Didesnis žuvų derlius - didesni nuostoliai

Didesnis žuvų derlius - didesni nuostoliai

Mūsų šalies žuvininkystės ūkiai paprastai kasmet užaugina apie 2 tūkst. t žuvų, karpiai sudaro 94 proc. Tačiau prekybininkai superka tik trečdalį. „Netiesa, kad karpių paklausa mažėja. Šios žuvys žmonėms neatsibodusios, jas mielai perka. Prekybos tinklams nuvežame ir šiek tiek lydekų. Bet plėšrūnėms reikia daug karosų. Mūsų tvenkiniai labiau pritaikyti karpiams, todėl juose neužauginsi nei upėtakių, nei eršketų – per šiltas vanduo. Galima būtų auginti šamus, bet Lietuvoje mažai kas juos veisia. Jų jauniklių reikėtų atsivežti iš Lenkijos. Tačiau baugu, nes ten siaučia šių žuvų ligos.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-09-01 23:14

Dėl karo metus miške praleidęs pirmokas mokysis Druskininkuose

4|2

Rugsėjo pirmoji tapo didele švente ir į Lietuvą Iš Ukrainos praėjusią savaitę atvykusiai ir mėnesiui Druskininkuose apgyvendintai šeimai. Netrukus aštuonerių sulauksiantis Danielius pirmą kartą peržengė mokyklos slenkstį, nes pernai karo veiksmų apimtoje Donecko srityje tėvai ir močiutė iš pabėgėlių stovyklos miške nedrįso jo išleisti į pirmą klasę.


2015-09-01 22:52

Kaimynų nesantaika – dėl žaidimų aikštelės

2

Tverečiaus gatvės senbuviai nenori, kad po langais žaistų vaikai – jie esą per garsiai krykštauja. O naujakuriai klausia – ar atžalos turi augti tik ant asfalto?


2015-09-01 22:25

Kauno senamiestis Rugsėjo 1-ąją dūzgia

27

Kauno senamiestis antradienio vakarą – pilnas gyvybės. Rugsėjo 1-ąją švenčia visi.


2015-09-01 21:42

Netikėti oro balionų nusileidimai Vilniuje išgąsdino gyventojus

14|13| 

Karšta ir giedra pirmoji rudens diena antradienio pavakare virš Vilniaus pakėlė keliolika oro balionų. Tačiau ramų ir romantišką pasiskraidymą kiek pakoregavo netikėtai pasikeitusi vėjo kryptis, o netikėti balionų nusileidimai išgąsdino gyventojus.


2015-09-01 20:49

Rugsėjo 1-osios šventė: kavinėse, patiltėse ir tarpuvartėse

15|30| 

Rugsėjo pirmoji – ypatinga šventė jaunimui. Moksleiviai ir studentai ryte sveikino savo mokytojus ir dėstytojus, o popietę plūstelėjo linksmai švęsti. Ką veikti po Rugsėjo pirmosios oficialiosios dalies?


2015-09-01 20:30

Tarnybinės policijos mašina prie kavinės užvirė aistras

7

Telšių policijos automobilis su skiriamaisiais ženklais, užfiksuotas prie kavinės pietų metu, sukėlė tikrą audrą.


2015-09-01 19:18

Išleisti knygą be lietuviškų raidžių – pigiau

3| 

mokyklos suolą kai kurie mokiniai sėda nežinodami, kad lietuvių kalba turi tokias raides kaip „ą“ ar „ū“. Mokytojai sako, kad beraščių kartą augina kompiuteriai. Tačiau knygynuose galima rasti ir spalvingą vaikišką abėcėlės knygelę be lietuviškų raidžių. Ją sudariusi dailininkė sako, kad knygą su visais ženklais išleisti būtų per brangu, todėl varneles ar nosines pasiūlė prisipiešti patiems.


2015-09-01 18:55

Po Lietuvos sprendimo – Rusijos kritika

11

Po to, kai į Lietuvą nebuvo įleisti trys renginyje Klaipėdoje ketinę dalyvauti Latvijos visuomenininkai, Rusijos užsienio reikalų ministerija (URM) sukritikavo Lietuvos sprendimą įtraukti juos į nacionalinį nepageidajamų asmenų sąrašą. Lietuva Rusijos priekaištus atmeta.


2015-09-01 18:42

Aiškėja, kas numatytas į generalinio prokuroro postą

21| 

Generalinio prokuroro postas gali atitekti šiuo metu Klaipėdos apygardos vyriausiajam prokurorui Simonui Minkevičiui. Pastarasis tikina tokių kalbų girdėjęs, bet oficialaus pasiūlymo esą kol kas nesulaukęs. Prokuroras portalui pripažino, kad gandai apie jo kandidatūrą nustebino. „Man tai staigmena. Aš nei gavau pasiūlymo, nei apie tai su kuo nors kalbėjau. Gal Prezidentūroje apie tai ir svarstoma, bet aš nieko nežinau“, – lrytas.lt antradienį sakė 42 metų S.Minkevičius.


2015-09-01 18:34

V. Landsbergis spėja, kada Rusija vėl gali smogti

259|

Rusija tampa beprotnamiu. Tuo neabejoja profesorius Vytautas Landsbergis. Pasaulį papiktinusi Rusijos prezidento Vladimiro Putino vieša tonų užsienietiško maisto deginimo akcija yra dar vienas gerai suplanuotas Kremliaus manevras.


Populiariausi per 24 val.