Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)


2008-11-03 12:36

Specialiai lrytas.lt, Kopenhaga

1/7

Kopenhagos studentai lietuviai Helovino savaitgalį šėlo kartu su Danijos jaunimu. R.Brazinskaitė

Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

1 / 7

Kopenhagos studentai lietuviai Helovino savaitgalį šėlo kartu su Danijos jaunimu. R.Brazinskaitė

Metro sutiktas Helovino ”teroristas” mielai pozavo žurnalistės fotoaparatui. R.Brazinskaitė

Oranžinis lietuvių studentų vakarėlis Kopenhagoje. R.Brazinskaitė

Oranžinio vakarėlio organizatorius Marius Adžgauskas. R.Brazinskaitė

Vos tik pradėjus važiuoti metro, paaiškėjo, kad jame vaikšto linksmas grėsmingos išvaizdos ”teroristas”, juosmenį apsijuosęs „sprogmeniu“, pasigamintu iš dešrelių. R.Brazinskaitė

R.Brazinskaitė R.Brazinskaitė

„Teroristo“ skandinaviškos išvaizdos draugai kalbino dviračiais, kaip įprasta Danijoje, į Helovino puotą važiuojačias merginas. R.Brazinskaitė

(7 nuotraukos) R.Brazinskaitė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-23 13:24

Kauno Hanzos dienas nušvietė ugnies šou

34

„Viduramžių pasiuntinių“ ugnies šou spektaklis „Linksmybės“, vykęs Kauno senosios prieplaukos amfiteatre. Šiųmetė šventė Kaune surengta 607–ajam miesto gimtadieniui. Renginiui savivaldybė skyrė 72 tūkst. eurų.


2015-05-23 12:14

Senjorų metais Klaipėdos senjorams padovanojo suoliuką – skrynią

8

Klaipėdos M.Mažvydo alėją papuošė dar vienas originalus meninis akcentas – suoliukas – kraičių skrynia, dekoruota Klaipėdos architektūrai būdingais fachverko elementais.


2015-05-23 11:53

Pasistumdė ne tik politiniai konkurentai, bet ir bendražygiai

80|3

Po kurio laiko žmonės vėl vienodai palankiai įvertino premjerą Algirdą Butkevičių ir prezidentę Dalią Grybauskaitę, bet pastaroji surinko daugiau neigiamų vertinimų. Tiesa, daugelio gyventojų nuomone, šalies vadovė ir toliau geriausiai atstovauja jų interesams. Prezidentės ir premjero lenktynės dėl populiarumo vyksta jau ne pirmus metus. O būsimiems Seimo rinkimams savo gretas jau pradėjusių rikiuoti pagrindinių šalies partijų veikėjai neabejotinai stebi ne tik savo, bet ir politinių konkurentų reitingus, kurie svyruoja tai į vieną, tai į kitą pusę.


2015-05-23 11:45

Buvusi vaikų stovykla, kurią mėgo A. Sabonis, šiurpina Kačerginę

96|89

Dailūs namai ir pamėkliškas sovietinis palikimas greta. Tokių kontrastų galima pamatyti Kauno rajone, Kačerginėje. Jie gal egzotiškai atrodo turistams, tačiau vietos gyventojus tokia kaimynystė piktina. Buvusi Juliaus Fučiko stovykla, Lietuvai atkūrus nepriklausomybę pervadinta į vaikų ir jaunimo poilsio stovyklą „Merkurijus“, kurioje su vaikais susitikinėdavo net krepšinio legenda Arvydas Sabonis, atrodo lyg po atominio karo. Greta buvusi stovykla „Žvaigždutė“ taip pat daugelį metų nebeveikia ir primena subombarduotą vietovę.


2015-05-23 11:40

Opozicija svarsto interpeliaciją Juozui Olekui

26|

Seimo opozicija derina interpeliacijos tekstą krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui, kuris sulaukė kritikos dėl Baltijos jūroje nuskendusio lėktuvo paieškos ir gelbėjimo operacijos.


2015-05-23 10:21

Klaipėdos stačiatikiai meldėsi prie kryžiaus jūrininkams

1|68

Klaipėdos stačiatikiai Dievo Motinos Globėjos ir šv. Mikalojaus cerkvės statybos pabaigtuves pažymėjo prie ką tik pastatyto akmeninio kryžiaus, skirto uostamiesčio jūrininkams – išplaukusiems ir besirengiantiems tolimoms kelionėms, taip pat ir tiems, kurie jau niekada nebesugrįž į krantą.


2015-05-23 10:11

Tyrėjų po vandeniu vadovas papasakojo, ką pamatė jų robotas

99|3|

Ketvirtadienį Karinės jūrų pajėgos pranešė, jog Baltijos jūroje nuskendusiame lėktuve An-2 buvo galimai pastebėtas vieno piloto kūnas. Portalas lrytas.lt pakalbino po vandeniu filmavusių tyrėjų vadovą, Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų atviros prieigos centro laivyno ir ekspedicijų tyrimų laboratorijos vadovą Nerijų Blažauską. Jis papasakojo, ką po vandeniu užfiksavo Klaipėdos universiteto robotas ir kaip jo filmuota medžiaga prisidėjo prie kūno atpažinimo.


2015-05-23 09:35

Pasitikėjimas Lietuvos teisėsauga – aukščiausias per 15 metų

15

Lietuvos gyventojai vis geriau vertina šalies teisėsaugą – pasitikėjimas policija, prokuratūra ir teismais yra aukščiausias per 15 metų, rodo šeštadienį paskelbti apklausos rezultatai. Tradiciškai geriausiai Lietuvoje vertinami ugniagesiai gelbėtojai – jais pasitiki 92 proc. gyventojų.


2015-05-23 08:55

Daugiau nei pusė gyventojų nusivylę padėtimi šalyje

15

Daugiau nei pusė šalies gyventojų mano, kad reikalai šalyje blogėja, rodo naujausia sociologinė apklausa. Daugiau už kitus dabartine padėtimi šalyje yra nepatenkinti vyresni nei 50 metų žmonės (61 proc. nurodė, kad situacija šalyje blogėja), respondentai su viduriniu ar profesiniu išsilavinimu (60 proc.) bei su mažiausiomis šeimos pajamomis – iki 450 eurų per mėnesį (64 proc.), pensininkai (66 proc.) ir bedarbiai (63 proc.), kairiųjų pažiūrų rinkėjai (57 proc.), lenkų (81 proc.) ir rusų (61 proc.) tautybių gyventojai.


2015-05-23 08:55

VSAT sraigtasparnio aptiktas objektas jūroje – ruonis

45|15|

Sudužusio lėktuvo An-2 paieškos operacijoje dalyvavęs pasieniečių sraigtasparnis užfiksavo jūroje plaukiojantį objektą. Buvo patikrinta versija, ar tai galėtų būtų žmogus. Penktadienį žurnalistams buvo pateiktas iš sraigtasparnio darytas įrašas. Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro viršininko komandoro Artūro Andriušaičio teigimu, iš sraigtasparnio buvo filmuota naktį. Ryte buvo priimtas sprendimas nusiųsti į tą patį tašką kitą sraigtasparnį.


Populiariausi per 24 val.