Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Porcelianinė Giorgio Armani mergaitė (nuotraukos)

Porcelianinė Giorgio Armani mergaitė (nuotraukos)

2008-09-19 05:05

– Italė niekada nebus draugė kitai moteriai, ypač lieknai šviesiaplaukei. Jos pavydžios ir aršios, gina savo teritoriją. Visada tave varstys pavydo ir neapykantos kupinu žvilgsniu. Neva atvažiuoja čia visokios mūsų vyrų susirinkti...

1/7

„Geriausias receptas, kuriuo vadovaudamasi nepateksi į susinaikinimo liūną, – aiškiai įsisąmoninti, ko čia atvykai: atostogauti, pramogauti ar dirbti“, – ketverių metų modelio darbo Milane patirtimi dalijasi Ieva.

Porcelianinė Giorgio Armani mergaitė (nuotraukos)

1 / 7

„Geriausias receptas, kuriuo vadovaudamasi nepateksi į susinaikinimo liūną, – aiškiai įsisąmoninti, ko čia atvykai: atostogauti, pramogauti ar dirbti“, – ketverių metų modelio darbo Milane patirtimi dalijasi Ieva.

„Atrodo, tuštybių tuštybė gludinti eiseną, ar ne? Bet mano toks darbas, o aš jį mėgstu. Scenoje privalau gyventi tokį gyvenimą“, – įsitikinusi lietuvė.

Ieva Šeškutė.

Lorenzo Riva. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

Abedas Mahfouzas. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

„Giorgio Armani“. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

„Gattinoni“. Drabužių kolekcijų pristatymas I.Šeškutei suteikia daugiausia malonių emocijų.

(7 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Mano stilius
2015-03-04 12:27

Išrink, kuri mergina atrodo ne prasčiau už O. Pikul-Jasaitienę

40|65

Portalas lrytas.lt ir Liutauras Salasevičius skelbia neįtikėtiną konkursą. Mergina, įrodžiusi, kad gali pristatyti save taip pat gerai, kaip stilisto mūza Oksana Pikul-Jasaitienė, laimės įspūdingą prizą – garsaus dizainerio sukurtą įvaizdį ir suknelę. Kas bus ta laimingoji, priklauso tik nuo jūsų.


2015-03-04 12:15

Paryžiaus mados savaitė: „50 pilkų atspalvių“ įkvėpti „Etam“

59

Antradienį Prancūzijoje prasidėjo kasmetinė mados šventė – Paryžiaus mados savaitė. Pirmąją dieną savo kolekciją pristatė moteriškų apatinių drabužių gamintojas „Etam“.


2015-03-03 23:59

Milano mados savaitės svečių stilius – žaismingas ir įdomus

68

Tuo metu, kai Milane vyksta mados savaitė, ypač stilingų bei madingų žmonių – nors vežimu vežk. Ne išimtis ir ši ką tik praūžusi 2015-2016 metų rudens ir žiemos kolekcijas pristačiusi mados savaitė.


2015-03-03 21:24

Tarp gėlių pusnuogė pozavusi E. Ratajkowski – gražiausias žiedas

6|5

Britų supermodelis Emily Ratajkowski (23 m.), išgarsėjusi tuo, kad išsirengė Robino Thicke'o vaizdo klipe „Blurred Lines“, ir vėl nusimetė drabužius. Šįkart Emily tūkstančius vyrų iš proto išvariusią figūrą pademonstravo itališkų apatinių reklamoje.


2015-03-03 20:05

Kai vėl bus šalta, Milanas siūlo spindėti ir žavėti spalvomis

34

Rožinė, oranžinė, geltona, žalia, o gal dangiška mėlyna? Milanas šį kartą 2015–2016 metų rudeniui ir žiemai padiktavo itin plačią spalvų paletę.


2015-03-03 19:07

Konkursas: išrink įspūdingiausią šimtadienio nuotrauką!

18|43

Smagiausių šimtadienio nuotraukų konkursas pasiekė pusiaukėlę. Vienos svarbiausių mokyklos švenčių akimirkomis dalijosi daugybė Lietuvos abiturientų. Nuotraukose – originalių kostiumų, puošnių suknelių ir elegantiškų smokingų gausa. Kviečiame atiduoti balsą už jums labiausiai patikusią konkurso dalyvių atsiųstą nuotrauką!


2015-03-03 19:06

Stiliaus dvikova: Kim Kardashian prieš Ritą Orą

12|4

Vargu ar ketvirtadienio vakarą į nuo scenos nuvirtusios popmuzikos karalienės Madonnos pagerbimui skirtą vakarėlį atvykusi atlikėja Rita Ora tikėjosi nemalonaus akibrokšto. O jo būta didelio – juk blyškiai rožine lateksine suknele pasipuošusi žvaigždė vakarėlyje sutiko kone taip pat apsirėdžiusią damą. Ir ne ką kitą kaip Kim Kardashian.


2015-03-03 19:05

E. Rainys: „Vestuvinių suknelių tendencijas diktuoja nuotakos“

15

Nuotakos nedvejodamos prisipažįsta – vestuvių dieną svarbu daug kas, bet atrodyti gražiausiai – svarbiau už viską. Klasikinių, elegantiškų ir stilingų vestuvinių suknelių karaliumi tituluojamas dizaineris Egidijus Rainys tik primena jaunosioms: „Suknelė, grimas ir šukuosena turi būti tokie, kad po dešimties metų atsivertusios vestuvinių nuotraukų albumą nepradėtumėte garsiai juoktis“, – šypsojosi drabužių kūrėjas.


2015-03-03 19:05

Įspūdinga suknele pasipuošusi Lily James gerbėjus paliko be žado

7|5| 

Sekmadienį įvykusi netrukus kino teatrus pasieksiančios kino juostos „Pelenė“ premjera pažėrė malonių netikėtumų. Ryškiausia vakaro viešnia tapo filme pagrindinį vaidmenį atlikusi aktorė Lily James (25 m.). Vis dėlto, per premjerą svečiai bei gerbėjai žavėjosi ne moters aktoriniais gebėjimais ar charizma, o stulbinančia jos suknele.


2015-03-03 14:26

Milano mados savaitė: „Dsquared2“ visada elegantiškai šėlsta

12

Milano mados savaitės metu pristatyta „Dsquared2“ kolekcija, skirta kitam rudeniui bei žiemai. Nors mados namų kūrėjai broliai – jau brandaus amžiaus, jų stilistika kaip visada – chuliganiškai elegantiška.


Populiariausi per 24 val.