Dubingių žudynių organizatoriui - Lenkijos prezidento apdovanojimas

Dubingių žudynių organizatoriui - Lenkijos prezidento apdovanojimas


2007-11-12 16:46

Lenkijos prezidentas Lechas Kaczynskis po mirties aukštą valstybinį apdovanojimą įteikė lenkų karinės grupuotės nariui, kovojusiam su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo judėjimo dalyviais ir žudžiusiam Lietuvos kaimo gyventojus.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-22 18:53

VSAT sraigtasparnio aptiktas objektas jūroje – ruonis

29|15|

Sudužusio lėktuvo An-2 paieškos operacijoje dalyvavęs pasieniečių sraigtasparnis užfiksavo jūroje plaukiojantį objektą. Buvo patikrinta versija, ar tai galėtų būtų žmogus. Penktadienį žurnalistams buvo pateiktas iš sraigtasparnio darytas įrašas. Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro viršininko komandoro Artūro Andriušaičio teigimu, iš sraigtasparnio buvo filmuota naktį. Ryte buvo priimtas sprendimas nusiųsti į tą patį tašką kitą sraigtasparnį.


2015-05-22 18:19

Tyrėjų po vandeniu vadovas papasakojo, ką pamatė jų robotas

9|3|

Ketvirtadienį Karinės jūrų pajėgos pranešė, jog Baltijos jūroje nuskendusiame lėktuve „An-2“ buvo galimai pastebėtas vieno piloto kūnas. Portalas lrytas.lt pakalbino po vandeniu filmavusių tyrėjų vadovą, Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų atviros prieigos centro laivyno ir ekspedicijų tyrimų laboratorijos vadovą Nerijų Blažauską. Jis papasakojo, ką po vandeniu užfiksavo Klaipėdos universiteto robotas ir kaip jo filmuota medžiaga prisidėjo prie kūno atpažinimo.


2015-05-22 18:01

Baigėsi didžiausios nacionalinės pratybos „Žaibo kirtis“

3|6|

Baigėsi mėnesį trukusios didžiausios nacionalinės pratybos „Žaibo kirtis 2015“, kuriose buvo tikrinama mobilizacijos sistema, mokomasi reaguoti į „hibridinio“ karo grėsmes ir teroristinius išpuolius, vyko taktiniai mokymai, penktadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija.


2015-05-22 17:19

Vienas kandidatų į švietimo ministrus – E. Vatiekūnas

1

Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininkas Edmundas Vaitekūnas yra vienas iš kandidatų į švietimo ir mokslo ministrus, patvirtino Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas.


2015-05-22 16:50

Kariuomenės vadas apie An-2 paiešką: vadovaujamasi ne emocijomis

25|7|

Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas penktadienį plačiai paaiškino savo ir kariuomenės poziciją prieštaringai vertinamoje orlaivio An-2 dingimo ir jo pilotų paieškos istorijoje. Pasak kariuomenės vado, tokiose operacijose sprendimų priėmimas grindžiamas ne emocijomis, o tarptautiniu mastu pripažįstamais pagrįstais skaičiavimais ir atitinkamomis instrukcijomis. Žemiau pateikiame visą gen. mjr. J.V.Žuko nuomonę, išsakytą socialiniame tinkle „Facebook“.


2015-05-22 16:00

STT – paviešinta informacija apie V.Gedvilą nėra pažymoje

3

Žiniasklaidoje paviešinta informacija apie „darbietį“ Vydą Gedvilą nėra tapati Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) šalies vadovams pateiktai informacijai, penktadienį pranešė STT. 


2015-05-22 15:47

Siūlo, kad žvalgyba rinktų informaciją apie prezidentę

15

Korupcijos prevencijos įstatyme siūloma įteisinti, kad kriminalinės žvalgybos informacija būtų renkama, tikrinama ir teikiama ne tik apie skiriamus asmenis į valstybės ar savivaldybės įstaigas ar įmones, bet ir apie visuotiniu rinkimų būdu tautos renkamus asmenis.


2015-05-22 15:32

Kauno miesto dieną pasaulį išvydo rekordinis skaičius kūdikių

14|7

Kaunas gegužės 20-ąją pradėjo švęsti miesto dieną. 607-ojo miesto gimtadienio dieną Kaune gimė rekordinis skaičius naujagimių. Penktadienį žinomos moterys pasveikino tą dieną gimusius kūdikius ir jų tėvus.


2015-05-22 15:22

Ruošiasi iškelti lėktuvą iš Baltijos jūros dugno

 

Lietuvos institucijos penktadienį pradėjo paruošiamuosius darbus Baltijos jūroje nuskendusio lėktuvo iškėlimui, siekiant išsiaškinti tragiškos avarijos aplinkybes. Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius pranešė, kad Lietuva kol kas sulaukė keturių pasiūlymų – tariamasi su Nyderlandų, Suomijos ir Lietuvos įmonėmis bei Švedijos pakrančių tarnyba.


2015-05-22 14:29

Prezidentė D. Grybauskaitė davė interviu CNN

22|

Rytų partnerystės svarbiausiomis temomis tapo Ukraina, kuriai Europos Sąjunga jau suteikė 2 mlrd. JAV dolerių vertės finansinę paramą, kalbėta ir apie situaciją Graikijoje, su kurios premjeru Alexiu Tsipru Rygoje dar ketvirtadienį susitiko Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as. Šis susitikimas tapo pirmąja ES lyderių galimybe po visuotinių rinkimų Didžiojoje Britanijoje susitikti su perrinktu šalies premjeru Davidu Cameronu.


Populiariausi per 24 val.