Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gruodžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Gruodžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

Psl. << Ankstesnis 1 2 3 4 5 6

Nesiimkite jokių papildomų darbų ir nieko nauja neplanuokite – tai nebus perspektyvu. Jei turite neatidėliotinų reikalų, verta juos tvarkyti nuo antros dekados. Jei pirmas dvi dekadas mokėsite saugoti sveikatą, taupyti pinigus, mažiau karščiuositės, vengsite ginčų, nepirksite jokių naujų daiktų (ypač transporto priemonių), nepamiršite saugotis vagių – neteks patirti stresų ir gimtadienį sutiksite pakylėtai. Pati svarbiausia data gruodį jums bus 18 d. Tai didžiojo persilaužimo metas, kai Jupiteris, Karalių Žvaigždė, metams įeis į jūsų ženklą.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-04-26 23:22

Ar tinkate vienas kitam? Apskaičiuokite pagal gimimo datą!

17

Norite sužinoti, ar tinkate vienas kitam? Apskaičiuoti suderinamumo skaičių – vienas iš būdų tai padaryti. Nepaisant to, jog kiekvienas žmogus yra individualus, skaičiai gali padėti atskleisti apie žmogų tai, ko dar nežinojote. Kad galėtumėte apskaičiuoti, ar tinkate vienas kitam, turite žinoti konkrečią savo partnerio gimimo datą. Dabar paaiškinsime, kaip turėtumėte apskaičiuoti suderinamumą.


2015-04-26 14:40

Astrologė S. Liepenė pataria jau planuoti vasaros atostogas

4|3

Norite keisti pasaulį? Tada kelkitės nuo sofos ir pirmyn! Taip pataria astrologė Skirma Liepienė gimusiems po Dvynių ženklu. Nedramatizuoti įvykių, kurie jau buvo ir kur jau nieko negalima pakeisti, o rūpintis ateitimi, planuoti ne tik darbus, bet ir vasaros atostogas astrologė siūlo ir Liūtams. Ką jums žada dangaus ženklai ateinančią savaitę?


2015-04-25 16:05

Astrologė Palmira: aktyvi diena – tiks imtis ryžtingų veiksmų

32

Įtemptas metas, tačiau pasistenkite į situaciją pažvelgti kitaip ir išvysite, kad viskas truputį kitaip, gal net atvirkščiai ir geriau, nei manėte. Tai aktyvi diena – tiks imtis ryžtingų veiksmų, kovoti už savo reikalą, principus, ginti šeimą, namus. Naudinga atkaklaus kovotojo pozicija – abejojantiems, bijantiems rizikuoti verta slėptis.


2015-04-25 13:23

Palmira sako, kad verta prašyti pagalbos, paramos, užtarimo

14

Savaitgalis netolygus: šeštadienis daug kuo palanki diena, o sekmadienio antra pusė – painiavos metas. Tad reikalus tvarkykite, reikalingų daiktų pirkite, svarbių darbų imkitės šeštadienį. Ši diena puiki ir dalykiniam bendravimui, ir susitikimams su draugais, giminaičiams lankyti. Šeštadienį ir netinka atsakyti, jei į jus bus kreiptasi pagalbos. Tai puiki diena įteikti dovaną. Pobūvius gerai rengti tik šeštadienį.


2015-04-25 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

8

Savaitgalis netolygus: šeštadienis daug kuo palanki diena, o sekmadienio antra pusė – painiavos metas. Tad reikalus tvarkykite, reikalingų daiktų pirkite, svarbių darbų imkitės šeštadienį.


2015-04-24 10:46

Palmira įžvelgia tinkamą metą ieškoti didesnio atlyginimo

24

Šiandien būtina vykdyti savo pareigas, taip pat paklusti kitiems, nusileisti, taikytis. Palanku užsiimti konkrečiais, žemiškais reikalais. Spręskite socialines, finansines problemas. Geras laikas ilgalaikiams sandoriams (patartina tvirtinti tik tuos verslo susitarimus, iš kurių nesitikite greitos naudos).


2015-04-24 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, balandžio 24 d.

12

Šiandien būtina vykdyti savo pareigas, taip pat paklusti kitiems, nusileisti, taikytis.


2015-04-23 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, balandžio 23 d.

18

Įtemptas metas, tačiau pasistenkite į situaciją pažvelgti kitaip ir išvysite, kad viskas truputį kitaip, gal net atvirkščiai ir geriau, nei manėte. Tai aktyvi diena – tiks imtis ryžtingų veiksmų, kovoti už savo reikalą, principus, ginti šeimą, namus. Naudinga atkaklaus kovotojo pozicija – abejojantiems, bijantiems rizikuoti verta slėptis.


2015-04-22 06:12

Palmira įspėjo: teks griebtis plano X

34

Keistas laikas: iš pažiūros lyg ir viskas gražu, sklandu, tačiau taip tik atrodys... Kai tik mėginsite ko nors konkrečiai imtis, paaiškės, kad nevykdomos numatytos sąlygos – kas nors ko nors neduoda, dingę tai, kas buvo žadėta.


2015-04-22 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, balandžio 22 d.

16

Keistas laikas: iš pažiūros lyg ir viskas gražu, sklandu, bet taip tik atrodys. Kai tik bandysite ko nors konkrečiai imtis, paaiškės, jog nevykdomos numatytos sąlygos – kas nors ko nors neduoda, dingę tai, kas buvo žadėta. Tad nevertėtų niekuo pasikliauti – situacija gali netikėtai pasikeisti ir teks griebtis atsarginio plano X. Tiesa, jeigu tokį iš tikrųjų turite ir esate pasiruošę blogiausiam atvejui, nieko ypatinga nenutiks.


Populiariausi per 24 val.