Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naujiems pasams - naujos kainos

Naujiems pasams - naujos kainos

2007-12-27 17:48

Vyriausybės posėdyje ketvirtadienį patvirtintos naujos pasų kainos - už naują pasą reikės mokėti mažiausiai šimtą litų.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-18 17:23

Moterys nustėro sužinojusios, kam atitenka jų paaukoti daiktai

29|3

Įvairiais vardais prisistatanti kaunietė Modesta Dubinskaitė net 5 metus kurpė graudžias istorijas apie vargstančius žmones ir rinko labdarą. Galiausiai aferistę demaskavo patys aukotojai. „Dabar man gėda, kad buvome tokios patiklios“, – sakė vilnietė Vita Rakauskienė. „Kai mano vyras surankiotą labdarą nuvežė į Kauną ir pamatė moterį, kuri turėjo perimti pilną automobilį vertingų daiktų, kilo įtarimas, kad rytoj daiktai atsidurs turguje“, – pasakojo vilnietė Laura Ramaškienė.


2015-04-18 16:28

O. Leiputė dar dvejus metus vadovaus Kauno socialdemokratams

5

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Kauno skyriaus pirmininke naujai dvejų metų kadencijai perrinkta Seimo narė Orinta Leiputė.


2015-04-18 16:14

Armėnų pėdsaką Klaipėdoje simbolizuos chačkaras

3|19| 

Lietuvoje ir Klaipėdoje gyvenantys armėnai dabar ir uostamiestyje turi savo nacionalinės kultūros krikščioniškąjį simbolį chačkarą – akmeninį kryžių. Tai – vientisame tufo arba bazalto luite išraižytas armėnų tautos sakralinis paminklas, kuris armėnams svarbiomis progomis statomas ten, kur gyvena šios tautos atstovai. Dar nuo 301 – ųjų metų pradėti statyti chačkarai, kaip ir lietuvių mediniai kryžiai, yra įtraukti į UNESCO pasaulio kultūros vertybių paveldo sąrašą.


2015-04-18 13:16

R. Juknevičienė: „Rusijos atgrasymas turi prasidėti Ukrainoje“

90

Penktadienį, NATO Parlamentinės Asamblėjos sesijos, vyksiančios Vašingtone ir Bostone, išvakarėse, JAV sostinėje viešinti Seimo narė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininko pavaduotoja Rasa Juknevičienė dalyvavo įtakingų Vašingtono analitinių centrų CEPA ir „Jamestown Foundation“ surengtose diskusijose Baltijos regiono saugumo klausimais, susitiko su JAV Senato Užsienio reikalų komiteto pirmininko Bobo Corkerio štabu.


2015-04-18 11:27

Požeminėje perėjoje – keisti moksleivių žaidimai

96

Kaip jaustumėtės tamsioje požeminėje perėjoje išvydę negyvėlį kraujo klane? Jaunų vilniečių grupė išgąsdino ne vieną dešimtį praeivių lėlę apšlakstę raudonais dažais. Konstitucijos prospekto požeminėje perėjoje sukniubęs jaunuolis, aplink pritaškyta sukrešėjusio kraujo. Toks vaizdas išgąsdino daugybę sostinės gyventojų. Tad nenuostabu, kad telefonu 112 pasipylė pranešimai apie lavoną.


2015-04-18 09:04

KTU gimnazijos įkūrėjo B. Burgio išpažintis: „Tai buvo reketas“

690|2|

Kauno apylinkės teismas toliau nagrinėja bylą, kurioje buvęs Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktorius Bronislovas Burgis kaltinamas sistemingu nepilnametės bauginimu. „Ar gimnazistės tėvų elgesys neprimena Pravieniškių mentaliteto? Tėvai bet kokia kaina siekia įrodyti, jog buvęs mokyklos direktorius yra nusikaltėlis, – nelinksmai kalbėjo viena iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos darbuotojų po trečio teismo posėdžio. – Taip, jis mėgo aštriai drožti tiesą į akis, bet tikrai visada elgėsi garbingai su gimnazistais ir pedagogais. Verčiau gimnazistės tėvai teisme papasakotų, kokią sumą bandė išlupti iš B.Burgio“.


2015-04-17 20:35

Dėl Rusijos orlaivio iš Šiaulių kilo NATO naikintuvai

50

Šiauliuose dislokuoti NATO oro policijos naikintuvai penktadienį atpažino ir palydėjo Rusijos orlaivį, skirtą povandeniniam laivams naikinti ir patruliuoti jūroje. Tarptautine oro erdve virš Baltijos jūros skridęs Il-38 buvo išjungęs automatinį atsakiklį, BNS sakė Krašto apsaugos ministerijos Visuomenės informavimo skyriaus vedėja Viktorija Cieminytė.


2015-04-17 18:24

Paminklas B.Lubiui Jonavoje – „Achemos“ jubiliejaus dovana

55

Gegužės mėnesį prie Janinos Miščiukaitės meno mokyklos Jonavoje iškils daugiau nei dviejų metrų aukščio bronzinė signataro, Jonavos garbės piliečio daktaro Bronislovo Lubio skulptūra. B.Lubio atminimas ir darbai Jonavai paminklu bus įamžinti minint įmonės „Achema“, kuriai B.Lubys vadovavo daug metų, 50 metų jubiliejų.


2015-04-17 17:10

V.P.Andriukaitis: „Trys mano broliai mirė nuo vėžio“

197|12| 

Iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų penktadienį išrašytas Europos Komisijos narys Vytenis Povilas Andriukaitis. Skubi operacija politikui buvo atlikta kovo 30 dieną, o po jos pacientas medikų globoje praleido dar daugiau nei dvi savaites. Pats V.P.Andriukaitis bendraudamas su žurnalistais prasitarė, kad po sudėtingos operacijos teko dar savaitę praleisti reanimacijos palatoje.


2015-04-17 16:08

Alytaus r. valdžia mažins nedarbą ir stiprins švietimo sistemą

5

Alytaus rajono savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos pagrindiniai darbai – bendradarbiavimas su verslu, parama kuriantiems naujas darbo vietas ir mažinant nedarbą, švietimo sistemos stiprinimas, parama jaunimui, glaudus ryšys su gyventojais.


Populiariausi per 24 val.