Išžudyto kaimo naujakurius erzina perdėtas dėmesys Draučiams (nuotraukos, video)

Išžudyto kaimo naujakurius erzina perdėtas dėmesys Draučiams (nuotraukos, video)

Tačiau nė vieno kaimyno aptikti nepavyko, visi išvykę savo reikalais.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-13 23:50

Po garsios režisierės laidotuvių – painūs klausimai

127|3|

Jautri tema, ar po mirties atgulsime ten, kur širdis traukia, nauja styga suskambo per režisierės Galinos Dauguvietytės laidotuves gimtinėje Biržų rajone, po senu klevu. Valdininkai nesiaiškino, ką tiksliai leidžia ir ko neleidžia įstatymai, nes buvo laidojama neeilinė asmenybė. Tačiau paprastam žmogui savo amžinojo poilsio vietos taip lengvai pasirinkti nepavyks.


2015-10-13 21:54

Kalinių kaimynystė baugina pensininkus

3

Panevėžio pataisos namuose su savo vaikais gyvenančioms penkioms kalinėms artėja džiugi diena. Jos galės kraustytis į privačių namų kvartale esantį būstą. Bet aplinkinių namų gyventojai tuo nesidžiaugia. Nors namas Rožyno rajone Panevėžyje jau parinktas, jo adresas laikomas paslaptimi, rašo „Lietuvos rytas“. „Kol kas laukiama atsakymo iš Centrinės projektų valdymo agentūros, ar bus patvirtintas šis pasirinkimas. Juk du ankstesni nebuvo atmesti. Šis pasirinkimas – jau trečias. Kol nepasirašyta pirkimo sutartis, nusprendėme nuteistosioms parinkto namo nerodyti visuomenei“, – sakė projekto vadovas Renatas Juntonenas.


2015-10-13 21:22

Lietuvos muitinė – labiau įtraukta į Europolą

Europos policijos vadovų susitikime pirmą kartą surengtas ir atskiras ES šalių muitinių vadovų pasitarimas. Kad pavyko muitines aktyviau įtraukti į Europolo veiklą – ir Lietuvos muitinės atstovo šioje organizacijoje Juozo Rimkevičiaus nuopelnas, rašo „Lietuvos rytas“. Patyrusio kriminalisto idėjos, kaip muitininkams svariau prisidėti prie kovos su tarptautiniu organizuotu nusikalstamumu ir terorizmu, dabar svarstomos Europos Komisijoje.


2015-10-13 18:45

Vilniuje anglų sirgaliai daug gėrė ir liaupsino miestą

23|8| 

Į Lietuvą atvykę Anglijos futbolo rinktinės sirgaliai džiaugėsi ne tik savo šalies pergale. Vilniuje rungtynes stebėjo apie 1,5 tūkstančio futbolo sirgalių iš Jungtinės Karalystės.


2015-10-13 18:44

Melo detektorius kelia baimę ne tik FNTT generolui

8|3

Tikrintis melo detektoriumi atsisakęs ir postą išsaugojęs FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius – blogas pavyzdys. Juo pasekti bandęs aukštas Migracijos departamento pareigūnas liko be darbo. Į painią istoriją įsivėlęs, bet sausas išbridęs Migracijos departamento Užsieniečių reikalų skyriaus vedėjas Antanas Turčinas tikėjosi išvengti ir patikrinimo melo detektoriumi. Anksčiau tai jau pavyko padaryti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovui K.Jucevičiui.


2015-10-13 18:09

Seimas iš antro karto pritarė pareiginės algos baziniam dydžiui

6

Parlamente antradienį vos neįklimpo projektas, kuriuo nustatomas bazinis dydis politikų, teisėjų, tarnautojų pareiginei algai apskaičiuoti. Tik po pakartotinio balsavimo projektas priimtas svarstyti.


2015-10-13 18:08

Seimas atmetė siūlymą įteisinti vyro ir moters partnerystę

12

Seimas antradienį atmetė siūlymą įteisinti vyro ir moters partnerystę. Už atitinkamą pataisų paketą balsavo 27 Seimo nariai, prieš buvo 25, susilaikė 16 parlamentarų. Teisingumo ministerijos pateiktu projektu buvo siūlyta nustatyti, kad partnerystė yra vyro ir moters (partnerių) bendras gyvenimas kuriant šeiminius santykius neįregistravus santuokos.


2015-10-13 17:13

D. Grybauskaitė pažadėjo nesielgti kaip K. Brazauskienė

74|3|

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako esanti apsisprendusi nelikti gyventi Turniškėse pasibaigus jos kadencijai ir teigia, kad Lietuva turėtų atsisakyti „nomenklatūrinių privilegijų“ prezidentų šeimos nariams.


2015-10-13 16:52

Šarvuočio konkurse dalyviai ryškėja, o aiškumo – mažėja

124|3| 

Būsimosios pėstininkų kovinės mašinos (PKM) įsigijimo procesui pakibus nežinioje, daugėja duomenų apie šiame Krašto apsaugos ministerijos neskaidrumu apgaubtame konkurse norinčias dalyvauti tarptautines ginkluotės kompanijas ir jų siūlomus produktus. Prezidentūra anksčiau skelbė, kad politinis sprendimas dėl PKM pasirinkimo bus priimtas prezidentės vadovaujamos Valstybės gynimo tarybos posėdyje, kuris bus rengiamas spalio mėnesį.


2015-10-13 16:50

Lietuvių kalbą užsienyje studijuojantiems paskirtos stipendijos

1

Šiais mokslo metais Lietuvos valstybinės stipendijos paskirtos šešiems studentams, studijuojantiems lietuvių kalbą Čekijos, Lenkijos, Prancūzijos, Vengrijos ir Vokietijos universitetuose.


Populiariausi per 24 val.