Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ella Tatarinova: „Svarbiausia moteriai ne išlaikyti vyrą, o išlikti moterimi“

Ella Tatarinova: „Svarbiausia moteriai ne išlaikyti vyrą, o išlikti moterimi“

2009-02-06 05:03

Kai matai Ellą Tatarinovą turguje perkančią daržoves, kai sužinai, kad namuose ji džiovina ramunėles ar ankstyvą rytą sukasi ant čiuožyklos ledo, negali patikėti, kad ji – prabanga besimėgaujanti ponia, bankininko Jefimo Borodulino žmona, akimirksniu patenkanti į turtingiausių, gražiausių ir įtakingiausių žmonių sluoksnį Kijeve, Jeruzalėje ar Paryžiuje. Sunku patikėti ir tuo, kad ši puikai atrodanti, puoštis mokanti moteris yra filologijos mokslų daktarė.

1/3

Ella Tatarinova.

Ella Tatarinova: „Svarbiausia moteriai ne išlaikyti vyrą, o išlikti moterimi“

1 / 3

Ella Tatarinova.

„Jei moteris nusprendžia, kad grožis, puošmenos jai nereikalingos, ji praranda stiprų energetinį maitinimą ir niekada nebus laiminga asmeniniame gyvenime“, – įsitikinusi Ella.

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Mano stilius
2015-04-26 18:53

Stiliaus nuosprendis: šios savaitės stilingiausios

1|5

Gero skonio pavyzdys – koks jis? „Stilius“ siūlo įsižiūrėti į garsius žmones, iš kurių galime pasimokyti, kaip patraukliai atrodyti.


2015-04-26 15:23

„Kristi Andress“ jau pradėjo kurti Monikos suknią „Eurovizijai“

7

Iki „Eurovizijos“ konkurso likus vos mėnesiui pradėta rūpintis Monikos Linkytės suknele. Prie jos kūrimo šį kartą pakviesti prisidėti ir visi Lietuvos žmonės. Pirmieji šeštadienio popietę tai padarė klaipėdiečiai.


2015-04-26 14:52

Vilniečių gatvės stilius: vyrai turi, kur paganyti akis

58|21

Kai ketvirtadienį į Lietuvą grįžo pavasariška šiluma, Vilniaus gatvės nusidažė ryškiomis spalvomis. Vyrų akį vis traukė Senamiestyje žingsniuojančios moterys ir merginos, pasipuošusios sijonais bei suknelėmis.


2015-04-26 12:42

Naują šukuoseną pademonstravusi M. Obama tapo vakaro žvaigžde

4|6

JAV pirmoji ponia Michelle Obama šeštadienio vakarą tiesiogine žodžio prasme suspindo naujame įvaizdyje. Įprastai tiesius tamsius plaukus šįkart moteris susuko į dailias valiūkiškas garbanas.


2015-04-25 22:07

Arabų krašto mados dievaitė savo rankose laiko valstybės vadeles

30|8

Arabų pasauliui jos stilius – įžūlumo viršūnė, o aktyvi veikla visuomenėje prilygsta visų normų laužymui. Buvęs Kataro emyras šeichas Hamadas bin Khalifa al-Thani (62 m.) savo antrajai žmonai Mozah bint Nasser al-Missned (56 m.) leido ne tik nusivilkti parandžą, bet ir įsikišti į politinį bei socialinį šalies gyvenimą.


2015-04-25 22:06

V. Beckham dėl nepriekaištingo stiliaus aukoja savo patogumą

4|4

Šių laikų stiliaus dievaite tituluojamai dizainerei Victoriai Beckham nusispjaut į patogumą. Pusdienis lėktuve vilkint itin siaurus džinsus ir avint aukštakulnius žudikus jai – menka auka. Juk visų svarbiausia – nepriekaištingas įvaizdis.


2015-04-25 16:34

Siaura suknelė išryškino puikias Evos Longorios kūno linijas

17|4

Gražuolė aktorė Eva Longoria tikrai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Trečiadienio popietę atvykusi į televizijos laidos „Extra“ filmavimo aikštelę, egzotiškoji žvaigždė aplinkinius nustebino pavydėtinais kūno linkiais.


2015-04-25 14:58

Dėmesio vertas vilniečių gatvės stilius

21

Kai ketvirtadienį į Lietuvą grįžo pavasariška šiluma, Vilniaus gatvės nusidažė ryškiomis spalvomis. Vyrų akį vis traukė Senamiestyje žingsniuojančios moterys ir merginos, pasipuošusios sijonais bei suknelėmis.


2015-04-25 13:12

Mes perspėjome! „Louis Vuitton“ suknelė Ukrainoje sukėlė audrą

25

Žurnalas moterims „Elle“ supykdė patriotiškai nusiteikusius ukrainiečius, išspausdinęs savo viršelyje nuotrauką, kurioje JAV aktorė Michelle Williams matoma pasipuošusi spalvų deriniu, panašiu į naudojamą prorusiškų separatistų, su kuriais kaunasi vyriausybės pajėgos.


2015-04-24 12:13

Vilniuje duris atvėrė nauja mados oazė

6|24

Nuo šiol kiekvienas lietuvių dizainerės Lilijos Larionovos kūrinius galės apžiūrėti iš arti. Ketvirtadienio vakarą Vilniuje duris atvėrė drabužių salonas „Lily Fashion Store“.


Populiariausi per 24 val.