Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos


2008-12-02 16:21

Lietuvos istorijos institutas turi naują direktorių. Aštuonerius metus institutui vadovavęs docentas, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis postą patikėjo buvusiam pavaduotojui Rimantui Mikniui.

1/1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

1 / 1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

(1 nuotraukos) M.Juknevičiūtė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-31 06:31

Lietuvos ateitis: suvirintojai iš Kinijos ir auklės iš Filipinų

22

Suvirintojai iš Kinijos, namų tvarkytojos ir auklės iš Malaizijos ar Filipinų – tokią netolimą ateitį piešia Lietuvos verslininkai, kurie darbščių pagalbininkų jau dairosi ne tik kaimyninėse šalyse, bet ir Azijoje. Lietuvoje užsieniečiai sudaro tik 3 proc. dirbančiųjų, o štai, pavyzdžiui, Didžioje Britanijoje, darbo rinkoje emigrantai sudaro apie 17 proc. Ukrainiečiai, baltarusiai, moldavai, rusai ir kinai dažniausiai į mūsų šalį atvyksta dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonių vairuotojais, suvirintojais, metalinių laivų korpusų surinkėjais, restoranų virėjais.


2015-08-30 18:41

Nepatikėsite, kuo Kaune virto legendinių kino teatrų salės

16|7

Buvusiuose legendiniuose Kauno kino teatruose šiandien vyksta pati įvairiausia veikla. Nors ir kaip neįprastai pritaikyti kai kurie kultūros židiniais buvę pastatai, jie kauniečius vis dėlto džiugina labiau, nei vaiduokliais virtusios kino salės. Kauno kino centras „Romuva“ jau pradėjo naują sezoną. Tai – vienintelis mieste kino teatras, kuris ištvėrė įvairių laikotarpių išbandymus, ir jame, kaip ir tarpukariu, vėl rodomos kino juostos.


2015-08-30 18:01

Tokių česnakų ar agurkų kainų žmonės dar nėra regėję

 

Panevėžio turguje pasivaikščiojusi kolegė Kristina Ragauskienė pasakoja išgirdusi daug skundų – žmonės piktinasi išaugusiomis česnakų ir agurkų kainomis. Prekeiviai sako, kad dėl to kaltas ne euras, o derliaus nelepinęs oras.


2015-08-30 15:02

Lietuvoje vergauja vairuotojai, statybininkai ir siuvėjos

254

Į ankštą bendrabučio kambarėlį sugrūsti kinai statybininkai, kuriuos vėliau statybų bendrovė išnuomojo darbui paukštyne, vilkiko kabinoje gyvenantys tolimųjų reisų vairuotojai iš Ukrainos ir Baltarusijos – tai tik keletas pavyzdžių, kai ieškoti geresnio atlyginimo į Lietuvą atvykę užsieniečiai patenka į modernios vergovės spąstus.


2015-08-30 11:27

Konkurentai šnipinėja,vagia klientus ir vilioja darbuotojus

12

Padirbėjus vienoje įmonėje galima papustyti padus, o slaptus duomenis imti ir panaudoti savo versle? Tai – tikra vagystė, už kurią baudžiama. Tačiau panašių atvejų mūsų valstybėje kasmet vis gausėja.


2015-08-29 17:51

Ūkininkas stoja piestu prieš technikos pardavėjus, o kas iš to?

33|5

„Esu tik skruzdėlė, bandanti pasišakoti prieš milžiną“, – Panevėžio rajone, Upytės seniūnijoje nuo 2000-ųjų ūkininkaujantis Donatas Šmiginas neišbrenda iš rūpesčių liūno, į kurį murktelėjo prieš penkerius metus. Vietoj 720 hektarų žemės dabar jos tedirba vos 29. Sandoris su žemės ūkio technika prekiaujančia įmone ūkininką privertė atsitraukti nuo žemdirbystės. Tačiau išlyginti ginčių duobių, į kurias įvertė skolos, nepavyksta net teismams.


2015-08-29 16:07

TV3 ir „Viasat“ sumaištis: lietuviai švedų prašo paaiškinimų

138|3

TV3 televizijos darbuotojai, panašu, sunerimo sužinoję, kad „Viasat“ koncerną ketina įsigyti Rusijos milijardierius Leonidas Blavatnikas. Apie tai skelbia ir Rusijos, ir Lietuvos žiniasklaida. TV3 televizijos, kuri kartu su „Viasat“ priklauso švedų kompanijai „Modern Times Group“ (MTG), Laura Blaževičiūtė nusiuntė laišką, kuriame prašoma paaiškinti dėl pasirodžiusios informacijos. TV3 televizijos, kuri priklauso MTH koncernui kartu su „Viasat“, vadovė Laura Blaževičiūtė nusiuntė švedų kompanijai „Modern Times Group“ (MTG) laišką, kuriame prašoma paaiškinti dėl pasirodžiusios informacijos.


2015-08-29 09:43

Pradedamas leisti naujas savaitraštis „Kaunas“

1

Netrukus išeis pirmasis naujo periodinio leidinio savaitraščio „Kaunas“ numeris.


2015-08-29 08:00

Elektroninėje erdvėje duomenų registrai veikia ištisą parą

2

Retas notaras, tvirtindamas sandorį, apsieina be paieškos Centrinės hipotekos įstaigos tvarkomuose registruose. Daugelis žmonių net nežino, kad yra tokia įstaiga – Centrinė hipotekos įstaiga, o kiti, jei ir girdėję, nenutuokia, ką ji veikia. Prisimena nebent tie, kurie prieš kelerius metus ėmė paskolą ir su hipotekos lakštu iš notaro keliavo į vieną įstaigos filialų.


2015-08-28 20:20

Praradimai: vos per 8 dienas Rusija neteko penkių milijardierių

14

Dėl griūties pasaulio akcijų rinkose Rusijoje per aštuonias dienas liko penkiais milijardieriais mažiau, rašo amerikiečių „Forbes“, remdamasis savo skaičiavimais. Pasak leidinio, daugiausiai iš Rusijos milijardierių prarado Aleksandras Lucenko (77 vieta „Forbes“ sąraše), kuris kartu su žmona Natalija Lucenko valdo didžiausią Rusijoje augalinių aliejų gamintoją „Sodrūžestvo“ (liet. „Sandrauga“). „Forbes“ įvertino , kad jo turtas sumažėjo 233 mln. dolerių ir, pasibaigus prekybai rugpjūčio 25 dieną, buvo 983 mln. dolerių.


Populiariausi per 24 val.