Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
A.Kubilius į premjerus - užtikrinta persvara (video, papildyta 15 val. 27 min.)

A.Kubilius į premjerus - užtikrinta persvara (video, papildyta 15 val. 27 min.)

2008-11-27 17:16

1/1

A.Kubilius sulaukė Seimo narių pritarimo. P.Lileikis

A.Kubilius į premjerus - užtikrinta persvara (video, papildyta 15 val. 27 min.)

1 / 1

A.Kubilius sulaukė Seimo narių pritarimo. P.Lileikis

(1 nuotraukos) P.Lileikis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-01 19:14

Vagys ir benamiai – tikrieji sostinės Pilies gatvės valdovai

10

Tūkstančius turistų ištiestomis rankomis pasitinkanti puošniausia ir seniausia Vilniaus senamiesčio gatvė išgyvena vagių ir gatvės muzikantų šturmą. Pilies gatvės gyventojai nežino, ko griebtis, – policija ir savivaldybė yra bejėgės.


2014-10-01 18:51

JAV šarvuočiai Lietuvoje – nedviprasmiškas signalas Rusijai

201|36| 

Klaipėdos uoste garsiai riaumodama iš ką tik atplaukusio laivo trečiadienį riedėjo šarvuota JAV pėstininkų kovos technika. Šiomis dienomis šarvuočiai iš laivų kraunami ir kituose uostuose prie Baltijos jūros – Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje. Kai kur iš laivų rieda ne tik šarvuočiai, bet ir kovos tankai M1A1 „Abrams“. Baltijos jūros regione keičiasi rotaciniu pagrindu dislokuoti JAV kariai. Amerikiečių desantininkus keičia pėstininkai, su savimi iš Teksaso atsigabenantys ir savo sunkiąją techniką, įskaitant 20 tankų. Tiesa, Lietuvoje mes kol kas šių grėsmingų karo monstrų neišvysime, tačiau jie bus visai netoli – mūsų kaimynų žemėje.


2014-10-01 18:50

Vadas J. V. Žukas – apie tai, ko reikia Lietuvos kariuomenei

4|2|

Sprendimas Lietuvos kariuomenę formuoti vien iš profesionalų greitai gali būti svarstomas iš naujo. Pritrūkus profesionaliųjų karių, formuojant karinius dalinius vėl tektų grįžti prie šauktinių klausimo ar dalinės privalomosios karinės tarnybos. Apie šalies kariuomenės situaciją „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas.


2014-10-01 17:26

Baigėsi NATO karinių oro pajėgų treniruotė virš Baltijos šalių

1|8

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis Baltijos šalių oro erdvėje vyko Baltijos regiono karinių oro pajėgų treniruotė, kurią jau devynioliktą kartą organizavo NATO Vyriausioji oro pajėgų vadavietė Ramšteine, Vokietijoje. Šįkart Estijoje vykusioje treniruotėje Baltijos šalių karinės oro pajėgos treniravosi kartu su NATO sąjungininkais ir partneriais – Kanados, Portugalijos, Vokietijos, Nyderlandų, Švedijos ir Suomijos karinėmis oro pajėgomis.


2014-10-01 17:17

Detektyvas Kauno apylinkės teisme – be pabaigos

24|5|

Kilus skandalui dėl mįslingai dingusio garso įrašo ir grasinimo lrytas.lt žurnalistei Kauno apylinkės teismas nebenagrinės privataus kaltinimo bylos. Trečiadienį paaiškėjo, jog žurnalistei grasinęs asmuo tikrai turėjo informacijos, kurią galėjo žinoti tik siauras teismo darbuotojų ratas. Grasinimų nepateikti teisme mįslingai dingusio garso įrašo sulaukusi reporterė Jurgita Noreikienė trečiadienį įvykdė savo pilietinę pareigą. Ji privataus kaltinimo bylą nagrinėjančiam Kauno apylinkės teismui pristatė įrašo kopiją.


2014-10-01 16:46

Šiaulių valdžia nutraukė sutartį su styginio transporto kūrėju

18|5

Vos prieš mėnesį rankomis su proveržį styginio transporto srityje žadėjusia, tačiau įtarimų šalies vadovams sukėlusia kompanija „Rail Skyway Systems Ltd“ sukirtusi Šiaulių miesto valdžia trečiadienį investicijų sutartį nutraukė. Nutraukus sutartį kompanijai „Rail Skyway Systems Ltd“ per penkias dienas turės būti grąžintas ir milijono litų užstatas.


2014-10-01 16:24

Lietuva gali siųsti karinius instruktorius į Iraką

3

Lietuva yra pasirengusi siųsti keletą karinių instruktorių į Iraką rengti vietos pajėgas, kurios kovoja su „Islamo valstybe“ pasivadinusia džihadistų organizacija, trečiadienį pranešė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2014-10-01 15:43

Marijampolės pensininkai neišpeikė mero vaišių

3|8

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną Marijampolės senjorai rinkosi į Trečiojo amžiaus universiteto mokslo metų pradžios šventę bei į 68 metų Marijampolės mero Vidmanto Brazio organizuotas vaišes. Į pastarąjį mero kvietimą trečiadienį atsiliepė per 200 miesto senjorų. Retai pramogaujantys pensininkai džiaugėsi galimybe susitikti su pažįstamais bendraamžiais.


2014-10-01 15:19

Pensininkų gyvenimas Lietuvoje – kaip Tadžikistane

63

Lietuva šiemet užėmė 60 vietą vyresnių kaip 60 metų žmonių gyvenimo kokybės reitinge, kurį kasmet, minint pagyvenusių žmonių dieną – spalio 1-ąją – sudaro nevyriausybinė organizacija „HelpAge International“. Geriausia šalimi senjorams pripažinta Norvegija, o į dešimtuką dar pateko šios šalys (eilės tvarka): Švedija, Šveicarija, Kanada, Vokietija, Nyderlandai, Islandija, JAV, Japonija ir Naujoji Zelandija.


2014-10-01 15:15

Prezidentė priėmė Čekijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2

Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Čekijos ambasadoriaus Bohumilo Mazaneko skiriamuosius raštus.


Populiariausi per 24 val.