Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Velotaksi kol kas prigijo tiktai Vilniuje

Velotaksi kol kas prigijo tiktai Vilniuje

Su vairuotoju šie klientai atsiskaitė kazino žetonais. Tuomet 18-mečiam E.Barusevičiui teko prašyti vyresnių draugų pagalbos, kad galėtų žetonus išsikeisti į grynuosius.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-19 12:25

Koncerno „Achemos grupė“ valdyboje – rokiruotė

4

Koncernas „Achemos grupė“ turi naują valdybą. Tiesa, joje naujas tik vienas narys: iki šiol valdyboje buvusį Joną Sirvydį keičia Rimantas Rėklaitis. Kiti valdybos nariai: Valdas Sutkus, Kasparas Jurgelionis bei Kęstutis Balutis - lieka.


2014-09-19 11:46

Iš Prahos oro uosto išvaryti lietuviai reikalaus atlyginti žalą

19

Ketvirtadienio pavakare triukšmingai iš Prahos uosto išvaryta lietuvių verslininkų delegacija penktadienio rytą jau pasiekė Seulą Pietų Korėjoje. Į konferenciją šiame mieste pavėlavę lietuviai žada kreiptis į juos apdraudusią kompaniją ir reikalauti, kad būtų atlyginta žala.


2014-09-19 11:44

Ukraina iš JAV gavo milijardo dolerių vertės garantiją

18| 

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka penktadienį „Twitter“ parašė, jog Vašingtonas pažadėjo Kijevui 1 mlrd. dolerių finansinių garantijų, kad būtų sukaupta lėšų kapitalo rinkose.


2014-09-19 10:14

Japonijoje - vis daugiau pesimizmo

1

Japonijoje rugsėjį pirmą kartą per pastaruosius penkis mėnesius smunka nuotaikos dėl bendrųjų ekonomikos vertinimų. Blogiems vasaros orams ir taip jau sumažinus vartojimą vidaus rinkoje kyla vis daugiau naujų abejonių, ar tikrai tikslinga antrą kartą didinti pardavimų mokestį. Balandį padidintas apmokestinimas smukdė pirkėjų aktyvumą ir pristabdė ekonomikos augimą.


2014-09-19 09:07

Baigėsi dešimtmečius trukusi karjera: traukiasi „Oracle“ galva

1

JAV technologijų milžinės „Oracle“ vadovas Larry Ellisonas atsistatydina iš generalinio direktoriaus pareigų po 37 metus trukusios karjeros. Penktu turtingiausiu pasaulio žmogumi laikomas pareigūnas taps vienu iš įmonės valdybos narių, technologijų padalinio vadovu ir tebeturės didelės įtakos bendrovėje priimamiems sprendimams.


2014-09-19 09:05

„Microsoft“ tirpsta: šiemet be darbo liks 18 tūkst. samdinių

1

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ penktadienį patvirtino atleidžianti dar 2,1 tūkst. savo darbuotojų. Iš viso darbo bendrovėje šiais metais turėtų netekti 18 tūkst. asmenų, t.y. maždaug 14 proc. viso įmonės personalo.


2014-09-19 08:32

Paskui oro traukinius žadantį verslininką - įtarimai sukčiavimu

27

Lietuvos bankas įsėja investuotojus būti atidiems: su Šiauliuose styginį transportą ketinančiu kurti ir jau milijoną į miesto biudžetą įnešusiu verslininku siejami įtarimų keliantys sandoriai.


2014-09-19 08:32

„Maxima“ akimirksniu gali prarasti 500 mln. litų

96|2

Konkurencijos taryba nustatė, jog prekybos tinklas „Maxima“ ir šaldytų maisto produktų gamintoja „Mantinga“ dešimtmetį tarpusavyje galėjo derinti kainas. „Maximos“ ir „Mantingos“ tiekimo sutarčių nuostatos, šių įmonių darbuotojų tarpusavio susirašinėjimas bei kitos aplinkybės leidžia įtarti perpardavimo kainų susitarimą.


2014-09-19 08:30

Skandalas Prahos oro uoste: lietuvių delegacija išmesta lauk

433|2

Ketvirtadienio pavakarę iš Prahos į Pietų Korėją skridęs lėktuvas pakilo be devynių keleivių. Kompanijos „LG“ kvietimu į Seulą verslo klase turėjusi skristi šešių lietuvių ir trijų juos lydinčių kompanijos atstovų iš Lenkijos delegacija buvo išvaryta iš oro uosto. Į naujienų portalą lrytas.lt paskambinęs Stanislovas tvirtino, kad jie nepadarė nieko tokio, už ką būtų galima taip pasielgti. „Mes absoliučiai nieko blogo nedarėme. Nei girtuokliavome, nei triukšmavome. Buvo likę nedaug laiko iki laipinimo, kai pasirodė policija, automatais ginkluoti kareiviai, apsupo mus ir visus išvarė. Niekas mums nieko nepaaiškino“, - pasakojo verslininku prisistatęs Stanislovas.


2014-09-18 17:36

Vokietijos taksistai skelbia karą konkurentams iš JAV

2

Vokietijoje nerimsta aistros dėl įmonės iš JAV „Uber“, kuri bando konkuruoti su taksi įmonėmis. Per išmaniųjų telefonų programėlę vairuotojai gali siūlyti maršrutus, o keleiviai, radę netoliese esantį tinkamą automobilį, jį užsisakyti. Vokietijoje šią paslaugą „Uber“ kol kas siūlo penkiuose didmiesčiuose, o pasaulyje ji veikia jau net 200 miestų.


Populiariausi per 24 val.