Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Porcelianinė Giorgio Armani mergaitė (nuotraukos)

Porcelianinė Giorgio Armani mergaitė (nuotraukos)

2008-09-19 05:05

– Italė niekada nebus draugė kitai moteriai, ypač lieknai šviesiaplaukei. Jos pavydžios ir aršios, gina savo teritoriją. Visada tave varstys pavydo ir neapykantos kupinu žvilgsniu. Neva atvažiuoja čia visokios mūsų vyrų susirinkti...

1/7

„Geriausias receptas, kuriuo vadovaudamasi nepateksi į susinaikinimo liūną, – aiškiai įsisąmoninti, ko čia atvykai: atostogauti, pramogauti ar dirbti“, – ketverių metų modelio darbo Milane patirtimi dalijasi Ieva.

Porcelianinė Giorgio Armani mergaitė (nuotraukos)

1 / 7

„Geriausias receptas, kuriuo vadovaudamasi nepateksi į susinaikinimo liūną, – aiškiai įsisąmoninti, ko čia atvykai: atostogauti, pramogauti ar dirbti“, – ketverių metų modelio darbo Milane patirtimi dalijasi Ieva.

„Atrodo, tuštybių tuštybė gludinti eiseną, ar ne? Bet mano toks darbas, o aš jį mėgstu. Scenoje privalau gyventi tokį gyvenimą“, – įsitikinusi lietuvė.

Ieva Šeškutė.

Lorenzo Riva. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

Abedas Mahfouzas. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

„Giorgio Armani“. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

„Gattinoni“. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

(7 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Stilius ir grožis
2014-09-17 22:39

Dizainerio Tommy Hilfigerio jaunystės paslaptis – vaikai

3|3

Amerikiečių dizaineris Tommy Hilfigeris, prieš savaitę naują kolekciją pristatęs per Niujorko mados savaitę, karjerą pradėjo nuo rūbų universiteto studentams. Jis kūrė uniformas, o būdamas 26-erių galėjo džiaugtis pirmąja savo uniformų parduotuve, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.


2014-09-17 19:54

Niujorko mados savaitė: įmantri „Calvin Klein“ klasika

1|15

Nei eklektika, nei per daug naujomis idėjomis „Calvin Klein“ mados namai niekada nestebina. Tačiau visada ant jų kolekcijų pristatymų podiumų galima išvysti beveik tobulus klasikinius drabužių modelius, tik visada jie modernūs ir su savotiškais prieskoniais.


2014-09-17 18:24

Niujorko mados savaitė: „Calvin Klein“ kolekcija

13

Nei eklektika, nei per daug naujomis idėjomis „Calvin Klein“ mados namai niekada nestebina. Tačiau visada ant jų kolekcijų pristatymų podiumų galima išvysti beveik tobulus klasikinius drabužių modelius, tik visada jie modernūs ir su savotiškais prieskoniais. Ateinančio šiltojo sezono kolekcija pasiūta iš raudonos, mėlynos ir, žinoma, baltos bei smėlio spalvų audinių. Mados namų dizaineris daug dėmesio skyrė labai lengviems ar net permatomiems audiniams, tačiau nepamiršo ir odos.


2014-09-17 16:05

„Injekcija“ pirmą kartą organizuojama ir Lietuvoje, ir Latvijoje

11

Festivalis „Mados infekcija“ jau aštuntą kartą ieško naujų talentų ir kviečia dizainerius dalyvauti konkurse „Injekcija“. Kaip ir kasmet, konkurso dalyviai varžosi dėl išskirtinio prizo – galimybės kartu su žymiais Lietuvos ir užsienio dizaineriais pristatyti savo kolekciją ant „Mados infekcijos“ podiumo 2015 metų pavasarį.


2014-09-17 13:40

Jauną stilistę Gretą Ūbaitę užbūrė barokinė miesto legenda

5

Stilistinių idėjų šou „Exit To The City“ ne tik sujungia madą, urbanistinę muziką, videoprojekcijų meną, bet ir suteikti sceną jauniems, talentingiems kūrėjams. Tokiems kaip, pavyzdžiui, Greta Ūbaitė – Justino Vienožinskio menų fakulteto studentė, besigilinanti į įvaizdžio dizaino specialybę.


2014-09-17 13:23

Modelis K. Tučkutė ragina rudenį nusidažyti ryškiomis spalvomis

2|9

Dar visai neseniai vardinę kosmetiką lūpoms pristačiusi manekenė Kristina Tučkutė savo klientėms turi gerų žinių - lūpų blizgesių „Shhh... It's Secret by Kristina Tučkutė“ kolekcija pasipildė ryškiomis spalvomis.


2014-09-17 11:34

Editos Vilkevičiūtės sugrįžimas - ant „Versus Versace“ podiumo

5|5

Lietuvos topmodelis Edita Vilkevičiūtė jau seniai nesirodė ant podiumo, bet Niujorko mados savaitėje ji vėl kerėjo savo užburiančiu žvilgsniu per ilgai lauktos kolekcijos „Versus Versace“ pristatymą. Kaunietė E.Vilkevičiūtė jau senokai pelnė vardą ir ant podiumo lipa tik išskirtiniais atvejais. Bet kitokiu nei išskirtinis naujausios kolekcijos „Versus Versace“ pristatymo nepavadinsi.


2014-09-16 20:15

Niujorko mados savaitė: „Ralph Lauren“ kolekcija

2|18

Niujorko mados savaitėje „Ralph Lauren“ mados namų pristatytą kolekciją būtų galima apibūdinti kaip „safario glamūrą“. Būtent safaris ir jam būdingi spalviniai tonai įkvėpė naujausią, 2015 metų pavasario ir vasaros kolekciją.


2014-09-16 19:48

Niujorko mados savaitė: „Ralph Lauren“ pakvietė į safarį

2|20

Niujorko mados savaitėje „Ralph Lauren“ mados namų pristatytą kolekciją būtų galima apibūdinti kaip „safario glamūrą“. Būtent safaris ir jam būdingi spalviniai tonai įkvėpė naujausią, 2015 metų pavasario ir vasaros kolekciją.


2014-09-16 19:18

Niujorko mados savaitė: „Proenza Schouler“ kolekcija

25

Mados namai „Proenza Schouler“ šį kartą pristatė gana agresyvių modelių kolekciją. Jai buvo panaudota daug odos, pasitelkti griežti ir aštrūs kirpimai, sunkūs audiniai. 2015 metų pavasarį ir vasara mados namai siūlo būti ne tik demonstruoti pasitikinčios savimi, griežtis ir gal net kiek bauginančios moters įvaizdį.


Populiariausi per 24 val.