Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naujiems pasams - naujos kainos

Naujiems pasams - naujos kainos

2007-12-27 17:48

Vyriausybės posėdyje ketvirtadienį patvirtintos naujos pasų kainos - už naują pasą reikės mokėti mažiausiai šimtą litų.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-04 08:42

Kariuomenė jau ruošiasi galimam šauktinių sugrąžinimui

1|

Nors įstatymas dėl šauktinių kariuomenės grąžinimo trečiadienį dar tik bus svarstomas Vyriausybėje, o vėliau Seime, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas informavo, kad kariuomenė jau pradėjo pirmuosius pasiruošimo darbus galimam privalomos karinės tarnybos grąžinimui.


2015-03-04 07:30

R. Šimašius ir A. Zuokas vertina vienas kitą: pliusai ir minusai

41|

Kodėl rinkėjai turėtų balsuoti, kad Vilniaus meru taptų... ? Kodėl jie neturėtų balsuoti už... ? Į šiuos „Lietuvos ryto“ klausimus atsakė sostinės vadovo posto siekiantys Remigijus Šimašius ir Artūras Zuokas. Ilgą laiką rinkimų favoritu laikytas dabartinis sostinės vadovas Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) lyderis 47 metų A.Zuokas sekmadienį surinko kiek daugiau nei 18 proc. balsų ir vos prasibrovė į antrąjį mero rinkimų turą.


2015-03-04 06:58

KGB kalėjime – verkiantys japonai ir pramogų ištroškę lietuviai

18|26

Turistai iš užsienio atvyksta į Lietuvą ieškoti ne tik pigaus alaus ar poilsio gamtoje, bet ir sovietmečio šmėklų. Kai randa, vieni nejaukiai susigūžia, kiti pasitelkia ironiją, o treti negali patikėti tuo, ką pamato.


2015-03-04 06:17

Skandalai politikus skandino, o buvusius komisarus – kėlė

40|5|

Savivaldybių ir merų rinkimai gali būti gardus kąsnis sąmokslo teorijų mėgėjams. Stebėtinas sutapimas: Alytuje ir Anykščiuose šį kartą sužibo anksčiau aukštus teisėsaugos postus užėmę veikėjai. Jie paguldė ant menčių patyrusius vietos politikos vilkus. Abiem atvejais senbuvių reputaciją pakirto neaiškūs skandalai. Kaip pasakytų viena konservatorė, minčių kyla įvairių.


2015-03-04 06:16

Vilniaus oro uoste galima keliauti ir laiku

25|48

Nors Vilniaus oro uostas, palyginti su Vakarų šalių milžinais, nedidelis, nuo šių metų įvedus eurą keleivių srautai sparčiai pradėjo didėti, paaštrėjo dėmesys ir saugumo problemoms. Žurnalistą Andrių Tapiną pašiurpino vaizdas, kai įkaušęs rusakalbis keleivis mėtė į oro uosto apsaugininkus įvairius daiktus, plūdosi, o šie stovėjo per pagarbų atstumą nesiimdami veiksmų.


2015-03-04 06:14

Pinigai už skandalingą puotą – tiktai miražas

108|3|

Turtingiausio Kaišiadorių verslininko Algimanto Radvilos pramogų centre puotavę garbūs teisėjai klimpsta toliau. Nors viešai dievagotasi, kad už triukšmą sukėlusias vaišes sumokėta, tik neišsaugota čekio, aiškėja, kad pinigai neįmokėti į kasą. Puotoje, kurią aprašė „Lietuvos rytas“, kartu su dešimčia teisėjų dalyvavęs Apeliacinio teismo pirmininkas Egidijus Žironas tikino, kad už vaišes sumokėjo tuometis šio teismo kancleris Juozas Akstinas. Jis tai patvirtino, bet iškart pasitraukė iš pareigų. Ar tik todėl, kad, kaip pats sakė, neišsaugojo čekio? Juk ar buvo atsiskaityta, galima išsiaiškinti patikrinus pramogų centro kasą.


2015-03-03 22:02

Norvegas: „Mano bailūs tautiečiai nesustabdys prekybos vaikais“

135|2

Kuo Norvegijoje užsiima vaiko teisių gerovės tarnyba „Barnevernet“? Kaip elgtis su jos veikla susidūrusiems žmonėms? Tai – ne šūkiai iš mitingo Vilniuje dėl atimtų mažamečių. Atsakymų į šiuos ir daugybę kitų klausimų ieško patys norvegai, žmogaus teisių gynėjai, kuriuos į Bergeną sukvietė savanoriška organizacija „Menneskerettighet“ Į renginį balandžio viduryje kviečiami žmogaus teisių aktyvistai, politikai, taip pat ir „Barnevernet“ darbuotojai. Laukiami žurnalistai, ypač iš valstybių, kurių piliečiai nukentėjo nuo šios tarnybos veiksmų.


2015-03-03 21:30

Privalomosios karo tarnybos neišvengs ir Seimo nariai?

30| 

Šiuo metu galiojantys apribojimai, kuomet į privalomąją karo tarnybą negalima šaukti Seimo ar savivaldybių tarybų narių, galėtų būti ir panaikinti, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2015-03-03 21:22

Vilkikai privačių namų savininkų gyvenimą pavertė košmaru

31

Dalies Aleksoto gatvių gyventojai pamiršo, ką reiškia ramybė. Ją drumsčia vilkikų variklių gausmas ir besiplūstantys vairuotojai. Draudžiamųjų ženklų paiso ne visi triukšmadariai. Jau ketvirtą mėnesį Lazdijų, Balbieriškio, Pilviškių ir kitose gretimose gatvėse įsikūrusių privačių namų savininkų gyvenimas primena košmarą.


2015-03-03 20:00

Kaune grėsmę kelia trupanti apžvalgos aikštelė

9|4

Šilainiuose ant Milikonių kalno įrengta apžvalgos aikštelė pamažu ima kelti grėsmę. Specialiai supilto pylimo žemė vis labiau smunka, todėl aikštelė trupa. Statybininkai tikino, kad ją remontuos atšilus. Šilainiuose ant Milikonių kalno esanti apžvalgos aikštelė – mėgstama kauniečių poilsio vieta. Tačiau sniegui ištirpus matyti, kad šlaitas, ant kurio ji įkurta, pajudėjo iš vietos.


Populiariausi per 24 val.