Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gruodžio mėnesio Palmiros horoskopas

Gruodžio mėnesio Palmiros horoskopas

Antrai, trečiai mėnesio savaitei nereikėtų planuoti nieko nauja. Gerai netgi šiek tiek atsitraukti nuo darbų, pailsėti, sustiprinti sveikatą. Šis laikas gali paaštrinti jau esamas ligas ir žada naujų sveikatos rūpesčių, traumų - ir emocinių, ir fizinių.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-10-25 12:07

Palmira įspėja: daugeliui gresia meilės santykių aiškinimasis

34

Dar stipri Saulės užtemimo įtaka, tad stigs atidos, atsargumo. Kad ir kuo užsiimsite, būkite atsargūs, o bendraudami likite geranoriški. Šeštadienis aktyvus, kartais net agresyvus, tad jei nerasite sau naudingos ir turiningos veiklos, šeiminių problemų sprendimas, meilės santykių aiškinimasis gali tapti neišvengiama „pramoga“.


2014-10-25 11:45

Astrologės S.Liepienės prognozės spalio 25–30 dienoms

1|2

Šiuo metu tarp Zodiako ženklų karaliauja Skorpionas. Jo era prasidėjo spalio 24-ąją ir tęsis iki lapkričio 22-osios. Sužinokite, ką tuo metu gimtadienius švenčiantiems Skorpionams žada astrologė Skirma Liepienė. Prognozės ne tik pakels jūsų nuotaiką, bet ir įspės, ko vengti ir kaip pakreipti gyvenimo įvykius geresne vaga. SKORPIONAS (10 24–11 22) Scena. Pakylėti, pagerbti ir mylimi. Viskas einasi lengvai ir sėkmingai. T


2014-10-25 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

6

Liūtas (07 22–08 23). Šeštadienį geriausia praleisti namuose. Pakiliau jausitės sekmadienį. Tai puiki diena ne tik viešnagėms, bet ir susitikti su žmonėmis, galinčiais padėti rasti darbą ar nulemti karjeros sėkmę. Pirmadienis sėkmingas tiek tvarkyti reikalus, tiek meilės srityje.


2014-10-24 06:00

Astrologė Palmira: šiandien priimtų sprendimų nepavyks atšaukti

30

Šiąnakt įvyko Saulės užtemimas Skorpiono ženkle. Dėl to ši diena fatališka – priimtų sprendimų atšaukti bus neįmanoma, o padaryti darbai turės ilgalaikes pasekmes. Geriausia šią dieną skirti būsimiems veiksmams apmąstyti, planams, projektams kurti. Galima ko nors rimta imtis tik su sąlyga, kad tai gerai žinoma sritis ir iš anksto viskas apgalvota.


2014-10-24 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, spalio 24 d.

Šiąnakt įvyko Saulės užtemimas Skorpiono ženkle. Dėl to ši diena fatališka – priimtų sprendimų atšaukti bus neįmanoma, o padaryti darbai turės ilgalaikes pasekmes. Geriausia šią dieną skirti būsimiems veiksmams apmąstyti, planams, projektams kurti. Ko nors rimta imtis galima tik su sąlyga, kad tai gerai žinoma sritis ir iš anksto viskas apgalvota.


2014-10-23 14:37

Rytų horoskopas kitai savaitei: nepražiopsokite laimės paukštės

1

Avinų laukia jaudinantys įvykiai meilės fronte. Kunkuliuojančios aistros, audringi romanai - tokia bus visa ateinanti savaitė. Bet astrologas jums pataria nors retkarčiais prisiminti ir kitas gyvenimo sritis, pavyzdžiui, darbą. Sėkminga diena - trečiadienis.


2014-10-23 06:00

Palmira: ši diena ypač bloga moterims ir jautriems žmonėms

30

Šiandien baigiasi Mėnulio mėnuo, ir tai liūdnas metas prieš Saulės užtemimą Skorpiono ženkle (maksimali fazė 24 d. 0 val. 45 min. Vilniaus laiku arba 23 d. 21 val. 45 min. pagal Grinvičą). Šis užtemimas įspėtų artimiausią mėnesį būti atsargesniems investuojant, skolinant pinigus – galima jų ilgai neatgauti. Tų, kurių veikla susijusi su nafta, dujomis, laukia išbandymai. Pats stipriausias užtemimo poveikis – mėnuo iki jam įvykstant ir mėnuo po jo.


2014-10-23 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, spalio 23 d.

Šiandien baigiasi Mėnulio mėnuo, ir tai liūdnas metas prieš Saulės užtemimą Skorpiono ženkle (maksimali fazė 24 d. 0 val. 45 min. Vilniaus laiku arba 23 d. 21 val. 45 min. pagal Grinvičą). Šis užtemimas įspėtų artimiausią mėnesį būti atsargesniems investuojant, skolinant pinigus. Tų, kurių veikla susijusi su nafta, dujomis, laukia išbandymai. Pats stipriausias užtemimo poveikis – mėnuo iki jam įvykstant ir mėnuo po jo.


2014-10-22 10:01

Palmira skambina pavojaus varpais - artėja Saulės užtemimas

32

Pavojingas laikas prieš Saulės užtemimą Skorpiono ženkle, kuris bus naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Bus gausu neorganizuotumo, painiavos, pakrikimo, bus nelengva dėl ko nors susitarti, įvertinti blaiviu protu. Geriausiu atveju stresas gali priversti atsipeikėti, išsiblaivyti ir realiai įvertinti situaciją. Tačiau rytdiena bus dar sudėtingesnė, todėl pasistenkite kuo daugiau atlikti šiandien.


2014-10-22 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, spalio 22 d.

1

Pavojingas laikas prieš Saulės užtemimą Skorpiono ženkle, kuris bus naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Bus gausu neorganizuotumo, painiavos, bus nelengva dėl ko nors susitarti, įvertinti blaiviu protu. Geriausiu atveju stresas gali priversti atsipeikėti ir realiai įvertinti situaciją. Rytdiena bus dar sudėtingesnė, tad pasistenkite kuo daugiau atlikti šiandien.


Populiariausi per 24 val.