Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)


2008-11-03 12:36

Specialiai lrytas.lt, Kopenhaga

1/7

Kopenhagos studentai lietuviai Helovino savaitgalį šėlo kartu su Danijos jaunimu. R.Brazinskaitė

Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

1 / 7

Kopenhagos studentai lietuviai Helovino savaitgalį šėlo kartu su Danijos jaunimu. R.Brazinskaitė

Metro sutiktas Helovino ”teroristas” mielai pozavo žurnalistės fotoaparatui. R.Brazinskaitė

Oranžinis lietuvių studentų vakarėlis Kopenhagoje. R.Brazinskaitė

Oranžinio vakarėlio organizatorius Marius Adžgauskas. R.Brazinskaitė

Vos tik pradėjus važiuoti metro, paaiškėjo, kad jame vaikšto linksmas grėsmingos išvaizdos ”teroristas”, juosmenį apsijuosęs „sprogmeniu“, pasigamintu iš dešrelių. R.Brazinskaitė

R.Brazinskaitė R.Brazinskaitė

„Teroristo“ skandinaviškos išvaizdos draugai kalbino dviračiais, kaip įprasta Danijoje, į Helovino puotą važiuojačias merginas. R.Brazinskaitė

(7 nuotraukos) R.Brazinskaitė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-28 12:27

NATO oro policijos misijoje norvegus keičia vengrai

5

Lietuvos kariuomenės Aviacijos bazėje Šiauliuose pirmadienį vyks oficiali NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse dalyvaujančių kontigentų pasikeitimo ceremonija. Misiją baigusi sustiprintai oro policijos misijai vadovavusi Norvegija šias funkcijas perduos Vengrijai. Oficialiai misiją Vengrija pradės rugsėjo 1 dieną.


2015-08-28 12:25

Lietuva Indonezijai siūlo mėsos, mainais nori bevizio režimo

7|2

Į Indoneziją jau porą metų teka lietuviško pieno upės, tikimasi, kad netrukus pavyks sutarti ir dėl mėsos eksporto.Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius šiuo metu lankosi tolimojoje Indonezijoje. Šioje šalyje ministras per savo kandenciją lankosi jau antrąjį kartą, o vizito tikslas – praskinti kelią Lietuvos verslininkams į šią rinką.


2015-08-28 12:11

S. Skvernelis: „Pasienyje vyksta realus ginkluotas karas“

24|2

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis ragina be tyrimo neskubėti smerkti pasieniečio pareigūno, kuris persekiodamas įtariamus kontrabandininkus nušovė 18 metų jaunuolį. Įvykio vietą pasienyje penktadienį lankantis ministras pabrėžė, kad pasienyje praktiškai vyksta „realus ginkluotas karas“, o pareigūnas sprendimą turėjo priimti žaibiškai.


2015-08-28 11:59

Vietoj liūdnai pagarsėjusios įmonės – modernus policijos biuras

13|44

Kauno policijos gėdos simboliu ilgus metus buvęs apleistas Santakos policijos komisariato pastatas jau liko tik slogiuose kauniečių prisiminimuose. Iš aptriušusių patalpų senamiestyje policininkai ką tik persikėlė į Vilijampolę, Raudondvario plentą. Pareigūnai įsikūrė naujame pastate, tai vienas moderniausių policijos komisariatas šalyje.


2015-08-28 11:46

Šiaulių senjorams – nemokamos kelionės

Šiaulių taryba nutarė palengvinti senjorų dalią – 75 metų ir vyresniems žmonėms kelionės maršrutiniais autobusais bus nemokamos. Naujoji tvarka įsigalios nuo spalio 1-osios. Senjorams tereikės pasirūpinti pasiimti elektroninį bilietą, kuris jis bus išduodamas nemokamai. Iki šiol jie galėjo naudotis 50-80 proc. nuolaida. „Tai – tarsi padėka žmonėms, kurie statė, kūrė šį miestą, – sakė Šiaulių meras Artūras Visockas. – Mieste vyksta įvairių nemokamų renginių, bet kai kuriems žmonėms jie buvo nepasiekiami – ne visi turi pinigų užmokėti už kelionę“.


2015-08-28 11:45

Vilniečiai rauko nosis: mieste tvyro bjauri smarvė

40|3

Penktadienio rytą dažnas vilnietis nubudo skųsdamasis graužiama gerkle. Plačiau pravėrus langus ar išėjus į lauką, nosį rietė nemalonus, troškus į degėsių panašus kvapas. „Vilniuje – smogas. Ar paskutinį vasaros savaitgalį galima vykti į gamtą?“ – kilo klausimas ne vienam.


2015-08-28 11:42

Ūkininkai Briuselyje ruošią protesto akciją

Rugsėjo 7 dieną Briuselyje vykstančiame proteste kartu su keliais tūkstančiais visos Europos Sąjungos (ES) ūkininkų dalyvaus ir 50 atstovų iš Lietuvos.


2015-08-28 11:22

L. Linkevičius Indonezijoje pristatė Lietuvos ekonomiką

7

Indonezijoje pristatytas Lietuvos ekonomikos potencialas Pirmojo oficialaus Lietuvos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vizito Indonezijoje metu Indonezijos prekybos ir pramonės rūmuose surengtas Indonezijos ir Lietuvos verslo forumas. Renginio metu Indonezijos verslo atstovams Lietuvos pareigūnai bei verslo atstovai pristatė ekonominių santykių plėtros galimybes.


2015-08-28 10:49

Apsnūdusį Vilniaus senamiestį žadino ugniagesių sirenos

13| 

Penktadienio rytą Vilniaus senamiestį perskrodė šaižus sirenų klyksmas. Į siaurą Universiteto gatvelę prezidentūros pašonėje vienas po kito lėkė ugniagesių automobiliai, policijos patruliai ir greitosios pagalbos medikai. Gausios pajėgos ant kojų buvo sukeltos dėl Vilniaus universiteto bibliotekoje vykusių ugniagesių pratybų.


2015-08-28 10:28

S. Skvernelis aptars mirtimi pasibaigusią operaciją

2

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis penktadienį vyksta į Lazdijus, kur su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnais aptars 18-mečio jaunuolio žūtimi pasibaigusią operaciją.


Populiariausi per 24 val.