Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
J.Picoult romanas „Devyniolika minučių“ - apie patyčias mokykloje

J.Picoult romanas „Devyniolika minučių“ - apie patyčias mokykloje

2008-11-19 10:40

Romano „Devyniolika minučių“ pagrindinis įvykis, apie kurį sukasi romano siužetas, šiurpus ir ne kartą matytas žiniose ar spaudos pranešimuose. Tai devyniolika minučių trukę šaudymai mokykloje.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Studijos
2014-07-25 11:48

Abiturientai vis smarkiau veržiasi į žemės ūkio studijas

Ši savaitė abiturientams buvo ypač nerami. Pirmadienį pasibaigė bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymų registracija, o penktadienį paskelbti jo rezultatai. Šiemet užsiregistravo 1637 mažiau stojančiųjų nei pernai, o panašus mažėjimas numatomos iki 2024 m.


2014-07-25 09:22

Magistrantūros studijų programų atnaujinimas

1

Mykolo Romerio universitetas įgyvendina tarptautiškumą magistrantūros studijose skatinantį projektą „Magistrantūros studijų programų tarptautiškumo didinimas”. Projektas padeda gerinti studijų kokybę ir jų prieinamumą, studijų turinio kokybę bei dėstytojų specialiuosius gebėjimus ir kompetencijas. Įgyvendinant projektą „Magistrantūros studijų programų tarptautiškumo didinimas”, atnaujintos dvi magistrantūros studijų programos: „Strateginis inovacijų valdymas“ ir „Strateginis organizacijų valdymas“.


2014-07-22 13:45

Šimtukininkas pelnė medalį ir tarptautinėje olimpiadoje

6

Penkis šimtukus brandos egzaminuose gavęs Vilniaus licėjaus dvyliktokas Mantas Pajarskas iš 26-osios tarptautinės informatikos olimpiados Taibėjuje, Taivane, grįžo su bronzos medaliu.


2014-07-22 12:35

Veržiasi studijuoti mediciną, odontologiją, teisę

5

Stojantieji į universitetus šiemet dažniausiai pirmu numeriu rinkosi medicinos studijas.


2014-07-22 06:23

Stuartas N. Hartas: „Tik nuo vaikų priklausys mūsų ateitis“

3

„Viena problema, būdinga absoliučiai visoms valstybėms – tai, kad vaikai paprasčiausiai nėra išklausomi. Nesakau, kad kiekviena vaikų pageidavimas turėtų būti pildomas. Tačiau vaikai dažnai turi per mažai įtakos savo gyvenimui bei pasirinkimams,“ – teigia Stuartas N. Hartas, Tarptautinio vaiko teisių instituto direktoriaus pavaduotojas.


2014-07-21 19:42

Prašymus studijuoti pateikė daugiau kaip 35 tūkst. kandidatų

Pirmadienį pasibaigus prašymų priimti į universitetus ir kolegijas registracijai, savo pageidavimus Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinėje sistemoje pateikė per 35,5 tūkst. kandidatų.


2014-07-19 12:25

Patenkinta per 2 proc. abiturientų apeliacijų

Šiais metais brandos egzaminus laikę jaunuoliai pateikė mažiau nei pernai apeliacijų, patenkinta vos per 2 proc. jų, teigia Nacionalinis egzaminų centras (NEC).


2014-07-19 12:08

Socialiniai mokslai tarp stojančiųjų tebėra labiausiai geidžiami

1

Socialiniai mokslai ir šiemet yra populiariausi, jaunuoliams renkantis būsimas studijų programas. Tai rodo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) duomenys, skelbiami baigiantis prašymų studijuoti priėmimui.


2014-07-17 11:10

Jaunasis selekcininkas iš Lietuvos - jau pripažintas pasaulio

4|2

Edvinas Misiukevičius yra puikus pavyzdys, jog ilgas ir sunkus darbas atneša saldžių vaisių. Vaikinas gali pasigirti ne vienu apdovanojimu, tarp kurių ir Europos jaunųjų mokslininkų konkurso specialusis prizas. Pripažintas selekcininkas nesustoja – vesdamas naujas augalų veisles atranda laiko ir stažuotėms bei konferencijoms užsienyje, tačiau tikina, jog savo darbus skirs tik Lietuvai.


2014-07-15 23:40

Zootechnikos mokslų daktaras T. Barštys vėl kibs į mokslus

92|2| 

„Mokslas – šviesa, o be jo – tamsa“, – vos pradėjęs pokalbį ištarė įmonių grupės „Kauno grūdai“ generalinis direktorius Tautvydas Barštys. Neseniai 55 metų verslininkas Lietuvos sveikatos mokslų universitete apgynė Žemės ūkio mokslų, zootechnikos daktaro disertaciją, tema „Seleno ir vitamino E įtaka viščiukų broilerių produktyvumui, virškinimo procesams ir produkcijos kokybei“.