Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nauja panacėja - Tibeto grybas

Nauja panacėja - Tibeto grybas

2008-04-23 09:52

Stebuklingas vaistas nuo visų žinomų ligų: gydo cukrinį diabetą, stabdo vėžinių ląstelių dauginimąsi, puikiai tinka kaip kosmetinė priemonė. Pastaruoju metu Tibeto pieno grybas eina iš rankų į rankas. Tačiau ar iš tiesų jis daro stebuklus?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-08-22 17:29

Medikų kirtis ledinio iššūkio asams: „Iš ligos nedarykite šou“

57|3|

„Mirė“, „Deja, jau palaidojome“, „Pavėlavote gerą pusmetį“, - tokie atsakymai lydėjo surinkus internete nurodytus telefono numerius, kuriuos paskelbė sergančiųjų šonine amiotrofine skleroze (ŠAS) artimieji. Iš tikrųjų nė vienas kalbintas žmogus nesižavėjo šiuo metu Lietuvoje lyg virusas plintančia akcija, kai iš solidarumo su sunkiai sergančiais ligoniais pramogų pasaulio atstovai, visuomenės veikėjai, net politikai pilasi ant galvos ledinio vandens kibirą.


2014-08-22 14:16

Angliški maisto papildai grąsina sugadinti lietuvių sveikatą

4

Vartotojai turėtų būti atidūs, pirkdami Jungtinėje Karalystėje pagamintus maisto papildus sportininkams „Amix Nutrition Opti Pack“, kurie išplatinti aštuoniose ES valstybėse. Vartojant šiuos maisto papildus kyla pavojus perdozuoti vitamino B3 (nikotino rūgšties).


2014-08-22 08:09

Mažas skrandžio rūgštingumas didina žarnyno infekcijos riziką

2

Daugelis įsitikinę, kad didžiausia tikimybė užsikrėsti ūmine žarnyno infekcine liga – salmonelioze – valgant kiaušinius bei vištieną. Dažnai pamirštama apie tai, kad užsikrėsti galima ir nuo įvairių naminių paukščių ar gyvūnų, taip pat – nuo nešvarių vaisių ir daržovių. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Veterinarijos skyriaus specialistai atkreipia dėmesį į pagrindinius ligos sukėlėjus ir priemones, padedančias išvengti šios nemalonios ligos.


2014-08-21 18:58

Negydomos širdies ydos per karščius gali sukelti pavojų gyvybei

4|4

Karšti orai pavojingi sergantiems širdies ligomis. Širdies chirurgas Aleksejus Zorinas primena: „Negydomos širdies ydos progresuoja ir gali sukelti pavojų gyvybei. Gydytis būtina - operacija kelia daug mažiau rizikos nei gyvenimas turint aortos vožtuvo nesandarumą ar stenozę". Koks gydymas laukia paciento, kuriam diagnozuota širdies vožtuvo yda? Kokios šiuolaikinės technologijos gali ateiti jam į pagalbą?


2014-08-20 17:37

Cholesterolis mažiau kenkia širdžiai, nei manyta

8|4

Infarktas ar insultas gali pakirsti netgi tuos, kurių kraujyje - normalus cholesterolio kiekis. Patyrę gydytojai nurodo realesnę klastingosios aterosklerozės priežastį – lėtinį kraujagyslių uždegimą. Ar jį galime laiku užtikti ir imti kontroliuoti?


2014-08-20 09:40

Septynios minutės bėgimo per dieną gali išgelbėti jūsų gyvybę

4

Vos septynios minutės bėgiojimo per dieną gali smarkiai sumažinti riziką mirti nuo širdies kraujagyslių ligų, atskleidė Ajovos (JAV) universiteto mokslininkų tyrimas. Be to, paaiškėjo, kad nebūtina įveikti ilgas trasas ar išlieti gausybę prakaito – ligų riziką sumažina net ir trumpas, ramus bėgiojimas.


2014-08-19 17:41

Kas geriausiai tirpdo inkstuose susikaupusius akmenis?

11

Europoje inkstų akmenlige serga septyniolika iš tūkstančio gyventojų. Medikai skaičiuoja, kad Lietuvoje akmenis gali turėti apie 400 tūkstančių gyventojų, nors ryškūs simptomai pasireiškia ne visiems. Tai rodo, kad inkstų akmenligė yra gana dažna liga tiek Europoje, tiek Lietuvoje. Mokslininkai akmenų formavimąsi inkstuose ir šlapimo takuose sieja su vis prastėjančia mityba ir dėl to sutrikusia medžiagų apykaita.


2014-08-19 16:03

Ar Kauno klinikos moka įvertinti žymių šalies medikų nuopelnus?

1|9

Ar lankydamiesi didžiausioje Lietuvos medicinos įstaigoje, Kauno klinikose, žinote, kam skirti atminimo biustai ligoninės skveruose? Ar susimąstėte, kam skirtas Gyvybės medis, žymintis anksčiau laiko gimusių naujagimių vardus? Ką mena ant centrinio pastato sienos prikalta atminimo lenta? Leiskimės į ekskursiją po Kauno klinikų atminimo vietas.


2014-08-19 12:19

Medicinos profesorius Algirdas Utkus nepažįsta pagirių kančių

49

Vilniaus universiteto Medicinos fakultetui vadovaujantis profesorius Algirdas Utkus nežino, kas yra pagirių kančios – jis nė karto gyvenime nebuvo įkaušęs. A.Utkus pripažino, kad pagundų vartoti alkoholį labai daug, o žalingi įpročiai formuojasi dar vaikystėje. Nors jo tėvai nebuvo abstinentai, alkoholiu retai kada vaišino svečius.


2014-08-18 16:16

Kūno riebalai – kada jų yra per mažai?

2

Per daug kūno riebalų trukdo pasiekti gerų rezultatų. Tai pasakytina apie visas sporto šakas, kuriose kūno svorį reikia nešti judant, pavyzdžiui, bėgimas, šuoliai. Kai riebalų per daug, mažėja greitis, vikrumas, tai kenkia pusiausvyrai ir ištvermei, didėja nuovargis. Riebalai jus lėtina ir mažina jūsų judesio mechanikos veiksmingumą.


Populiariausi per 24 val.