Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Apie ligas praneša ir liežuvio spalva

Apie ligas praneša ir liežuvio spalva

2008-06-11 08:35

Prieš bėgdami pas gydytojus, apie sveikatos problemas galime sužinoti atsistoję prieš veidrodį ir iškišę liežuvį. Svarbu atkreipti dėmesį į jo spalvą, apnašas ar atsiradusias žaizdeles.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-10-25 15:10

Europos kultūrizmo čempionas A.Pauliukevičius ves „Mis Namibiją“

79|6

„Man greitai bus 33 metai ir jau esu padaręs tai, ko kiti žmonės gyvenime nepadarys: parašiau knygą, nusifilmavau filme, vadovauju sveikatingumo projektui ir netrukus vesiu „Mis Namibiją“, – sakė du kartus Europos kultūrizmo čempionu tapęs Andrius Pauliukevičius.


2014-10-25 15:09

Didžiakrūtė lietuvių kilmės amerikietė S.Sykes vengia chirurgų

31

Ar milžiniškomis krūtimis besididžiuojanti moteris sulaukia iš vyrų komplimentų dėl gražių akių? Toks klausimas kilo LNK laidos „KK2 penktadienis“ vedėjui Tomui Ališauskui, kai į studiją įėjo 53-ejų didžiakrūtė Susan Sykes. Lietuvių kilmės amerikietė prisipažino per krūtis nematanti savo pėdų. „O kokius žodžius dažniausiai girdite ir vyrų?“ – paklausė T.Ališauskas.


2014-10-25 13:59

Jūrininkų ligoninė – insulto ir infarkto ištiktų pacientų viltis

2|2

„Paciento rūpestis – laiku kreiptis pagalbos, visa kita padarysime mes“, – nedelsti ištikus insultui ar infarktui ragina Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai. Šioje gydymo įstaigoje sutelktos galingos pajėgos teikti pačią šiuolaikiškiausią pagalbą Vakarų Lietuvos gyventojams, ištiktiems ūmaus insulto ar miokardo infarkto. Moderni įranga, naujoviški gydymo metodai ir profesionalų komanda užtikrina, kad čia pacientams bus padaryta viskas, kas įmanoma geriausia.


2014-10-25 13:56

Ar jums tikrai reikia multivitaminų?

1|2

Žmonėms, besimaitinantiems reguliariai ir subalansuotai, nėra būtinybės vartoti maisto papildų. Tačiau, jeigu jūs maitinatės nesveikai ir jaučiate, kad organizmui trūksta svarbiausių medžiagų, reikėtų pradėti vartoti multivitaminus.


2014-10-24 18:41

Stebuklingos procedūros, puoselėjančios Angelinos Jolie grožį

22|2

Kalbama, kad žavioji aktorė Angelina Jolie reguliariai darosi procedūras, kurios vadinamos „Drakulos patempimas”. Tai specialiosios injekcijos, kurioms naudojami trombocitai iš paciento kraujo. Šios procedūros stimuliuoja odos jungiamąjį audinį, o tai odą atjaunina, ji tampa lygesnė, sveikesnė, švytinti. Ši procedūra kitaip dar vadinama „kraujo kokteiliu”, nes injekcijoms atlikti naudojamas specialiai paruoštas paciento kraujas. Kraujas injekcijoms paruošiamas centrifugavimo būdu, kad būtų atskirta kraujo plazma su odą atjauninančiais trombocitais.


2014-10-24 13:40

Lietuvos medikai ieško bendros kalbos su žaliavalgiais

4

Jei kam nepavyko iš anksto užsiregistruoti šią dieną vizitui pas savo gydytoją, tai greičiausiai todėl, jog šiandien Tarptautinėje gyvenimo būdo medicinos konferencijoje vyksta pirmasis dialogas tarp Lietuvos ir užsienio medikų apie sveiką mitybą ir jos praktiką medicinoje.


2014-10-24 10:01

Cezario pjūvių epidemija: lietuvės moka už tai, kas nemokama

201|2|

Jei manote, kad naujos gyvybės atėjimas į pasaulį yra apgaubtas paslapties, nenuspėjamas, teks jus nuvilti, mat dalis besilaukiančių moterų savo vaiko gimtadienį suplanuoja labai tiksliai – dienos ir net valandos tikslumu. Lietuvoje cezario pjūvio operacija baigiasi vidutiniškai vienas iš keturių gimdymų. Tiesa, mūsų šalies statistika dar niekaip negalėtų lygiuotis su kai kuriomis užsienio valstybėmis. Kai kuriose Pietų Amerikos regionuose apie 70–90 proc. gimdymų baigiasi cezario pjūviu, tokia pagalba moterims labai populiari Turkijoje, Italijoje, Ispanijoje.


2014-10-23 17:29

Kaip išsirinkti sporto salę arba sporto klubą?

6|2

š praktikos žinau, kad kai kurios moterys negali pradėti sportuoti tol, kol nenusiperka naujo sportinio kostiumo ir naujų sportinių batelių. Ir negali pradėti ne dėl to, kad neturi kuo apsivilkti ir apsiauti. Negali, nes, jų įsitikinimu, pirmiausia reikia naujos aprangos! Vis dėlto aš nemanau, kad tai svarbiausia. Žinoma, galiu ir klysti, tačiau mano manymu, svarbiau yra kruopščiai išsirinkti, kur sportuoti.


2014-10-23 17:28

Dermatologė: sveika ir švytinti oda – ne gamtos dovana

2

Graži ir sveika oda nėra tiesiog gamtos dovana, kuria gali džiaugtis kiekviena moteris. Tai nuolatinė priežiūra ir darbas, o jautrios odos problemos nesirenka nei amžiaus, nei odos tipo. Pasak dermatologės Nadeždos Jarušinos, moterys dažnai klysta manydamos, jog jautri oda – tai tiesiog toks odos tipas. Iš tiesų, gali būti jautri tiek sausa, tiek riebi ar normali oda, ir jai būtina speciali dermatologinė kosmetika, atkurianti odos drėgmės pusiausvyrą ir mažinanti odos jautrumą.


2014-10-23 17:25

Šių dienų realija: dėl nevaisingumo 40 procentų „kaltas“ vyras

6

Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, beveik kas penkta pora, norinti susilaukti vaikų, susiduria su problemomis dėl nevaisingumo. Nors visuomenėje manoma, kad nevaisingumas – moters problema, net 40 procentų atvejų „kaltas“ būna vyras, o tiksliau – suprastėjusi jo spermos kokybė ar ejakuliacijos sutrikimai.


Populiariausi per 24 val.