Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nauja panacėja - Tibeto grybas

Nauja panacėja - Tibeto grybas

2008-04-23 09:52

Stebuklingas vaistas nuo visų žinomų ligų: gydo cukrinį diabetą, stabdo vėžinių ląstelių dauginimąsi, puikiai tinka kaip kosmetinė priemonė. Pastaruoju metu Tibeto pieno grybas eina iš rankų į rankas. Tačiau ar iš tiesų jis daro stebuklus?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Medicinos žinios
2015-02-26 14:53

Lenkų gydytojai nenori atskleisti ryšių su farmacijos koncernais

2

Ne tik Lietuvos, bet ir daugelio ES šalių gyventojai baiminasi, kad medikai jiems siekia įsiūlyti ne geriausius, bet tuos vaistus ar medicinos įrangą, kurių gamintojai juos papildomai remia.


2015-02-25 15:48

Europoje – mirtinas tymų protrūkis, PSO ragina skiepytis

Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) trečiadienį paragino Europą skirti didesnį dėmesį skiepijimui nuo tymų, kad būtų sustabdytas šios užkrečiamosios ligos protrūkis, kai regione nuo 2014 metų pradžios buvo užregistruoti per 22 tūkst. susirgimo šia liga atvejų.


2015-02-25 10:39

Maisto papildų etiketėse – melaginga informacija

2

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) pastaraisiais metais itin didelį dėmesį skiria Lietuvoje parduodamų maisto papildų kokybei ir nuolat atlieka skirtingų pavadinimų papildų laboratorinius tyrimus. Tiriant, ar gamintojai ženklinimo etiketėse nurodo tikslų maistinių mežiagų, chondroitino ir gliukozamino sulfatų, kiekį, jau ne pirmą kartą nustatomi neatitikimai.


2015-02-24 14:18

Santariškėse – naujas postūmis gydant smegenų vandenę

3

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose pradėtas taikyti naujas Lietuvoje neurochirurginis metodas. Į žmogaus smegenų skilvelių sistemą įvedamas specialus kateteris su tam pritaikyta endoskopine kamera (med. šuntoskopas). Tokiu būdu iš vidaus yra apžiūrima smegenų skilvelių sistema – identifikuojamos anatominės struktūros bei galimos kliūtys normaliai smegenų skysčio tėkmei skilvelių sistemoje.


2015-02-24 12:57

K. Levickaitė: ar išleisime iš globos įstaigų „kitokius“ žmones?

2|22

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija planuoja iki 2020 metų pertvarkyti socialinės globos sistemą – iki to laiko turėtų nelikti nei vaikų namų, nei neįgaliųjų globos įstaigų. Žmonių su proto ir psichikos negalia integracija į visuomene besirūpinanti įstaiga „Psichikos sveikatos perspektyvos“ antradienį Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje į dangų pritvirtintas prie balionų paleido 73 popierines gerves. Tačiau tūkstančiai tokių pat liko sukrautos „narvuose“ ant grindinio.


2015-02-24 11:47

Vilniečių sergamumas gripu vis dar didelis

Vilniaus visuomenės sveikatos centro duomenimis, Vilniaus apskrities gyventojų sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) šiek tiek sumažėjo, tačiau išlieka aukštas. Praėjusią savaitę (8-ąją metų savaitę) bendras sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis siekė 111,51 atv./10 tūkst. gyventojų, 7-ąją savaitę – 115,32 atv./10 tūkst. gyventojų.


2015-02-24 11:35

Dirbtinis apvaisinimas: kiek embrionų galima leisti sukurti?

1

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) mano, kad reglamentuojant dirbtinį apvaisinimą nereikėtų apriboti sukuriamų embrionų skaičiaus iki trijų, kaip siūlo konservatyvaus požiūrio šalininkai.


2015-02-24 10:37

JAV chirurgai atskyrė Siamo dvynes ir tikisi, kad jos gyvens

 

Teksaso vaikų ligoninės Hjustone chirurgai per 26 valandas trukusią operaciją atskyrė prieš 10 mėnesių gimusias Siamo dvynes ir tikisi, kad jos išgyvens.


2015-02-24 10:35

Nauja viltis: visa imununė sistema sutilps vienoje piliulėje

Gali būti, kad netrukus taps įmanoma sustiprinti savo imuninę sistemą išgėrus piliulę, kuri veikia taip, kaip antikūnai. JAV mokslininkai iš Jeilio universiteto sukūrė pirmuosius dirbtinius antikūnus. Jie elgiasi taip, kaip natūralūs organizmo antikūnai – jie prisitvirtina prie sergančių ląstelių bei bakterijų kraujyje ir į jas nukreipia baltuosius kraujo kūnelius.


2015-02-23 15:21

Elektroninės priemonės sparčiai gausina organų donorų gretas

Kaip informuoja Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Lietuvoje sparčiai gausėja pritariančiųjų organų ir audinių donorystei gretos, o tam įtakos turi ir modernios kompiuterinės technologijos. Per nepilnus vienuolika mėnesių, kai mūsų šalyje buvo įdiegta galimybė sutikimą donoro kortelei gauti pasirašyti elektroniniu būdu, pritariančiųjų, kad po konstatuotos smegenų mirties organai ir (ar) audiniai būtų paimti transplantuoti, skaičius išaugo jau 2 tūkstančiais Lietuvos gyventojų.


Populiariausi per 24 val.