Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
J.Picoult romanas „Devyniolika minučių“ - apie patyčias mokykloje

J.Picoult romanas „Devyniolika minučių“ - apie patyčias mokykloje

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Studijos
2015-04-21 12:28

Olimpiados nugalėtojams trys užsienio kalbos nėra riba

7

Šeštadienį Vilniuje vykusioje Lietuvos moksleivių daugiakalbystės olimpiadoje „Aš kalbu, tu kalbi – mes bendraujame" triumfavo Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje (American International School of Vilnius, AISV) komanda. Kiekvienas iš trijų moksleivių, atstovavusių šiai komandai, pademonstravo bent trijų užsienio kalbų įgūdžius bei išskirtinį kūrybingumą.


2015-04-20 15:41

K. Sabaliauskaitė kviečia moksleivius pažvelgti į istoriją

3

Leidykla „Baltos lankos“, artėjant gegužės 7-ajai, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, prisideda prie puikios skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito!“, kurią organizuoja Lietuvos leidėjų ir Lietuvos spaustuvininkų asociacijos, ir kviečia I–IV gimnazijos klasių moksleivius dalyvauti Kristinos Sabaliauskaitės trumpojo rašinio konkurse.


2015-04-19 11:38

Inžinieriaus karjera: Silicio slėnis, „LinkedIn“, „Microsoft“

3|2

„LinkedIn“ ir „Microsoft“, Silicio slėnis ir Londonas. Tokios įspūdingos yra pirmosios vos prieš porą metų informatikos studijas Kembridže baigusio KTU gimnazijos absolvento Andriaus Dagio karjeros stotelės. „Žinoma, malonu, kai įmonės pristatinėti nereikia, tačiau, mano manymu, svarbiausia yra darbo pobūdis“, – garsių darboviečių pavadinimų nesureikšmina A. Dagys, šiuo metu Londone dirbantis programų inžinieriumi korporacijoje „Microsoft“, „Skype" tobulinančiame padalinyje.


2015-04-16 15:29

Moksleivei iš Lietuvos – garbingas apdovanojimas Briuselyje

13

Ketvirtadienį Europos Komisijos būstinėje Briuselyje rinkosi geriausi jaunieji Europos vertėjai. Europos Komisijos organizuotame jaunųjų vertėjų konkurse „Juvenes Translatores“ buvo apdovanota ir geriausia jaunoji vertėja iš Lietuvos Emilija Svirinavičiūtė.


2015-04-16 09:26

Kaune studentai sieks šalies rekordo

1

Kauno technologijos universiteto (KTU) informatikai sieks Lietuvos rekordo – daugiausia kompiuterinių žaidimų gerbėjų vienoje vietoje. Balandžio 17-19 d. Kauno sporto halėje vyks KTU Informatikos fakulteto (IF) ir jo studentų atstovybės „InfoSA“ organizuojamo festivalio „InfoShow’15“ renginys „LAN Party“. Organizatoriai tikisi, kad tai bus ilgiausiai vykęs ir daugiausiai kompiuterinių žaidimų gerbėjų vienoje vietoje surinkęs renginys Lietuvoje.


2015-04-16 09:01

Lietuvį nustebino airių požiūris į religiją

6

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Viešojo administravimo studentas, organizacijos „Caritas“ savanoris ir šiuo metu atlieka praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Airijoje, džiaugiasi neeiline galimybe plėsti savo akiratį ir tobulėti. 22 metų studentas dalinasi įspūdžiais, kuriuos jam tenka patirti Airijoje.


2015-04-16 07:00

Ar tiesa, kad pamokose eilėraščius skaito M.Mikutavičius?

1

90 proc. Lietuvos mokytojų per savo dalyko pamokas naudoja įvairias informacines komunikacines technologijas. Mokytojai gali vaizdžiai pademonstruoti cheminę reakciją, virtualiai pakeliauti po muziejus, supažindinti su kitame žemyne esančiais įstabiais gamtos kūriniais.


2015-04-15 18:27

Atūžia Vilniaus universiteto chemikų dienos

Vilniaus universiteto (VU) Chemikų dienos yra pačios seniausios iš visų fakultetinių dienų, organizuojamų Vilniaus universitete, ir šiais metais jos bus jubiliejinės – 50-osios.


2015-04-15 14:24

Kauno klinikų medikams – jaunųjų kolegų priminimas

3|14| 

Medicinos studentai Kauno klinikose surengė linksmą akciją, kurios metu priminė vyresniesiems kolegoms, kad jie turėtų dirbti be papildomo atlygio.


2015-04-14 13:06

Lietuvos moksleiviai – tarptautinių mokslo olimpiadų laimėtojai

1

Ne paslaptis, kad Lietuvoje mokslus baigę įvairių sričių specialistai trokštami užsienyje, o 4 Lietuvos universitetai nuolat patenka į geriausių pasaulio universitetų tūkstantuką. Dešimtys Lietuvos moksleivių kasmet pelno medalius tarptautinėse mokslo olimpiadose. Pažvelkime tik į keletą faktų.


Populiariausi per 24 val.