Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Po D.Grybauskaitės apsisprendimo politologai nemato jai konkurencijos (video)

Po D.Grybauskaitės apsisprendimo politologai nemato jai konkurencijos (video)

2009-02-26 15:22

Eurokomisarei D.Grybauskaitei paskelbus, kad ji sieks prezidento posto, kitiems pretendentams nėra nė menkiausio šanso ją nugalėti, teigia Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) politologas Vytautas Dumbliauskas.

1/1

„Po A.Brazausko nebuvo tokio lyderio, kuris taip raminančiai veiktų", - sako V.Dumbliauskas. R.Neverbickas

Po D.Grybauskaitės apsisprendimo politologai nemato jai konkurencijos (video)

1 / 1

„Po A.Brazausko nebuvo tokio lyderio, kuris taip raminančiai veiktų", - sako V.Dumbliauskas. R.Neverbickas

(1 nuotraukos) R.Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-21 22:30

VSD įspėja: rusų žvalgyba suaktyvėjo, verbuojami pasieniečiai

95

Sutapimas ar ne, bet tuo metu, kai Taline lankėsi Jungtinių Valstijų Prezidentas Rusijos Federalinė Saugumo Tarnyba sulaikė Estijos saugumo policijos darbuotoją. O tuo metu, kai Vilniuje prasidėjo NATO karinio komiteto posėdis, į kurį suvažiavo NATO kariuomenių vadai, Rusija sulaikė Lietuvoje registruotai įmonei priklausantį laivą esą užsiėmusį neteisėta krabų žvejyba Rusijos ekonominiuose vandenyse. Lietuvos teigimu, laivas žvejojo tarptautiniuose vandenyse. Tokį grubų tarptautinės teisės pažeidimą Premjeras Algirdas Butkevičius įvertino kaip galimą spaudimą Lietuvai dėl jos užsienio politikos Ukrainos klausimu.


2014-09-21 22:12

Ventė – be didžiosios gaudyklės

Didžiąją paukščių migraciją Ventės rago ornitologai pasitiko be didžiosios paukščių gaudyklės. Iškelti ją vėluojama dėl stotyje vykdomos rekonstrukcijos. Šį rudenį masiškai migruoti paukščiai pradėjo kone dešimt dienų anksčiau – rugsėjo pradžioje. Kasdien Ventės rage sužieduojama iki trisdešimties rūšių sparnuočių, tačiau tai nėra daug – su didžiaja gaudykle galima sužieduoti iki dviejų–trijų tūkstančių.


2014-09-21 21:25

Kiršindama Baltijos šalis Rusija naudoja formulę 2+1

4

Dar nespėjusi „apginti“ neva pažeidžiamų savo tautiečių teisių Rytų Ukrainoje, Rusija šią savaitę atsakingo Užsienio reikalų ministerijos atstovo balsu prabilo apie grubius rusakalbių gyventojų teisų pažeidimus Baltijos šalyse ir pareikalavo, kad tarptautinė bendruomenė užkirstų kelią rusofobijai. Šįkart blogųjų vaidmuo teko Latvijai ir Estijai, Lietuvos rusakalbiams esą sudarytos geresnės sąlygos.


2014-09-21 20:59

Krosnoje - atlaidai, kermošius ir įkurtuvės

1|10

Saulėtą sekmadienio diena Krosnos (Lazdijų r.) bendruomenei - ypatinga. Švęsdami tradicinius savo parapijos globėjo Šv.Mato atlaidus, krosniškiai po mišių iš bažnyčios drauge atėjo į porą dešimtmečių lauktų kultūros namų įkurtuves. Viliojo ir spalvingos rudens kermošiaus gėrybės.


2014-09-21 18:24

L. Linkevičius: situacija Europoje mums primena taikos vertę

3

Pažymėdamas Jungtinių Tautų Tarptautinę taikos dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pabrėžia, kad situacija šių dienų Europoje mums dar kartą skausmingai primena taikos vertę. „Tarptautinė taikos diena žymi žmonijos troškimą kurti pasaulį, kuriame dialogas, tolerancija ir pagarba žmogaus teisėms nugali neapykantą, agresiją ir jėgos politiką. Deja, pasaulyje vis dar yra daug vietų, kur rusena konfliktai ir karai.


2014-09-21 17:22

Jau atėjo rudenėlis, sužydėjo visos gėlės

2|31

Trumpėja dienos, ilgėja naktys. Į Šiaurės Lietuvą – Žiemgalos kraštą kasdien vis garsiau beldžiasi auksinis rudenėlis. Paskutinėmis „bobų vasaros“ akimirkomis gėlių žiedai skaidrina ant Lietuvos – Latvijos ribos stovintį Joniškio miestą. Geltonos, rožinės gėlės, baigiantys nokti raudonskruosčiai šermukšniai, soduose – vėlyvosios avietės...


2014-09-21 16:33

Artimieji ieško dingusios senutės

1

Šių metų rugsėjo 17 dieną iš Panevėžio Slyvų gatvės į kapus esančius Ramygalos gatvėje išėjo senyvo amžiaus moteris. Išėjo su stumiamais mėlynais ratukais kurie padeda jai paeiti, buvo apsirengusi žalia plona striuke, pilkomis sportinėmis kelnėmis, baltais sportiniais bateliais, balta megzta kepure.


2014-09-21 15:34

„Štetl Jonava“ šventėje - praėjusio amžiaus skonis ir kvapas

13|42

Šeštadienį Jonavos šv.Jokūbo bažnyčios aikštė virto turgumi – jonaviečiai trankiai atšventė derliaus ir rudens šventę. Europos paveldo dienoms skirtas renginys jonaviečius nustebino Jonavos rajono seniūnijų žmonių kūrybiškumu. „Štetl Jonava“ šventės metu miestelėnai ir svečiai galėjo „nomotis“ žemę, susitaisyti batus, sulopyti suknelę ir įsigyti iš seniūnijų į Jonavą atgabento rudens derliaus. Kad pirkti būtų smagiau, visiems griežė kapelos ir mėgėjų meno kolektyvai, o visa turgaus aikštė persisunkė XX amžiaus kvapais.


2014-09-21 15:25

Turkų lėktuvas tūpė dėl susirgusios mergaitės. Ji ligoninėje

21

Šeštadienio vakarą Tarptautiniame Vilniaus oro uoste neplanuotai leidosi „Turkish Airlines“ lėktuvas „Boeing 737“. Iš Stokholmo Arlandos oro uosto pakilę lėktuvo keleiviai be persėdimų turėjo pasiekti Stambulo Atatiurko oro uostą. Tačiau „Turkish Airlines“ orlaivis buvo priverstas nusileisti Vilniuje: Alytų pasiekęs lėktuvas apsisuko ir atskrido iki Vilniaus.


2014-09-21 15:18

Šalia Nemuno ant karo žirgų kovėsi raiteliai

1|23

Trečius metus Šakių rajone vykstantis festivalis "Karo žirgas" šįmet sutraukė ypatingai daug svečių ir dalyvių. Jame dalyvavo amatininkai, kariai rekonstruktoriai ir archainių folklorinių ansamblių kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Ukrainos. XII-XIII a. laikotarpį atkuriantis senovės baltų amatų ir karybos festivalis šiais metais buvo skirtas prūsų sukilimui paminėti. Istorikai mano, jog šis sukilimas keliolikai metų sustabdė kryžiuočių ekspanciją į Lietuvą. Per šį laikotarpį lietuviai sugebėjo tinkamai pasiruošti ir kovoto dar 150 metų.


Populiariausi per 24 val.