Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
J.Picoult romanas „Devyniolika minučių“ - apie patyčias mokykloje

J.Picoult romanas „Devyniolika minučių“ - apie patyčias mokykloje

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Studijos
2015-03-03 14:27

VGTU per „Karjeros dienas“ ragina atkreipti dėmesį į pramonę

Rasti kvalifikaciją ir patirtį atitinkantį darbą – iššūkis ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių jaunuoliams, nes jie dažniau priimami į laikinus darbus, pasirašo terminuotas darbo sutartis ar priimami dirbti tik dalį dienos. Siekiant parengti studentus sėkmingai karjerai, Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vakar prasidėjo jubiliejinį – 10-ąjį kartą – organizuojamos „Karjeros dienos“.


2015-02-25 19:10

Jaunieji Sūduvos talentai garsina Marijampolę ir Lietuvą

3|6

Marijampolėje antrą kartą iškilmingai buvo pagerbti ir apdovanoti gabiausi bei talentingiausi moksleiviai. Kultūros centre esanti dailės galerija buvo sausakimša. Į iškilmes rinkosi mokslo, muzikos, dailės jaunieji talentai, jų pedagogai bei tėvai.


2015-02-20 14:48

KTU rektorius P. Baršauskas: „Gabiausieji puikiai žino, ko nori“

12

„Lietuvoje vis dar gajus sovietmečio palikimas: pusė studentų stoja į universitetus, siekdami ne žinių, o diplomo“, – atvirai teigia Kauno technologijos universiteto (KTU) rektorius Petras Baršauskas. Tačiau, jo nuomone, universitetas yra kupinas galimybių ne tik studentams, bet ir verslo atstovams. Tiems, kurie supranta, jog su laisve ateina ir atsakomybė.


2015-02-20 11:51

Penktokės žinutė M. Zuckerbergui: geriau „Facebook“ nebūtų

31|6|

„Facebook“ galėjo iš viso nesukurti“, – prasitarė Klaipėdos „Vyturio“ pagrindinės mokyklos penktokė. Jos klasė dalyvauja televizijos žaidime „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“. Mergaitė kelis kartus per savaitę lanko lengvosios atletikos treniruotes. Kaip ir nemaža dalis jos klasės draugų, laiko internetui ji beveik neturi.


2015-02-19 12:18

Kairių mokyklos penktokai laisvalaikį leidžia sporto salėje

8|44

Kai į Kairių pagrindinės mokyklos sporto salę suguža penktokai, čia pasigirsta skambi skanduotė: „Žaisim, bėgsim, prakaituosim ir niekam nepasiduosim.“ Taip į vieną komandą susibūrę klasės draugai sau pakelia nuotaiką prieš jų laukiančią treniruotę. Kairių pagrindinės mokyklos penktos klasės mokiniai nusprendė dalyvauti televizijos žaidime „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“. Ir ne šiaip dalyvauti, o tapti projekto nugalėtojais.


2015-02-18 15:16

Biblioteka pritaikyta įvairiems poreikiams

1|7

Dažnai taip jau yra, kad to, ką turime, nevertiname. Sparnuotoji frazė,  tinkanti įvairiais gyvenimo atvejais. Pavyzdžiui, jei kalbėtume apie sveikatą, kol nieko neskauda, kreiptis į gydytojus ir nereikia.


2015-02-14 19:37

Būsimieji dizaino specialistai gali išmokti daugiau

Tiems, kurie trokšta sužinoti apie apie interjero projektavimą ir išmokti dirbti projektavimo programomis, padėti gali Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto Dizaino katedra. Čia rengiami interjero dizaino kursai, kurių metu bus mokoma dirbti AutoCad, ArchiCad programomis, kuriamas gyvenamosios erdvės interjero projektas.


2015-02-14 10:13

Finansų ministerija ieško, kaip padėti Klaipėdos universitetui

Finansų ministerija ieško būdų, kaip padėti finansinių sunkumų turinčiam Klaipėdos universitetui. Penktadienį ministerijoje dėl to surengtas pasitarimas, tačiau joks sprendimas kol kas nepriimtas.


2015-02-13 10:54

VGTU studentai iš popieriaus sukūrė įspūdingą Eiffelio bokštą

6

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) iškilo vienas žymiausių Paryžiaus simbolių – Eiffelio bokštas. 8,58 m aukščio ir 3,42 m pločio kūrinys iš popieriaus ritinėlių pretenduoja į Lietuvos rekordų knygą kaip aukščiausias popierinis bokšto maketas. Minėdami Eiffelio bokšto 125-ąsias metines jį pastatė jaunieji VGTU statybos inžinieriai.


2015-02-10 10:20

Nemokšoms – raudonas kilimas į Lietuvos universitetus

Minimalus stojamasis balas – 1 ar net vos 0,8. Ką tai reiškia? Kaip reikia būti išlaikiusiam brandos egzaminus, kad taptum studentu? Pakanka tiesiog kaip nors ištempti – baigti bendrojo lavinimo mokyklą minimaliais leidžiamais rezultatais, ir keliai į universitetus bei kolegijas – atviri. Tiesa, už juos greičiausia teks susimokėti.


Populiariausi per 24 val.