Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Advokatė S.Pronina - nuotaka „Valentino“ suknele

Advokatė S.Pronina - nuotaka „Valentino“ suknele

2007-11-14 15:29

„Tokios jaunosios suknelės Lietuva dar nematė!“, - šypsosi žurnalistė Auksė Tamulienė, parengusi pasakojimą laidai „Istorijos“ apie įspūdingą advokatę Svetlaną Proniną. Svetlana sukėlė tikrą furorą Vilniaus Santuokų rūmuose, pasirodžiusi originalia ir seksualumą pabrėžiančia „Valentino“ suknele.

1/3

Suknelė paryškino įspūdingą nuotakos figūrą. LNK nuotr.

Advokatė S.Pronina - nuotaka „Valentino“ suknele

1 / 3

Suknelė paryškino įspūdingą nuotakos figūrą. LNK nuotr.

Nuotaka vestuvių dieną švytėjo. LNK nuotr.

Nuotaka ir jaunikis. LNK

(3 nuotraukos) LNK nuotr., LNK

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-04-26 22:28

„Chorų karuose" ties finalo slenksčiu suklupo panevėžiečiai

6

Sekmadienio vakarą televizorių ekranuose užvirė aistros – TV3 muzikinis projektas „Chorų karai“ pasiekė pusfinalį. Dėl patekimo į finalą grūmėsi Lietuvos aklųjų, Kauno, Jonavos, Panevėžio ir Šiaulių chorai.


2015-04-26 12:58

Prieš „Lietuvos supermiesto“ finalą – vedėjų liaupsės Klaipėdai

1|2

Nors savo provokacijomis aštrialiežuviai radijo ir televizijos piratai, radistai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys, jau yra privertę raudonuoti ne vieną žymų Lietuvos žmogų, patys jie toli gražu nesijaučia visada esantys geriausi. Kas galėtų bauginti ne vienerius metu eteryje ir scenoje dirbančius vyrus?


2015-04-24 21:45

Lietuvos žvaigždės pakvaišo – pilve augina kirmėles

78

Lietuvos pramogų pasaulį drebina alinamų dietų skandalai. Lietuvos garsenybės prisipažįsta, kad dėl mažesnio svorio yra pasiryžusios viskam. Populiarios merginų grupės „69 danguje“ atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė teigia žinanti, kurios mūsų žvaigždės gėrė specialias kapsules su kaspinuočio lervomis, iš kurių išsirita ir auga milžiniškas kirminas.


2015-04-24 19:11

Oksana Pikul: „Suruošti kūdikio kraitelį nėra taip paprasta“

158

Ne paslaptis, kad žinoma dainininkė ir televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitiesnė su vyru Simu Jasaičiu šią vasarą laukia atskrendančių gandrų. Tačiau, kaip pati Oksana sako, paruošti kūdikėlio kraitelį nėra taip paprasta, kai esi dar nepatyrusi.


2015-04-24 17:01

Sezzy atvėrė savo šeimos namų duris

2

Temperamentingasis muzikantas Sezzy arba Sezeras Saylikas yra tikras gyvsidabris – jo pilna visur: neseniai šokinėjo nuo bokštų ir tramplinų TV3 projekte „Šuolis“, dalino interviu ne vienai televizijos laidai, kaip kviestinis svečias pasirodė projekte „Chorų karai“. Šiuo metu didžėjus kuria naują albumą. Daugelis mano, kad Sezzy gyvenimas – tik nesuskaičiuojami vakarėliai ir pasirodymai. Tačiau jo artimieji žino: po vakarėlių liūto etikete slypi dėmesingas ir nuoširdus šeimos žmogus.


2015-04-24 16:59

„Chorų karų“ kova dėl vietos finale: aistringi šokiais ir dainos

Didžiausio masto muzikiniame projekte „Chorų karai“ jau šį sekmadienį 19.30 val. virs ypatingos aistros dėl patekimo į finalą, mat tiesioginiame TV3 eteryje – projekto pusfinalis. Žiūrovų laukia ne tik dainų, bet ir šokių vakaras. Panevėžiečiai atsiduos flamenko ritmams, Jonavos komanda sužibės disko stiliumi, kauniečiai perteiks laukinės genties dvasią, Šiaulių choristai kvies aistringam tango, o ypatingasis choras pristatys romantiškojo Vienos valso interpretaciją.


2015-04-24 15:58

Ekstremalus moto sportas – efektyvus būdas deginti kalorijas

2

Ar važiavimas motociklu gali pakeisti įprastą treniruotę? Taip! Ypač tuomet, kai motociklas rieda ant galinio rato, o jį vairuoja nutrūktgalviai moto akrobatai. Kalorijos dega ne tik vairuotojams, bet ir keleivėms, susirangiusioms ant aukštai iškelto vairo.


2015-04-24 14:55

Balsuokite: kuris miestas nusipelnė Lietuvos supermiesto vardo?

2

Jau šį sekmadienį LNK eteryje finišuoja žiūrimiausia viso sezono savaitgalių laida „Lietuvos supermiestas“. Tiesioginės superfinalo transliacijos metu paaiškės, ar garbingą titulą išsaugos Klaipėda, ar jį perims Plungė – azartas ir įtampa kone tvyro ore, kadangi abi komandos viso sezono metu pasižymėjo kvapą gniaužiančiais pasirodymais ir fantastišku gerbėjų palaikymu.


2015-04-24 14:01

Atlikėjas Deivis: apie mažą ūgį, kompleksus ir žvaigždžių ligą

14

Atlikėją Deivį žiūrovai pažįsta ne tik iš hitų „Mergytei“, „Taip gera“, „Dainuok“ ir kitų, jis žinomas ir kaip klasikinės muzikos atlikėjas. „Dabar esu jau visai kitoks, turiu mąstyti kitaip ir gyventi kitaip. O anksčiau, prieš penkiolika metų... buvau tikras pankėzas. Gyvenau, kaip norėjau, kūriau, ką norėjau, tiesiog džiaugiausi gyvenimu. Žinoma, apie save labai gerai galvojau, sirgau žvaigždžių liga“, – pasakoja Deivis.


2015-04-24 14:01

N.Šiaudikytės mylimasis begėdiškai laižė svetimos merginos pilvą

2

Pramogų pasaulio porų santykiai įvairius išbandymus turi atlaikyti nuolat – jų jausmus patikrina ir viešumas, ir nuolatinės gerbėjų atakos, o greitas gyvenimo tempas gali sukelti išties netikėtų situacijų. Į ypač pikantišką pateko ir grupės „Naujosios pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė bei jos mylimasis Tomas Uroška – vaikinas buvo užfiksuotas laižantis nepažįstamos pusnuogės merginos pilvą.


Populiariausi per 24 val.