Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

2008-12-02 16:21

Lietuvos istorijos institutas turi naują direktorių. Aštuonerius metus institutui vadovavęs docentas, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis postą patikėjo buvusiam pavaduotojui Rimantui Mikniui.

1/1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

1 / 1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

(1 nuotraukos) M.Juknevičiūtė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-12-18 06:35

Visa Rusija virto milžiniška išparduotuve

28|4

Smigus rublio kursui Rusija tapo panaši į milžinišką prekybos centrą, kuriame vyksta išpardavimas. Bet ne visi šalies gyventojai spėjo atsikratyti nuvertėjusios valiutos, nes kai kurie pardavėjai nusprendė ant durų pakabinti spynas arba pakėlė kainas. Kuo greičiau išleisti rublius. Tokios mintys kirba pinigų turinčių Rusijos gyventojų galvoje.


2014-12-18 06:33

Emigrantams gimtine kvepia karvės mėšlas

19

Prieš šventes viena paklausiausių prekių Kauno oro uoste – 14 litų kainuojančios skardinės su etiketėmis „Lietuviškos karvutės šūdas“. Jose – tikras sudžiūvęs karvės mėšlas. Jį daugiausia graibsto emigrantai. Bendraujant su išeiviais Kauno verslininkui Sigitui Mankui į galvą šovė neįprasta mintis. Salono „Tarp gėlių“ bendraturtis teiravosi emigrantų, kokius užrašus jie norėtų pamatyti ant skardinių.


2014-12-17 20:26

Rusijos centrinis bankas pasakė, ką ketina daryti

13|

Trečiadienį Rusijos centrinis bankas pranešė ketinantis imtis papildomų finansinių priemonių ir paspartinti rublio stabilizacijos procesą, praneša „Reuters“. Bankas oficialiame savo pranešime nurodo kartu su šalies vyriausybe rengiantis priemonių rinkinį, suteiksiantį, jeigu tai taps būtina, Rusijos bankams ir finansų įmonėms papildomo kapitalo.


2014-12-17 19:00

Pirkėjai šturmuoja lietuviškų baldų salonus Rusijoje

53|6| 

Rusijos pirkėjų karštinę jaučia ir toje šalyje investavę Lietuvos verslininkai. Rusai plūstelėjo į lietuvių valdomus baldų salonus, nes nuo Naujųjų metų ketinama didinti kainas. Lietuvos koncernas SBA Rusijoje valdo gamyklą „Novo Mebel“ bei 42 baldų salonus „Parra“. Lietuviai gamyklą Tulos srityje įsigijo dar 2005 metais.


2014-12-17 18:47

Kas nauja rublio pasaulyje? Rublis sustiprėjo, panika neslūgsta

47|2|

Gruodžio 17-oji po dramatiško antradienio, gruodžio 16-osios, kiek ramesnė. Maskvos biržoje rublis kiek tvirtesnis užsienio valiutų atžvilgiu. Kaip skelbia rusų žiniasklaida, vakarykštė apogėjų pasiekusi panika iš biržos persimetė į valiutos keityklas. Gyventojams nepakanka užsienio valiutos grynaisiais. Bankai riboja galimybę pasiimti iš bankomatų grynųjų dolerių ir eurų.


2014-12-17 18:47

Prisisekime saugos diržus – rublio kracho „infekcija“ jau plinta

152|9|

Rytų Europos šalys kenčia nuo pasekmių, kurias sukėlė per porą pastarųjų dienų 14 procentų smukęs rublis. Didėja susirūpinimas, kad Rusijos ekonomikos nuosmukis palies ir kitas šalis. Apie tai šiandien rašo Maciejus Onoszko ir Martonas Ederis naujienų agentūros Bloomberg portale Nors buvusios komunistinės šalys dabar yra Europos Sąjungos dalis, jos vis dar siunčia savo prekes į Rusiją ir pasikliauja didžiausia pasaulyje energetinių išteklių – naftos ir dujų – eksportuotoja.


2014-12-17 18:09

Telegrama iš Rusijos: traukiniai nebus praleidžiami

47

„Lietuvos geležinkeliai“ šiomis dienomis gavo iš Rusijos telegramą, kur pranešama, kad nuo šiol nebus praleidžiami tranzitu per Baltarusiją į Muitų sąjungos ir Azijos šalis vykstantys traukiniai, gabenantys maisto produktus. „Lietuvos geležinkelių“ Krovinių vežimo direkcijos direktorius Stasys Gudvalis sakė, kad pailgės tranzito maršrutas, o tuo pačiu pakils krovinių gabenimo kaina.


2014-12-17 17:57

Rublio krizė: suomiai traukia į Rusiją, rusai nebeperka kelionių

24|

Pigus rublis traukia suomius. Kaip skelbia portalas Yle.fi, Suomijos gyventojai masiškai vyksta į Rusiją pirkti pigių degalų, taip pat kosmetikos ir elektronikos. Be to, suomiai leidžia pinigus restoranuose. Antradienį ir trečiadienį Rusijos ir Suomijos pasienyje rikiavosi eilės automobilių.


2014-12-17 16:41

Eurai į paštus keliaus išmaniuose lagaminuose

8|9

Eurų kupiūros į Lietuvos pašto skyrius bus gabenami specialiuose išmaniuose lagaminuose. Atidarius jį neleistinu būdu, dažų kapsulės aptaškys ne tik vagį, bet ir viduje esančius pinigus. Iš jų liks beverčių popierių krūva. Tokie lagaminai trečiadienį buvo pademonstruoti Lietuvos pašte. Sausio ir vasario mėnesiais į paštus vežamus pinigus lydės policijos ekipažai.


2014-12-17 15:16

Europos Parlamentas patvirtino ES biudžetą

Trečiadienį Europos Parlamentas (EP) pritarė su Europos Sąjungos (ES) Taryba pasiektam susitarimui dėl šių metų biudžeto pataisų ir 2015 m. ES biudžeto. Kitų metų biudžeto įsipareigojimai sudarys 145,32 mlrd., o mokėjimai - 141,21 mlrd. eurų. Kartu bus skirta 4,25 mlrd. eurų 2014 m. ES biudžeto skoloms padengti, praneša EP spaudos tarnyba.


Populiariausi per 24 val.