Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Velotaksi kol kas prigijo tiktai Vilniuje

Velotaksi kol kas prigijo tiktai Vilniuje

Su vairuotoju šie klientai atsiskaitė kazino žetonais. Tuomet 18-mečiam E.Barusevičiui teko prašyti vyresnių draugų pagalbos, kad galėtų žetonus išsikeisti į grynuosius.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-04-25 08:42

Rusijos oligarchas ir V. Putino bičiulis kelia koją į Lietuvą

114|4

Rusijos oligarchas Aleksandras Nesis tyliai kelia koją į Baltijos šalis. Jau kitais metais jo valdoma bendrovė atidarys vagonų priežiūros centrą mūsų šalyje. Nors per Lietuvą riedančius vagonus paprastai remontuoja „Lietuvos geležinkeliai“, rusai nusprendė, kad gali ir patys tai daryti.


2015-04-24 18:57

Investuotojai apdovanojo metų geriausiuosius

10|146

Laivų krovos bendrovė „Klaipėdos Smeltė“ – metų investuotoja, atsakingiausia metų įmonė – biotechnologijų bendrovė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, o „Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti“ – premjerui Algirdui Butkevičiui už euro įvedimą Lietuvoje.


2015-04-24 18:57

Nuolaidos alui: pirkėjui laimė, mažiesiems gamintojams – peilis

38

Prekybos tinklai alaus mėgėjus džiugina pranešimais apie pingantį alų. Dabar jo kainos daug mažesnės net ir už tas, kurios buvo prieš padidinant akcizą. Vidutiniškai 20 proc. atpigusi didžiųjų alaus gamintojų produkcija – peilis po kaklu mažiesiems aludariams. „Apie tai, kad penktadaliu sumažinsime verdamo alaus kainą, net kalbėti nelogiška“, – sako Mažųjų alaus daryklų asociacijos vadovė Lina Šileikienė.


2015-04-24 16:55

Į Lietuvą ateina penkios rimtos tarptautinės kompanijos

116|7

„Kiekvienas Lietuvos verslo atstovas yra Lietuvos ambasadorius. Jei myli savo šalį, gali padėti jai pritraukti investicijų“, – sakė „Investuok Lietuvoje“ vadovas Mantas Katinas. Pasak M.Katino, tos užsienio įmonės, kurios ateina į Lietuvą, yra su mūsų šalimi susiję – galbūt jų atstovai yra dirbę Lietuvoje anksčiau ar yra kažkelintos kartos lietuvių palikuonys.


2015-04-24 16:45

Ukraina renovavimo patirties semsis iš Lietuvos

5

Aplinkos viceministrė Daiva Matonienė ir Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) direktorius Valius Serbenta Ukrainoje dalijosi Lietuvos renovacijos patirtimi. Susitikime buvo pristatytas Lietuvos renovacijos modelis, veikiantys finansiniai ir teisiniai instrumentai, renovacijos įgyvendinimo praktiniai pavyzdžiai.


2015-04-24 16:36

Europa vis stipriau spaudžia Graikiją

6

Europos šalių ministrai penktadienį ėmė dar aktyviau spausti Graikiją, kad ši paspartintų derybas, kuriomis siekiama atblokuoti kritiškai reikalingos paramos teikimo fondus, kad šalis išvengtų nemokumo ir pinigų trūkumo, kai Atėnams nurodyti terminai nenumaldomai artėja.


2015-04-24 15:59

Prognozė Rusijos ūkiui – nudardės žemyn 3 proc.

4

Rusijos ekonomikos laukia nuosmukis, galintis pasiekti 2-3 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP). Anot naujienų agentūros „Interfaks“, tokią prognozę penktadienį pateikė šalies ekonomikos plėtros ministro pavaduotojas Aleksejus Vedevas.


2015-04-24 15:29

Ko Lietuvos bankas ieško „Hanner“ pasiūlymuose klientams?

10

Nekilnojamojo turto vystytojai asmenims, svajojantiems apie savą būstą ir metų metus taupantiems 15 proc. pradiniam įnašui, pasiūlė išeitį – būsto nuomą su išpirkimu. Paslaugą pasiūliusios įmonės vadovas tikina, kad naujovė rinkoje sulaukė didelio susidomėjimo, pasirašyta nemažai sutarčių. Tačiau Lietuvos bankas ėmė įtariai žiūrėti į šią paslaugą. Kuo baigsis šio finansų rinkų prievaizdo paslaugos vertinimas, nežinia. Lietuvos bankas žada, kad jo verdikto ilgai laukti nereikės.


2015-04-24 15:11

Jonaviečiai stoja piestu: panosėje nenori laidojimo namų

18|2

Konfliktas dėl verslininkės Nijolės Ratautienės naujųjų laidojimo namų Jonavoje, Kęstučio gatvėje, nesibaigia. Kęstučio gatvės 16 a namo gyventojai ant daugiabučio laiptinės lango užklijavo plakatą su užrašu, jog po savo langais nenori matyti laidotuvių procesijų.


2015-04-24 14:11

Prašo atgaivinti Vilniaus vakarinio aplinkkelio rangovo konkursą

3|2

Vilniaus valdžia prašo atnaujinti 90 mln. eurų vertės Vilniaus vakarinio aplinkkelio tęsinio rangovo konkursą, o jį sustabdžiusios Latvijos kelių ir tiltų statybos bendrovės „Latvijas tilti“ – užtikrinti 76 mln. eurų vertės nuostolių atlyginimą.


Populiariausi per 24 val.