Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos


2008-12-02 16:21

Lietuvos istorijos institutas turi naują direktorių. Aštuonerius metus institutui vadovavęs docentas, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis postą patikėjo buvusiam pavaduotojui Rimantui Mikniui.

1/1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-07-04 08:00

Į darbą biure – su savo kiaule

Jello Worthington II – labai malonus bendradarbis: į darbą vienoje San Francisko technologijų kompanijoje atvyksta asmeniniu transportu ir darbo metu elgiasi labai ramiai, rašo „The Wall Street Journal“ apžvalgininkė Rachelė Feintzeig. Tačiau ši keturių metų papūga kol kas neįsisavino tam tikrų niuansų – tarkime, kaip elgtis vaizdo konferencijos metu.


2015-07-04 07:41

Vilniečiai per kaitrą mėgaujasi varške ir pienu iš patvorio

50|21| 

„Prašom prašom, palieskit varškytę, va kokia šalta!“ – pirkėjus pasitiko pardavėja. Nors atokaitoje svilino vidurvasario saulė, jos galvą ir pečius dengė skara. Sostinės Kalvarijų turgaus pasienyje, troleibusų ir autobusų stotelėje pieno produktai buvo sustatyti ant šaligatvio. Prekeiviai gyrė savo prekes, o pirkėjams nekilo klausimų dėl kokybės – kaina čia svarbiausia. Ant laikraščiu apklotų plastmasinių dėžių alaus tarai krauti, ar brezentiniuose maišuose sustatyti pieno buteliai, varškės maišeliai ar sūrio gabalai pirkėjų laukia nuo septynių ryto.


2015-07-03 16:19

Pavėlavote – vietų nakvynei Palangoje ieškosite su žiburiu

36

Regis, šiemet orai prisitaikė prie švenčių – laukia karštas ilgasis pirmas liepos savaitgalis. Tad neabejotinai nemažai žmonių patrauks prie jūros. Palangos gelbėjimo stoties viršininkas Jonas Pirožnikas netgi tikino, kad Lietuvos pajūryje gali apsilankyti iki milijono žmonių.


2015-07-03 16:19

„Ryanair“ iš Kauno pradės skrydžius nauja kryptimi

10

Šiuo metu iš Kauno tarptautinio oro uosto „Ryanair“ avialinijomis galima pasiekti Airiją, Jungtinę Karalystę, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Kiprą, Maltą ir Norvegiją. Tačiau netrukus bus atidaryta dar viena kryptis.


2015-07-03 15:16

Kariaujantys kelininkai įsisuko į teismus

3

Teismas leido tęsti Vilniaus vakarinio aplinkkelio tęsinio rangovo konkursą, kurį laikinai buvo sustabdžiusi viena didžiausių Latvijos kelių statybos bendrovių „Latvijas tilti“ kartu su Kauno bendrove „Kauno keliai“.


2015-07-03 14:58

Susijungė dvi maisto gigantės

JAV maisto milžinė „Heinz“ susijungė su bendrove „Kraft Foods Group“, apie tai skelbiama „Kraft Foods“ pranešime. „Naujoji bendrovė „Kraft Heinz Company“ su džiaugsmu praneša sėkmingai įgyvendinusi „Kraft“ ir „Heinz“ sandorį“, – teigiama pranešime spaudai.


2015-07-03 12:59

Naujas maršrutas: iš traukinio – į laivą ir tiesiai į Trakų pilį

6

Jau nuo rytdienos, liepos 4 dienos, visi vykstantys į Trakus traukiniais galės iš jų persėsti į pontoninius laivelius ir jais patogiai pasiekti Trakų pilį. Į Trakų geležinkelio stotį taip pat nereikės grįžti pėstute – tie patys laiveliai keleivius parplukdys ir atgal.


2015-07-03 12:26

Prancūzijoje siautėjo perpykę ūkininkai

4|10

Prancūzijos ūkininkai naktį į penktadienį surengė masinę protesto akciją kai kuriuose vakarinės Prancūzijos miestuose. Taip jie išreiškė nepasitenkinimą žemomis supirkimo kainomis, kurios verčia jų ūkius bankrutuoti.


2015-07-03 12:11

Grįžo prie seno: atsisakei darbo pasiūlymo – nebesi bedarbis

37

Į Užimtumo rėmimo įstatymą nuo liepos 1-osios sugrąžinta nuostata, kad bedarbio statusas panaikinamas, jeigu darbo ieškantis žmogus be svarbių priežasčių atsisako siūlomo tinkamo darbo arba sudaryti individualų užimtumo veiklos planą, dalyvauti individualiame užimtumo veiklos plane numatytose aktyvios darbo rinkos politikos priemonėse ar naudotis numatytomis darbo rinkos paslaugomis.


2015-07-03 12:04

„Parazitams – ne!“ Baltarusija kyla į kovą su veltėdžiais

96|3

Šiemet Baltarusijoje buvo priimtas dekretas, kurį tauta praminė „įstatymu prieš veltėdžius“. Veltėdžiai – tai namų šeimininkės, laisvi menininkai, politikai opozicionieriai, laisvai samdomi žurnalistai...


Populiariausi per 24 val.