Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pirmieji „Vienas prieš visus“ dalyviai – krepšinio sirgaliai

Pirmieji „Vienas prieš visus“ dalyviai – krepšinio sirgaliai

2008-08-29 11:53

Kiek Titanikas turėjo kaminų? Kuris paukštis skrenda atbulas? Kas nutapė „Kvadratą“ – Teplevičius, Peckevičius ar Malevičius? Tokie klausimai naujajame, pačiame brangiausiame žaidime Lietuvoje – „Vienas prieš visus“ - vedė milijono link.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-05-04 17:19

Nataliją Bunkę šokiravo būrėjos žodžiai

40|3

„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, – pasakojo dainininkė Natalija Bunkė.


2015-05-04 17:19

Monikos Šedžiuvienės idealas – Britney Spears

30

Dar tuomet, kai dvyliktokė Monika ir tuometis Seimo narys Andrius Šedžius buvo pirmą kartą pastebėti kartu, internetas sprogo nuo pranešimų: moksleivė susidėjo su Šedžiumi, nes jis milijonierius. Vėliau, žiniasklaida pratrūko, kad Monika teka dėl pinigų. Mat Šedžius jai padovanojo naują BMW.


2015-05-04 17:18

Kam parlamentarei V. Vonžutaitei BMW X6 už valstybės pinigus?

84| 

Per praėjusį ketvirtį Seimo nariai savo automobiliams bei tušinukams išleido kosminę sumą – 250 tūkst. eurų. Neapsikentusi tokio valstybės lėšų švaistymo, naujoji Vilniaus miesto tarybos narė Aušra Maldeikienė nutarė pasidomėti, kur yra išleidžiami mokesčių mokėtojų pinigai.


2015-05-04 16:52

R. Šakalytė-Jakovleva su žiūrovais sveikinasi jau 8 metus

1|7

Praėjęs ilgasis savaitgalis TV3 žinių vedėjai Renatai Šakalytei-Jakovlevai buvo ypatingas – ji ne tik šventė Motinos dieną, bet ir minėjo profesinę sukaktį – gegužės 1-ąją suėjo lygiai aštuoneri metai, kai Renata dirba TV3 televizijoje.


2015-05-04 14:19

E.Jakilaitis pats sulaukė klausimo, kurį buvo parengęs V.Putinui

69

„Nesvajoju nieko pakalbinti“, – tikina LRT žurnalistas Edmundas Jakilaitis ir aiškina esąs aktualijų žurnalistas, kuris ryt pamiršta, ką daręs šiandien. Tačiau laidos „Dėmesio centre“ vedėjas prisipažįsta, kad žino, ko norėtų paklausti Rusijos prezidento Vladimiro Putino. Tokio paties klausimo laidoje „Paraštės“ E. Jakilaitis sulaukė ir pats.


2015-05-04 13:26

Vytautas ir Velta Anužiai neišskiriami ne tik vaidinimų metu

3|3

Lietuvos teatro, kino, televizijos aktorius, „Auksinio scenos kryžiaus“ kavalierius Vytautas Anužis su dideliu užsidegimu kalba apie dar vieną, labai svarbią jo gyvenimo dalį – teatro pedagogiką. Kartu su žmona Velta jiedu dėsto jau daugiau negu trisdešimt penkerius metus. „Esame įpratę prie tokio gyvenimo – visada tarp mokinių, visada su jais. O kai namus aplanko buvę mokiniai, būna gera miela...“ – pasakoja vienas ekspresyviausių Lietuvos aktorių V. Anužis, šiuo metu vaidinantis ir TV3 televizijos seriale „Tobula kopija“.


2015-05-04 13:25

Į eterį sugrįžusi Asta Stašaitytė–Masalskienė ragavo molio

3|3

Šio pirmadienio pavakarę po pertraukos į LNK eterį Asta Stašaitytė – Masalskienė grįžta su laida apie sveikatą. Laidoje „Yra kaip yra“ medikai bei labiausiai neįtikėtinais metodais besigydantys žmonės dalinsis savo patirtimi, ar tradicinė medicina padeda žmogui sulaukti orios senatvės.


2015-05-04 11:56

Aktorės Elizabeth Hurley grožio paslaptis – būti laimingai

9|4

Viena gražiausių planetos moterų Elizabeth Hurley ne tik turi karališką vardą, bet ir žavi gracingu elgesiu. Metų pradžioje britų aktorė ir modelis įkūnijo Jos Didenybę naujame seriale, o birželio 10-ąją švęs 50-metį, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-05-04 11:51

Vestuvėms besiruošianti aktorė J. Žiogaitė laukia žmonos statuso

2|3

Savo šviesiomis garbanomis ir plačia šypsena sužavėjusi komiško TV3 medicinos serialo „Rezidentai“ žiūrovus, aktorė Justina Žiogaitė toliau aktyviai pluša filmavimo aikštelėje. Tokia pat žavi ir komiška ji – TV3 televizijos filme „Puolusių angelų miestas“. „Režisierius Alvydas Šlepikas pamatė man tinkamą tokį personažą, nors teatre mano vaidmenys – visai kitokie“, – sako šypsodamasi Panevėžio teatro „Menas“ aktorė.


2015-05-04 06:05

Christopheris Lambertas po supermeno kauke slepia jautrią sielą

5

Per 30 savo kino karjeros metų Christopheris Lambertas (58 m.) nusifilmavo beveik 70 filmų. Jis pelnytai laikomas veiksmo juostų herojumi ir tvirtai užima savo vietą svajonių komandoje, kuriai jau seniai priklauso Arnoldas Schwarzeneggeris, Bruce’as Willisas, Stevenas Seagalas ir Sylvesteris Stallone.


Populiariausi per 24 val.