Velotaksi kol kas prigijo tiktai Vilniuje

Velotaksi kol kas prigijo tiktai Vilniuje

Su vairuotoju šie klientai atsiskaitė kazino žetonais. Tuomet 18-mečiam E.Barusevičiui teko prašyti vyresnių draugų pagalbos, kad galėtų žetonus išsikeisti į grynuosius.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-13 11:39

„Impuls“ Lietuvos negana – neria į Latviją, svajoja apie Estiją

8

Didžiausią sveikatingumo klubų tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „Impuls LTU“ pradėjo žygį į kaimyninę Latviją, o ateityje planuoja įsitvirtinti ir Estijos rinkoje, rašo „Verslo žinios“.


2015-10-13 11:39

Paslaptis vilioja – nuogų moterų nuotraukos dings iš „Playboy“

„Playboy“ žurnalo leidėjai paskelbė, kad žurnalo skaitytojai nebeišvys nuogų moterų nuotraukų, skelbia BBC. „The New York Times“ informuoja, kad tai yra viena iš reformų, kurias vykdo žurnalo leidėjai.


2015-10-13 11:19

Ivanovo indeksas, arba Su kuo nesutinka eiliniai rusai

2

Daugiau kaip pusė Rusijos gyventojų, atstovaujančių vidurinei klasei, neigiamai reagavo į vyriausybės nutarimą leisti naikinti maistą, kuriam taikomas Rusijos embargas. Tokius rezultatus parodė „Sberbank CIB“ apklausa, surengta kiekvieną ketvirtį ruošiamai ataskaitai „Ivanovo vartojimo indeksas“, kuri atspindi, kaip elgiasi Rusijos gyventojai vartojimo požiūriu ir kokios jų nuotaikos, rašo Anna Levinskaja leidinyje „rbcdaily.ru“.


2015-10-13 11:19

Baisusis antradienis: virš Vilniaus ratus suka neįgudę pilotai

5

Antradienį, spalio 13-ąją, vilniečiams gali kilti nemenko nerimo. Nuo 11 iki 15 valandos Vilniaus oro uoste vyks lėktuvų pilotų mokomieji skrydžiai. Tad į padangę lėktuvas kils ir leisis daugybę kartų.


2015-10-13 10:59

Alaus mėgėjams skardinės – jau mielesnės už bambalius

1

Paskutinis šios vasaros mėnuo buvo išskirtinis alaus gamintojams. Tiesa, ne dėl įspūdingų rekordų, o dėl to, kad pirmąsyk daugiau alaus parduota skardinėje, o ne plastiko taroje.


2015-10-13 10:59

„Barclays“ galva panoro tapti buvęs „JP Morgan“ specialistas

Didžiosios Britanijos bankas „Barclays“ ketina paskirti buvusį „JP Morgan“ specialistą Jamesą Jesą Staley naujuoju savo generaliniu direktoriumi. Šaltiniai patvirtino, kad „Barclays“ valdybos nariai jau suderino naująsias jo pareigas su Britanijos bankininkystės sektoriaus reguliavimo grupe. Apie tai praneša BBC.


2015-10-13 10:47

Būsto ieškojusios moters pasitikėjimą sužlugdė brokerio darbas

13

Vilnietė Beata su vyru skubėjo pirkti būstą, kol neįsigaliojo Lietuvos banko sumanytos griežtesnės būsto paskolų išdavimo taisyklės. Šeima apsidžiaugė – internete pavyko rasti tokį būstą, kokio norėjo, o ir vieta puikiai tiko. Tačiau reikalai ėmė strigti, kai tarpininkaujantis nekilnojamojo turto (NT) brokeris paprašė sumokėti rankpinigius. Moteris tvirtina, kad brokeris reikalavo pinigus perversti į jo asmeninę sąskaitą. Šeima galėjo likti ir be patikusio buto, jei ne laimingas sutapimas.


2015-10-13 10:47

Alžyras ir Saudo Arabija vėl graibsto lietuviškus grūdus

Grūdų supirkimo kainos vėl supasi ant bangų. Europoje Matif birža siunčia signalus apie padidėjusią kviečių kainą. Per savaitę ji pakilo daugiau nei 2 procentais. Antrą savaitę iš eilės aktyviai skelbiami šiaurės Afrikos ir Azijos šalių kviečių pirkimo pasiūlymai. Teigiama, jog gruodžio – sausio pristatymo termine turėtų dominuoti Lenkijos ir Baltijos šalių kviečiai, vėlesniu pristatymo laikotarpiu – Vokietijos kviečiai.


2015-10-13 09:49

Prekyba žmogaus organais – Kinijos verslas valstybės mastu?

4

Kinijos prezidentui Si Dzinpingui (Xi Jinping) per praėjusį vizitą Jungtinėse Valstijose pavyko išvengti vieno svarbaus klausimo – ar jis sustabdys organų išpjovimo praktiką Kinijoje iš Falun Gong sąjūdžio narių, vadinamosios namų bažnyčios krikščionių (privačiame name melstis susirenkančių krikščionių. – Red.), tibetiečių ir uigūrų, rašo leidinyje „The Epoch Times“ teisininkas, kelių knygų autorius ir buvęs Kanados parlamento narys Davidas Kilgouras.


2015-10-13 09:49

Dėl gumos klastočių nusvilę „Saldūs majai“ vėl įkliuvo su kava

27|3

1260 kilogramų tirpios kavos – tiek jos, vykdant Lietuvos apeliacinio teismo sprendimą, sunaikinta Širvintų rajone esančios atliekų tvarkymo įmonės „Biodegra“ teritorijoje.


Populiariausi per 24 val.