Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Advokatė S.Pronina - nuotaka „Valentino“ suknele

Advokatė S.Pronina - nuotaka „Valentino“ suknele

2007-11-14 15:29

„Tokios jaunosios suknelės Lietuva dar nematė!“, - šypsosi žurnalistė Auksė Tamulienė, parengusi pasakojimą laidai „Istorijos“ apie įspūdingą advokatę Svetlaną Proniną. Svetlana sukėlė tikrą furorą Vilniaus Santuokų rūmuose, pasirodžiusi originalia ir seksualumą pabrėžiančia „Valentino“ suknele.

1/3

Suknelė paryškino įspūdingą nuotakos figūrą. LNK nuotr.

Advokatė S.Pronina - nuotaka „Valentino“ suknele

1 / 3

Suknelė paryškino įspūdingą nuotakos figūrą. LNK nuotr.

Nuotaka vestuvių dieną švytėjo. LNK nuotr.

Nuotaka ir jaunikis. LNK

(3 nuotraukos) LNK nuotr., LNK

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-07-22 10:12

Tv.lrytas.lt – interneto televizijų lyderė

Birželio mėnesį tv.lrytas.lt ir toliau išliko interneto televizijų lydere Lietuvoje. Bendrovės „Gemius“ auditorijos tyrimų duomenimis, tv.lrytas.lt birželio mėnesį aplankė 374 366 žiūrovai, kurie pervertė beveik tris milijonus puslapių. Tv.lrytas.lt pasiekė ir didžiausią auditorijos dalį – net 20,28 proc., o vienas lankytojas vidutiniškai interneto televizijos programas ir specialius reportažus žiūrėjo 19 minučių.


2014-07-21 16:50

Aktorei Donatai Rinkevičienei prieš filmavimą dreba kojos

43

Penki sezonai Lenkijoje, trys milijonai žiūrovų kas savaitę ir tikri receptai, kurių laukia visa šalis. Visa tai – apie naująjį LNK serialą „Gyvenimo receptai“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks aktorė Donata Rinkevičienė.


2014-07-21 13:28

Intymios moterų paslaptys – vyrų akimis

2|2| 

Šiandien portale lrytas. lt startuoja nauja intelektualiai erotiška, vyriškai higieniška informacinė laida „Vyrų akimis“.


2014-07-19 17:18

Lietuvos rinktinės krepšininkai tapo aktoriais

8|5

Palangos pajūryje – garsiausi šalies krepšininkai pamuštomis akimis, kruvinomis lūpomis ir randuotais veidais. Kas nutiko? Pasaulio krepšinio čempionatui besirengiantys sportininkai neatlaikė įtampos ir susipešė? Ar rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas verčia treniruotis iki traumų?


2014-07-18 15:16

M. Starkus: „Kelionė į Australiją – teisingiausias sprendimas“

2|

„Mūsų projektuose taip būna, kad keliauji po vieną šalį, rašai knygą apie kitą, o montuoji laidą apie trečią tuo pat metu. Kartais imi paskęsti žemynuose, šalyse, bet dabar mes visa galva panirę į Australiją“, – pasakojo keliautojas žurnalistas, televizijos prodiuseris Martynas Starkus, šį pavasarį visą mėnesį praleidęs Australijoje su bičiuliu žurnalistu ir sporto komentatoriumi Vytaru Radzevičiumi.


2014-07-18 13:09

Aktorė Justė Zinkevičiūtė: „Per lovą karjeros nepadarysi“

7|5

Šį rudenį LRT televizija pradeda rodyti naują lietuvišką serialą „Meilė kaip mėnulis“, kurį kuria prodiuserių kompanijos „Videometra“ ir „Singing fish“. Serialo siužetas atskleis paslaptimis apipintą, žiūrovams nematomą televizijoje besisukančių žmonių gyvenimą. Vieną ryškiausių vaidmenų seriale kuria jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė.


2014-07-18 13:07

Dėl vaidmens filme J.Irvine'as ryžosi ekstremaliems išbandymams

4

Lietuvą jau pasiekusioje naujojoje juostoje „Atpildas“ (angl. „The Railway Man“) britų karininką Ericą Lomaxą jaunystėje suvaidinęs 24-erių Anglijos aktorius Jeremy Irvine‘as ruošdamasis šiam vaidmeniui ryžosi ne tik moraliniams, bet ir fiziniams išbandymams.


2014-07-18 11:59

Kandidačių į „Mis Lietuva“ karūną atranka – tiesiogiai internete

5

Jau šiandien sostinės senamiestyje įvyks ilgai laukta „Lietuvos ryto“ televizijos organizuojama „Mis Lietuva 2014“ atranka, po kurios paaiškės kasmetinio grožio konkurso finalininkės. Gražuolių lietuvaičių atranką nuo 12 val. tiesiogiai galima bus stebėti portale lrytas.lt „Mis Lietuva 2014“ anketą užpildė daugiau nei du šimtai gražuolių iš visos Lietuvos, tačiau į didžiąją atranką buvo pakviestos tik komisijos narių dėmesio verčiausios merginos. Norint žengti į finalą ir kovoti dėl „Mis Lietuva 2014“ titulo, joms teks įveikti ne vieną užduotį, tarp kurių, pasak komisijos pirmininko Beno Gudelio, bus ir labai netikėtų.


2014-07-17 19:49

J. Nainys ir R. Mackevičius pristato naują LNK šou (papildyta)

1|45

Šiandien LNK rengiasi pristatyti LNK rudens projektą „Norim dar! – su Radistais“. Ketinama filmuoti ir pirmuosius šio pramoginio šou epizodus. Filmavimas šiandien užtruks net 7 valandas ir 342 kilometrus: prasidėjęs Vilniaus Rotušės aikštėje, baigsis Baltijos jūroje.


2014-07-17 15:36

„Teleloto“ Joną Radzevičių pavaduos Vytenis Sinkevičius

56|

Žaidimo „Teleloto“ vedėjui Jonui Radzevičiui padarius avariją, per kurią žuvo žmogus, laidos kūrėjai vis dar ieško pamainos. Tačiau jau aišku, kad šį sekmadienį „Teleloto“ ves laidų vedėjas ir prodiuseris Vytenis Sinkevičius. Su „Olifėja“ V.Sinkevičius dirba jau ne pirmą kartą – prieš 14 metų jis vedė kitą šios bendrovės žaidimą „Tuzinas“.