„Lietuvos ryto“ televizijos laidos - jau internete

„Lietuvos ryto“ televizijos laidos - jau internete


2008-12-08 15:23

„Lietuvos ryto“ televizija savo žiūrovams siūlo naują galimybę – mėgstamiausių laidų įrašus stebėti interneto tinklapyje www.lietuvosrytas.tv.

1/1

Artimiausiu metu „Lietuvos ryto“ televizijos interneto puslapyje bus galima stebėti ir tiesioginę TV transliaciją. P.Lileikis

„Lietuvos ryto“ televizijos laidos - jau internete

1 / 1

Artimiausiu metu „Lietuvos ryto“ televizijos interneto puslapyje bus galima stebėti ir tiesioginę TV transliaciją. P.Lileikis

(1 nuotraukos) P.Lileikis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-10-04 14:58

TV „gelbėtoja“ Gerda Stiklickienė atvėrė savo miegamojo duris

97|5

Televizijos „gelbėtoja“, dainininkė G.Stiklickienė (34 m.) tiki, kad sapnai gali būti pranašiški. Moters teigimu, jeigu sugebėtume suvokti jų prasmę, galbūt išvengtume kai kurių nelaimių, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-10-04 12:13

Gatvėje zombį vaidinęs pokštininkas vos negavo lupti

12|5| 

Kaip reaguotumėte, jei gatvėje įtartinos išvaizdos vyras su lietpalčiu pasiūlytų jums pamatyti jo dūdelę? Arba prie jūsų prišoktų į zombį panašus žmogus? Tokius personažus vaidinantis Marius Vasilevičius (28 m.) vos negavo lupti, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-10-03 18:44

Svajonių jaunikis Vaidas Baumila vėl vienišas

121

Vaidas Baumila išliejo širdį bei papasakojo tai, kas vyksta jo asmeniniame gyvenime. Daugelį metų buvo nieko negirdėti apie Vaido meilės reikalus. Dėl to nuolat pasigirsdavo įvairiausių gandų – nuo įtarinėjimų biseksualumu iki Kazanovos etiketę užsidirbusio ir rimtų santykių negalinčio sukurti vyro įvaizdžio. Pagaliau prieš keletą mėnesių visai Lietuvai buvo pristatyta mergina. Tačiau Gintarės Gurevičiūtės, Simonos Albavičiūtės ir Vaido Baumilos pokalbis laidos metu apie Vaido meilę pakrypo netikėta linkme.


2015-10-03 13:48

Stilistė Agnė Gilytė Beatos virtuvę pavertė didele spinta

6

„Ką pagaminti pietums ar vakarienei?“ ir „nėra ką apsirengti!“ – šios dvi dilemos vienija kone viso pasaulio moteris. Kasdienybė gali būti lengva, sako Beata Nicholson ir kviečiasi į pagalbą stilistę Agnę Gilytę – ką gi daryti, kad atidarius spintą nereikėtų prie jos stovėti amžinybę?


2015-10-03 12:05

Violeta ir Vilius Tarasovai: „Norime gyventi paprastai“

26

„Nelendame kur nereikia, kur nėra prasmės, esame paprasti žmonės ir norime gyventi paprastą gyvenimą“, – sako Violeta ir Vilius Tarasovai.


2015-10-03 10:17

Verslininkas Žilvinas Grigaitis turi šešias drabužių spintas

126|5

Verslininkas Žilvinas Grigaitis LNK laidoje tvirtina, kad išvaizda kartais gali atidaryti tas duris, kurių negali atverti protas.


2015-10-02 21:03

Psichologas T. Lagūnavičius būrėjai Vaivai: „Meluojate žmonėms!“

58|3

Jau rytoj, šeštadienį, 21.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai išvys laidą „Ginčas“, kurioje virs itin karštos diskusijos. Kontroversiška laidos tema „Pranašai, būrėjai, ekstrasensai ir astrologai – kas jie? Manipuliatoriai, akių dūmėjai ar tikrai neeilinių žinių, galių turėtojai?“ filmavimo metu sukels tikrą ginčų laviną ne tik tarp laidos svečių, bet ir į skirtingas barikadų puses stojusių vedėjų Kristupo Krivicko ir Aušros Kilkuvienės.


2015-10-02 13:53

Gąsdinanti chiromantės pranašystė: Kiek gyvens K. Krivickas?

1|3

Šeštadienį, 19.30 val., „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovų dėmesiui – kontraversiška „Ginčo“ laida apie pranašus, ekstrasensus, būrėjus ir jų galias. Laidos metu vedėjas Kristupas Krivickas sumanė atlikti eksperimentą, ir šalia savęs pasikvietė žinomą chiromantę Vandą Darjiną. Ryžtingai ištiesęs jai savo ranką vedėjas paprašė, kad ji išklotų viską, ką mato.


2015-10-02 13:46

Per vienerius metus Simona Jakubėnaitė atsikratė 10 kilogramų

28|3

Po studijų Amerikoje į Lietuvą grįžusi praeityje žinoma dainininkė, prieš daugiau nei dešimtmetį atstovavusi Lietuvą „Eurovizijos“ dainų konkurse, Simona Jakubėnaitė greta muzikos atrado vietos naujai aistrai – sveikai gyvensenai.


2015-10-02 11:04

Vitalijus Cololo džiaugėsi guminės lėlės draugija

21

V. Cololo atlikus iliuzionisto nurodymus studijoje netikėtai atsiras... guminė lėlė, kuri kaip reikiant užkaitins komisijos narių fantazijas. Juokas po Antono triuko liesis nevaldomai, o Cololo niekaip negalės atsidžiaugti naująja savo drauge, kuria po to viso filmavimo metu laikys... po stalu.


Populiariausi per 24 val.