Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Badavimas — kūno ir sielos valymas

Badavimas — kūno ir sielos valymas

9 Kodėl atsiranda nemalonus kvapas?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2014-11-28 16:52

Rusijos žvaigždė D. Nagijevas: „40-metės moterys – geriausios!“

89

Garsi Rusijos šou verslo žvaigždė, aktorius, laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas, kuriam 47 metai, prisipažino neketinantis lakstyti paskui jaunikles ir vis labiau vertinantis moteris, vyresnes kaip 40 metų.


2014-11-26 16:43

Vedybų sutarčių pinklės gali palikti ir be grašio

61|2

Meilė ir vedybų sutartys – nesuderinama. Taip rėžė advokatė Vilija Gražulytė (54 m.), susidurianti su tais, kurie svarsto apie vedybų sutartis arba būna jas pasirašę. „Didelius žabangus slepia šios iš pažiūros nekaltos sutartys“, – neslėpė teisininkė. Kai jaunavedžiai prisiekia mylėti vienas kitą visą gyvenimą, tai nereiškia, kad jie iki mirties žengs laikydamiesi už rankų, rašo „Lietuvos ryto“ šeštadienio žurnalas „Gyvenimo būdas“.


2014-11-26 16:12

Kaip išlikti patrauklia vyrui po daugelio santuokos metų

22|

Vyrai žiūrėdami į partnerę visuomet nori matyti moterį. O kas jiems yra moteris? Pirmiausia, tai yra emocijos, moteriškumas, švelnumas. Moteris juk puikiai gali vadovauti vyrui naudodama patrauklumą, gudrumą, moteriškas manipuliacijas. O moteris, kuri yra kaip tankas, kontroliuoja, reguliuoja, vadovauja – atstumia vyrus, jie bėga nuo jos. Kaip moterims pritraukti vyrų dėmesį ir kaip elgtis su jais pataria Egu.lt lektorius Juris Belte.


2014-11-26 10:34

Psichologė: „Geriausias specialistas vaikui neatstos šeimos“

1

Apie 8 milijonus vaikų visame pasaulyje gyvena globos įstaigose. Net maždaug 95 procentai šių vaikų nėra našlaičiai – jie turi tėvus, tačiau vis tiek patenka į globos namus. Daugiausiai globos įstaigose – net 42 procentai visų pasaulio beglobių vaikų – auga Vidurio ir Rytų Europoje bei NVS šalyse.


2014-11-25 16:45

Vaikai atiminėjami ne tik Norvegijoje: britų šeimos drama

33

Lietuvių jau nebestebina istorijos apie tai, kaip lengva tėvams netekti vaikų Norvegijoje. Britų šeimos papasakota istorija rodo, kad atsargiems reikia būti ir Didžiojoje Britanijoje. Timas Hainesas iš Vusteršyro tai sužinojo sunkiuoju būdu – iškilo grėsmė šeimos gerovei vien dėl to, kad jis dvimetę dukrą penkioms minutėms paliko mašinoje.


2014-11-25 13:18

Pavydžiausia pasaulyje moteris vyrą tikrina melo detektoriumi

216

43 metų britė Debbi verčia savo 31 metų mylimąjį pasitikrinti melo detektoriumi kiekvieną kartą, kai jis sugrįžta namo. Taip pat ji neleidžia jam žiūrėti televizoriaus ar skaityti žurnalų, kad šis neįsižiūrėtų kitos merginos. Be to, moteris nuolat tikrina savo gyvenimo draugo Steve'o Woodo telefoną, elektroninį paštą ir banko išrašus. Laukdama, kol Steve'as taps oficialiu jos sutuoktiniu, Debbi netgi pasikeitė savo pavardę į jo.


2014-11-24 16:25

Identiški dvynių piešiniai nustebino konkurso komisiją

4|39

Savaitgalį į Vilniaus prekybos ir pramogų centre VCUP vykusį dvynių konkursą „Twins peak 2014” suvažiavo įvairaus amžiaus dvynukų ir dvynukių iš visos Lietuvos. Unikalus renginys pritraukė dalyvių iš Kauno, Alytaus, Panevėžio, Joniškio, Platelių, Marijampolės, Elektrėnų ir kitų Lietuvos miestų bei miestelių.


2014-11-24 15:23

Parodoje „Vaikų šalis 2014“ buvo skatinamas mamų sumanumas

8

Savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko jau 20-oji tarptautinė paroda būsimiems tėvams, kūdikiams ir vaikams „Vaikų šalis 2014“.    Šiais metais parodoje dominavo sumanios mamos tema. Anot organizatorių, kiekviena moteris, besilaukdama ar augindama namuose mažamečius vaikus gali būti kūrybinga, sąmoninga ir sumani: sugebėti ne tik kurti rankdarbius, bet ir mokytis naujų dalykų, aktyviai dalyvauti visuomeninėje, kūrybinėje veikloje ar net pradėti savo verslą. 


2014-11-24 09:47

Vaikų darbas – išnaudojimas ar naudinga patirtis?

7

Laikraščiais sankryžose prekiaujantys paaugliai, automobilį nuplauti besisiūlantys vaikai, daržoves ir vaisius parduodantys mokyklinukai – jau įprastas vaizdas. Vis dažniau galimybe užsidirbti naudojasi ir paaugliai. Tačiau ar darbas vaikams atneša daugiau naudos, ar atima iš jų dalį vaikystės?


2014-11-23 16:47

Griūvant šeimai Dainei Baumilei ramsčiu tapo jaunesnė sesuo

87|11

Teisininkė Dainė Baumilė (33 m.) kadaise savo jauniausiąją seserį Rūtą Žibaitytę (22 m.) migdydavo pietų miego. Dabar jiedvi vienuolikos metų amžiaus skirtumo nejaučia – gali pasidalyti širdies paslaptimis. Atlikėjos karjeros siekianti R.Žibaitytė prieš kurį laiką išgyveno dėl sesers šeimos pamatus sudrebinusios sutuoktinio dainininko Donato Baumilos (32 m.) neištikimybės, o dabar džiaugiasi, kad pora gyvena laimingai. Dainė taip pat turi ką patarti dar netekėjusiai Rūtai.


Populiariausi per 24 val.