Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Badavimas — kūno ir sielos valymas

Badavimas — kūno ir sielos valymas

9 Kodėl atsiranda nemalonus kvapas?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-09-16 17:35

Kaip motinos reaguoja, kai jų dukros staiga tampa gražuolėmis?

8|8

Britė Shona Sibary (43 m.), žvelgdama į paaugles dukteris, jaučiasi dviprasmiškai. Motiną užplūsta ne tik pasididžiavimas, bet ir kartėlis. 15-metė Flo ir 13-metė Annie – dailios, tarp bendraamžių populiarios mergaitės. Visai kitokios, nei ji pati buvo jų amžiaus.


2014-09-15 12:50

Kūdikių netekusių tėvų skausmą palengvina šaldantys lopšiai

8

Kai pernai gegužę Shelley Lamond Adelaidės ligoninėje prarado dukrelę, kuri gimė negyva, ji nebuvo pasiruošusi taip lengvai jos paleisti. Moteris su kūdikiu atsisveikino, kai jis gulėjo lyg vaikiškoje lovytėje šalia motinos – pintas „lopšys“, pripildytas šaldančios medicininės įrangos, suteikiančios galimybę tėvams dar šiek tiek pabūti su vaikeliu, rašo dailymail.co.uk.


2014-09-15 09:38

Po skyrybų dizainerė E. Tatarinova savo namus kuria Florencijoje

39|3

Kodėl pasiturinčios brandžios moterys veržiasi iš santuokos pančių? Tokių garsenybių gretas papildė sėkmingai karjerą Lietuvoje ir užsienyje daranti vilnietė dizainerė Ela Tatarinova (55 m.), kurios santuoką su buvusiu bankininku Jefimu Borodulinu neseniai nutraukė teismas. Po skyrybų E.Tatarinova drąsiai pravėrė duris į naują gyvenimą ne Lietuvoje. Rašo "Lietuvos ryto" žurnalas "Gyvenimo būdas".


2014-09-14 10:44

Lėle vadinamai D. Martinėlei puoselėti figūrą padeda draugas

73|3

Ji pasitiki savimi, moka pasirūpinti išvaizda ir yra truputį koketiška. Gatvėje vyrai į ją atsisuka pasigrožėti, o dauguma moterų pavydžiai nužvelgia. Taip apie tarptautinių ryšių ekspertę Dianą Martinėlę (38 m.) sakė jos širdies draugas Rimas Petraitis. Asmeniniu sporto treneriu dirbantis vyras, padėjęs ne vienai damai dailinti kūno formas, džiaugiasi sutikęs grožį spinduliuojančią moterį. Šios kaunietės neįmanoma nepastebėti ir ji pati tai žino: „Atrodau lyg lėlė ir laisvamanė, todėl manęs daug kas nemėgsta, bet man nerūpi kitų nuomonė.“ Apie tai rašo "Lietuvos ryto" žurnalas "Gyvenimo būdas".


2014-09-13 12:35

Pažinčių internete dažnai ieško po Liūto ženklu gimę vedę vyrai

6

Kokio charakterio ar net po kokiu Zodiako ženklu gimę žmonės mezga pažintis internete? Atsakysite greičiausiai taip: "Lovelasai, neturintys nė kruopelytės drovumo". Bet tai - netiesa. Pasirodo, po Liūto ženklu (astrologija šio ženklo atstovus apibūdina kaip ramius, išlaikytus) gimę vyrai, neretai net ir vedę, pažinčių svetainėse dažniausiai ieško meilės.


2014-09-13 11:01

Kaip reaguoja D. Martinėlės draugas, kai ji koketuoja su kitais?

127|2

Ji pasitiki savimi, moka pasirūpinti išvaizda ir yra truputį koketiška. Gatvėje vyrai į ją atsisuka pasigrožėti, o dauguma moterų pavydžiai nužvelgia. Taip apie tarptautinių ryšių ekspertę Dianą Martinėlę (38 m.) sakė jos širdies draugas Rimas Petraitis. Asmeniniu sporto treneriu dirbantis vyras, padėjęs ne vienai damai dailinti kūno formas, džiaugiasi sutikęs grožį spinduliuojančią moterį. Šios kaunietės neįmanoma nepastebėti ir ji pati tai žino: „Atrodau lyg lėlė ir laisvamanė, todėl manęs daug kas nemėgsta, bet man nerūpi kitų nuomonė.“


2014-09-11 16:22

Bevaikės moters šauksmas: išnuomok gimdą – išnešiok mano vaiką

28|2

Prieš gimstant dvyniams netoli Paryžiaus gyvenanti Sylvie Mennesson jautėsi siaubingai: kartais ją pykindavo, kartais apimdavo stiprūs pilvo skausmai. Nors jos vaikus savo įsčiose nešiojo pakaitinė motina, Sylvie jautėsi kaip bet kuri kita nėščioji – ji net priaugo aštuonis kilogramus.


2014-09-11 13:08

Kodėl beglobio vaiko neklausiama, kokių įtėvių jis nori?

3

Beveik pusė Vaiko teisių apsaugos skyrių (VTAS) savivaldybėse nedalyvauja išklausant vaiko nuomonę dėl įvaikinimo, įvaikinimo galimybės vertinamos neobjektyviai, todėl procesas nevyksta sklandžiai. Tokią išvadą padarė Valstybės kontrolė.


2014-09-11 12:31

Kaip elgtis su savarankiškumą per vasarą praradusiais vaikais?

1|6

Kiekvieną rugsėjį tėvams ir dažnam pedagogui tenka susidurti su reiškiniu – vaikų „nusavarankiškėjimo“ po vasaros atostogų fenomenu. Siekiant palengvinti mokslo metų pradžią vaikams, tėvams ir pedagogams bei visapusiškai prisidėti prie visavertės asmenybės formavimo, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC) inicijavo unikalią „superkompetencijų programą“, kurios dėka užsiėmimus didžiajame LVJC baseine lankantys vaikai kiekvieno užsiėmimo metu lygiagrečiai mokosi stiprinti tokius įgūdžius, kaip savarankiškumas, bendradarbiavimas, pasitikėjimas savo jėgomis, kūrybiškumas, gebėjimas analizuoti ir kita.


2014-09-10 12:38

Humoro laidoje dirbančios dvynės taip pat svajoja apie dvynukus

19|2

„Norėtume susilaukti dvynukų“, – bendros svajonės neslėpė seserys dvynės Aušra ir Giedrė Jasiulionytės (25 m.), neseniai tapusios televizijos laidos vedėjų asistentėmis. Joms pačioms toks noras neatrodo keistas, nes puikiai žino, kad dvyniai niekada nesijaučia vieniši. O tai žmogui – svarbiausia. Tačiau Aušros ir Giedrės tėvai vilniečiai Gražina ir Leonas Jasiulioniai, iškart susilaukę dviejų atžalų, pripažino, kad dukras užauginti nebuvo lengva, rašo „Lietuvos ryto" priedas „Gyvenimo būdas".


Populiariausi per 24 val.