Išžudyto kaimo naujakurius erzina perdėtas dėmesys Draučiams (nuotraukos, video)

Išžudyto kaimo naujakurius erzina perdėtas dėmesys Draučiams (nuotraukos, video)

Tačiau nė vieno kaimyno aptikti nepavyko, visi išvykę savo reikalais.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-25 17:48

JAV mirusio lietuvio kario šeima: „Negalima taip tyčiotis!“

 

Prieš daugiau nei dvejus metus Jungtinių Amerikos Valstijų karinėje bazėje mirusio karininko iš Lietuvos artimieji iki šiol nesulaukia ramybės. Krašto apsaugos ministerija siekia įrodyti, kad karininkas mirė ne tarnybos metu, o jo mirtis nėra susijusi su pareigų vykdymu, todėl kompensacija mirusiojo šeimai nepriklauso. Artimieji sako, kad toks šalies kariuomenės požiūris skamba tarsi pasityčiojimas.


2015-05-25 17:44

Rusiją nuliu įvertinę komisijos nariai sulaukė net grasinimų

991|4|

„Eurovizijos“ finalą stebėję ir savo balsus už favoritus atidavę žiūrovai – smarkiai susinervinę. Nors nemažai lietuvių balsavo už Rusijos atlikėją Poliną Gagariną, dainininkė iš mūsų šalies negavo nė vieno taško. Lietuvos žiūrovai Rusijos atlikėjai skyrė aukštą – trečiąją vietą. Tai būtų užtikrinę aštuonis balus iš Lietuvos. Tačiau susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, Rusija negavo nė vieno taško.


2015-05-25 17:18

„An-2“ iš jūros dugno trauks olandai. Kiek tai kainuos?

59|6|

Baltijos jūroje nuskendusio lėktuvo „An-2“ ištraukimą ketinama patikėti olandų kompanijai, pirmadienį pranešė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. Anot jo, olandų pasiūlymas atsirinktas iš kitų galimų, esą įvertinta Olandijos kompanijos patirtis. Klausiamas, kiek kainuos orlaivio iškėlimas, ministras teigė, kad tai priklausys nuo darbų trukmės. Preliminariai operacijos kaina, vien apžiūra gali siekti 20-25 tūkst. eurų. Neatmetama, kad lėktuvas gali būti neištrauktas, o tik ištraukti žuvusiųjų palaikai. Be to, Vyriausybė iš lėktuvo savininko gali pareikalauti atlyginimo už operaciją.


2015-05-25 15:52

Grafičiai teršia Vilnių. O kas valo?

4|9

Darbininkas atsidūsta, merkia volelį į kibirą su dažais ir pakelia kotą. Šiandien ant Vilniaus sienų ir tvorų sumažės „meno“ – bjaurių teplionių.


2015-05-25 15:52

R.A.Ručys STT sulaukė papildomų įtarimų

3

Seimo nariui „tvarkiečiui“ Rimui Antanui Ručiui pirmadienį Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) pateikti papildomi įtarimai – politikas įtariamas ne tik dėl prekybos poveikiu, bet ir dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo.


2015-05-25 15:47

Paskutinis skambutis

3|17

Vilniuje moksleiviai siaučia paskutinio skambučio proga.


2015-05-25 14:43

Onkologijos centrui paaukota 55 tūkst. eurų, aukos tebeplaukia

5|5

Vilties bėgimas Klaipėdos gatvėmis, skirtas paremti onkologinėmis ligomis sergančius žmones ir jų artimuosius, vyko prieš savaitę, tačiau vilties judėjimas tęsiasi toliau – uostamiesčio Rotary klubas „Concordia 1826“ onkologijos centro iždą papildė dar 4 tūkst. eurų.


2015-05-25 14:19

Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas

8

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl penkių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.


2015-05-25 13:13

STT agentai stulbina – eurai dingsta lyg burtų lazdele pamojus

80|2|

Bandydami pričiupti prokurorę STT agentai liko kvailio vietoje. Už 5 tūkst. eurų, kuriuos turėjo pareigūnei perduoti kaip kyšį, vienas veikėjas nusipirko kelionę į Meksiką, o dar 5000 eurų išgaravo be pėdsakų. Kas atlygins žalą valstybei? Šis plačiai nuskambėjęs ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dar praėjusių metų pabaigoje, kai į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) kreipėsi prieštaringai vertinamas verslininkas Igoris Vinogradovas.


2015-05-25 13:13

Dėl „Eurovizijos“ balų įtūžę rusai: „Tankai jau važiuoja“

996|2| 

Rusijos visuomenė sunkiai susitaiko su faktu, kad šiais metais „Eurovizijos“ nugalėtoja tapo ne jų deleguota atlikėja Polina Gagarina. Įdomu tai, kad šiais metais Lietuva neskyrė nė vieno balo rusų dainininkei ir tuo sukėlė ažiotažą ne tik spaudos centre, kur skambėjo Rusijos gerbėjų keiksmažodžiai. Atskleidus detalius rezultatus paaiškėjo, kad Lietuvos žiūrovai rusei skyrė trečiąją vietą, o komisija – tik 20-ąją.


Populiariausi per 24 val.