„Lietuvos ryto“ televizijos laidos - jau internete

„Lietuvos ryto“ televizijos laidos - jau internete


2008-12-08 15:23

„Lietuvos ryto“ televizija savo žiūrovams siūlo naują galimybę – mėgstamiausių laidų įrašus stebėti interneto tinklapyje www.lietuvosrytas.tv.

1/1

Artimiausiu metu „Lietuvos ryto“ televizijos interneto puslapyje bus galima stebėti ir tiesioginę TV transliaciją. P.Lileikis

„Lietuvos ryto“ televizijos laidos - jau internete

1 / 1

Artimiausiu metu „Lietuvos ryto“ televizijos interneto puslapyje bus galima stebėti ir tiesioginę TV transliaciją. P.Lileikis

(1 nuotraukos) P.Lileikis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-06-30 14:33

Personažai iš televizijos ekrano keliasi į realybę

8|6

Šios reklamos kūrėjai nesamdė žvaigždžių. Priešingai – patys pavertė joje besifilmuojančius niekam nežinomus žmones žvaigždėmis. Tai reklama, kurios turinį, personažus ir siužeto vingius vien iš užuominų atpažins kiekvienas Lietuvos gyventojas, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-06-30 11:01

Nauja komedija: su Š. Banevičiumi, J. Griciumi ir A. Baukute

2

Nors vasara dar nė neįpusėjo, TV3 televizija jau ruošiasi rudens sezonui. Rugsėjį TV3 savo žiūrovus stebins netikėtomis premjeromis. Tarp jų – ir naujas, komiškas, kriminalinis serialas „Bruto ir Neto“, kuriame pirmais smuikais grieš žinomi šalies aktoriai, tokie kaip Šarūnas Banevičius, Jonas Gricius, Asta Baukutė ir kiti.


2015-06-30 10:40

Lietuviai per plauką liko gyvi per žemės drebėjimą Nepale

Liepos mėnesio trečiadieniais LRT televizija rodys naujas socialinės dokumentikos „Emigrantai“ laidas. Šį kartą – apie emigrantus, kurie grįžo ilsėtis į tėvynę, arba apie tuos, kurie po nuotykių svetur suvokė, kad namie – geriausia.


2015-06-29 15:05

Atlikėjo Deivio žmona Renata: „Bet kokiu atveju aš esu kaklas“

9

Jau visą savaitę Vilniaus „Teatro arenoje“ nesiliauja šurmulys – galingiausi balsai ir LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ kūrybinė komanda ruošiasi Aklosioms perklausoms, kurios prasideda jau šį pirmadienį. Kiečiausia mokytojų komanda – Rūta Ščiogolevaitė, Donatas Montvydas, Aleksandras Ivanauskas-Fara bei Deivis ir Renata pirmą kartą susitiks su savo mokiniais – geriausiais balsais, kurie bandys užkariauti visos Lietuvos širdis.


2015-06-29 15:02

Aktorius P. Tamolė tikina žinąs, kas daro moteris laimingas

Aktorių, šiuolaikinio šokio atlikėją Paulių Tamolę televizijos žiūrovai vis išvysdavo įvairiuose serialuose. Po trumpos pertraukos jaunasis aktorius vėl sugrįžo į televizijos eterį – jis tęsia savo darbą TV3 žiūrovų pamėgtame seriale „Moterų laimė“.


2015-06-29 12:49

„Victoria’s Secret“ angelas nusimetė ir sparnus, ir drabužius

5|2

Žiūrovai įpratę matyti „Victoria’s Secret“ modelius su kostiumėliais, vos dengiančiais intymias kūno vietas. O neseniai viena jų – Alessandra Ambrosio apsinuogino visiškai, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-06-29 11:51

Seriale „Moterys meluoja geriau“ – ir gražuolė J. Zinkevičiūtė

16|3

Jau netrukus net aštuntąjį kartą į televizijos ekranus atkeliaus TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ naujas sezonas. Nekantrius savo gerbėjus serialo komanda stebins ne tik intriguojančiais siužeto vingiais, bet ir naujų aktorių gausa. Vieną iš naujų, aštuntojo sezono, personažų kurs žavi jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė.


2015-06-29 10:34

Toma Vaškevičiūtė apie senmerges: „Ir gražu, ir liūdna“

1

Rudenį kino teatruose pasirodys nauja, netikėta, tačiau visiems itin artima kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“. Joje vaidmenis kurs garsiausi kino, teatro ir TV serialų aktoriai. Pagaliau filmo kūrybinė komanda prasitarė, kas gi atliks pagrindinį moters vaidmenį filme. Tai – įstabaus grožio ir talento aktorė – Toma Vaškevičiūtė.


2015-06-28 16:23

Afrikos gyvūnus globosianti Daiva Žeimytė: „Esu gamtos fanatikė“

51|6| 

„Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistė Daiva Žeimytė (35 m.) rengiasi nerti į naujus vandenis – vyks savanoriauti į Afriką. Tad jos vedama laida „Lietuva tiesiogiai“ naująjį sezoną pasirodys nuo spalio. Žurnalo „TV antena“ viršelyje su kelių mėnesių tigru pozuojanti D.Žeimytė rudenį rūpinsis kur kas didesniu gyvūnų būriu. Žurnalistė išvyksta savanoriauti į Afriką.


2015-06-28 16:11

Į pramogų pasaulį grįžtančiam Jonui Radzevičiui – akibrokštai

677|3| 

Beveik prieš metus mirtiną avariją sukėlęs televizijos ir radijo laidų bei renginių vedėjas Jonas Radzevičius (38 m.) grįžta į darbus, kurių buvo netekęs. Jo laukia ne tik kolegų palaikymas, bet ir publikos akibrokštai, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


Populiariausi per 24 val.