Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pirmieji „Vienas prieš visus“ dalyviai – krepšinio sirgaliai

Pirmieji „Vienas prieš visus“ dalyviai – krepšinio sirgaliai

2008-08-29 11:53

Kiek Titanikas turėjo kaminų? Kuris paukštis skrenda atbulas? Kas nutapė „Kvadratą“ – Teplevičius, Peckevičius ar Malevičius? Tokie klausimai naujajame, pačiame brangiausiame žaidime Lietuvoje – „Vienas prieš visus“ - vedė milijono link.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-22 14:43

N. Šulija akistatoje su M. Nedzinsku ėmėsi kovos menų

Tikriausiai dar niekas nėra matęs, kaip visiems puikiai žinomas, galantiškas ir santūrus TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija filmavimo aikštelėje demonstruoja kovos menų judesius. Šį Naglio sugebėjimą televizorių žiūrovai turės galimybę išvysti jau šįvakar, žiūrimiausiu laiku, 21.00 val. projekte, virtusiu tikru egzaminu žinomiems žmonėms – „Aš – kino žvaigždė.“


2014-10-22 13:20

Politikas B. Bradauskas varguoliams: „Žinau, kas yra skurdas“

1

Remiantis statistikos duomenimis, Lietuvoje žemiau skurdo ribos gyvena daugiau nei pusė milijono žmonių, o vos galą su galu suduria beveik milijonas. Skursta bedarbiai, pensininkai, tarnautojai, policininkai, mokytojai, daugiavaikės šeimos – tiek turintys darbą, tiek gyvenantys iš pašalpų.


2014-10-22 12:18

„Autsaideriai“ A. Landau ir M. Slavinskas išdėti į šuns dienas

1|

Keiksmai, grasinimai ir pikti internautų palinkėjimai pastaruoju metu skiriami lrytas.lt projekto „Blogometras“ dalyviams Agness Landau ir Martynui Slavinskui. Video tinklaraštininkai stengiasi pelnyti kuo daugiau žiūrovų balsų, tačiau teigiamų vertinimų sulaukia retai. „Prieik iš manęs kitą kartą paimti interviu ir galėsi bučiuoti cementą. Argi juokinga prie žmonių kabinėtis?“, – rašo Martyno Slavinsko video pažiūrėjęs komentatorius.


2014-10-22 11:54

Prieš brangiausio šou startą - J. Leonavičiūtės prisipažinimas

Belaukiant įvairiausiomis istorijomis apipintos Helovino nakties, kuri – jau kitą penktadienį, spalio 31 dieną, − žiūrovams ruošiama ypatinga premjera: brangiausias iš visų iki šiol mūsų šalyje rodytų televizinių projektų, siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“.


2014-10-22 11:40

Pusnuogis E. Kvoščiauskas suvaidino roko karalių F. Mercury

3

Aktorius Eimutis Kvoščiauskas - įžymiojo roko dainininko Freddie Mercury vaidmenyje. Tokią užduotį jam pateikė TV laidos rengėjai.


2014-10-22 11:17

Suskaičiuoti visi „Midsomerio žmogžudysčių“ negyvėliai

Idiliška pramanyta Anglijos kaimo vietovė Midsomeris tapo niekšiškiausių nusikaltimų vieta. Rodant „Midsomerio žmogžudysčių“ 16-ojo sezono šimtąjį epizodą, bus įvykdyta 281 žmogžudystė, įvykę 12 atsitiktinių mirčių bei 11 savižudybių.


2014-10-22 11:01

LRT taryboje – pasiūlymai mesti iššūkį Kremliaus propagandai

25

Rusijos valstybinės propagandos pastarųjų metų tendencijos parodė, kad šioje pasaulio dalyje dabartinio Kremliaus režimo sąlygomis taika yra tik sąlyginė. Daugiau nei 20 metų Lietuvoje nėra okupacinės kariuomenės, tačiau sunku prisiminti bent metus, kai į Lietuvą ir kitas Baltijos valstybes Maskva nebūtų nukreipusi priešiškos dezinformacijos srautų.


2014-10-22 10:31

Mokslininkai: žmogaus vardas gali lemti gyvenimo trukmę

Ar žmogaus vardas gali nulemti gyvenimą ir turėti įtakos sėkmingai karjerai? Į šį klausimą penktadienį, spalio 24 d., nauju laiku – 20.55 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Pasaulis X“ bandys atsakyti psichologijos mokslų daktarė Aistė Diržytė: „Ne visada vardas formuoja žmogų, tačiau vardas gali išreikšti tėvų ir artimųjų lūkesčius, vaiko gyvenimo atžvilgiu. Kai tėvai renka vaikui Ąžuolo vardą, žinoma, nori, kad jis būtų tvirtas ir gyvybingas. Kai tėvai turi tokių lūkesčių, tai gali veikti ir vaiko likimą.“


2014-10-21 21:16

Izolda Gudelis: „Reikia mažiau pastebėti blogąsias vyro savybes“

62

Žinoma verslininkė, ypatinga elegancija išsiskirianti Izolda Gudelis sukvietė draugus ir klientus į naujų vyriškų kvepalų pristatymą. Kvapo pavadinimas, išvertus iš prancūzų kalbos, – intriguojantis: „Idealus vyras“. TV3 įžymybių naujienų laida „VIP“ jau šį, antradienio, vakarą žiūrimiausiu laiku, 21.00 val., žinomų moterų klaus: „Koks jis – idealus vyras?“


2014-10-21 15:31

„Lietuvos talentuose“ sužibėjusios dvynės panašios tik pomėgiu

1|5

Dvynės iš Šakių – Agnė ir Ligita Palubinskaitės – sekmadienio vakarą per TV3 televiziją transliuotame projekte „Lietuvos talentai“ parodė neįtikėtinų gimnastikos triukų. Nepaisant jauno amžiaus – vos vienuolikos metų – ir jaudulio, jų pasirodymas pavyko puikiai. Tiesa, teisėjai bei publika dėmesį atkreipė ne tik į mergaičių gabumus, bet ir į akivaizdžius dvynių skirtumus.


Populiariausi per 24 val.