Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
A.Kubilius į premjerus - užtikrinta persvara (video, papildyta 15 val. 27 min.)

A.Kubilius į premjerus - užtikrinta persvara (video, papildyta 15 val. 27 min.)

2008-11-27 17:16

1/1

A.Kubilius sulaukė Seimo narių pritarimo. P.Lileikis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-23 11:11

A. Butkevičius: „Negaliu atskleisti slaptos informacijos“

3

Antradienio rytą kalbėdamas per Lietuvos radiją (LRT) ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius komentavo karščiausias naujienas, susijusias su Rusijos Barenco jūroje sulaikytu Lietuvos žvejų laivu, atsakė į klausimus, kodėl vakar skubiai Energetikos ministerijos vadovu buvo paskirtas buvęs "Klaipėdos naftos" direktorius Rokas Masiulis. „Pagaliau sulaukėme oficialaus Rusijos pareiškimo apie sulaikytą Lietuvos žvejybos laivą. Rusijos notoje pažymima, kad laivas sulaikytas dėl administracinės teisės pažeidimų, jis bus laikomas iki rugsėjo 25 dienos. Lietuvos konsulas Sankt Peterburge jau išvyko į Murmanską“, - sakė A.Butkevičius.


2014-09-23 10:44

FNTT: „Vilniaus energija“ ir „Litesko“ padarė 10 mln. litų žalos

5

Įtariama, kad neteisėtai manipuliuojant dujų kainomis, vienų didžiausių Lietuvos šilumos ūkio monopolininkių „Vilniaus energija“ ir „Litesko“ vadovai padarė daugiau nei 10 mln. litų žalos šilumos vartotojams, pranešė Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT), baigusi tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.


2014-09-23 10:42

Uždarbio apakintų metalo rinkėjų nesustabdo zvimbiančios kulkos

32|6

Vos nežuvo per gobšumą. Taip apie rugsėjo 11-ąją Gaižiūnų poligone įvykusią nelaimę kalba Ruklos gyventojai. Kai šiame ir kituose Lietuvos kariuomenės poligonuose aidi šūviai, vietiniai užuodžia ne parako, o pinigų kvapą. Draudimai jiems – nė motais. Lietuvos rajonų, kuriuose įsikūrę poligonai, gyventojai jau senokai užsidirba rinkdami šovinių tūtas, rašo „Lietuvos rytas“. Vienas populiariausių poligonų įsikūręs Jonavos rajone, keli kilometrai nuo Ruklos. Čia vyksta beveik visos didžiausios Lietuvos ir tarptautinės karinės pratybos.


2014-09-23 10:39

Lietuva gavo Rusijos notą dėl sulaikyto laivo

6

Lietuva iš Rusijos gavo notą dėl sulaikyto žvejybinio laivo, kurioje teigiama, jog laivas „Jūros vilkas“ žvejojo Rusijos ekonominėje zonoje. „Nota iš Rusijos gauta antradienio vakarą“, - BNS sakė Lietuvos užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.


2014-09-23 10:28

Energetikos ministras – staigmena ir jį deleguojančiai partijai

25|2

Vakarop susirinko tartis dėl kandidato į energetikos ministrus, o jis jau dieną buvo paskirtas eiti pareigas. Tokioje situacijoje atsidūrė valdančiosios Darbo partijos taryba, rašo „Lietuvos rytas“. Apie 45 metų ekonomistą Roką Masiulį, kuris vakar tapo energetikos ministru, nemaža dalis „darbiečių“ elito pirmą kartą išgirdo vakar susirinkę į partijos prezidiumo posėdį. Nustebusiems bendražygiams partijos lyderė Loreta Graužinienė pranešė, kad kito pasirinkimo nėra. Tokiam pasirinkimui esą neprieštaravo ir pats Darbo partijos dvasinis vadovas Viktoras Uspaskichas.


2014-09-23 09:50

Kedžių pabėgimo iš Garliavos planas žlugo

743|3|

Namas, kurį bandė parduoti, areštuotas, jiems patiems pareikšti įtarimai dėl mažametės tvirkinimo ir paimti asmens dokumentai. Tokie nemalonumai užgriuvo Klonio gatvės Garliavoje gyventojus 75 metų Vytautą ir 71 metų Laimutę Kedžius. Svarbiems išgalvotos pedofilijos istorijos veikėjams Kedžiams nepavyko tyliai išnykti iš Garliavos, rašo „Lietuvos rytas“. Po dienraščio publikacijos apie parduodamą Kedžių namą Klonio gatvėje ir apie tai, kad jų savininkai gali bandyti pasekti dukters Neringos Venckienės, jos pusbrolio Tado Skučo bei kaimynės Olgos Girdauskienės pėdomis ir pasprukti iš Lietuvos, teisėsaugininkai nusprendė imtis priemonių.


2014-09-23 09:35

Prezidentė ir ministras vieši Niujorke

1

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vieši Niujorke, kur dalyvauja Jungtinių Tautų renginiuose ir dvišaliuose susitikimuose. D.Grybauskaitė antradienį dalyvaus ir Pasaulio moterų lyderių tarybos posėdyje, kur susitiks su dabartine tarybos vadove, buvusia Suomijos Prezidente Tarja Halonen. Susitikime taip pat bus renkama ir nauja tarybos vadovė.


2014-09-23 09:01

Kas pasinaudos dešiniųjų susiskaldymu Vilniaus mero rinkimuose?

26|7

Lietuvos socialdemokratų partijai (LSDP) šeštadienį patvirtinus Gintautą Palucką kandidatu į Vilniaus mero postą, vis aiškesnė darosi būsimų tiesioginių mero rinkimų dėlionė. Savo kandidatą jau paskelbė ir Liberalų sąjūdis – juo tapo buvęs teisingumo ministras Remigijus Šimašius. Tiesa, kortas rinkimuose gali sumaišyti buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės kandidatavimas. Pati I.Šimonytė kol kas dar nepaskelbė savo sprendimo, tačiau akivaizdu, kad jai pateiktas konservatorių pasiūlymas yra svarstomas rimtai. Politologų manymu, naujos kandidatės įsitraukimas gali sujaukti rinkimų eigą.


2014-09-23 05:57

Pagriebusi „Jūrų vilką“ Rusija pradėjo krabų karą

12|2

Ar krabų gaudytojų laivą iš Lietuvos sulaikiusi Rusija demonstruoja jėgą, ar kovoja su brakonieriais? Abi incidento, įvykusio Barenco jūroje, pusės kalba skirtingai, rašo „Lietuvos rytas“. Praėjusį ketvirtadienį sulaikytą Lietuvos žvejybos laivą „Jūrų vilkas“ Rusijos pareigūnai jau atplukdė į Murmansko uostą. Į Murmanską atvyko Lietuvos užsienio reikalų ministerijos konsulas.


2014-09-23 00:00

Seimo narių dėžutėse - atvirukai nuo gėjų

20|2

Antradienį kiekvienas Seimo narys turėtų gauti po atviruką, kuriame panašus į tigriuką sutvėrimas aiškina vištai apie biseksualų problemas.


Populiariausi per 24 val.