Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Bi­jū­nai: pasodink kartą – žydės 20 metų

Bi­jū­nai: pasodink kartą – žydės 20 metų

2008-09-12 18:26

Gra­žiau­sia ir lie­tu­viš­kiau­sia so­dy­bo­je gė­le ga­lė­tų bū­ti bi­jū­nas. Se­niai jis nu­žy­dė­jo, bet iki rug­sė­jo vi­du­rio tin­ka­miau­sias lai­kas dau­gin­ti ir so­din­ti pui­kiuo­sius vais­ti­nius, siau­ra­la­pius, rū­ši­nius bei su­me­dė­ju­sius bi­jū­nus.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-02 16:33

Gricių apylinkės pirmininkė teisinasi: gėrė per gimtadienį

50|5| 

Po stalu – degtinės butelis, o ant jo – toli gražu ne šūsnys dokumentų, o pjaustyta dešra, pomidorų, agurkų griežinėliai ir duonos riekės. Taip vakar atrodė ne buitinės išgertuvės, o Gricių rinkimų apylinkė. Sekmadienį Lietuvos žmonės pirmą kartą balsavo tiesioginiuose merų rinkimuose. Ši diena buvo išskirtinė ne tik mero posto siekiantiems kandidatams, bet ir policijos pareigūnams. Jie gavo dešimtis pranešimų apie rinkimų pažeidimus. Tačiau iš vienos Jurbarko rinkimų apylinkės gautas pranešimas išsiskyrė: rinkimų stebėtojas pranešė apie galimai neblaivias Gricių apylinkės rinkimų komisijos nares.


2015-03-02 15:59

V. Grubliauskas įgėlė A. Bilotaitei, o ši davė grąžos

88|2|

Pirmasis rinkimų turas – tik sėkmingas kvalifikacinis plaukimas. Taip pirmojo rinkimų turo rezultatus įvertino Klaipėdos meras Liberalų sąjūdžio kandidatas Vytautas Grubliauskas, surinkęs 43,09 proc. uostamiesčio rinkėjų balsų. Antrajame ture jam teks susirungti su konservatorių kandidate Agne Bilotaite, už kurią savo balsus atidavė 12,9 proc. klaipėdiečių.


2015-03-02 15:59

Tautos išrinkti merai – ne visagaliai

18|3| 

Tikėtis, kad tiesiogiai išrinkti merai atraitos rankoves ir versti kalnų – naivu. Anksčiau merą rinkdavo ir politinę galią suteikdavo savivaldybės taryba. Ar nenutiks taip, kad dabar jis dirbs kaip diplomatas, mėginantis rasti kompromisą tarp skirtingų interesų? Politologas Mažvydas Jastramskis tvirtina – savivaldos sistema turėjo būti pakeista taip, kad merai iš tiesų galėtų valdyti. Tada galėtume reikalauti iš jų atsakomybės. Tačiau dabar merams lieka vienintelė viltis – patiems siūlyti savivaldos sistemos pertvarką, kad įgytų tikros galios.


2015-03-02 15:57

V. Grigaravičius po pergalės išskubėjo į ligoninę pas marčią

28|3

Pirmą kartą patys Alytaus miesto merą rinkę gyventojai nustebino patys save. Jau pirmame ture iš dešimties kandidatų išsirinkta be didesnių abejonių. Beveik 66 proc. rinkėjų balsus atidavė už Vytautą Grigaravičių. Tarp gausybės sveikinimų su pergale įspūdingiausiai jį pasveikino marti Regina, jaunesniojo sūnaus Rolando žmona, šįryt Kauno klinikose pagimdžiusi dvynukus.


2015-03-02 15:43

Savivaldybių tarybose – daugiau moterų, jaunėja politikų amžius

Naujose savivaldybių tarybose turėtų dirbti daugiausia moterų per pastaruosius du dešimtmečius, jaunėja ir bendras politikų amžius.


2015-03-02 15:42

Į Radviliškio mero kėdę A. Čepononis taiko iš teisiamųjų suolo

3

Dėl įtarimų korupciniais nusikaltimais 2011-ųjų gruodžio viduryje Radviliškio mero kėdės netekęs Antanas Čepononis nusprendė vėl siekti šio posto. Nuo tokio žingsnio A.Čepononį neatgrasė nei jam dėl piktnaudžiavimo bei dokumentų klastojimo pareikšti kaltinimai, nei Šiaulių apygardos teismą pasiekusi byla, kurioje kaltinimai dėl korupcinių nusikaltimų be A.Čepononio pareiškti dar aštuoniems asmenims bei bendrovei „Leo statyba“. Tai, kad A.Čepononis iš teisiamųjų suolo gali persėsti į Radviliškio mero kėdę, parodė rinkimų rezultatai.


2015-03-02 15:16

Po rinkimų P. Gražulį pakirto paslaptinga liga

38

Po ilgos nakties, kuomet buvo skaičiuojami merų ir savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai partijos viena po kitos rengė spaudos konferencijas, kuriose ne tik dalijosi džiugiomis naujienomis, bet ir keiksnojo oponentus.


2015-03-02 14:55

Andrius Kupčinskas: „Kaune rinkimams buvo mesti dideli pinigai“

17|3

Kauno meras konservatorius Andrius Kupčinskas džiaugėsi partijos sėkme miesto tarybos rinkimuose, o savo pralaimėjimą pirmajame mero rinkimų rate visuomeninio rinkimų komiteto „Vieningas Kaunas“ įkūrėjui verslininkui Visvaldui Matijošaičiui siejo su pastarojo finansinėmis galimybėmis dosniai finansuoti rinkimų kampaniją.


2015-03-02 14:44

Po rinkimų nakties – nauji žodžių mūšiai

56

Po ilgos savivaldos ir merų rinkimų nakties pirmadienio rytą kandidatai į Vilniaus merus ir partijų lyderiai rinkosi į spaudos konferencijas ir aptarė pirmojo turo rezultatus bei galimas koalicijas savivaldose.


2015-03-02 14:19

Šiaulių taryboje – Žakarių šeima, P. Trijonis ir A. Šedžius

38|5

Į Šiaulių miesto tarybą grįš Andrius Šedžius, prie miesto tarybos suolą jau trynusio Seimo nario Edvardo Žakario sūnaus Luko Žakario prisijungs ir E.Žakario žmona Jolanta Žakarienė, politikos pradžiamokslį teks krimsti į Šiaulių miesto tarybą patekusiam ansamblio „Jonis“ įkūrėjui Pranciškui Trijoniui. Paskelbus rinkimų į Šiaulių miesto tarybą rezultatus paaiškėjo, kad į valdžią pateko penkių partijų ir dviejų visuomeninių judėjimų atstovai. Prie penkiolikos šiuo metu Šiaulių miesto taryboje esančių politikų prisijungs šešiolika naujokų.


Populiariausi per 24 val.