Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

2008-12-02 16:21

Lietuvos istorijos institutas turi naują direktorių. Aštuonerius metus institutui vadovavęs docentas, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis postą patikėjo buvusiam pavaduotojui Rimantui Mikniui.

1/1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

1 / 1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

(1 nuotraukos) M.Juknevičiūtė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-03 06:07

Naujos finasinės sankcijos, kurių Rusija labiausiai baiminasi

10

Europos Sąjunga rengia naujų finansinių sankcijų paketą Rusijai. „Forbes“ atliko apklausą, kokių sankcijų Rusijos ekonomika turi bijoti labiausiai, o kokių – nelabai? Iki kitos savaitės pradžios Europos Sąjungos vadovai ketina parengti „ketvirtąjį sankcijų paketą“, kuris bus nutaikytas į finansų sektorių. Kol ES valdininkai rengia apribojimus, žiniasklaidoje visaip spėliojama, kas dar gali būti uždrausta – daromos įvairiausios prielaidos, kurios apima ir galimą Rusijos pašalinimą iš tarpbankinių atsiskaitymų sistemos SWIFT, ir rublio pašalinimą iš Tarptautinės valiutų sistemos.


2014-09-02 18:30

Pirkinys pribloškė: kaip avėti Vokietijoje įsigytus batus?

50

Pasitikėk, tačiau visuomet patikrink. Tokia taisyklė būtų pravertusi lietuvei, Vokietijoje įsigijusiai patikusius batus. Moterį išgelbėjo tai, kad apsidžiaugusi pirkiniu ne tik dėžę iš pardavėjo rankų paėmė, bet ir susirinko pirkimo dokumentus – kasos čekius. Vokietijoje parduotuvėje nusižiūrėjusi patikusius batus lietuvė juos čia pat ir įsigijo. Pardavėja supakavo pirkinį, moteris už jį sumokėjo, tačiau iki sugrįžimo namo nosies į dėžę nebekišo.


2014-09-02 17:13

Pigesnių produktų dėl Rusijos sankcijų nesulauksime

95

Pirkėjas mažesnių maisto produktų ar daržovių kainų nesulauks. Dėl Rusijos paskelbto embargo ūkininkams siūloma visą derlių, kurį jie išveždavo, naikinti, kad gautų Europos Sąjungos išmokas. Prognozuojama, kad gali būti sunaikintos ne tik daržovės, bet ir kelios žemės ūkio šakos.


2014-09-02 17:12

Nealkoholinė rugsėjo 1-oji kėlė nuotaiką alaus barų savininkams

17

Rugsėjo 1-oji alaus barams, kavinėms ir restoranams buvo puiki diena. Juk draudimas pirmąją mokslo metų pradžią prekiauti alkoholiniais gėrimais jiems negalioja. Sostinės Goštauto gatvėje įsikūrusio tradiciniu lietuvišku alumi prekiaujančio restorano-baro „Alaus namai“ administratorius Adomas neslėpė - rugsėjo 1-osios antplūdžiui alaus restoranas ruošėsi iš anksto. Užsakė daugiau alaus, į darbą rinkosi gausesnis būrys apsaugos darbuotojų.


2014-09-02 12:34

Bloga žinia turistams - Roma tapo brangesnė

3

Italijos sostinė Roma didina vadinamąjį „pagalvės mokestį“. Nuo pirmadienio turistai už naktį viešbutyje turės mokėti iki 7 eurų didesnę sumą, savo svetainėje internete skelbia miesto valdžia. Finansinių sunkumų turinti Roma taip tikisi papildyti savo kasą. Kasmet Italijos sostinę aplanko apie 12 mln. žmonių.


2014-09-02 10:44

Lenkai nutarė, kad jų moterys nebegadina sūrio skonio

14

Pagarba liaudiškoms tradicijoms ne visada yra teigiamas reiškinys. Pavyzdžiui, Lenkijoje tik dabar atsikratyta keistos kone viduramžiškos tradicijos, diskriminavusios šalies moteris. Lenkijos žemės ūkio ministerija nusprendė iš kalniečių vyrų panaikinti nerašytą monopolinę privilegiją spausti tradicinį avių pieno sūrį – oscypeką.


2014-09-02 10:29

Inkubatoriuose gali būti auginamas ir menas

Siekiant sudaryti geresnes sąlygas šalies menininkams kurti, pristatyti savo darbus ar plėtoti su menu susijusį verslą, šalyje buvo įkurti meno inkubatoriai. Tokie jau veikia Vilniuje, Raudondvaryje, Anykščiuose, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose. Netrukus duris atverti turėtų centrai Kaune, Utenoje bei Alytuje.


2014-09-02 07:38

Oro bendrovėms kirto mistika apaugusios nelaimės

2|2|

Nors aviacijos ekspertai šiemet nusiteikę kiek optimistiškiau – esą po aklino kritimo 2010-2011 metais, kai ir pelną pasiglemždavo beprotiški nuostoliai, ir bankrotai oro transporto įmones it dalgiu šienavo, padėtis gerėsianti, akivaizdu, kad yra ir dėl ko rimtai nerimauti. Neseniai savo rekordinius nuostolius paviešino didžiulė australų aviacijos įmonė „Qantas“. Desperacijos apimta ir dviejų vienas po kito smūgių ištikta Malaizijos aviakompanija „Malaysia Airlines“. Pastarąją jau gaubia ir mistinės istorijos: esą kovą pradingęs ir liepą virš Ukrainos numuštas orlaivis – tas pats „Boeing“.


2014-09-02 07:38

Lietuviai neketina atsisakyti įpročio apsipirkti Lenkijoje

84|5

„Neabejoju, kai ateinančių metų pradžioje bus įvestas euras, lietuviai tiesiu taikymu lėks į Lenkiją“, – įsitikinusi Kauno rajono gyventoja Alma, su vyru nuolat apsiperkanti Suvalkuose (Lenkija). Pigesnių prekių ieškantys lietuviai tebeplūsta į šio miesto parduotuves ir kol kas nežada keisti įpročio.


2014-09-01 18:59

Baltijos šalys ir Lenkija rašo kiaulių marui nuosprendį

2

Baltijos šalių ir Lenkijos žemės ūkio ministerijų ir veterinarijos atstovai susitiko Pulavuose, Lenkijoje. Jie aptarė afrikinio kiaulių maro (AKM) padarinius, kylančius sunkumus ir sutarė dėl galutinių sprendimų.


Populiariausi per 24 val.