Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kėdainiuose - erotinių fotomontažų paroda (nuotraukos)

Kėdainiuose - erotinių fotomontažų paroda (nuotraukos)

2009-02-13 18:17

Penktadienio pavakarę Kėdainių miesto Rotušėje atidaryta erotinių fotomontažų paroda „Sotto Vocce“.

1/4

Vienas iš M.Marcinkevičiūtės darbų. K.Stankevičė

Kėdainiuose - erotinių fotomontažų paroda (nuotraukos)

1 / 4

Vienas iš M.Marcinkevičiūtės darbų. K.Stankevičė

K.Stankevičė

K.Stankevičė

Fotomontažų autorė M.Marcinkevičiūtė. K.Stankevičė

(4 nuotraukos) K.Stankevičė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Gurmanų klubas
2015-03-28 20:47

Restoranų verslą įsukęs britas: „Lietuviai atranda gerą maistą“

18|2

Britas Garethas Sandersonas (30 m.) maloniai nustebina savo žiniomis apie Lietuvos kulinarijos istoriją. Jis žino ne tik apie dabar populiarius bulvinius patiekalus, bet ir apie senąją dvarų kultūrą, kuomet didikams ruoštas maistas buvo gardinamas žolelėmis ir miško gėrybėmis. Apie cepelinus G.Sandersonas, be abejo, taip pat žino, net prisipažįsta bandęs juos gaminti pats.


2015-03-28 12:25

Andrius Užkalnis Klaipėdoje rado restoraną, kuriam nėra lygių

203|8

Visada sakiau, kad nediskriminuoju Lietuvos miestų. Jeigu Vilnius gauna daugiausia gerų įvertinimų, tai tik todėl, kad čia daugiausia puikių restoranų. Kai už sostinės ribų bus kas nors labai gerai, taip ir pasakysiu, visada žadėdavau. Klaipėdoje „Momo Grill“ rekomendacijų – daugybė. Kiti chuliganiški, „kaip namie“ restoranai („Ridikai“, „Pankolis“) turi savo gerbėjų, kuriems patinka egzotiškas paprastumas ir brutaliai neoficialus aptarnavimas, o „Momo Grill“ jau turi solidumo reputaciją (tik, sako daugelis, ten brangoka).


2015-03-27 15:55

Prancūziška vakarienė suvienijo tūkstančius gurmanų

2|36

Įsivaizduokite vakarienę, kuri tą pačią dieną vyksta 150 šalių, joje dalyvauja 1300 virtuvės šefų, o dešimtys tūkstančių gurmanų ragauja prancūziškus patiekalus. Tokia vakarienė kovo 19-ąją vyko ir Vilniuje. Pasaulinį prancūziškos gastronomijos renginį „Good France“ inicijavo žymusis prancūzų virtuvės šefas Alainas Ducasse ir Prancūzijos užsienio reikalų ministerija.


2015-03-27 10:18

Į pasaulio paveldo sąrašą siūlo įtraukti neapolietišką picą

Italija pasiūlė įtraukti neapolietišką picą į UNESCO nematerialiojo kultūros paveldo sąrašą. Italijos nacionalinė komisija prie UNESCO nusprendė, kad „Neapolio picų kepėjų menas“ yra vertas pripažinimo ir turėtų būti saugomas.


2015-03-26 17:27

Gurmanai varžėsi protmūšyje. Patikrinkite savo žinias ir jūs

7

Antradienio vakarą protų kovų ir gero maisto gerbėjai Vilniuje džiaugėsi jiems skirta unikalia naujove. Jie rinkosi į pirmąją Lietuvoje viktoriną vien tik apie maistą ir kulinariją.


2015-03-24 10:23

Lietuviai įrodė: ne tik ispanai moka gaminti kumpį su koja

28|4

„Ar šis kumpis tikrai lietuviškas? Ne ispaniškas?“ – galvą kraipė moteris, parduotuvėje apžiūrinėdama šaltai rūkytą kiaulės kumpį su koja. Ant vitrinos užkeltas, specialiame stove įtvirtintas, gražiu tinkleliu apvilktas kiaulės kumpis traukte traukė akį. Ne mažiau viliojo ir jo kvapas, primenantis vaikystę kaime.


2015-03-23 14:44

Kaunietei verslininkei savo virtuvės receptus patiki vienuoliai

11|5

Pažaislio vienuolyne įsikūrusio svetingumo komplekso „Monte Pacis“ šeimininkė Indra Ramanauskienė (39 m.) brangina draugystę su istorinėje vietoje gyvenančiomis seserimis kazimierietėmis ir kitų Europos vietų vienuoliais. Kulinariniu vienuolių paveldu besidominti kaunietė sukaupė daugybę originalių vienuolių receptų, užrašytų lietuvių, lenkų, vokiečių ir lotynų kalbomis. Kai kurie jų šimtmečių senumo.


2015-03-23 09:44

Auksinė šefo taisyklė: virtuvėje – jokių „plastikinių“ pomidorų

4|3

Virtuvės šefas nebūtų šefas, jei nesivadovautų taisyklėmis, padedančiomis suburti tvirtą ir bendrų tikslų siekiančią komandą. „Soul & Pepper“ restorano virtuvės šefas Gediminas Albrichtas dalinasi savo darbo virtuvėje taisyklėmis ir sako, kad be jų darbas virtuvėje būtų tiesiog chaotiškas.


2015-03-21 21:59

Virtuvės meistrą iš Prancūzijos parviliojo restoranas Klaipėdoje

7|5

Per kelerius metus Lietuvos restoranų padėtis pasikeitė į gerą pusę. Tuo įsitikinęs ilgiau nei septynerius metus užsienyje su garsiais virtuvės meistrais plušęs lietuvis Simas Kažiniauskas. Jis paliko gerą darbą Pietų Prancūzijoje ir su šeima grįžo į Klaipėdą vadovauti restorano „Meridianas“ virtuvei. 31-erių specialistas sako, kad Lietuvoje jis gali kurti tokius pat patiekalus, kokiais mėgaujasi Vakarų Europos gurmanai – ypatingi ingredientai prieinami ir mūsų šaliai. „Galime obuolį padaryti apelsino skonio ar atvirkščiai“, – kokie stebuklai nutinka jo virtuvėje, pasakojo S.Kažiniauskas.


2015-03-20 08:16

Ispanijos restorane A. Užkalnis įsiminė tik Marijos skulptūrą

59|10

Manęs dar niekas neapkaltino, kad pernelyg mėgstu Ispaniją. Tiksliau, man labai patinka vietos vaizdai ir architektūra, anksčiau buvusios didžios šalies pojūtis, nors didžios šalies nebėra, yra tik didelė teritorija, karalystė, turinti 46 milijonus gyventojų, – dauguma jų yra senstantys arba pasenę (vaikus mažai kas gimdo).


Populiariausi per 24 val.