Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naujiems pasams - naujos kainos

Naujiems pasams - naujos kainos

2007-12-27 17:48

Vyriausybės posėdyje ketvirtadienį patvirtintos naujos pasų kainos - už naują pasą reikės mokėti mažiausiai šimtą litų.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-25 09:44

Neregėta Palanga: prostitutės, narkotikai, benamiai

228|47

Kriminalu kvepiantis klausimas nesutrikdė jauno vyro. „Taip ir reikėjo sakyti, kad jums reikia kekšės!“ – nusijuokia. Skubiai nuo pirštų nučiulpia keptos duonos riebalus, išsitraukia neišmanųjį mobilųjį telefoną, kurio žalia ekrano šviesa primena pernokusio žirnio, ir įsirašo mano numerį. Praneš, kai mergina bus laisva ir galės aptarnauti. Per nedidelį žiedo formos skverą Palangos širdyje į prekybos centrą skuodžia pavargėlis. Taip susikaupęs, kad atrodo į smilkinius sutekėjo paskutiniai gurkšniai kraujo, dar nepraskiesto etanoliu. Skubiai dėlioja mažus žingsnelius, nugarą išrietęs lyg seną burę, o tuščią alaus butelį laiko atkišęs į priekį.


2014-07-25 09:28

Studijuoti valstybėmis lėšomis pakviesta beveik 15 tūkstančių

Studijuoti valstybės finansuojamose ir su studijų stipendijomis pakviesti 14 tūkst. 922 asmenys, pernai jų buvo truputį mažiau – 14 tūkst. 855.


2014-07-25 08:18

Seime remontuoja Loretos Graužinienės kabinetą

24|12

Ar sunkmetis, ar pakilimas, kiekvieną vasarą ištuštėjusiuose Seimo rūmuose tautos išrinktuosius pakeičia statybininkai. Jie darbuojasi ir šiomis dienomis. Šiemet Seimo narių ir statybininkų darbymetis sutapo. Keliolika kabinetų pirmuosiuose rūmuose jau buvo tušti ir parengti remontui dar vykstant pavasario sesijai, rašo „Lietuvos rytas“. Darbus kiek pristabdė šių rūmų Kovo 11-osios salėje vykusios prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracijos iškilmės, bet dabar šios patalpos jau virto tikra statybų aikštele.


2014-07-25 05:59

Riksmo pažadintas vyras iš upės dugno iškėlė ir atgaivino vaiką

426| 

Laimingai baigėsi drama Marijampolėje – 24 metų marijampolietis iš upės dugno ištraukė 10 metų vaiką, kuris jau nerodė gyvybės ženklų. Jaunuolis vaiką pats ir atgaivino, kol atvyko medikai. Šiuo metu 10-metis – Kauno klinikų reanimacijoje, gydytojai valo vaiko plaučius. Medikai negaili pagyrų gelbėtojui – jei ne operatyvumas ir jaunuolio drąsa, vaiko tarp gyvųjų jau greičiausiai nebūtų. Greitoji pagalba atvyko per 10 minučių, tačiau jos 10-mečiui būtų buvusios lemtingos. 24 metų gelbėtojas sako dabar trokštantis vieno – kad vaikas pasveiktų. Medikai sako, kad ant mirties slenksčio buvusio berniuko sveikata taisosi.


2014-07-24 19:21

„Tvarkiečiai“ sukilo prieš juodojo sąrašo reikalavimus

33| 

Ketvirtadienį posėdžiavęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ prezidiumas nusprendė neteikti naujų viceministrų vietoje patekusiųjų į vadinamą „juodąjį sąrašą“ ir prašo inicijuoti parlamentinį tyrimą dėl šio sąrašo atsiradimo aplinkybių. „Prezidiumas pabrėžia būtinumą suderinti politinio pasitikėjimo, kompetencijos ir nepriekaištingos reputacijos valstybės tarnyboje aspektus, tačiau atsižvelgdamas į susidariusią situaciją pareiškia, jog neteiks kai kurių partijos atstovų toliau eiti viceministrų pareigas, kol nebus atliktas išsamus tyrimas“, – rašoma ketvirtadienį priimtame pareiškime.


2014-07-24 19:12

Asfaltas guls tik ten, kur gyvena Kauno vicemeras

37|5

Kodėl kapitaliai remontuojama tik ta Antanavos gatvės dalis, kuria važinėja Kauno vicemeras „tvarkietis“ Vytautas Vasilenka? Tokiais skundais Kauno merą Andrių Kupčinską atakuoja tolėliau stovinčių Antanavos gatvės namų gyventojai.


2014-07-24 18:39

Lietuvos žemės „gynėjas“ lenkiasi Kremliui ir keikia B. Obamą

1856|3|

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turėtų ploti katučių. Vienu didžiausių Lietuvos patriotų save laikantis Nepriklausomybės Akto signataras Rolandas Paulauskas, nesėkmingai bandęs tapti šalies prezidentu, apie situaciją Ukrainoje prakalbo Rusijos prezidento žodžiais.


2014-07-24 18:37

Šauksmų pažadintas vyras iš upės dugno iškėlė ir atgaivino vaiką

2| 

Jaunas marijampolietis išgelbėjo vaiko gyvybę. 24-erių vyras snūduriavo, kai išgirdo pagalbos šauksmą - puolęs į upę, drumstame vandenyje jis rado nuskendusį vaiką, iškėlė ir atgaivino. Medikų teigimu, šioje situacijoje kiekviena sekundė buvo svarbi.


2014-07-24 17:58

Kitoks Vilnius: Šnipiškės

3|38

Šnipiškės – Vilniaus miesto dalis, išsidėsčiusi dešiniajame Neries krante priešais Naujamiesčio seniūniją. Tai – buvęs Vilniaus priemiestis, pavadintas turtuolio pirklio Šnipio vardu, kuriam didysis Lietuvos kunigaikštis Vytautas buvo padovanojęs už Neries upės didelius žemės plotus. Šnipiškėse praeityje stovėjo Šnipiškių sinagoga ir buvo įkurtos Šnipiškių žydų kapinės.Šiandien Šnipiškių rajonas apsuptas statybomis,ir gali būti kad šitas istorinis reliktas greitu laiku išnyks.


2014-07-24 16:03

K. Komskis – apie D. Grybauskaitės įtaką socialdemokratams

26

Valdančiojoje koalicijoje sunkiausia yra dirbti su socialdemokratais, kurie dažniau nei kitos partijos nesilaiko pasiektų susitarimų, teigia partijos „Tvarka ir teisingumas“ vienas iš lyderių, Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis.