Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atnaujinta darbo grupė naminės degtinės įstatymui rengti (video)

Atnaujinta darbo grupė naminės degtinės įstatymui rengti (video)

2009-01-07 18:10

Nacionalinio kulinarijos paveldo puoselėtojai, sekdami Europos Sąjungos valstybių ūkininkų pavyzdžiu, jau ne vieneri metai stengiasi civilizuoti šalies stipriųjų naminių gėrimų gamybą. Žiūrėkite reportažą.

1/1

Tarp­tau­ti­nė­je pa­ro­do­je „Ža­lio­ji sa­vai­tė“, vy­ku­sio­je 2008 m. Ber­ly­ne, bu­vo pri­sta­ty­tas Aust­ri­jo­je pa­ga­min­tas kil­no­ja­mas na­mi­nės deg­ti­nės ga­my­bos apa­ra­tas. J.Adomaitis

Atnaujinta darbo grupė naminės degtinės įstatymui rengti (video)

1 / 1

Tarp­tau­ti­nė­je pa­ro­do­je „Ža­lio­ji sa­vai­tė“, vy­ku­sio­je 2008 m. Ber­ly­ne, bu­vo pri­sta­ty­tas Aust­ri­jo­je pa­ga­min­tas kil­no­ja­mas na­mi­nės deg­ti­nės ga­my­bos apa­ra­tas. J.Adomaitis

(1 nuotraukos) J.Adomaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-01-28 20:55

Atėnai nepritaria sankcijoms Rusijai

42

Graikija nepritaria sankcijoms Rusijai, tokią nuomonę trečiadienį išreiškė naujai paskirtas energetikos ministras Panagiotis Lafazanis, likus dienai iki Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikimo, per kurį Bendrija planuoja pratęsti sankcijas Maskvai šešiems mėnesiams, skelbia „Reuters“.


2015-01-28 18:30

Pieno kainų mįslė: kaip aptikti jų skirtumus?

45|2

„Prekybininkai šaudo iš oro patrankų. Vieni per kitus aiškina, kad susitarė su pieno perdirbimo įmonėmis ir atpigino jų gaminius. Ar matėte, kaip pasikeitė pieno produktų kainos parduotuvėse?“, – vilnietė Antanina Keturkaitienė susinervina kaskart, produktus kraudama į pirkinių krepšį. Nes, jos teigimu, kai kurių pieno produktų kainos ne sumažėjo, bet net padidėjo.


2015-01-28 18:28

ES ruošiasi pratęsti sankcijas Rusijai iki 2015 metų pabaigos

19

Europos Sąjunga (ES) iki šių metų pabaigos pratęs priemones, kurių imtasi po Maskvos įvykdytos Krymo aneksijos dešimtims Rusijos ir Ukrainos piliečių – lėšų įšaldymą ir kelionių draudimą, sakoma pranešimo projekte, su kuriuo susipažino agentūra „Reuters“.


2015-01-28 18:20

Graikijos ministras: „Derybos su kreditoriais nebus lengvos“

6

Naujasis Graikijos finansų ministras Yanis Varoufakis trečiadienį pareiškė Atėnuose penktadienį susitiksiantis su euro zonos finansų ministrų grupe. Pareigūnas įspėjo, kad laukiančios derybos su tarptautiniais kreditoriais dėl šalies įsiskolinimų „lengvos nebus“. Apie tai praneša „Dow Jones“.


2015-01-28 17:34

Po grožio procedūros Lietuvoje – pas teisininkus Danijoje

7

Vizitą pas kosmetologę Danijos vartotoja prisiminė ilgai. Po procedūros save veidrodyje išvydusi moteris buvo priblokšta. Kai išvaizda nepagerėjo ir po savaitės, Danijos gyventoja puolė ieškoti pagalbos – iš pradžių kosmetologų, o paskui ir vartotojų teisių gynėjų, kad bent jau pinigus atgautų už nepavykusią procedūrą.


2015-01-28 17:31

Mobilioji bankininkystė Lietuvoje: kaip esate sekami

25|4

Šį trečiadienį minima Europos duomenų apsaugos diena. Ta proga lrytas.lt pradeda publikuoti trijų dalių žurnalistinį tyrimą, atskleidžiantį, koks pažeidžiamas Lietuvoje yra privatumas ir duomenų apsauga. Šis žurnalistinis tyrimas, prie kurio prisidėjo ir lrytas.lt, tapo „Media4Change“ skelbto žurnalistinių tyrimų konkurso laureatu.


2015-01-28 17:29

Rusijos planas: mažinti išlaidas, bet statybų Kryme nestabdyti

31

Rusijos vyriausybė paskelbė svarbiausių kovos su krize priemonių planą. Išgelbėti ekonomiką, pagal šį planą, atsieitų 2,3 trilijono rublių. Šį dokumentą sudaro 60 punktų. Siūloma daugelyje sričių apkarpyti išlaidas 10 procentų. Kaip skelbia newsru.com, nemažėtų išlaidos gynybai, žemės ūkiui ir tarptautiniams įsipareigojimams padengti. Vyriausybė tikina, kad pirmiausia išlaidas karpys tose srityse, kuriose pinigai buvo panaudojami neveiksmingai.


2015-01-28 17:04

Duonos kaina Rusijoje lyg raketa skrieja aukštyn

62

Nuo šių metų pradžios Rusijoje duonos kainos pakilo 15-20 proc. Šalies Federalinė antimonopolinė tarnyba (FAS) pradeda kelti ieškinius dėl nepagrįsto kainų kėlimo, praneša „RIA Novosti“. Sausio 20 d. duonos gamybos įmonės pranešė, kad vasarį kainos turėtų kilti dar 5-13 proc. visoje Rusijoje, o šiauriniuose šalies regionuose net 20 procentų.


2015-01-28 16:15

Ragina atsisakyti viešbučių sistemos „viskas įskaičiuota“

25

Naujasis Graikijos premjeras Alexis Tsipras paragino atsisakyti viešbučių sistemos „viskas įskaičiuota“ šalies kurortuose, informuoja „The Daily Mail“. Jis pavadino principą „all inclusive“ (viskas įskaičiuota, angl.), kai turistai beveik nepalieka viešbučio teritorijos, grėsme smulkiajam verslui.


2015-01-28 16:10

Vyriausybė „Sodrai“ paskolins 390 mln. eurų

5

Trečiadienį vykusiame Vyriausybės posėdyje Ministrų Kabinetas pritarė Finansų ministerijos siūlymui paskolinti Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybai („Sodrai“) 390 mln. eurų gautoms paskoloms, kurių grąžinimo terminas jau yra suėjęs, grąžinti, palūkanų mokėjimui bei įsipareigojimams apdraustiesiems dengti.


Populiariausi per 24 val.