Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkė A.Latvytė: „Nieko gyvenime negavau lengvai“

Verslininkė A.Latvytė: „Nieko gyvenime negavau lengvai“

2007-10-12 09:48

„Sėkmė lydi tuos, kurie neužmiega ant laurų ir nuolat tobulėja“, – įsitikinusi vienos didžiausių pasaulio stiklo ir stiklo produkcijos gamintojų bendrovės „Pilkington“ atstovė Lietuvoje Alma Latvytė.

1/1

„Suteiksiu jam visas galimybes tobulėti ir mokytis“, – tokie Almos ateities planai dėl sūnaus Patriko.

Verslininkė A.Latvytė: „Nieko gyvenime negavau lengvai“

1 / 1

„Suteiksiu jam visas galimybes tobulėti ir mokytis“, – tokie Almos ateities planai dėl sūnaus Patriko.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Mano stilius
2015-03-05 15:37

7 grožio įpročiai, kurių verta atsisakyti

Jei kurį nors vakarą eidamos miegoti nenuvalysite makiažo ar skubėdamos ryte pamiršite odą palepinti drėkinamuoju kremu, pasaulio pabaiga, greičiausiai, neištiks. Tačiau visa tai nesunkiai gali tapti neigiamais grožio įpročiais, kurie dažniausiai virsta išsausėjusia oda ir pasišiaušusiais plaukais. Štai septyni neigiami grožio įpročiai, kurių, pasak „Dove“ prekės ženklo vadovės Julijos Kravčenko, iš tiesų verta atsisakyti.


2015-03-05 14:45

Paryžiaus mados savaitė: kregždžių nutūpta „Rochas“ kolekcija

50

Paryžiaus mados savaitėje kolekciją, skirtą kitam rudeniui ir žiemai, pristatė mados namai „Rochas“. 90-ąjį jubiliejų švenčiantys mados namai šįkart pasikapstė archyvuose ir naujam gyvenimui prikėlė geriausius „Rochas“ kūrinius.


2015-03-05 13:00

Paryžiaus mados savaitė: prabangiai paprasti „Dries Van Noten“

46

Paryžiaus mados savaitės metu pristatyta „Dries Van Noten“ kolekcija, skirta kitam rudeniui bei žiemai. Mados namų įkūrėjas dizaineris Dries Van Notenas savo naujausioje kolekcijoje sugebėjo kone tobulai suderinti kasdienį stilių ir aukštąją madą.


2015-03-05 11:02

Paryžiaus mados savaitė: iš kosmoso nusileidusi „H&M“ kolekcija

47

Paryžiaus mados savaitėje pristatytoje „H&M Studio“ kitam šaltajam sezonui skirtoje kolekcijoje vyravo sportinė ir futurizmo temos. Tokie supermodeliai kaip Kendall Jenner, Gigi Hadid ir Edia Campbell vilkėjo pagrindinės „H&M“ sezono kolekcijos drabužiais, kurie puikiai derėjo prie kartu dėvimų funkcionalių rūbų bei moteriškų drabužių sluoksnių.


2015-03-05 09:40

Išrink, kuri mergina atrodo ne prasčiau už O. Pikul-Jasaitienę

325|64

Portalas lrytas.lt ir Liutauras Salasevičius skelbia neįtikėtiną konkursą. Mergina, įrodžiusi, kad gali pristatyti save taip pat gerai, kaip stilisto mūza Oksana Pikul-Jasaitienė, laimės įspūdingą prizą – garsaus dizainerio sukurtą įvaizdį ir suknelę. Kas bus ta laimingoji, priklauso tik nuo jūsų.


2015-03-04 22:31

Tarp gėlių pusnuogė pozavusi E. Ratajkowski – gražiausias žiedas

7|5

Britų supermodelis Emily Ratajkowski (23 m.), išgarsėjusi tuo, kad išsirengė Robino Thicke'o vaizdo klipe „Blurred Lines“, ir vėl nusimetė drabužius. Šįkart Emily tūkstančius vyrų iš proto išvariusią figūrą pademonstravo itališkų apatinių reklamoje.


2015-03-04 21:59

Milano mados savaitė: 7 svarbiausi akcentai

26

Ką tik praūžusią Milano mados savaitę tiksliausiai apibūdina posakis: „Kas nerizikuoja, tas negeria šampano“. Dizaineriai skendo liaupsėse ne tik dėl sukurtų drabužių, bet ir dėl rizikingų šukuosenų ar makiažo sprendimų.


2015-03-04 20:42

Lietuvėms apatinius siūdino ir profesorius iš Paryžiaus

3|13

Kovas – moterų mėnuo. Ir ne tik todėl, kad Kovo 8-ąją švenčiama Tarptautinė Moterų solidarumo diena – pavasaris žadina gamtą, gėles ir dailiosios lyties norus atrodyti gražiai.


2015-03-04 17:28

Londono mados savaitės pažintys žavėjo ir lietuvę Mariją Lamą

1|44

Londonas baigia nusimesti paskutines kelnes – mados savaitė kaskart darosi vis moteriškesnė ir seksualesnė, kratosi meniško ir berniukiško moters įvaizdžio. Tokiais įspūdžiais dalinosi ir ne vieną ateinančiam rudeniui skirtos mados kolekcijos pristatymą aplankiusi modelių agentūros „Lama Model Management“ vadovė Marija Lama (36 m.).


2015-03-04 14:00

Paryžiaus mados savaitė: „Jacquemus“ odė avangardui

12|25

Paryžiaus mados savaitės metu pristatyta „Jacquemus“ kolekcija, skirta kitam rudeniui bei žiemai. Dizainerio Simono Porte Jacquemuso kūryba išsiskiria asimetriškų kirpimų gausa ir struktūruotais siluetais. Tačiau šįkart madų šou žiūrovai išvydo tikrą odę avangardui: ant podiumo žengė beveidės arba dviveidės manekenės, o drabužių raštai – tarsi rusų avangardisto, geometrinio abstrakcionizmo pionieriaus Kazimiro Malevičiaus paveikslai.


Populiariausi per 24 val.