Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lapkričio mėnesio Palmiros horoskopas

Lapkričio mėnesio Palmiros horoskopas

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

Nors antra mėnesio pusė palankesnė pagal bendrą planetų padėtį, nepamirškite, kad tai laikas prieš gimtadienį. Todėl nepersitempkite - jauskite saiką ir daug nenorėkite, neužsibrėžkite visko aprėpti.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-08-27 08:12

Palmira perspėja: kyla pavojus likti atpirkimo ožiu

11

Tai slegiantis metas, kai imame ir pasakome, kad viskas atsibodo, kad reikia iš esmės viską keisti. Ir nenuostabu – tai tas laikas, kai aplinkybės tampa stipresnės už žmogų ir ima keisti jo ankstesnius sprendimus. Netinka pradėti naujų darbų, tvirtinti svarbių dokumentų, ypač sandorių. Venkite ką nors žadėti, įsipareigoti. Gali iškilti nemenkų finansinių problemų.


2014-08-27 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, rugpjūčio 27 d.

Tai slegiantis metas, kai imame ir pasakome, kad viskas atsibodo, kad reikia iš esmės viską keisti. Ir nenuostabu – tai tas laikas, kai aplinkybės tampa stipresnės už žmogų ir ima keisti jo ankstesnius sprendimus.


2014-08-26 15:50

Palmira įspėja: likite ištikimi principams

19

Galite pajusti, ko jums iš tiesų reikia, kuo užsiimti, su kuo bendrauti, ką nešioti valgyti ir t.t. Bet teisinga nuojauta apims tik ryte, ką tik pabudus, tik atsikėlus. Iki 11val. ryto dar yra prasmės priimti svarbesnius sprendimus, tiesa, neilgalaikius – mėnesiui. Vėliau prasideda nepalankus fatališkų klaidų metas, kuris tęsis ilgai (tad ir gerokai nuvargins visus be išimties) – net iki rugsėjo 13d. Imtinai.


2014-08-26 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, rugpjūčio 26 d.

1

Galite pajusti, ko jums iš tiesų reikia, kuo užsiimti. Bet teisinga nuojauta apims tik ryte, ką tik pabudus. Iki 11 val. dar yra prasmės priimti svarbesnius sprendimus, tiesa, neilgalaikius – mėnesiui. Vėliau prasideda nepalankus fatališkų klaidų metas, kuris tęsis ilgai – net iki rugsėjo 13 d. imtinai.


2014-08-25 11:26

Astrologė Palmira: šiandien galite daug ką pakeisti gyvenime

52

Iki 17 val. 13 min. – Mėnulio mėnesio pabaiga, kai netinka nieko nauja pradėti. Tiesa, bus geras laikas darbams užbaigti, jiems apibendrinti, taip pat įvairiems įstrigusiems, užvilkintiems reikalams tvarkyti. Beje, tai nušvitimo metas, tad patartina imtis problemų, kurių anksčiau negalėjote įveikti, – rasite netikėtą, originalią išeitį. Kvieskitės į pagalbą draugus – tarkitės, prašykite paramos. 17 val. 13 min. stos jaunatis. Dabar tiks apgalvoti būsimus veiksmus, kurti planus, projektus.


2014-08-24 13:06

Astrologės S. Liepienės horoskopas rugpjūčio 23–29 d.

7|2

AVINAS (03 21–04 20) Linksmybės. Jums patinka žaisti jausmais, spalvomis, leistis į nuotykius ir negalvoti, kas iš to išeis. Jei dar galite šėlioti – šėliokite. Kai pajusite, kad takas veda ne aukštyn, o į prarają, sustokite. Jūs puikiai jaučiate ribas – kiek galima, o kiek neverta. Todėl pasidžiaukite laimės akimirkomis, išnaudokite visas progas ir dalykitės sėkme su tais, kuriems sekasi sunkiau. Artėjant savaitės pabaigai pasiieškokite ramesnės vietos.


2014-08-23 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

2

Šeštadienis tinkamas ne tik skubiems reikalams tvarkyti ir darbams užbaigti, bet ir bičiuliškiems susibūrimams, susitikimams su bendraminčiais. Šeštadienį patartina iš esmės sutvarkyti namus, išnešti šiukšles, šlamštą. Tai svarbus laikas atsiprašyti, taikytis ir grąžinti skolas.


2014-08-22 23:59

Palmira įspėja – laukia kritinis sekmadienis

32

Šeštadienis tinkamas ne tik skubiems reikalams tvarkyti ir darbams užbaigti, bet geras ir bičiuliškiems susibūrimams, susitikimams su bendraminčiais. Šeštadienį patartina iš esmės sutvarkyti namus, išnešti šiukšles, šlamštą. Tai svarbus laikas atsiprašyti, taikytis, grąžinti skolas. Sekmadienis kritinis: baigiasi Mėnulio mėnuo, tad nieko rimta nesiimkite. Bendraujant būtina savitvarda, pagarba.


2014-08-22 08:34

Palmira pranašauja: šiandien kritęs į purvą, bėdų neišvengsi

32|2

Jei šiąnakt sapnavote ginklus ir ugnį, neišsigąskite - tai geras ženklas. Bloga šį kartą reikš sapnuoti vandenį ir maistą. Taip pat blogas ženklas šiandien paslysti, ypač kristi į purvą. O kokie ženklai pranašauja jums gerą dieną?


2014-08-22 08:03

Rytų horoskopas kitai savaitei žada meilės nuotykius Ožiaragiams

11|2

Kita savaitė Ožiaragiams pažers meilės nuotykių. Vandenių šeimose taip pat pagerės santykiai. Tačiau Dvyniams visiškai neliks laiko širdies reikalams, o Jaučių laukia išbandymai darbe. Ką kitai savaitei žvaigždės pranašauja jums?


Populiariausi per 24 val.