Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

2008-12-02 16:21

Lietuvos istorijos institutas turi naują direktorių. Aštuonerius metus institutui vadovavęs docentas, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis postą patikėjo buvusiam pavaduotojui Rimantui Mikniui.

1/1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

1 / 1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

(1 nuotraukos) M.Juknevičiūtė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-11-27 17:37

Rusijos firmos dėl mėsos embargo jau prarado 50 mln. dolerių

11

Staigus mėsos importo iš Vakarų uždraudimas Rusijos prekybininkams atsiėjo mažiausiai 50 mln. dolerių ir tapo didžiulio mėsos kontrabandos augimo priežastimi, rašo Andrzejus Kublikas portale „wyborcza.biz“. Rugpjūčio pradžioje Rusijos prezidento Vladimiro Putino įsakymu beveik tą pačią dieną Rusija uždraudė maisto produktų importą iš Vakarų. Tai buvo atsikeršijimas už Vakarų uždraudimą duoti naujas paskolas penkiems didžiausiems Rusijos bankams ilgesniam kaip 90 dienų terminui.


2014-11-27 17:37

Inkasatorių kasdienybė – auginti raumenis kilnojant eurus

13|32| 

Lydimi „Aro“ pareigūnų ir būrio policijos gatvėmis rieda inkasavimo bendrovių automobiliai, kuriuose - eurai. Išvežioti eurus, o sausio pirmosiomis savaitėmis surinkti litus – tokia užduotis teko dviem didžiausioms Lietuvoje inkasavimo įmonėms. Inkasavimo bendrovės „Eurocash1“ vyrai dabar raumenis auginasi ne tik sporto salėje. Pastarąjį mėnesį jiems tenka pakrauti ir iškrauti automobilius, pilnus eurų monetų. Tarkim, vienu kartu iš Lietuvos banko paprastai vežamos 5-8 tonos eurų, kurie paskui iškeliauja į komercinius bankus, o jau po kelių dienų keliaus ir įmonėms – tiek dideliems prekybos tinklams, tiek mažai kaimo kirpyklai.


2014-11-27 17:36

Latvijos kirtis rusams: „Lietuviai - mūsų broliai“

66|2|

Rusijos-Lietuvos pasienyje susiklosčiusi situacija kartojasi ir Latvijoje. Didžiulės vilkikų eilės nusidriekė ir Rusijos-Latvijos pasienyje. Dabar ten stovi apie 400 transporto priemonių, o laukti tenka 30 valandų. Latvijos pusė tvirtina, kad mašinos užsilaiko dėl Rusijos muitininkų kaltės – šie pradėjo tikrinti transporto priemones nuodugniau. Problemos prie sienos prasidėjo tuojau po Latvijos vadovybės veiksmų.


2014-11-27 17:23

„FlyLAL“ bankrotas sukurs istorinį precedentą?

27

Keletą metų besitęsiančioje „FlyLAL“ oro linijų bankroto byloje – nauji teismų sprendimai. Šių metų spalį Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (ESTT) pripažino Lietuvos teismo teisę areštuoti Latvijoje esantį „AirBaltic“ ir Rygos oro uosto turtą.


2014-11-27 17:01

Šiauliuose duris atvėrė verslo pasiekimų paroda „Šiauliai 2014“

32

Ketvirtadienį Šiauliuose prasidėjo tris dienas truksianti kasmetinė verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2014“. Jau devynioliktą kartą Šiaulių Prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengiamoje parodoje dalyvauja per 180 įmonių iš Lietuvos, Prancūzijos, Lenkijos, Latvijos ir Estijos. Pusė parodos dalyvių yra Šiaulių miesto įmonės. Šiaulių arenoje rengiamoje parodoje pristatomi naujausi gaminai, teikiamos paslaugos, verslo sprendimai. Šiemetinės parodos tema - „Naujos idėjos“.


2014-11-27 16:45

Baltarusis į Lietuvą vežėsi dešras su kiaulių maro užkratu

Patikrinus į Lietuvą iš Baltarusijos atvykusio piliečio asmeninį bagažą paaiškėjo, kad jame esančios dešros pagamintos iš kiaulių maru užkrėstos mėsos.


2014-11-27 16:39

Vilniaus gatvėmis pervežti milijonai eurų

24

Lydimi „Aro“ pareigūnų ir būrio policijos gatvėmis rieda inkasavimo bendrovių automobiliai, kuriuose - eurai. Išvežioti eurus, o sausio pirmosiomis savaitėmis surinkti litus – tokia užduotis teko dviem didžiausioms Lietuvoje inkasavimo įmonėms. Skaičiuojama, kad įsivesti eurą Lietuvai prireiks 370 mln. monetų ir 132 mln. banknotų. Vien banknotai svers apie 114, o monetos – 1742 tonas. Ketvirtadienį iš Lietuvos banko į „Eurocash1“ saugyklas atvežti 8 mln. eurų.


2014-11-27 14:58

Nuostolingos įmonės pirkiniai – 14 rašiklių už 200 tūkst. litų

10

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) patikrino bendrovę, kelerius metus nuostolingai vykdančią tarpininkavimo, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklą. Nustatyta, kad bendrovė, įsigijusi itin brangius daiktus, nepagrįstai iš pajamų atskaitė ilgalaikio turto nusidėvėjimo sąnaudas ir taip beveik 0,5 mln. litų padidino įmonės nuostolius.


2014-11-27 14:28

Kėdainių krematoriumas plečiasi – eina į kitus miestus

33|11|

Savaitgalį sukas treji metai, kai Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje pradėjo veikti pirmasis Lietuvoje krematoriumas. Pirmaisiais Kėdainių krematoriumo veiklos metais buvo kremuota 1360 mirusiųjų palaikų. Šiais metais jų gali būti apie 3 tūkstančius. Krematoriumą valdanti bendrovė „K2 LT“ planuoja antros kremavimo linijos paleidimą bei plėtrą į didžiuosius Lietuvos miestus.


2014-11-27 13:41

Ispanijos ūkis atsitiesia

Ketvirta pagal dydį euro zonos ekonomika trečiąjį šių metų ketvirtį, palyginti su antruoju, augo 0,5 proc. Lyginant su tuo pačiu 2013 metų laikotarpiu, rodiklis kilstelėjo 1,6 proc., nurodo INE specialistai.


Populiariausi per 24 val.