Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų vadove paskirta B.Burauskaitė

Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų vadove paskirta B.Burauskaitė

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-03-30 20:08

Maskvos kumštis itin skaudžiai smogė Panemunei

207|4

Rusijai sugriežtinus patikrą, ištuštėjo pasienio miesto Panemunės gatvės, kuriomis į Sovetską pigesnių degalų ir cigarečių dar neseniai zujo automobiliai, uždarytos parduotuvės, o gyventojai iškeliauja į Vakarus. Panemunėje (Pagėgių savivaldybė) dažniausiai pasitaikantys skelbimai – ne apie perkamą mišką ar parduodamus viščiukus, kaip įprasta nedideliame mieste ar kaime. „Parduodu arba išnuomoju patalpas“, – taip verslininkai mėgina suvilioti nekilnojamojo turto pirkėjus.


2015-03-30 19:42

Moteris: „Ariau it jautis, o tinginčiam vyrui – didesnė pensija“

5|2

„Kodėl turiu skursti, jei dirbau daugiau, negu vyras? Jokios vyrų ir moterų lygybės nėra. Ariau kaip jautis, o tingintis vyras gauna didesnę pensiją“, – ironizavo 69 metų Danutė Butkienė. Europos lyčių lygybės instituto (EIGE) pristatė strategiją „Europa 2020“, kurios tikslas – suvienodinti abiejų lyčių pajamas. Pagal perkamosios galios standartą vidutinis europiečių moterų darbo užmokestis 20 procentų mažesnis, nei vyrų. Taip pat – ir pensijos. Kiekvienos šalies žurnalistams buvo pasiūlyta pasirinkti pensininkų porą ir išsiaiškinti, ką apie tai galvoja žmona ir vyras.


2015-03-30 15:12

Ko klaus Britanijos bankų stresų testai?

Šių metų Didžiosios Britanijos bankų stresų testų metu bankininkystės sektoriaus atstovams teks įrodyti, kad jie gali atlaikyti pasaulinį ekonomikos susilpnėjimą.


2015-03-30 14:42

J. Varoufakis: „Kaltinimai padės Europos priešams“

8

Pirmadienį Graikijos finansų ministras Yanis Varoufakis pareiškė, kad viena kitą kaltinančios Vokietija ir Graikija parankios Europos priešams. Jo nuomone, daug protingiau nesantaikos kirvį užkasti, skelbia „EUbusiness“.


2015-03-30 14:32

Už nepateiktas ataskaitas nubaustos vartojimo kreditų bendrovės

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba už nepateiktas 2013-2014 m. veiklos ataskaitas iš viešojo vartojimo kredito davėjų sąrašo laikinai išbraukė keturias bendroves – UAB „Dolce kreditas“, UAB „Everyday Finance“, UAB „Largo grupė“ ir UAB „SAKSET“. Jos laikinai negalės teikti su vartojimo kreditu susijusių paslaugų.


2015-03-30 12:49

Iki 2020 m. bus rekonstruotas magistralės A1 ruožas ties Kaunu

3

Vyriausybė pradeda ruoštis automagistralės Vilnius–Kaunas–Klaipėda rekonstrukcijai ties posūkiu į Kauno IX fortą. Čia iki 2020 m. ketinama praplatinti kelią, įrengti tunelį ir įgyvendinti kitas eismo saugos priemones. Pirmadienį Ministrų kabinetas pritarė Kauno miesto ir rajono savivaldybių tarybų patvirtintiems specialiesiems planams dėl kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 94 iki 107 km rekonstravimo, netrukus prasidės žemės paėmimo procedūros.


2015-03-30 12:47

Europos ūkininkai rengiasi pieno gamybos kvotų naikinimui

4

Nuo trečiadienio naikinama tris dešimtmečius Europos Sąjungoje galiojusi pieno gamybos kvotų sistema kelia nerimą Europos ūkininkams. Viena vertus, kvotų panaikinimas leis geriau patenkinti augančią paklausą besivystančiose rinkose, tačiau, kita vertus, gali gerokai nusmukdyti pieno kainas. Apie tai praneša „EUbusiness“.


2015-03-30 12:36

Naujajame Daugiabučių namų modernizavimo fonde – 30 mln. eurų

2

Aplinkos bei Finansų ministerijos ir Viešųjų investicijų plėtros agentūros pasirašyta trišale sutartimi įsteigtas naujas Daugiabučių namų modernizavimo fondas (DNMF). Jį sudaro 30 mln. eurų. Tai ES fondų investicijų veiksmų 2014-2020 m. programos Europos regioninės plėtros fondo lėšos. Jos bus skirtos šalies daugiabučiams atnaujinti ir jų energinį efektyvumą didinančioms priemonėms diegti.


2015-03-30 12:32

Verslo tendencijos paslaugų sektoriuje pablogėjo

Paslaugų sektoriaus įmonių vadovų apklausos rezultatai parodė, kad kovo mėn., palyginti su vasariu, verslo tendencijos paslaugų sektoriuje pablogėjo. Tam įtakos turėjo sumažėjusi teikiamų paslaugų paklausa bei pablogėjusi įmonių verslo padėtis.


2015-03-30 12:25

Įmonės neslepia: verslo padėtis blogėja

3

Mažmeninės prekybos įmonių vadovų apklausos duomenimis, kovo mėn., palyginti su vasario mėn., verslo tendencijos šiek tiek pagerėjo. Tam įtakos turėjo optimistinė prekybos įmonių verslo padėties prognozė: kad jų verslas pagerės nurodė 19 proc., kad pablogės – tik 5 proc. (vasario mėn. – atitinkamai 11 ir 17 proc.) vadovų.


Populiariausi per 24 val.