Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Linksmybėms Kalnų parke iškilo grėsmė

Linksmybėms Kalnų parke iškilo grėsmė

2008-08-07 08:34

Kalnų parkas – renginių ir pramogų vieta – archeologams atveria visai kitokį savo veidą. Aiškėja, kad čia prieš keliasdešimt metų buvo laidojami žmonės. Jei jų palaikai bus rasti, tikėtina, jog parke nebeliks triukšmingų linksmybių.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Meno pulsas
2015-04-01 22:07

Japonų menas Lietuvoje atgaivina senamadiškais laikytus amatus

7

Pastaraisiais metais tarp jaunų Lietuvos žmonių sparčiai populiarėjantys amatai išaukština rankų darbą kaip vertybę, o amatų profesijas kaip prestižines. Dar visai neseniai mezginiai ir siuviniai buvo močiučių reikalas, o štai dabar – priešingai. Netrūksta ir gabių jaunuolių, kurie randa kantrybės ir laiko mokytis sudėtingų amatų technikų. Puikus pavyzdys – „cosplay“ entuziastai, kurie ilgas savaites kruopščiai kuria sudėtingus kostiumus pasirodymams.


2015-04-01 22:02

Kaziuko mugės gaivintojui V. Urbai – Žygimanto Augusto medalis

2

Kaziuko mugės atgaivintojui, ilgamečiam jos organizatoriui, senųjų kultūros paveldo tradicijų saugotojui ir puoselėtojui Vyteniui Urbai Vilniaus rotušėje iškilmingai įteiktas Žygimanto Augusto medalis.


2015-03-31 13:08

Vaikų literatūros premija – K.Gudonytei ir A.Valantinienei

2004 metais įsteigtos premijos tikslai – skatinti Lietuvos rašytojus kurti vaikams skirtas knygas. Taip pat įvertinti švietimo, visuomeninių ar privačių įstaigų bei asmenų indėlį populiarinant vaikų literatūrą, ugdant estetines, bendražmogiškąsias ir pilietines vertybes, skleidžiant originalias kūrybos iniciatyvas.


2015-03-30 16:48

Rusų teatro direktorius atleistas dėl „šventvagiško“ spektaklio

6

Šis skandalas lyginamas su 2012 metais vienoje Maskvos katedroje surengtu merginų pankroko grupės „Pussy Riot“ protestu. Rusijos liberalioji žiniasklaida griežtai kritikavo sprendimą atleisti teatro vadovą.


2015-03-30 16:16

Lrytas.lt biblioteka: R.C.Morais. „Šimto žingsnių kelionė“

„Šimto žingsnių kelionė“ – šilta, įtraukianti, įkvepianti ir romantiška. Tai knyga apie maistą ir apie meilę, parodanti, kad tikri dalykai visada bus svarbiau už šlovę ir pinigus, – kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson negaili šiltų epitetų neseniai lietuviškai pasirodžiusiai Richardo C. Morais knygai „Šimto žingsnių kelionė“ („Sofoklis“, 2015 m.).


2015-03-30 15:28

Kompozitorius G. Kuprevičius: „Paukščiai siunčia žinutes“

2

„Paukščiai Leonardui da Vinci sužadino daugybę originalių idėjų technikos ir meno erdvėse. Ką jau bekalbėti apie visokius atradimus, kuriuos stebėdami paukščius ir jų gyvenseną padarė šimtai mokslininkų. Ir ne tik, – svarstė kompozitorius Giedrius Kuprevičius, kviečiantis į paskaitą „Ornitologijos metamorfozės. Velykų laikas“.


2015-03-30 14:29

Lrytas.lt biblioteka: „Penktasis aveniu: penktą valandą ryto“

Kaip režisierius įkalbėjo Audrey vaidinti rizikingiausią tuo metu jos karjeroje vaidmenį? Kaip scenaristas apkvailino cenzorius? Kaip Hubertas de Givenchy sugebėjo tokią, regis, kupiną užuominų mažą juodą suknelę padaryti madą diktuojančiu modeliu? Ir pagaliau – gal svarbiausias klausimas – kaip Pusryčiai pas Tifanį privertė amerikietiškąją auditoriją patikėti, kad bloga mergaitė iš tiesų yra gera?


2015-03-29 12:41

Muzikos legendos metinės paminėtos labdaros koncertu

3

„Šis koncertas ypatingas dėl pačių vaikų įsitraukimo. Grodami likimo apdovanoti vaikai tarsi ištiesė pagalbos ranką likimo nuskriaustiesiems“, – kalbėjo apie sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje įvykusį labdaros vakarą M.Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ vadovė Rasa Kubilienė


2015-03-28 11:03

Įdomiausi Lietuvos aktoriai „Didvyrių aikštės“ premjeroje

12|7

„Didvyrių aikštės“ premjerą, įvykusią kovo 27 d., Lietuvos nacionalinis dramos teatras skelbia kaip svarbiausią teatro įvykį ir turi tam pagrindo.


2015-03-28 09:18

Lietuva ir Austrija bendradarbiaus kultūros ir meno srityse

Kultūros viceministras Romas Jarockis ir Austrijos meno ir kultūros ministras dr. Josephas Ostermayeris penktadienį pasirašė Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos ir Austrijos federalinės kanceliarijos susitarimo memorandumą dėl bendradarbiavimo kultūros ir meno srityse.


Populiariausi per 24 val.