Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ella Tatarinova: „Svarbiausia moteriai ne išlaikyti vyrą, o išlikti moterimi“

Ella Tatarinova: „Svarbiausia moteriai ne išlaikyti vyrą, o išlikti moterimi“

2009-02-06 05:03

Kai matai Ellą Tatarinovą turguje perkančią daržoves, kai sužinai, kad namuose ji džiovina ramunėles ar ankstyvą rytą sukasi ant čiuožyklos ledo, negali patikėti, kad ji – prabanga besimėgaujanti ponia, bankininko Jefimo Borodulino žmona, akimirksniu patenkanti į turtingiausių, gražiausių ir įtakingiausių žmonių sluoksnį Kijeve, Jeruzalėje ar Paryžiuje. Sunku patikėti ir tuo, kad ši puikai atrodanti, puoštis mokanti moteris yra filologijos mokslų daktarė.

1/3

Ella Tatarinova.

Ella Tatarinova: „Svarbiausia moteriai ne išlaikyti vyrą, o išlikti moterimi“

1 / 3

Ella Tatarinova.

„Jei moteris nusprendžia, kad grožis, puošmenos jai nereikalingos, ji praranda stiprų energetinį maitinimą ir niekada nebus laiminga asmeniniame gyvenime“, – įsitikinusi Ella.

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Stilius ir grožis
2015-01-27 17:18

„Chanel“ vasara tokia graži, kad net seilė tįsta

3|72

Antradienį įvyko laukiamiausias mados savaičių šou – mados namų „Chanel“ aukštosios mados kolekcijos 2015 metų šiltajam sezonui pristatymas. Dizaineris Karlas Lagerfeldas salę pavertė popierinėmis džiunglėmis, po kurias klaidžiojo šiaudinėmis skrybėlėmis pasipuošę sodininkai. Jie tapo atsvara gėlėmis pražydusiems „Chanel“ modeliams.


2015-01-27 16:50

Žydinti „Chanel“ vasaros vizija

72

Antradienį įvyko laukiamiausias mados savaičių šou – mados namų „Chanel“ aukštosios mados kolekcijos 2015 metų šiltajam sezonui pristatymas. Dizaineris Karlas Lagerfeldas salę pavertė popierinėmis džiunglėmis, po kurias klaidžiojo šiaudinėmis skrybėlėmis pasipuošę sodininkai. Jie tapo atsvara gėlėmis pražydusiems „Chanel“ modeliams.


2015-01-27 13:02

Dizainerės Julijos Janus nauja kolekcija – įkvėpta alchemijos

9|12

Dizainerės Julijos Janus mados namų „Julia Janus“ pavasario ir vasaros kolekciją įkvėpė viduramžių pseudomokslas – alchemija. Per amžius alchemikai – dažniausiai išsimokslinę vienuoliai – ieškojo įvairių būdų, kaip maišant įvairios kilmės skirtingas medžiagas ir metalus išgauti išminties akmenį, tauriuosius metalus (auksą, sidabrą) ir jaunystės eliksyrą – nemirtingumo šaltinį.


2015-01-27 12:39

Kaip rengtis pavasarį ir vasarą jau siūlo dizainerė Julija Janus

4|12

Dizainerė Julija Janus sukūrė naują pavasario ir vasaros kolekciją. Prekės ženklo „Julia Janus“ kūrėja šį kartą dirbo įkvėpta alchemijos – bandymo sukurti išminties akmenį.


2015-01-26 19:50

Garsenybės varžėsi ir dėl apdovanojimų, ir dėl publikos ovacijų

1|16

Sekmadienį Los Andžele 21-ąjį kartą išdalyti Ekrano aktorių gildijos apdovanojimai. Tradiciškai, per iškilmingą žvaigždės varžėsi ne tik dėl visuotinį pripažinimą kino pasaulyje simbolizuojančių statulėlių, bet ir dėl stilingiausios vakaro viešnios titulo.


2015-01-26 12:32

„Mis visata" tapo kolumbietė, P. Belousova nepateko į pusfinalį

89|21| 

63 kartą surengtame konkurse „Mis visata“ paaiškėjo nugalėtoja. Gražiausia konkurso, vykusio Majamyje, mergina tapo 22 metų verslo administravimo studentė iš Kolumbijos Paulina Vega, kuri iš anksto buvo laikoma favorite.


2015-01-26 12:30

Aktorių gildijos apdovanojimų stiliaus „perliukai“: kas prašovė?

1|10| 

Sekmadienį Los Andžele įvykę ekrano aktorių gildijos apdovanojimai nepraėjo be netikėtumų – o jų būta ne tik paskelbus laureatus. Nuostabą kėlė ir raudonuoju kilimu žengusios garsenybės, mat kai kurioms iš jų reikėjo skubios stilisto konsultacijos.


2015-01-26 11:32

„Gėlėtą“ K.Knightley skonį nustelbė įspūdinga J.Lawrence suknia

21|12

Prodiuserių gildijos apdovanojimai, šeštadienio vakarą surengti Los Andžele – vienas mažiausiai garsenybių lankomų renginių, tačiau net kelios ryškiausios žvaigždės čia spindėjo ryškiau bet kada anksčiau. Aktorė Jennifer Lawrence raudonuoju kilimu žengė kaip dievaitė, o štai kūdikio besilaukianti Keira Knightley kiek prašovė pro šalį.


2015-01-25 14:15

Naujausia „Givenchy“ kolekcija – lyg siaubo filmo herojams

4|21

„Givenchy“ mados namai Paryžiaus vyrų mados savaitėje šokiravo ne vieną gerbėją – modeliai podiumu žengė lyg siaubo filmų herojai. Surakintomis lūpomis, kraupiai išpieštais veidais ir apnuogintais kūnais modeliai ir manekenės taip pristatė šių mados namų dizainerio Riccardo Tisci naujausius kūrinius 2015-ųjų rudeniui ir kitai žiemai.


2015-01-25 12:10

Mados namai „Cerutti“ vyrams siūlo asketišką įvaizdį

11

Paryžiaus vyrų mados savaitėje mados namai „Cerruti“ stipriajai lyčiai siūlo būti skrybėlėtais ir atsainiai elegantiškais džentelmenais. Šiems mados namams kuriantis dizaineris Aldo Maria Camillo neslėpė – jis norėjo, kad mada būtų suprantama ir aiški, todėl tik šiek tiek žaidė naujomis formomis ir audiniais. Vienas iš naujausios 2015-ųjų rudens ir žiemos „Cerruti“ akcentų – Nino Cerruti ir jo žmonos senos nuotraukos spaudiniai ant audinių atidavė duoklę ir mados namų įkūrėjui.


Populiariausi per 24 val.