Po D.Grybauskaitės apsisprendimo politologai nemato jai konkurencijos (video)

Po D.Grybauskaitės apsisprendimo politologai nemato jai konkurencijos (video)


2009-02-26 15:22

Eurokomisarei D.Grybauskaitei paskelbus, kad ji sieks prezidento posto, kitiems pretendentams nėra nė menkiausio šanso ją nugalėti, teigia Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) politologas Vytautas Dumbliauskas.

1/1

„Po A.Brazausko nebuvo tokio lyderio, kuris taip raminančiai veiktų", - sako V.Dumbliauskas. R.Neverbickas

Po D.Grybauskaitės apsisprendimo politologai nemato jai konkurencijos (video)

1 / 1

„Po A.Brazausko nebuvo tokio lyderio, kuris taip raminančiai veiktų", - sako V.Dumbliauskas. R.Neverbickas

(1 nuotraukos) R.Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-22 12:06

Kauno miesto dieną pasaulį išvydo rekordinis skaičius kūdikių

2|7

Kaunas gegužės 20-ąją pradėjo švęsti miesto dieną. 607-ojo miesto gimtadienio dieną Kaune gimė rekordinis skaičius naujagimių. Penktadienį žinomos moterys pasveikino tą dieną gimusius kūdikius ir jų tėvus.


2015-05-22 12:06

Lėktuvą An-2 remontavę danai slepiasi po savo šalies įstatymais

139|2|

Nedidelio Danijos vakaruose esančio Stauningo aerodrome jaučiama panika. Angaruose dirbantys technikai sukrėsti, nes šiame amžiuje dar nebūta atvejo, kad iš čia pakilęs lėktuvas taip paslaptingai nukristų. Būtent čia prieš paskutinį skrydį namo buvo remontuojamas lietuvių lėktuvas An-2. Praėjusį ketvirtadienį, gegužės 14-ąją, lietuviai Adolfas Mačiulis, Alvydas Selmistraitis bei inžinierius Borisas Grechniovas į Stauningą atvyko atsiimti suremontuoto lėktuvo. Danai pakeitė kai kurias detales. Į Daniją vyrai atplaukė keltu.


2015-05-22 11:19

R. Sinkevičius apie atsistatydinimą: neatmetu visų apsisprendimų

5

Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, kurio pavaldume esančios įstaigos koordinavo orlaivio „An-2 paieškos ir gelbėjimo darbus, neatmeta ir atsistatydinimo varianto, tačiau pirmiausia ragina išsiaiškinti visas aviakatastrofos priežastis.


2015-05-22 10:47

Atliktas tyrimas: pilotai turėjo ne visą gelbėjimosi įrangą

74|10|

Vyriausybė ir Lietuvos kariuomenės atstovai suskato išsiaiškinti situaciją dėl lėktuvo An-2 katastrofos Baltijos jūroje. Penktadienį ryte Vyriausybėje vykusio posėdžio metu buvo nuspręsta suformuoti komisiją, kuri ištirtų nelaimę. Pasak Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro vadovo Artūro Andrušaičio, per pirmąsias gelbėjimo valandas iš gelbėtojų pusės buvo atlikta viskas – išsiųsti penki orlaiviai. Jei žmonės būtų buvę paviršiuje su oranžinėmis liemenėmis, jie būtų buvę rasti. Išsipūtusio gelbėjimo plausto, kuris suveikia automatiškai, toje zonoje nebuvo rasta.


2015-05-22 06:46

G. Dauguvietytė: „Reikia ne kariauti, o gyventi!“ (II dalis)

6|4|

Režisierė, aktorė Galina Dauguvietytė drąsiai kalba ir apie testamentą, ir apie karo baimės kurstymą: „Aš pasiruošusi išeiti, bet jūs turite mėgautis gyvenimu, o ne bijoti karo!“ Pirmoje pokalbio dalyje ji papasakojo tai, ką mano apie propagandą, skindančią iš visų pusių. Antroje dalyje – pokalbis apie tai, kas ją džiugina, kodėl žmonėms nepatinka gyventi Lietuvoje, ir ką būtų galima padaryti, kad visiems būtų geriau.


2015-05-21 21:42

Švedų naikintuvai lydėjo du Rusijos bombonešius

23|4

Švedijos naikintuvai ketvirtadienį palydėjo du rusų bombonešius, skridusius tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros netoli Švedijos sienos, pranešė švedų kariškiai. Vakarų ir Rusijos santykiai pagedo dėl Maskvos vaidmens Ukrainos konflikte ir Krymo aneksijos, prie įtampos palaikymo prisideda ir rusų karinio aktyvumo stiprėjimas Baltijos regione ir Šiaurės Atlante.


2015-05-21 21:06

Atkūrė nelaimės eigą: An-2 nesiuntė pagalbos signalo

122|4|

Ketvirtadienį Susisiekimo ministerija ir jai pavaldžios institucijos atkūrė šeštadienio įvykius, kuomet Baltijos jūroje dingo orlaivis An-2. Pasak „Oro navigacijos“ generalinio direktoriaus Algimanto Raščiaus, šeštadienį 16 val. 20 min. negavus duomenų apie skrydį iš kolegų švedų, į ryšį „išėjo“ An-2, kuris Palangos skrydžių valdymo centrui pranešė savo šaukinį ir kad 17 val. 20 min. ketina nusileisti Klaipėdoje.


2015-05-21 20:30

D. Grybauskaitė: „Turime ir toliau padėti Gruzijai ir Ukrainai“

57| 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad per pusantrų metų nuo Europos Sąjungos (ES) Rytų partnerystės viršūnių Vilniuje susitikimo pavyko nuveikti nemažai, ir pabrėžia, kad Rytų partnerystė yra indėlis į Europos saugumą.


2015-05-21 19:18

Advokatai iš Lietuvos ryškiai žiba Europoje

7

Dujų terminalo statyba, elektros ir dujotiekio linijų tiesimas suteikė galimybę užsidirbti ne tik energetikams, bet ir advokatams. Tačiau teisininkai labiausiai vertina įgytą patirtį, kurią gali panaudoti ir svetur. Vieną pirmųjų advokatų kontorų iš karto po Lietuvos nepriklausomybės atgavimo įkūręs 50-metis teisininkas Rolandas Valiūnas tuomet turėjo du norus: kad koks nors klientas pakviestų į užsienį arba padovanotų mobilųjį telefoną. Šiandien advokatas taip pat turi du norus: kad niekas nekviestų į užsienį ir neskambėtų mobilusis telefonas.


2015-05-21 18:27

Diplomatai siekia susitikti su Rusijoje sulaikytu asmeniu

7

Rygoje viešintis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad Lietuvos diplomatai Rusijoje dar nebuvo susitikę su šioje šalyje sulaikytu galimai Lietuvos Respublikos piliečiu, kuriam pareikšti kaltinimai šnipinėjimu.


Populiariausi per 24 val.