Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų vadove paskirta B.Burauskaitė

Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų vadove paskirta B.Burauskaitė

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-06 22:02

Ukrainos valstybės skola pasiekė 70 mlrd. JAV dolerių

3

Vyriausybės garantijų palaikoma Ukrainos valstybės skola, rugpjūčio 31 dienos duomenimis, siekia beveik 1,5 trln. grivinų, t. y. daugiau kaip 70,5 mlrd. JAV dolerių. Tokius duomenis antradienį savo interneto svetainėje pateikė Ukrainos finansų ministerija. Apie tai praneša naujienų agentūra „Reuters“.


2015-10-06 21:52

Latvija širsta, kad lietuviams pavyko sugundyti kinus

31

Dviejų broliškų valstybių konkurencinė kova įgauna pavydo bruožų. Baltijos šalių uostai jau seniai konkuruoja dėl krovinių, tačiau naujausia Lietuvos pergalė įsiutino Latvijos valdžią.


2015-10-06 18:02

Baltarusijos režimo rėmėjui J.Čižui Europa neturi priekaištų

1

Baltarusijos oligachas Jurijus Čižas galutinai atsikratė sankcijų naštos. ES Teisingumo teismas Liuksemburge panaikino sankcijas jo įmonei „Triple“ bei klubui „Dinamo“. Tai reiškia, kad Lietuvos verslininkai ir toliau galės pirkti dyzeliną iš jo vadovaujamo koncerno.


2015-10-06 17:18

Naftos karalystės galas. Kaip „Apple“ ir „Tesla“ pakeis pasaulį

42

„Apple“ atėjimas į automobilių verslą be abejonės bus sėkmingas ir sudrebins šią pramonės šaką. Po to, kai aš parašiau straipsnį apie „Apple“ finansų naujoves , sužinojau, kad mobiliojo ryšio operatoriai „Sprint“, „T-Mobile“, o dabar ir „Verizon“ pradėjo kovą, kuris iš jų pasiūlys geriausią sandorį dėl „iPhone“, rašo finansų analitikas, „Investment Management Associates, Inc.“ investicijų valdymo direktorius ir „ The Financial Times“ straipsnių autorius Vitalijus Kacenelsonas.


2015-10-06 15:37

VW skandalas plinta kaip virusas

5

Skandalas, sudrebinęs Vokietijos automobilių gamybos koncerną „Volkswagen“ dėl ekologinių testų klastojimo, susijęs su maždaug 8 mln. dyzelinių automobilių Europos Sąjungos šalyse, praneša „Deutsche Welle“ remdamasis bendrovės atstovu. Pasak jo, taršos rodmenis klastojanti įranga buvo diegiama ir nedidelės 1,2 l talpos varikiuose.


2015-10-06 14:42

„Expo 2015“ jau skaičiuoja paskutines savaites

1|36

Šiuo metu Milane vykstanti pasaulinė paroda „Expo 2015“ jau skaičiuoja paskutines savaites. Šių metų „Expo“ tema siejama su maistu, bet joje yra visko: nuo maisto, vietoje auginamų įvairių augalų iki moderniausių ateities technologijų. Tai tikrai didelio masto renginys, pritraukiantis milžiniškas mases žmonių. Ši paroda vyks iki lapkričio 1-osios.


2015-10-06 14:39

Tyrimas: jauni lietuviai verslo imasi dvigubai rečiau nei estai

12|2

Lietuvoje jauni žmonės dukart rečiau negu Estijoje jau žengė pirmus žingsnius steigdami savo įmones – tai atskleidė SEB banko atliktas tyrimas Baltijos šalyse. Nors visose šalyse daugelis jaunų žmonių norėtų steigti savo įmones, realius veiksmus dėl to padariusių dalis yra mažiausia Lietuvoje – vos 6 procentai. Tyrimo duomenys taip pat rodo, kad nors lietuviai, palyginti su latviais ir estais, panašiai linkę vengti rizikos, tačiau savo galimybes sukurti verslą vertina kukliausiai.


2015-10-06 14:05

Cvzona.lt: aukso vertės darbuotojas turi mokėti dvi kalbas

15

Karjeros portalų grupės Cvzona.lt direktoriaus Žilvino Padegimo teigimu, šiuo metu aukso vertę darbo rinkoje turi tie darbuotojai, kurie labai gerai moka dvi kalbas – anglų bei rusų. „Net ir sumenkus Rusijos vaidmeniui, Lietuvos eksporto žemėlapyje Latvija, Baltarusija, Ukraina išlieka svarbiomis partnerėmis. Tad eksportuojančioje, o neretai ir importuojančioje Lietuvos įmonėje administratorė, vadybininkai, pardavimų specialistai privalo mokėti dvi kalbas. Vyresnio amžiaus žmonės geriau kalba rusiškai, o jaunimas – angliškai. Surasti abiem kalbomis gerai bendraujantį darbuotoją darbdaviams yra kone neįmanoma misija“, – sako Ž. Padegimas.


2015-10-06 13:51

Mada: grįžta pagarba seniems daiktams

3|4

Lietuvoje prigijo mada originalių, vienetinių, niekur nematytų daiktų ieškoti senturgiuose. Naujam gyvenimui prikelti daiktai gali atrodyti ne tik labai įdomiai, bet ir padėti sutaupyti, o su laiku tokių daiktų vertė tik augs. Tampa vis populiariau patinkančių senovinių daiktų ieškoti pas sendaikčių pardavėjus. Šį penktadienį prekybos miestelyje „Urmas“ prasidedantis tarptautinis senturgis „Laiko ratu“ – bene didžiausias tokio pobūdžio renginys ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse šalyse.


2015-10-06 13:45

„Teo“ perka „Omnitel“

27

IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ įsigis 100 proc. „Omnitel“ akcijų iš dabartinės jos savininkės – bendrovės „TeliaSonera“. Šiuo žingsniu „Teo“ ir „Omnitel“ pradeda vienyti pajėgas ir pasiūlys naujų jungtinių plačiajuosčio ir mobiliojo ryšio, interneto, televizijos bei IT paslaugų.


Populiariausi per 24 val.