Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Porcelianinė Giorgio Armani mergaitė (nuotraukos)

Porcelianinė Giorgio Armani mergaitė (nuotraukos) (91)

2008-09-19 05:05

– Italė niekada nebus draugė kitai moteriai, ypač lieknai šviesiaplaukei. Jos pavydžios ir aršios, gina savo teritoriją. Visada tave varstys pavydo ir neapykantos kupinu žvilgsniu. Neva atvažiuoja čia visokios mūsų vyrų susirinkti...

1/7

„Geriausias receptas, kuriuo vadovaudamasi nepateksi į susinaikinimo liūną, – aiškiai įsisąmoninti, ko čia atvykai: atostogauti, pramogauti ar dirbti“, – ketverių metų modelio darbo Milane patirtimi dalijasi Ieva.

Porcelianinė Giorgio Armani mergaitė (nuotraukos)

1 / 7

„Geriausias receptas, kuriuo vadovaudamasi nepateksi į susinaikinimo liūną, – aiškiai įsisąmoninti, ko čia atvykai: atostogauti, pramogauti ar dirbti“, – ketverių metų modelio darbo Milane patirtimi dalijasi Ieva.

„Atrodo, tuštybių tuštybė gludinti eiseną, ar ne? Bet mano toks darbas, o aš jį mėgstu. Scenoje privalau gyventi tokį gyvenimą“, – įsitikinusi lietuvė.

Ieva Šeškutė.

Lorenzo Riva. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

Abedas Mahfouzas. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

„Giorgio Armani“. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

„Gattinoni“. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

(7 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (91)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Stilius ir grožis
2014-04-15 20:02

Erotiškasis angelas A.Lima laukia princo Harry

4|4

Angelai atplasnos ir į Londoną. Tai šiandien spaudos konferencijoje pranešė „Victoria Secret“ modeliai Adriana Lima ir Candice Swanepol. Pasaulio dėmesį kaustantis renginys įvyks gruodžio 2-ąją. Puikaus apatinio trikotažo trokšta moterys visame pasaulyje.


2014-04-15 12:02

Kaip šį sezoną rengtis vyrams?

11|19

Mada besidomintį kosmopolitą sunku sudominti pasakojimu apie madingą švarko kirpimą, vyraujantį audinį ar kaklaraiščio formą. Detalės jam rūpi, bet gerokai svarbesnė visuma, galinti papasakoti istoriją, atspindinti idėją ar asmenybę. Pavyzdžiui, XXI amžiaus dendžio, o galbūt septintojo dešimtmečio reklamos vilko.


2014-04-14 18:08

Raudonojo kilimo keistenybės: kas suklydo?

5|17

Los Andželo centre savaitgalį praūžė MTV kino apdovanojimai. Jie, kaip ir daugelis tokio lygio renginių, neapsiėjo be raudonojo kilimo. MTV kino apdovanojimai ne išimtis - ir čia pasirodė keistai, kitaip tariant, neskoningai apsirengusių damų, kurios vargiai suvokia, kas joms tinka, o kas nelabai.


2014-04-14 16:09

Geriausi Lietuvos dizainerių kūriniai šiam pavasariui

1|9

Ką šiam šiltajam sezonui siūlo garsiausi Lietuvos dizaineriai? Egidijus Rainys, Liutauras Salasevičius, Lilija Larionova, Rūta Rimšelienė, Egidijus Sidaras, Agnė Kuzmickaitė, Kristina Kruopienytė pateikia tai, ką sukūrė geriausio.


2014-04-14 12:24

Grožio konkurse A.Miskovska sužibės lietuvės dizainerės suknele

3|10

„Mis Latvija 2010“ ir LNK projekto „Šokiai ant ledo“ dalyvė Alisa Miskovska „Miss Tourism Queen International“ grožio konkurso apdovanojimuose sužibės pasipuošusi „Inži“ mados namų suknele. 2010 metų Latvijos grožio konkurso nugalėtoja Alisa Miskovska planuoja išvykti į Kiniją kur dalyvaus prestižiniame „Miss Tourism Queen International 2014“ grožio konkurse.


2014-04-14 10:40

Turtuoliai irgi verkia. Eilėse prie rankinių deficito!

26|12| 

Sovietmečio žmonėms visiškai suprantamas žodis „deficitas“ ir žinomi būdai, kaip tada būdavo galima gauti prekę „iš po prekystalio“. Kapitalizmo sistemos atstovams tai nesuprantama – juk, regis, jei turi pinigų, turi ir prekę. Tačiau! Net ir šiandien deficitas gyvas! O būdai jį įsigyti – tie patys kaip ir prieš pusę amžiaus...


2014-04-13 12:20

15 dalykų, kuriuos, anot dizainerio T.Fordo, privalo turėt vyras

51

Dizaineris Tomas Fordas dalijasi savo išmintimi ir pristato 15 dalykų, kuriuos privalo turėti kiekvienas vyras.


2014-04-13 12:18

Šio pavasario ir vasaros makiažo tendencijos

7

Aistra pulsuojančios, ryškios lūpos ar natūralus grožis su vos pastebimu makiažo priemonių prisilietimu? Šį pavasarį nesuklysite pasirinkusios abu variantus.


2014-04-12 13:58

Šio sezono privalomų turėti daiktų sąrašas

13|30

Grįžti į paauglystę, kai kojas dengė standaus audinio klostytas sijonas, nereikėjo galvoti apie nepatogius aukštakulnius, o vietoj rankinės ant pečių pūpsojo daili kuprinė. Ar mados kūrėjai madingą moterį grąžina į mokyklos suolą? Tikrai ne, tiesiog į svarbiausių sezono pirkinių sąrašą įtraukia ir... šiek tiek šypseną keliančių sentimentų, rašo žurnalas „Stilius plius".


2014-04-12 13:56

Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis?

3|10

Artėjant maudymosi sezonui derėtų pagalvoti ir apie naują maudymosi kostiumėlį. Kokie madingi šią vasarą?