Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

2008-11-03 12:36

Specialiai lrytas.lt, Kopenhaga

1/7

Kopenhagos studentai lietuviai Helovino savaitgalį šėlo kartu su Danijos jaunimu. R.Brazinskaitė

Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

1 / 7

Kopenhagos studentai lietuviai Helovino savaitgalį šėlo kartu su Danijos jaunimu. R.Brazinskaitė

Metro sutiktas Helovino ”teroristas” mielai pozavo žurnalistės fotoaparatui. R.Brazinskaitė

Oranžinis lietuvių studentų vakarėlis Kopenhagoje. R.Brazinskaitė

Oranžinio vakarėlio organizatorius Marius Adžgauskas. R.Brazinskaitė

Vos tik pradėjus važiuoti metro, paaiškėjo, kad jame vaikšto linksmas grėsmingos išvaizdos ”teroristas”, juosmenį apsijuosęs „sprogmeniu“, pasigamintu iš dešrelių. R.Brazinskaitė

R.Brazinskaitė R.Brazinskaitė

„Teroristo“ skandinaviškos išvaizdos draugai kalbino dviračiais, kaip įprasta Danijoje, į Helovino puotą važiuojačias merginas. R.Brazinskaitė

(7 nuotraukos) R.Brazinskaitė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-18 22:26

Be pinigų keliaujantis vokietis pagerbs Baltijos šalių laisvę

31|2

„Aš noriu įrodyti, kad žmonėmis galima pasitikėti“, – šypsodamasis sako vokietis Matthias Scharingeris, Europą išmaišęs be cento kišenėje. Dabar jam prieš akis nauji iššūkiai – vyras leidžiasi į kelionę Baltijos keliu norėdamas pagerbti žmonių kovą už laisvę. Kai Matthias vieną saulėtą popietę atvyko į Vilnių, jis atrodė kupinas jėgų. Nesvarbu, kad savaitę keliavo autostopu, miegojo, kur papuola, ir valgė ne per daugiausia, – jo veide šypsena. Portalui lrytas.lt vyras papasakojo apie save ir savo kelionę.


2014-09-18 22:00

Geros valios fondas išdalijo pinigus žydams litvakams

66|4

Ketvirtadienį Vlniuje susirinkusi Geros valios fondo GVF) valdyba išdaljo 1,5 mln. Lt žydų bendruomenėms, su kultūrine ir švietimo veikla susijusioms žydų (litvakų) organizacijoms. Dar anksčiau buvo išdalinta 3 milijonai litų nuo karo, holokausto nukentėjusiems žmonėms. Apie GVF pinigų dalybas pasakoję fondo pirmininkė, Lietuvos žydų bendruomenės (LŽB) pirminkė Faina Kukliansky ir Amerikos žydų komiteto Tarptautinio skyriaus direktorius Andrew Bakeris sakė, jog šiomis lėšomis turėtų būti užpildyta kultūrinio žydų paveldo tuštuma, atsivėrusi po Antrojo pasaluinio karo.


2014-09-18 22:00

Tiesos žodis apie Ukrainą – iš Plungės

34

Plungėje, Telšiuose ir Kaune, Šilainiuose, gyvenantys kabelinės televizijos „Parabolė“ vartotojai nuo trečiadienio jau gali matyti rusų ir ukrainiečių kalbomis skaitomas žinias per šios televizijos sukurtą naują kanalą espreso.tv. „Tai ukrainiečių kovą už tikrą nepriklausomybę nuo Maskvos remiantis kanalas. Jį sukurti ėmėsi mūsų direktorius Steponas Zebčiukas, karštas ukrainiečių rėmėjas“, - paaiškino Plungėje įsikūrusios kabelinės televizijos direktorius Giedrius Šiaulys.


