuotis iš bendrabučio.


2015-03-05 16:09

Kauno policija atvėrė duris moksleiviams

3|13

Kauno moksleiviai ketvirtadienį turėjo unikalią progą iš arti susipažinti su policijos pareigūnais, jų darbo specifika, pačia policijos sistema, galimybėmis ir reikalavimais norint tapti policijos pareigūnu bei, žinoma, su tarnybos policijoje privalumais.


2015-03-05 15:20

Į Vilniaus valdžią patekęs britas paaiškino, kodėl vilki suknelę

160|4

Dalyvauti kasdienėje visuomeninėje veikloje – vienas dalykas, o eiti į politiką – visai kas kita. Ten gali skaudžiai gauti per galvą ar kitaip nukentėti. Tai savo kailiu jau patyrė britas Markas Adamas Haroldas, savaitgalį išrinktas į Vilniaus miesto tarybą. Šią savaitę pradėta platinti ir aptarinėti M.A.Haroldo nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas apsivilkęs trumpa suknele ir atkišęs didįjį pirštą. Atseit – štai ką vilniečiai išsirinko į valdžią. Pirmą kartą Lietuvoje į savivaldybės tarybą išrinktas užsienietis nustebo dėl tokių metodų. Jis pasakojo, kad nuotrauka yra visai ne nuotrauka, o kadras iš režisieriaus Romo Zabarausko filmo „Streikas“ (angl. „We Will Riot“).


2015-03-05 15:13

Lenkijos kariuomenės vadas įvertino Lietuvos sprendimą

52

Lietuvoje viešintis Lenkijos kariuomenės vadas ketvirtadienį sakė, kad abi šalys yra pasirengusios atremti vadinamojo „hibridinio karo“ grėsmes, netiesiogiai paminėdamas Rusijos įvykdytą Ukrainos Krymo regiono aneksiją.


2015-03-05 15:07

Vilniuje liberalai teigia susitarę dėl koalicijos

12

Daugiausia mandatų Vilniaus miesto savivaldybės taryboje gavęs Liberalų sąjūdis ketvirtadienį preliminariai susitarė dėl valdančiosios koalicijos sudarymo su dar trimis partijomis – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais (TS-LKD), Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ir „Lietuvos sąrašu“.


Populiariausi per 24 val.