Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Advokatė S.Pronina - nuotaka „Valentino“ suknele

Advokatė S.Pronina - nuotaka „Valentino“ suknele

2007-11-14 15:29

„Tokios jaunosios suknelės Lietuva dar nematė!“, - šypsosi žurnalistė Auksė Tamulienė, parengusi pasakojimą laidai „Istorijos“ apie įspūdingą advokatę Svetlaną Proniną. Svetlana sukėlė tikrą furorą Vilniaus Santuokų rūmuose, pasirodžiusi originalia ir seksualumą pabrėžiančia „Valentino“ suknele.

1/3

Suknelė paryškino įspūdingą nuotakos figūrą. LNK nuotr.

Advokatė S.Pronina - nuotaka „Valentino“ suknele

1 / 3

Suknelė paryškino įspūdingą nuotakos figūrą. LNK nuotr.

Nuotaka vestuvių dieną švytėjo. LNK nuotr.

Nuotaka ir jaunikis. LNK

(3 nuotraukos) LNK nuotr., LNK

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-30 14:46

Būrėja Rūtai Ščiogolevaitei prognozuoja dar vieną santuoką

17|3| 

Iki šiol pas būrėjas ir astrologus nesilankiusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ryžosi išklausyti prognozes apie savo ateitį tiesiai iš būrėjos Vaivos Budraitytės lūpų. „Mano prognozės rodo, kad bus dar viena oficiali santuoka ir dar vienas vaikas. Tiesa, turite Dievo dovaną gimdyti labai protingus ir talentingus vaikus“, – sakė V.Budraitytė.


2014-10-30 14:44

Ar atpažįstate? N. Pareigytė-Rukaitienė pakeitė stilių

41|7

Televizijos sezonui įsibėgėjus LNK laidos „Mes pačios“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė prisipažįsta: „Pagaliau jaučiuos savimi. Tai aš – pasikeitusi, tačiau tokia pati jausminga, nuoširdi ir atvira moteris.“


2014-10-30 14:42

Larisa Kalpokaitė: „Mačiau, kaip Vytautas Šapranauskas raudojo“

4|3| 

„Aš mačiau, kaip Vytautas raudojo. Tai buvo itin asmeniniai šeimyniniai reikalai. O šeima Vytautui visuomet buvo svarbiausias dalykas“, - pasakojo aktorė Larisa Kalpokaitė, pažinojusi Vytautą Šapranauską nuo pat jaunystės.


2014-10-30 14:09

Margarita Drobiazko: „Povilas per minkštas šiam pasauliui“

1|3

Dailiojo čiuožimo žvaigždė Povilas Vanagas prisipažino, kad dažnai svajoja apie vaikus: jų norėtų turėti net penkis, tačiau šiuo gyvenimo tarpsniu džiaugtis tenka gyvūnais, kurių namuose visas būrys.


2014-10-30 12:59

9-mečiui tekę likimo smūgiai būtų nepakeliami ir suaugusiam

1

Daugybė ligų, mirusi motina, avarijoje žuvusi močiutė. Tokius likimo smūgius tenka patirti devynerių metų Mantui. Berniukas serga cerebriniu paralyžiumi, kenčia nuo šlapimo takų navikų, skoliozės. Jam išoperuotas vėžio apimtas inkstas, o smegenų pakitimai sukelia epilepsijos priepuolius.


2014-10-30 12:50

„Šok su manimi“ projekto dalyviai šoko valsą su ekskavatoriais

1|4

Žvarbų ketvirtadienio rytą TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai pasitiko kiek neįprastu pasirodymu. Sostinės Užupio rajone jų šokis vainikavo buvusios „Skaiteks“ gamyklos teritorijos valymo darbų pradžią.


2014-10-30 10:22

Kristina Brazauskienė: „Nesudegiau, nes pažadino vyro siela“

126

Kristina Brazauskienė leidosi į apmąstymus apie amžinąsias paslaptis. Prieš beveik penkerius metus palaidojusi mylimą vyrą prezidentą Algirdą Brazauską, dabar moteris prisipažįsta – ji tik neseniai pradėjo gyventi be gedulo ir net būna dienų, kai ji nepagalvoja apie savo velionį vyrą.


2014-10-30 08:33

Žinoma būrėja atskleidė, kodėl negalima verkti prie karsto

116|2|

„Mano mirusio vyro vėlė net septynerius metus buvo mūsų namuose. Kai jis mirė, jautėme, kaip vaikšto po namus. Būdavo, naktį nei iš šio, nei iš to užsidega šviesa. Tai iš tiesų labai siaubinga“, – atskleidžia anksti našle tapusi renginių režisierė, parapsichologė Dalytė Draskinienė.


2014-10-29 21:26

„Auksinio balso“ vakaras - žaismingas ir spalvotas

1|38

Trečiadienio vakarą Vilniuje, LRT studijoje, buvo filmuojama naujausia muzikinio projekto laida „Auksinis balsas“. Netrukus šios laidos gerbėjai išvys itin ryškius ir žaismingus projekto dalyvių pasirodymus, ir ne mažiau spalvingus komisijos narius, o lrytas.lt savo skaitytojams siūlo jau dabar pasidairyti po pasirodymų akimirkas.


2014-10-29 20:17

Milijonierius Stasys Brundza liko be vilos Ispanijoje

89|2| 

Seimo nariui, lenktynininkui ir milijonieriui Stasiui Brundzai - sunkūs laikai. Milijonierius pradėjo parceliuoti savo turtą. Dar visai neseniai Stasys Brundza turėjo viską.


Populiariausi per 24 val.