J.Picoult romanas „Devyniolika minučių“ - apie patyčias mokykloje

J.Picoult romanas „Devyniolika minučių“ - apie patyčias mokykloje

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-06 08:54

STT metė šešėlį ant Lietuvos edukologijos universiteto

Specialiųjų tyrimų tarnyba turi duomenų, kad vieno Lietuvos edukologijos universiteto korpusų renovacija vyko galimai klastojant dokumentus. Įtariama, kad dalis renovacijos dokumentų galėjo būti suklastota siekiant pagrįsti tikrovėje neįvykusį statybos darbų viešąjį pirkimą, kurio vertė daugiau kaip 70 000 eurų.


2015-10-05 22:27

Švedų mėgstama karališkoji šeima neišvengė ir skandalų

6

69-erių karaliaus Carlo XVI Gustafo ir 71-erių karalienės Silvios, kurie šią savaitę lankysis Lietuvoje, dalyvavimas Švedijos valdyme – simbolinis. Po 1974-ųjų įstatymų reformos jie daugiausia atlieka reprezentacinį vaidmenį.


2015-10-05 21:06

V. Leškevičius: „Rusija incidentus kelia ir Baltijos jūroje“

7

Rusijos karinis aktyvumas sukelia incidentų ne tik pietiniame, bet ir rytiniame NATO sparne, įskaitant ir Baltijos jūrą, sako Lietuvos nuolatinis atstovas prie Aljanso Vytautas Leškevičius.


2015-10-05 20:16

Konservatoriai ir socialdemokratai iškasė karo kirvį

19

Pagrindiniai politiniai konkurentai socialdemokratai ir konservatoriai ne juokais susikibo. Konservatoriai reikalauja laikinosios komisijos Algirdo Butkevičiaus žento reikalams ištirti, socialdemokratai skundžia opozicijos lyderį Andrių Kubilių etikos sargams dėl šmeižiančių pasisakymų.


2015-10-05 19:19

Švedės L. Holm nužudymo byla: panaikinti įtarimai 2 lietuviams

152|2|

Po beveik keturių mėnesių Švedijos teisėsaugininkai panaikino įtarimus dviem lietuviams dėl 17-metės švedės Lisos Holm nužudymo. Tai skelbia Švedijos naujienų portalas expressen.se. Portalas rašo, kad tyrimas 31 m. Aivaro Bilevičiaus ir Nerijaus Bilevičiaus žmonos Irinos atžvilgiu yra nutrauktas.


2015-10-05 16:24

Sukritikavo pasiūlymą atvirai balsuoti dėl generalinio prokuroro

8

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė nepritaria prezidentės Dalios Grybauskaitės siūlymui Seime rengti atvirą balsavimą dėl generalinio prokuroro kandidatūros.


2015-10-05 16:12

Prezidentė: „Jau pribrendo reikalas išdrįsti pasakyti“

62| 

Pirmadienį vėl buvo iškeltas generalinio prokuroro skyrimo klausimas. Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad dalis Seimo narių mėgina pasislėpti už slapto balsavimo ir tai rodo balsavimo neskaidrumą.


2015-10-05 16:11

Vilniaus žydų mokyklos sėkmės formulė – kitoks bendravimas

40|16

Mokytojų dieną švenčianti žydų mokykla, pavadinta Šolomo Aleichemo vardu, pirmadienį alsavo šurmuliu ir gera nuotaika. Aidėjo dainos. Pasaulietinė mokykla sulaukė daug sveikinimų, tarp kurių skambėjo ir prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžiai. Kaip čia gyvena mokytojai ir mokiniai?


2015-10-05 15:03

Nauji E. Daktaro statybų planai pašiurpino Žaliakalnio žmones

163|4| 

Pakaunėje daugiabučius statęs Enrikas Daktaras nutarė išplėsti verslą ir nusižiūrėjo sklypą Kauno Žaliakalnio rajone. Mafijos šulo sūnus penkiaaukštį kepa paskubomis, nesilaikydamas aukštingumo, atstumų iki gretimų sklypų reikalavimų. Pastaruoju metu kai kurie Algirdo gatvės gyventojai sulaukė netikėtų skambučių. Neaišku, kokiais būdais jų telefonų numerius sužinojęs E.Daktaras siūlė susitikti ir pasikalbėti apie viename kvartalo sklypų numatomas statybas, klausinėjo, ar kam nors nereikia sutvarkyti stogo, paremontuoti ūkinio pastato.


2015-10-05 15:00

Keistas pokštas: iš sinagogos žvelgia G. Steponavičiaus veidas

9

Praėjusį savaitgalį kol kas nežinomi išdaigininkai ant remontuojamos Vilniaus sinagogos Gėlių gatvėje iškabino buvusio Švietimo ir mokslo ministro, Seimo nario, liberalo Gintaro Steponavičiaus portretą. „Net nenumanau, kas tai galėjo padaryti. Niekaip nesu susijęs nei su judaizmu, nei su žydų bendruomene. Tai kažkokio asmens nevykęs pokštas“, – sakė G.Steponavičius. Apie jo portretą, pakabintą ant sinagogos, Seimo narys sužinojo, pamatęs nuotrauką socialiniame tinkle „Facebook“.


Populiariausi per 24 val.