Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

2008-11-03 12:36

Specialiai lrytas.lt, Kopenhaga

1/7

Kopenhagos studentai lietuviai Helovino savaitgalį šėlo kartu su Danijos jaunimu. R.Brazinskaitė

Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

1 / 7

Kopenhagos studentai lietuviai Helovino savaitgalį šėlo kartu su Danijos jaunimu. R.Brazinskaitė

Metro sutiktas Helovino ”teroristas” mielai pozavo žurnalistės fotoaparatui. R.Brazinskaitė

Oranžinis lietuvių studentų vakarėlis Kopenhagoje. R.Brazinskaitė

Oranžinio vakarėlio organizatorius Marius Adžgauskas. R.Brazinskaitė

Vos tik pradėjus važiuoti metro, paaiškėjo, kad jame vaikšto linksmas grėsmingos išvaizdos ”teroristas”, juosmenį apsijuosęs „sprogmeniu“, pasigamintu iš dešrelių. R.Brazinskaitė

R.Brazinskaitė R.Brazinskaitė

„Teroristo“ skandinaviškos išvaizdos draugai kalbino dviračiais, kaip įprasta Danijoje, į Helovino puotą važiuojačias merginas. R.Brazinskaitė

(7 nuotraukos) R.Brazinskaitė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-02 13:21

Kauno policininkui - dar vienas apdovanojimas

4

Angelų sargų – policijos dieną Lietuvos policijos mokyklos (LPM) Profesinės taktikos skyriaus vyriausiasis specialistas Dalius Mackela sulaukė malonios staigmenos. Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas pareigūnui įteikė sidabrinį medalį bei padėką už puikią tarnybą.


2014-10-02 12:58

„Gėrio sergėtojo“ statulėlė – devynmetei kaunietei

3|3

Kaune minint profesinę policijos šventę – Angelų sargų dieną, išskirtinio dėmesio sulaukė devynerių metų kaunietė Kamilė Bukauskaitė. Už tai, kad padėjo policijai sulaikyti jos mamą žiauriai sumušusį banditą, mergaitei atiteko garbingas „Gėrio sergėtojo“ apdovanojimas.


2014-10-02 12:18

„Darbiečiai“ apsisprendė dėl kandidato į Vilniaus mero postą

40

Darbo partijai Vilniaus mero rinkimuose atstovaus Jonas Pinskus. Šiuo metu Vilniaus vicemero pereigas einančio J.Pinskaus kandidatūra patvirtinta trečiadienį Vilniaus skyriaus visuotiniame susirinkime, ketvirtadienį pranešė partija.


2014-10-02 12:17

Pamatyk: išskirtiniai kadrai iš požeminio Vilniaus

16

Vilnius, kaip ir kiekvienas didelis senas miestas, po žeme slepia dar vieną pasaulį. Tokį, kurio nemato skubantys praeiviai ar net visą gyvenimą čia praleidę tikri vilniečiai. Požeminis Vilnius, tai ne tik senamiesčio kolektoriai ar apleisti kariniai įtvirtinimai. Nematomas miestas egzistuoja ir po mums įprastais miegamaisiais rajonais. Naujienų portalo Lrytas.lt skaitytojams siūlome pamatysi neregėtus vaizdus. Pažvelkite, kaip atrodo šiluminių trasų tuneliai, kuriuose jums greičiausiai niekada neteks užsukti.


2014-10-02 12:10

Seime – „Drąsos kelio“ raudos dėl skurstančių Kedžių

44|2|

Ketvirtadienį „Drąsos kelio“ partijos nariai surengė spaudos konferenciją. Joje pasisakė Seimo nariai Povilas Gylys, Vytautas Matulevičius, dvasininkas Jonas Varkala, Garliavos kirpėja ir Drąsiaus Kedžio teta Audronė Skučienė. Spaudos konferencija buvo pavadinta „Reakcija į teisėsaugos vykdomus veiksmus prieš Neringos Venckienės artimuosius“. Konferencijos pasiklausyti atėjo negausus būrys „Drąsos kelio“ rėmėjų.


2014-10-02 12:09

Ministras pagyrė iš Afganistano grįžusius karius

8

Ketvirtadienį Krašto apsaugos ministerijoje po pusės metų tarnybos Afganistane buvo sutiktos vienuoliktoji Nacionalinio paramos elemento ir keturioliktoji Specialiosios misijos vadovo Afganistane karių pamainos.


2014-10-02 11:38

Vagys ir benamiai – tikrieji sostinės Pilies gatvės valdovai

67|10

Ištiestomis rankomis turistus pasitinkanti puošniausia ir seniausia Vilniaus senamiesčio gatvė išgyvena vagišių ir gatvės muzikantų šturmą. Pilies gatvės gyventojai nežino, ko griebtis, nes policija ir savivaldybė – bejėgės. „Ne kartą skambinome policijai, kai patiems neišeina išprašyti. Dažniausiai atvažiuodavo, bet kartais būdavo, kad patys išeidavo, kol ji atvykdavo. Policija važiuodavo maždaug pusvalandį, todėl turėdavo laiko pabėgti“, – lrytas.lt kalbėjo Pilies gatvėje įsikūrusios parduotuvės darbuotoja Lina.


2014-10-02 09:55

Teismas suėjus senaties terminui nutraukė K.Kuzmicko bylą

8

Kauno apylinkės teismas ketvirtadienį pranešė nutraukiantis buvusio europarlamentaro Kęstučio Kuzmicko, kaltinto sukčiavimu, bylą.


2014-10-02 09:08

Premjeras su tiesioginiais seniūnų rinkimais neskubėtų

5

Tiesioginių seniūnų rinkimų klausimas yra svarstytinas, tačiau tik po to, kai praeis pirmieji tiesioginiai merų rinkimai, mano ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.


2014-10-02 08:20

Dėl Vilniaus skolos - A. Zuoko ir M. Adomėno konfliktas

17

Vilniaus meras Artūras Zuokas teigia, kad reali miesto savivaldybės skola nėra slepiama, o skirtingi skaičiau atsiranda ir dėl besikeičiančių įstatymų. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatas į Vilniaus miesto merus Mantas Adomėnas įsitikinęs, kad sostinės administracija skolos skaičiais manipuliuoja pasitelkdama savo valdomas įmones.


Populiariausi per 24 val.