Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Velotaksi kol kas prigijo tiktai Vilniuje

Velotaksi kol kas prigijo tiktai Vilniuje

Su vairuotoju šie klientai atsiskaitė kazino žetonais. Tuomet 18-mečiam E.Barusevičiui teko prašyti vyresnių draugų pagalbos, kad galėtų žetonus išsikeisti į grynuosius.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-10-30 13:33

Konstitucinis Teismas: žemę grąžinti galima ne tik natūra

Nuosavybės teisės į žemę nebūtinai turi būti atkuriamos tik natūra, paskelbė Konstitucinis Teismas.


2014-10-30 13:19

Į vaistų logistikos centrą investuotas 31 mln. litų

2

Ketvirtadienį Kauno rajone oficialiai atidarytas vienas moderniausių vaistų logistikos centrų Baltijos šalyse, į kurį „Nacionalinė farmacijos grupė“ investavo 31 mln. litų – tai viena didžiausių investicijų Lietuvos farmacijos sektoriuje per pastaruosius penkerius metus.


2014-10-30 13:06

Europos Komisija siūlo kurti patikimesnę PVM sistemą

Šiandien Komisijos paskelbtame dokumente išdėstyta, kaip užtikrinti paprastesnę, veiksmingesnę ir labiau nuo sukčiavimo apsaugotą ES bendrajai rinkai tinkamą PVM sistemą. Siekiama sukurti galutinę PVM sistemą, kuri pakeistų laikiną ir pasenusią sistemą, Europos Sąjungoje taikomą daugiau nei du dešimtmečius.


2014-10-30 13:05

Pakaunėje iškilo įspūdingas farmacijos logistikos centras

24

Ketvirtį šalies farmacijos rinkos atsiriekusi „Nacionalinė farmacijos grupė“ (NFG), vienijanti įmonę „Limedika“, taip pat „Gintarinės vaistinės“ bei „Norfos vaistinės“ tinklus, Kauno pašonėje atidarė logistikos centrą, kurio įrengimas kainavo 31 mln. litų.


2014-10-30 11:28

Supaprastinto tranzito schemoje – svarbus vaidmuo policijai

Prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje pradėjo veikti Specialioji tranzito schema (STS), kuria šiuo metu aktyviai naudojasi Rusijos piliečiai. Lietuva, Europos Sąjunga (ES) ir Rusijos Federacija priėmė Bendrąjį pareiškimą, pagal kurį nuo 2003 m. liepos 1 d. Rusijos Federacijos piliečiams kelionei iš Rusijos Federacijos teritorijos į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį ir atgal tranzitu per Lietuvos Respublikos teritoriją išduodamas supaprastintas tranzito dokumentas (STD) arba supaprastintas tranzito geležinkeliu dokumentas (STGD).


2014-10-30 10:45

Moderniame IKI kulinarijos centre – griežti reikalavimai kokybei

3|7

Salotos su antiena ir mandarinais, salotos su ridikėlių daigais, lašišų ir ruginės duonos sluoksniuotis, kalakutienos kepsnys, moliūgų apkepas su pelėsiniu sūriu – visa tai ne prabangaus restorano siūlomi patiekalai. Jų galima nusipirkti „IKI“ prekybos tinklo parduotuvėse. Kaip ir dar per 100 pavadinimų kulinarijos ceche pagamintų patiekalų.


2014-10-30 10:26

Nevaloms pardavėjams – inspektorių priekaištai

Siekiant įgyvendinti kovos su kontrabanda ir nelegalia apyvarta priemones, teritorinių valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai per šių metų rugsėjo–spalio mėnesius atliko daugiau kaip 320 tikslinių patikrinimų turgavietėse, patikrino beveik 330 transporto priemonių, vežančių mėsą ir kitus maisto produktus. Buvo organizuoti 47 neplaniniai patikrinimai turgavietėse kartu su Valstybinės mokesčių inspekcijos inspektoriais ir Policijos komisariatų pareigūnais.


2014-10-30 08:23

Rusija nemyli lietuviško maisto, bet dievina alkoholį

35|2| 

Dėl geopolitinės įtampos sunkius laikus išgyvena ne tik Rusijos, bet ir euro zonos rinka. O didžiausią nerimą ekonomistams kelia stabtelėjusi Vokietija, Lietuvos euro įsivedimo diena ir šalies eksportas. „Matėme, kas buvo, kai Latvija įsivedė eurą. 3-4 mėnesius latviai tai vadino „euro pagiriomis“. Niekas nevyko, visi bandė latus perskaičiuoti į eurus. Vyko stebėjimas, kad darosi su kainomis, kas atsitiks. Latvija net vienu metu buvo išsigandusi“, – šių metų pradžią Latvijoje prisiminė SEB prezidento pavaduotojas Aivaras Čičelis.


2014-10-29 19:59

Susitarimas Berlyne: bankų paslapties era baigiasi

2

Daugiau nei 80 šalių trečiadienį Berlyne palaikė susitarimą, kuriuo būtų užbaigta bankų paslapties era, taip siekiant sustiprinti kovą prieš mokesčių vengimą ir klastotes. Apie tai informuoja „EUbusiness“.


2014-10-29 19:26

Kauną pasiekė euro banknotų siunta

4|30

Kauno gatvėse trečiadienį - tikras sujudimas. Lietuvą pasiekė antroji euro banknotų banga. Iš viso į Lietuvą spalio-lapkričio mėnesiais bus atgabenta 132 mln. vienetų eurų banknotų, kurių svoris siekia 114 tonų. Krovininiai lėktuvai juos skraidins dar kelis kartus.


Populiariausi per 24 val.