Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atnaujinta darbo grupė naminės degtinės įstatymui rengti (video)

Atnaujinta darbo grupė naminės degtinės įstatymui rengti (video)

2009-01-07 18:10

Nacionalinio kulinarijos paveldo puoselėtojai, sekdami Europos Sąjungos valstybių ūkininkų pavyzdžiu, jau ne vieneri metai stengiasi civilizuoti šalies stipriųjų naminių gėrimų gamybą. Žiūrėkite reportažą.

1/1

Tarp­tau­ti­nė­je pa­ro­do­je „Ža­lio­ji sa­vai­tė“, vy­ku­sio­je 2008 m. Ber­ly­ne, bu­vo pri­sta­ty­tas Aust­ri­jo­je pa­ga­min­tas kil­no­ja­mas na­mi­nės deg­ti­nės ga­my­bos apa­ra­tas. J.Adomaitis

Atnaujinta darbo grupė naminės degtinės įstatymui rengti (video)

1 / 1

Tarp­tau­ti­nė­je pa­ro­do­je „Ža­lio­ji sa­vai­tė“, vy­ku­sio­je 2008 m. Ber­ly­ne, bu­vo pri­sta­ty­tas Aust­ri­jo­je pa­ga­min­tas kil­no­ja­mas na­mi­nės deg­ti­nės ga­my­bos apa­ra­tas. J.Adomaitis

(1 nuotraukos) J.Adomaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-04-18 14:15

Susikrovė lagaminus, bet „Wizz Air“ pradangino bilietus?

2

„Turiu naktį iš šeštadienio į sekmadienį išskristi į Gruziją, bet negaliu“, – sako skrydžiui į Kutaisį lagaminus jau susidėjusi vilnietė Joana. Moterį ištiko šokas, kai šeštadienio rytą, bandydama internetu užsiregistruoti skrydžiui, niekaip neįstengė gauti registracijos patvirtinimo. Bilietai dingo, kartu – ir sumokėti pinigai?


2015-04-18 13:09

Merdinčią ligoninę atgaivino vadybos abėcėlę išmokęs gydytojas

5

Ar įmanoma įprastoje ligoninėje pritaikyti šiuolaikinius vadybos principus, kad ji neskendėtų nuostolių liūne, kaip yra daugeliu atvejų? Pasirodo, taip. Ukmergės ligoninėje – maža šventė. Nuolat nuostolingai dirbusi įstaiga pernai gavo nedidelį pelną, o besivelkančios skolos sumažėjo daugiau nei milijonu litų. Maža to, pavyko prisivilioti 11 jaunų gydytojų, atnaujinti medicinos įrangą ir pagerinti ligoninės įvaizdį – pagaliau jos tualetuose atsirado tualetinio popieriaus, muilo ir popierinių rankšluosčių.


2015-04-18 13:09

Kontrolieriai lengviau atsikvėpė: žemės grobstytojų mažėja

2|3

Žemė – vienų, bet joje sėja ir pjauna kiti? O gal svetimoje žemėje susirenčia pastatus? Žmonės stumdosi ir pykstasi kovodami dėl žemės aro ar hektaro, o kiti, atvirkščiai, didžiulius plotus užleidžia piktžolėmis. Kas ir ar tikrai kaltas, aiškinasi ir Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT). Vieni žemdirbiai darbuojasi ne tik savo žemėje, bet suleidžia arklus ir į svetimą. Kiti žemės savininkai užleidžia savo sklypus piktžolėmis ar krūmynais. Vis dėlto žemė – turtas, kuriuo privalu rūpintis ir kurio nevalia grobstyti.


2015-04-18 13:00

Graikija toliau derasi su skolintojais, nors pačiai – riesta

1

Graikija ir jos tarptautiniai skolintojai šeštadienio vakare susitiks Paryžiuje. Jie tarsis dėl didžiulės Atėnų finansinio gelbėjimo programos ir reformų, kurias ši šalis turi vykdyti mainais į labai reikalingas lėšas. Iki šiol šiose derybose didesnės pažangos nebuvo pasiekta.


2015-04-18 12:10

Priminimas iš Vašingtono – Lietuva jau tarp ekonomikos lyderių

16

Globaliame pasaulyje šalių ar net regionų ūkiai yra vienas su kitu susiję. Todėl labai svarbu, kad jų plėtrą vyktų tolygiai ir nuosekliai. Todėl ir šiuo metu vykstantis pavasarinis Pasaulio banko ir Tarptautinio valiutos fondo susitikimas skleidžia aiškią žinią – būtina užtikrinti ilgalaikį globalų ekonomikos augimą ir tvarumą.


2015-04-17 16:37

Kaip užsienio šalyse vyksta daugiabučių modernizacija?

8|3

Lietuva – ne vienintelė šalis, kuri susiduria su senos statybos daugiabučių problemomis. Gali nuskambėti netikėtai, tačiau senų daugiabučių apstu ne tik rytinėje, bet ir vakarinėje Europoje pusėje. Apie tai, kokias pamokos gali būti pritaikytos ir Lietuvoje – pokalbis su Vilniaus Gedimino technikos universiteto Pastatų energetikos katedros docentu Giedriumi Šiupšinsku.


2015-04-17 16:36

„Voyage-Voyage“ patys prašo nutraukti veiklos pažymėjimą

1

Kelionių organizatorius „Voyage-Voyage“ prašo Valstybinį turizmo departamento (VTD) nutraukti veiklos pažymėjimo galiojimą. Įmonės veikla nebevykdoma, organizuojamų kelionių pardavimai yra nutraukti. Kelionių organizatorius buvo apdraustas draudimo bendrovės, tad prašo visų keliautojų, kurie dėl veiklos sustabdymo patyrė nuostolių, kreiptis į VTD dėl jų atlyginimo.


2015-04-17 16:07

Premjeras A. Butkevičius sėdo prie automobilio „Tesla“ vairo

52|30| 

Premjeras Algirdas Butkevičius tikino dvejus metus nesėdėjęs prie automobilio vairo, tačiau viešėdamas Kauno rajone įsikūrusioje aukštųjų technologijų įmonėje „Elinta“ neatsispyrė pagundai išbandyti elektra varomą „Tesla“.


2015-04-17 15:51

Valstybinis Ukrainos bankas ruošiasi skelbti bankrotą

10

Valstybinis Ukrainos bankas „Ukreximbank“ ketina skelbti bankrotą, jei kreditoriai neatidės 750 mln. JAV dolerių vertės obligacijų išpirkimo termino, kuris numatytas balandžio 27 dieną.


2015-04-17 13:21

ES einamosios sąskaitos perteklius šį vasarį – 20,4 mlrd. eurų

2

ES statistikos agentūros „Eurostat“ pirminiais duomenimis, ES einamosios sąskaitos 2015 metų vasarį sudarė 20,4 mlrd. eurų, palyginti su 19,5 mlrd. eurų pertekliumi šių metų sausį ir su 7,5 mlrd. eurų pertekliumi antrąjį 2014 metų mėnesį.


Populiariausi per 24 val.