Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Garsusis nusikaltėlis S.Gaidjurgis – vėl Klaipėdoje

Garsusis nusikaltėlis S.Gaidjurgis – vėl Klaipėdoje

2008-02-05 08:37

Į uostamiestį keliolika metų jį kraupinusios gaujos vadeiva sugrįžo surakintas ir lydimas ginkluotų pareigūnų.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-09-01 23:14

Moterų siaubas – Panerių miško gašlūnas

12

Atsuktuvas, skėtis ar dujų balionėlis. Tai moterų, kurioms tenka keliauti taku per Panerių mišką, gynybos priemonės. Vilniaus pakraštyje esančiame miške jau tris savaites siautėja priekabiautojas, kurio nepavyksta nutverti net policininkams. Jau kelios savaitės moterys, einančios per Panerių mišką vedančiu takeliu, baugščiai dairosi į šakų krūvas, sukrautas šalia tako. Tai gašlūno, užpuolančio dailiosios lyties atstoves, priedanga. Išskirtinis jo bruožas – raudona kepurė, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Sostinė“. Vyrai ne kartą jau ardė šias gašlūno irštvas, griežtai kalbėjosi su pačiu priekabiautoju, bet jis nemeta savo užsiėmimo. Į jo paiešką įsitraukė ir policija, bet kol kas vyriškio sučiupti nepavyksta.


2014-09-01 19:30

Pakruojo rajone peiliu pjaustyta nėščia moksleivė

39

Mokslo ir žinių šventės dieną vienos kaimo mokyklos aštuntosios klasės suolas liko tuščias. Rugsėjo 1-osios išvakarėse vienoje gausioje Pakruojo rajono šeimoje vos neįvyko tragedija. Neblaivus aštuoniolikametis užpuolė ir peiliu sužalojo dar šešiolikos metų neturinčią savo draugę.


2014-09-01 19:18

Girto gaidelio šou – Rugsėjo 1-osios šventės pašonėje

54|9| 

Tuo metu, kai vienos sostinės gimnazijos moksleiviai Vilniaus senamiestyje rinkosi prie bažnyčios, kur turėjo būti minima mokslo metų pradžia, už penkiasdešimties metrų girtas jaunuolis surengė nemalonų šou. Kad sulaikytų triukšmadarį, policijos pareigūnai buvo priversti panaudoti jėgą.


2014-09-01 18:14

Kaune vogė motociklus ir įkliuvo

1|6| 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai sulaikė tris įtariamuosius, kurie gali būti pavogę net penkis motociklus.


2014-09-01 18:08

Kaune suniokoto automobilio iš Lenkijos niekas nepasigenda

5|9

Kauno policija sulaikė 33 metų vyriškį, kuris įtariamas pirmadienį anksti ryte prie „Žalgirio“ arenos Nemuno saloje suniokojęs automobilį „Ford Fiesta“ su Lenkijoje išduotais registracijos numeriais. Spėjama, kad išpuolio dalyvių būta ir daugiau.


2014-09-01 17:25

Panevėžio teisme vėl atversta genocido byla

5

Panevėžio apygardos teismas grįžo prie genocidu kaltinamo Petro Janukėno baudžiamosios bylos. Penktadienį nagrinėta po Konstitucinio Teismo (KT) šiemet paskelbto genocido apibrėžimo išaiškinimo. KT paskelbė, kad sovietų nusikaltimai tam tikromis sąlygomis gali būti prilyginami genocidui. Posėdžiu metu prokuroras pateikė prašymą dėl specialisto iškvietimo į apklausą.


2014-09-01 16:12

Kas Kaune iš parduotuvės vogė konjaką ir viskį?

6|3

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 4 d. Tyrėjai aiškinasi, kas iš parduotuvės lentynos nugvelbė du butelius alkoholinių gėrimų.


2014-09-01 11:48

Švenčionių rajone sulaikyta vietnamiečių nelegalų grupė

1

Švenčionių rajone sulaikyta neteisėtai valstybės sieną iš Baltarusijos perėjusi ir Lietuvos teritorijoje pakrikusi dešimties vietnamiečių grupė. Sulaikymo metu pasižymėjo keturkojė pasieniečių veteranė – 10 metų belgų aviganė Tara. Paieškai buvo panaudotas ir pasieniečių sraigtasparnis.


2014-09-01 11:36

Buvusiam policininkui S.Paulikui vėl nepavyko išeiti į laisvę

33

Tris vaikus avarijoje pražudžiusiam ekspolicininkui Sauliui Paulikui vėl nepavyko išeiti į laisvę - Vilniaus apygardos teismas praėjusią savaitę paliko galioti žemesnės instancijos teismo sprendimą nepaleisti anksčiau laiko tragišką avariją sukėlusio vairuotojo.


2014-09-01 10:18

Anykščių rajone sudegintas „Kia Sorento“

3

Anykščių rajono policija ieško piktadarių, sudeginusių automobilį „Kia Sorento“.


Populiariausi per 24 val.