Bi­jū­nai: pasodink kartą – žydės 20 metų

Bi­jū­nai: pasodink kartą – žydės 20 metų


2008-09-12 18:26

Gra­žiau­sia ir lie­tu­viš­kiau­sia so­dy­bo­je gė­le ga­lė­tų bū­ti bi­jū­nas. Se­niai jis nu­žy­dė­jo, bet iki rug­sė­jo vi­du­rio tin­ka­miau­sias lai­kas dau­gin­ti ir so­din­ti pui­kiuo­sius vais­ti­nius, siau­ra­la­pius, rū­ši­nius bei su­me­dė­ju­sius bi­jū­nus.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-05 10:37

Panevėžietė skundžiasi: vyras ją ir dukrą išmainė į sektą

13| 

Panevėžyje vystosi šeimyninė drama – po paslaptingų laimės mokymų vyras paliko šeimą ir išdūmė statyti šventyklos savo mokytojui. Nevilties apimta jo žmona įsitikinusi, kad vyras tapo gudrių manipuliuotojų žmonėmis auka, o po laimės ir laisvės pamokomis slypi ne pagalba žmonėms, o finansinė nauda. Trisdešimt trejų metų panevėžietės Rimos šeiminis gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė, kai jos vyras po sunkios psichinės ligos paniro į laimės paieškas meditacijos stovyklose.


2015-08-05 10:33

Nidos gyventojai jau keliasi gyventi į rūsius

33|16

Antrą dieną į Neringos kurortą plūsta poilsiautojai, o automobilių prikimšti keltai per Kuršių marias link Smiltynės kursuoja kas 15–20 minučių. Tačiau net ir tokiu grafiku dirbanti Smiltynės perkėla nespėja perkelti visų, skubančių prie jūros. Antradienį po pietų mašinų eilės prie keltų Klaipėdoje nutįso per keletą šimtų metrų. Joje stovėdamas nervinosi net Nidos klebonas, kuris iš uostamiesčio vėlavo atvykti į Nidoje suplanuotą santuokos ceremoniją.


2015-08-04 21:41

Britų išspirtas emigrantas: „Pėsčiomis nueisiu iki Strasbūro“

219|14| 

Beveik dvejus metus imigrantų sulaikymo centre praleidęs 36 metų Mantas Grybas save laiko rekordininku. Dėl įvairų nusikaltimų svetimoje šalyje – vagysčių, įsilaužimo, girto pasirodymo viešai lietuvis buvo išprašytas atgal į tėvynę. Britų teisėsauga įsitikinusi, kad jų visuomenei 36 m. lietuvis kelia didelę grėsmę. Tačiau į tėvynę išspirtas lietuvis nežada nuleisti rankų – jis ketina kreiptis į Europos žmogaus teisių teismą (EŽTT). Anot jo, beveik dveji metai imigrantų sulaikymo centre, kuris paprastai kalbant yra kalėjimas, yra jo teisių į laisvę pažeidimas. Britų teisėsauga įsitikinusi, kad jų visuomenei lietuvis kelia grėsmę.


2015-08-04 21:21

1500 skurstančių vaikų rugsėjo 1-ąją pasitiks alkani

18

Išsilavinimas svarbus ir reikalingas kiekvienam – be išimties. Net LR Konstitucijoje numatyta, kad vaikams iki 16 metų būtinas vidurinis išsilavinimas. Deja, ne visiems tai paprasta: kaip mokytis, kai neturi ant ko ar su kuo rašyti? Norėdami padėti vaikams, maltos ordino savanoriai šiuo metu vykdo akciją „Ir maža širdelė turi didelių idėjų“, kurios metu vaikams renkamos kanceliarinės prekės.


2015-08-04 19:06

NATO perpus mažina Baltijos šalių oro policijos misiją

126

NATO perpus mažina oro policijos misiją Baltijos šalyse – vietoje 16 naikintuvų, kurie patruliavo pastaruoju metu, nuo rugsėjo budės aštuoni, o Lietuvoje vietoje dviejų kontingentų liks vienas, antradienį patvirtino Aljanso atstovas.


2015-08-04 16:21

Šimtukininkas: „Kartais užsienio universitetai yra pervertinami“

11|

„Kartais man atrodo, kad užsienio universitetai pervertinami. Manau, kad puikias studijas galima rasti ir Lietuvoje“, – teigia Kristijonas Kerekeš, nuo rugsėjo studijuosiantis mechatroniką Kauno technologijos universitete (KTU). Kristijonas yra vienas iš septynių geriausių Lietuvos abiturientų, gavęs maksimalų 100 balų įvertinimą iš penkių egzaminų.


2015-08-04 16:17

Vietoj skubios pagalbos joniškietė sulaukė keistų klausimų

228

Joniškyje gyvenanti 63 metų Irena su nerimu laukia momento, kai vėl teks kviestis greitąją pagalbą. Gera sveikata pasigirti negalinčiai joniškietei medikų pagalbos prireikia gana dažnai. „Pastaruoju metu greitąją pagalbą teko kviestis tris kartus ir visi trys atvejai buvo nemalonūs – vietoj skubios pagalbos aš sulaukiau dispečerio klausimų, teko gaišti laiką į juos atsakinėjant ir laukti, kol jis užpildys savo anketą“, – portalui lrytas.lt pasiguodė ponia Irena.


2015-08-04 11:40

Rokiškėnai to dar nematė: 1500 pusnuogių hipių kelia orgijas

209|10| 

Būriai hipių iš Europos, Azijos, Amerikos ir net Australijos užplūdo vietinių Dievo pamirštu užkampiu vadinamą Aleksandravėlės (Rokiškio r., Obelių sen.) bažnytkaimį. Jis tapo šių laikų gėlių vaikų Vudstoku. Tiesa, Amerikoje 1969-aisiais į Vudstoko festivalį susirinko net 200 tūkst.ilgaplaukių. Bet ir per 1,5 tūkst. hipių, pusnuogių lakstančių palei Aleksandravėlės apylinkių ežerus ir neslepiančių laisvos meilės apraiškų pačiame miestelyje – gana stiprus kultūrinis šokas vietiniams, kurių likę vos per 200, daugiausia – pensininkų.


2015-08-04 11:24

Armėnijos ambasadorius kelią į lietuvių širdis rado Argentinoje

1|3

„Nesvarbu, kad tauta maža, bet gali įveikti net ir labai didelius iššūkius. Žiūrėdamas į Lietuvos pavyzdį esu optimistiškai nusiteikęs dėl Armėnijos ateities“, – sakė ketvirtus metus Vilniuje besidarbuojantis Armėnijos ambasadorius Ara Aivazianas. Šiek tiek ironiška, bet jo pažintis su Lietuva prasidėjo tolimojoje Argentinoje. Šiandien diplomatas Vilnių vadina savo antraisiais namais ir tikisi, kad susiruošę į populiariąją kaimyninę Gruziją, lietuvių keliautojai vis dažniau užsuks ir į Armėniją.


2015-08-04 11:01

Diplomatės Inos Marčiulionytės kelias suka į Kiniją

Lietuvos ambasadore Kinijoje numatoma skirti diplomatę Iną Marčiulionytę. Pagal Užsienio reikalų ministerijos teikiamą projektą, ji diplomatinei misijai pradėtų vadovauti nuo rugsėjo 21 dienos.


Populiariausi per 24 val.