2014-09-18 21:24

Padaugėjo gyventojų, pasitikinčių Lietuvos banku

6

Rugpjūtį šalies piliečiai, kaip ir anksčiau, labiausiai pasitikėjo ugniagesiais gelbėtojais, o nepalankiausiai vertino Seimą. Lyginant su liepos mėnesio apklausa, 7 procentiniais punktais padaugėjo gyventojų, pasitikinčių Lietuvos banku ir Valstybės kontrole. Beveik perpus mažiau – 4 procentiniais punktais – padaugėjo pasitikinčių Valstybės saugumo departamentu bei Vyriausybe.


2014-09-18 21:21

Valdančiosios koalicijos partijos išlaiko tvirtas pozicijas

4

Jeigu rinkimai į Seimą vyktų jau artimiausią sekmadienį ir juose dalyvautų visi potencialūs rinkėjai, trys šiuo metu valdančiojoje koalicijoje esančios partijos galėtų džiaugtis sėkme ir pratęsti savo bendradarbiavimą. Bendra šių trijų partijų parama beveik tris kartus viršija dviejų dešiniųjų partijų, kurios taip pat patektų į Seimą, reitingus.


2014-09-18 20:14

Moters gyvenimas - su skolų kupra

29

Skolų slegiama 31 metų kaunietė Aušra Šimkutė šiomis dienomis sužinojo nelinksmą naujieną savo bankroto byloje. Kauno apylinkės teismas buvo nusprendęs, kad kredito už butą nepajėgusios išmokėti moters ir jos 10 metų sūnaus būtiniesiems poreikiams per mėnesį reikia skirti bent 1 250 litų, tačiau tokia suma pasirodė per didelė bankui DNB ir bendrovei „Būsto paskolų draudimas“. Praėjusią savaitę aukštesnė instancija, Kauno apygardos teismas, patenkino šių kreditorių skundą, panaikino Kauno apylinkės teismo nutartį ir įpareigojo jį iš naujo nagrinėti klausimą dėl mokumo atkūrimo plano patvirtinimo.


2014-09-18 19:10

Kauniečius erzina užrašai krantinėje

7|2

Nemuno krantinėje iš tolo įskaitomi užrašai, skelbiantys apie meilę Kaunui ir Lietuvai, patinka ne visiems. Esą aliejiniais dažais išvedžiotos raidės yra neskoningos. Idėjos sumanytojai į pastabas žada atsižvelgti, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-09-18 18:53

Vertėjų kongrese - Rusijos veiksmus smerkiantis pareiškimas

15

Maskvos rengtame tarptautiniame literatūros vertėjų kongrese išplatintas beveik 350 vertėjų pasirašytas pareiškimas, smerkiantis Rusijos veiksmus Ukrainoje. Po juo parašą padėjo ir lietuvių poetas bei vertėjas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vladas Braziūnas.


2014-09-18 18:09

Seimo prašoma plėsti Pabradės ir Gaižiūnų poligonų ribas

6

Ketvirtadienį krašto apsaugos ministras Juozas Olekas Seimui pateikė svarstyti nutarimą projektą, kuriuo siekiama išplėsti Pabradės ir Gaižiūnų karinių poligonų ir aplink juos esančių karinių mokymo teritorijų ribas, praneša Krašto apsaugos ministerija.


2014-09-18 17:36

Apie pilietinį karą prabilęs Klaipėdos politikas nėrė į krūmus

147|2|

Ar Klaipėdos politikas Viačeslavas Titovas jau ruošia ginklus pilietiniam karui? Po jo pasisakymo „Lietuvos ryto“ televizijoje, esą uostamiestyje gali kilti neramumai kaip ir Ukrainoje, portalas lrytas.lt pasidomėjo, kiek realūs tokie politiko gąsdinimai. „Jokio karo nebus. Dabar XXI amžius. Lietuvoje gyvena normalūs žmonės“, - paklaustas, ar eitų į mūšį už rusų kalbą Klaipėdoje, atsakė Lietuvos rusų sąjungos pirmininkas Sergejus Dmitrijevas. Dėl pasisakymo išgarsėjęs Klaipėdos savivaldybės tarybos narys priklauso Lietuvos rusų sąjungai.


Populiariausi per 24 val.