Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Motinos netektis - gili širdies žaizda

Motinos netektis - gili širdies žaizda

2008-03-01 12:09

Būgnininkas Meinardas Brazaitis su savo motina Janina Miščiukaite galėdavo pasikalbėti įvairiomis temomis. „Guosdavomės vienas kitam ir kalbėdavomės apie tai, kas mums rūpi“, - „Gyvenimo būdui“ kalbėjo 33 metų vyras.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-04-28 20:13

Prestižinį apdovanojimą lietuvei pelnė smalsus ir išdykęs sūnus

7|9

Kartais vaikų išdykavimai ir žaidimai gali pavirsti solidžiu apdovanojimu. Taip nutiko ir lietuvei fotografei Dovilei Dagienei, kuri prestižiniuose pasaulio fotografijos apdovanojimuose pelnė aukštą įvertinimą. „Jeigu parneščiau medalį, tuomet sūnus ir suprastų, kad nutiko kai kas svarbaus. Jam suaugusiųjų reikalai dar labai neaiškūs“, – galvodama apie savo šešerių sūnų nusijuokė lietuvė fotografė D.Dagienė.


2015-04-28 13:47

Proto mūšiuose sutuoktiniai nesisvaido pavydo strėlėmis

1|4

Didžiausia sutuoktinių Valdo (29 m.) ir Rūtos (25 m.) Petrauskų laisvalaikio aistra – ne romantiški pasisėdėjimai žvakių šviesoje, o proto kovos. Vilniečiai filosofė ir finansų specialistas jau ne vienus metus su malonumu lyg riešutus gliaudo sudėtingas intelektines užduotis. Ar namie nekyla pavydo scenų, kai žmona vyrui nenusileidžia savo žiniomis daugelyje sričių?


2015-04-27 15:31

Kūrybingi vaikai net ir per atostogas statys spektaklį

Jei per dvi kartu praleistas savaites vaikai atvers savyje kūrybinę gyslelę – o ją turi kiekvienas vaikas, – tikslas bus pasiektas, mano birželio mėnesį Vilniuje organizuojamos menų stovyklos „Taškiukai“ iniciatoriai. Stovykloje vaikai šoks, dainuos, mokysis scenos kalbos ir improvizuos. Net kasdienė mankšta bus „meniška“ – kūno stiprinimo pratimai su baleto elementais.


2015-04-26 23:23

Keturių vaikų tėvas A.Guoga priverčia žmoną tenkinti jo norus

86|2

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas paverčia porą laiminga – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Šį kartą M.Lučinas pabandė pažvelgti į europarlamentaro Antano Guogos (40 m.) ir Aistės Šlapokaitės (33 m.)porą.


2015-04-26 14:42

Viena B.Nemcovo meilužių ragina visas vienytis dėl jo palikimo

86|10

Labiausiai meilės ištroškęs Rusijos politikas – taip galima pavadinti vasario mėnesį Maskvoje prie Kremliaus sienos nužudytą rusų opozicionierių Borisą Nemcovą (55 m.). Manoma, kad jis paliko net dvylika vaikų, o apie jo vis naujus meilės romanus žinodavo visi – ir žmona, ir esamos meilužės.


2015-04-25 22:00

Vienišius sutrikęs: kaip susirasti merginą?

132

Vytautas Bučelis merginą ar moterį mielai pakviestų į kiną, parodą, kavinę, teatrą ar koncertą. Jis yra iš mokytojų šeimos, domisi ekonomika, kultūra, religija, žurnalistika, literatūra ir menu. Tačiau tai jam nepadėjo susirasti draugės, nors jos paieškos vyksta jau keletą metų. Pilietiškų jaunų žmonių Vilniuje daug, tačiau Vytauto prisipažinimas, kad pagal galimybes aukoja valdžiai pinigus politinių kampanijų metu, taip pat nesulaukė dailiosios lyties dėmesio.


2015-04-24 22:32

D. Meškausko ir I. Stasiulytės porai skamba pavojaus varpai

94|5

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas paverčia porą laiminga – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Šį kartą M.Lučinas pabandė pažvelgti į šokėjo Deivido Meškausko(26 m.) ir aktorės Inetos Stasiulytės(33 m.)porą.


2015-04-23 18:25

Veidotyros žinovas: J. Valančiūno žmona vertina pinigus

156|2| 

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas paverčia porą laiminga – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Šį kartą M.Lučinas pabandė pažvelgti krepšininko Jono valančiūno ir jo žmonos Eglės porą.


2015-04-23 18:25

Šalia dizainerio R.Cavalli – beveik 50 metų jaunesnė ilgakojė

67|7

„Štai mano gyvenimas“, – pasakė Italijos dizaineris Roberto Cavalli (74 m.), išdidžiai mostelėdamas gražuolės jachtos link. Jaunatviškai šoktelėjęs ant denio, jis ištiesė ranką Linai Nilson (27 m.). Žurnalistai ėmė spragsėti fotoaparatais: visame pasaulyje žinomas mados dizaineris buvo apkabinęs savo jauną draugę – aukštą, iškilaus biusto. Neaukšto ūgio R.Cavalli dievina aukštas moteris.


2015-04-22 16:47

Paliko vyras: kaip iš naujo patikėti meile

17

Kiekvienam iš mūsų lemta susidurti su daugybe nesėkmių ir nusivylimų – visiems yra pažįstamas nusivylimų kartėlis. Kai moterį palieka vyras, ji praranda pasitikėjimą savimi ir galvoja, kad niekada nesutiks savęs verto mylimo žmogaus.


Populiariausi per 24 val.