Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos


2008-12-02 16:21

Lietuvos istorijos institutas turi naują direktorių. Aštuonerius metus institutui vadovavęs docentas, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis postą patikėjo buvusiam pavaduotojui Rimantui Mikniui.

1/1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

Palikęs Lietuvos istorijos instituto vadovo postą A.Nikžentaitis pabus pensininku be pensijos

1 / 1

Po aštuonerių metų darbo Lietuvos istorijos instituto direktoriaus kabinete A.Nikžentaitis ketina kelis mėnesius pailsėti. M.Juknevičiūtė

(1 nuotraukos) M.Juknevičiūtė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-27 10:38

Valdiškas darbas labiausiai vilioja jaunimą

4

Valstybės tarnybos departamento duomenimis, tarp norinčiųjų tapti valstybės tarnautojais daugiausiai jaunų žmonių. Net 56 proc. pretendentų, ateinančių į pirmąjį atrankos etapą – bendrųjų gebėjimų testą – neturi 30 metų.


2015-05-27 10:31

Kaune – nauja statybos, apdailos ir sodo medžiagų parduotuvė

Gegužės 27 d. Kaune duris savo klientams atveria naujas „Moki-veži“ prekybos centras. Tai jau trečioji ir didžiausia šio statybinių, apdailos, šildymo ir sodo medžiagų prekybos tinklo parduotuvė Kaune.


2015-05-27 10:28

„Estonian Air“ didina skrydžių skaičių tarp Vilniaus ir Talino

Oro bendrovei „Air Lituanica“ nutraukus veiklą, estų avialinijos „Estonian Air“ nuo 6 iki 11 padidino skrydžių skaičių tarp Vilniaus ir Talino. Prie ankstesnio „Estonian Air“ skrydžių grafiko buvo pridėti rytiniai skrydžiai pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais, pranešė bendrovė.


2015-05-27 09:48

Rusija tėkštelėjo dar vieną draudimą Amerikai

4

Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba „Rosselchoznadzor“ laikinai apribojo veislinių naminių paukščių ir inkubacinio periodo kiaušinių importą iš Jungtinių Valstijų, pranešė institucijos atstovė spaudai Julija Trofimova.


2015-05-27 09:47

Ar verta renovuotis, kai daug kas bėga į didmiesčius?

1

Kalbant apie būstų renovaciją mažesniuose miestuose, dažnai iš mažesnių miestelių gyventojų pasigirsta nuogąstavimų, kad neverta „kišti“ pinigų į renovaciją – esą daugumą mažesnių miestų gyventojų, ypač jaunimas, bėga į didmiesčius, tad kam pradėti renovaciją, jei galų gale, renovuoti namai vėliau gali likti tušti. Šis mitas yra vienas labiausiai įsigalėjusių tarp mažesnių miestų ir rajonų gyventojų.


2015-05-27 09:47

Verslo centras pastatytas per rekordiškai trumpą laiką

Įmonei „Irdaiva“ įgyvendinti statybos projektus Lietuvoje patiki ne tik vietinės, bet ir didžiosios kitų šalių įmonės, skelbiama pranešime. Vienas tokių projektų – šiuo metu prie Vilniaus, Avižieniuose baigtas statyti naujas energetikos ir automatikos technologijų lyderės ABB centras.


2015-05-27 09:30

Pasirodė pirmosios lietuviškos braškės – brangesnės už lašišas

130|3

Puskilogramį uogų talpinančiame indelyje – maždaug 20 braškių, o jis kainuoja 4 eurus. Tad už vieną uogą tenka kloti 20 euro centų. Už tiek Vilniuje, ūkininkų turgelyje šiuo metu parduodamos lietuviškos braškės. Tad mūsų ūkininkai pagaliau gali riesti nosį prieš savo kaimynams, nes pradėjo jomis prekiauti anksčiau, nei prekeiviai suskubo jų atgabenti iš Lenkijos.


2015-05-26 18:15

Gatvėje – pribloškiantis eksperimentas apie drabužių siuvimą

21|2| 

Socialinis eksperimentas Berlyne parodė, kaip žmonės reaguoja į pasiūlymą pigiai įsigyti marškinėlius. Kaina patraukli – tik du eurai. Tačiau prieš tai jie privalo pamatyti siužetą, kaip yra išnaudojami tuos marškinėlius pasiuvę darbininkai.


2015-05-26 17:45

Rusija siekia uždrausti dar vieno produkto importą iš Lietuvos

127

Rusijos žemės ūkio ministerija pradėjo žygius siekiant uždrausti įvežti pieno produktus be laktozės. Rusijos žiniasklaida skelbia, kad taip paženklinti produktai importuojami ir iš Lietuvos. Rusai piktinasi, kad užsienio įmonės oficialiai nurodo gaminius be laktozės, bet iš tiesų į Rusiją gabena įprastą pieno produkciją. Dėl to nori nuo vasaros pradžios apkarpyti gaminių be laktozės importą.


2015-05-26 17:45

Vilniuje ir Kaune atidaryti intermodaliniai terminalai

5|24

Lietuva taps stipriausiu logistikos centru Baltijos šalyse ir Rytų Europoje. Tokį tikslą pasiekti padės Vilniaus rajone, Vaidotuose, atidarytas Vilniaus intermodalinis terminalas (VIT).


Populiariausi per 24 val.