Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atnaujinta darbo grupė naminės degtinės įstatymui rengti (video)

Atnaujinta darbo grupė naminės degtinės įstatymui rengti (video)

2009-01-07 18:10

Nacionalinio kulinarijos paveldo puoselėtojai, sekdami Europos Sąjungos valstybių ūkininkų pavyzdžiu, jau ne vieneri metai stengiasi civilizuoti šalies stipriųjų naminių gėrimų gamybą. Žiūrėkite reportažą.

1/1

Tarp­tau­ti­nė­je pa­ro­do­je „Ža­lio­ji sa­vai­tė“, vy­ku­sio­je 2008 m. Ber­ly­ne, bu­vo pri­sta­ty­tas Aust­ri­jo­je pa­ga­min­tas kil­no­ja­mas na­mi­nės deg­ti­nės ga­my­bos apa­ra­tas. J.Adomaitis

Atnaujinta darbo grupė naminės degtinės įstatymui rengti (video)

1 / 1

Tarp­tau­ti­nė­je pa­ro­do­je „Ža­lio­ji sa­vai­tė“, vy­ku­sio­je 2008 m. Ber­ly­ne, bu­vo pri­sta­ty­tas Aust­ri­jo­je pa­ga­min­tas kil­no­ja­mas na­mi­nės deg­ti­nės ga­my­bos apa­ra­tas. J.Adomaitis

(1 nuotraukos) J.Adomaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-03-02 13:03

Argentina įsileis lietuviškus pieno produktus

2

Argentina laukia pieno produktų gamintojų iš Lietuvos. Tokios žinios sulaukė mūsų Vyriausybė. Kovo 2 d. Argentinos Respublikos nacionalinė sveikatos ir maisto kokybės tarnyba (SENASA) oficialiai patvirtino, kad lietuviški pieno produktai, pagaminti iš karvių, buivolių, avių ar ožkų pieno ir atitinkantys veterinariniame sertifikate nurodytus reikalavimus, gali būti eksportuojami į šią Pietų Amerikos valstybę.


2015-03-02 11:53

„Senukai“ į prekybą internetu investuos 10 mln. litų

4

Didžiausias Lietuvoje statybos, ūkio ir buities reikmenų prekybos tinklas „Senukai“ patvirtino 10 mln. eurų investicijas vystyti elektroninę parduotuvę „E-Senukai“, kurioje apsiperkančių pirkėjų skaičius per šešerius veiklos metus išaugo 60 kartų.


2015-03-02 11:26

V. Matijošaitis pasiruošęs trauktis iš pareigų „Vičiūnų grupėje“

26|

Į antrąjį Kauno mero rinkimų turą patekęs verslininkas Visvaldas Matijošaitis sako, kad laimėjęs rinkimus atsisakytų visų turimų pareigų „Vičiūnų grupėje“.


2015-03-02 11:25

Rusijos rinkų netekusiems Vakarų verslininkams – rusų pasiūlymas

10

Komentuodamas Graikijos prašymą leisti įvežti į Rusiją žemės ūkio srities gaminių, Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas priminė, kad Rusija yra Pasaulio prekybos organizacijos narė ir negali daryti išimčių vienai iš ES valstybių.


2015-03-02 10:06

Realioji metinė infliacija Ukrainoje – triženklė

4

Ukrainos valiutos atsargos sumažėjo iki 6,42 mlrd. JAV dolerių. Faktiškai Kijevas nebeturi užsienio valiutos šaltinių. Tokiomis sąlygomis pareigūnai negali palaikyti grivinos kurso, nuo 2014 metų pradžios JAV dolerio atžvilgiu jau sumenkusio daugiau kaip tris kartus – nuo 8 iki 27,2 grivinos už JAV dolerį.


2015-03-02 09:54

Lietuviškų lazerių gamintojai planuoja rimtą apyvartos šuolį

Lietuvos lazerių gamintoja „Ekspla“, įgyvendinanti keletą didelių projektų, tarp kurių yra ir saistomų konfidencialumo susitarimų, šiemet planuoja 28 proc. apyvartos šuolį iki 17,4 mln. eurų.


2015-03-02 09:40

Graikai bando ispanų kantrybę, šie ragina A. Tsiprą surimtėti

1

Ispanijos premjeras Mariano Rajoy paragino savo kolegą iš Graikijos Alexį Tsiprą rimčiau žiūrėti į skolų nusiaubtą savo šalies ekonomiką. Kiek anksčiau A.Tsipras apkaltino euro zonos partnerius kenkiant deryboms su Briuseliu.


2015-03-02 09:30

Vasarį areštuota 2,8 karto daugiau turto nei prieš metus

Per praėjusį mėnesį areštuota įmonių turto už daugiau nei 90,5 mln. eurų. Tai 2,8 karto viršijo pernai metų vasario rodiklį, nors turto areštus patyrusių įmonių šiemet užfiksuota mažiau nei pernai. Tokiomis įžvalgomis dalinasi verslo rizikos vertinimo „Creditreform Lietuva“ analitikai.


2015-03-02 09:07

Garsiausi viešbučiai Vilniuje jau išsirinko vietas?

9|11

„Dar per anksti kalbėti – ateityje, kai visi taškai bus sudėti ant i, galėsiu viską paaiškinti“, – paprastai šnekus įmonių grupės „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys šįkart į kalbas nesileido. Pernai jam pavyko sukirsti rankomis su Maironio g. 1 pastato savininku Algirdu Pilveliu. Dabar statinys ties Bernardinų sodu priklauso vienam turtingiausių kauniečių T.Barščiui, Kaune jau turinčiam viešbutį „Kaunas“. Viliamasi, kad į Trijų Kryžių kalną žiūrintys pastato Maironio g. 1 langai sudomins vieną tarptautinį viešbučių tinklą.


2015-03-02 08:39

„Mantinga" turi galimybių laimėti prieš Konkurencijos tarybą

2|

Su konkurencijos teisės bylomis dirbantis advokatų kontoros „Borenius“ vadovaujantysis partneris Daivis Švirinas sako, kad tokių bylų baigtis labai priklauso nuo teisėjo ir abiejų pusių argumentų stiprumo. Jo nuomone, „Borenius“ klientė šaldytų duonos gaminių gamintoja „Mantinga" turi galimybių laimėti prieš Konkurencijos tarybą, kuri įtariama nepagrįstai aukštomis duonos kainomis.


Populiariausi per 24 val.