Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Po D.Grybauskaitės apsisprendimo politologai nemato jai konkurencijos (video)

Po D.Grybauskaitės apsisprendimo politologai nemato jai konkurencijos (video)

2009-02-26 15:22

Eurokomisarei D.Grybauskaitei paskelbus, kad ji sieks prezidento posto, kitiems pretendentams nėra nė menkiausio šanso ją nugalėti, teigia Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) politologas Vytautas Dumbliauskas.

1/1

„Po A.Brazausko nebuvo tokio lyderio, kuris taip raminančiai veiktų", - sako V.Dumbliauskas. R.Neverbickas

Po D.Grybauskaitės apsisprendimo politologai nemato jai konkurencijos (video)

1 / 1

„Po A.Brazausko nebuvo tokio lyderio, kuris taip raminančiai veiktų", - sako V.Dumbliauskas. R.Neverbickas

(1 nuotraukos) R.Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-29 12:13

Darbą pradedančius merus išversti bus galima tik teismui

Artimiausiomis savaitėmis darbą pradedantys tiesiogiai išrinkti merai turės šiek tiek daugiau įgaliojimų savivaldybių tarybų veikloje, o juos atleisti taryba galės tik teismui patvirtinus, kad jis sulaužė priesaiką ar nevykdė įgaliojimų.


2015-03-29 10:48

Kijeve surengtas lietuviško šakočio valgymo čempionatas

32|38| 

Tai, ko iki šiol nėra buvę Lietuvoje, surengta Kijeve. Šeštadienį Ukrainos sostinės gyventojai susigrūmė šakočių valgymo čempionate. Nugalėtojo laukia prizas – 5 kg šakotis. Neįprastos varžybos organizuotos savaitgalį Kijeve vykstančiame festivalyje „Ačiū, Lietuva“.


2015-03-29 10:37

Gedimino prospektą nudažė verbų spalvos

1|20

Pagal Bažnyčios liturginį kalendorių šių metų kovo 29-oji yra visiems katalikams privaloma šventė – Verbos. Likus savaitei iki šventų Velykų Verbų sekmadienį žmonės su spalvingomis pintomis verbomis arba žaliomis kadagio ir sprogstančio gluosnio šakelėmis renkasi į šventąsias Mišias prisiminti garbingo Jėzaus įžengimo į Jeruzalę ir Jo kančių.


2015-03-29 10:26

Lietus Vilniaus centre nesugadino Verbų sekmadienio

1|20

Sekmadienio rytas Vilniuje buvo judresnis negu įprasta. Žmonės plūdo į bažnyčias su verbomis. Gedimino prospekte nusidriekė prekiautojų eilės. Galima pamatyti tradicinių puošnių Vilniaus krašto verbų ir paprastų ryšelių iš kadagių šakelių. „Verba ir kačiukai“, – praeiviams siūlo ankstyvi pardavėjai, atvilkę didžiulius krepšius žalumynų. O nuo katedros per garsiakalbius jau skamba kunigo balsas.


2015-03-29 09:55

Po 16 metų prostitucijos nušvito naujas gyvenimas

21|2| 

Narkotikai, alkoholis, gyvenimas gatvėje, prostitucija ir atimti vaikai. Tokia buvo moters kasdienybė prieš lemtingus 2007-uosius, kai policijos pareigūnai benamę nuvežė išsimiegoti į Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centrą. Čia viskas apsivertė – jauna moteris patikėjo specialistais ir pradėjo nagais kabintis į gyvenimą.


2015-03-29 09:52

Prezidentė: „Narystė NATO – ne tik privilegija, bet ir pareiga“

46

Lietuvos narystė NATO yra ne tik privilegija, bet ir pareiga, sveikindama šalies gyventojus 11-ųjų narystės Aljanse metinių proga sako prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Lietuvos narystė NATO – tai ne tik privilegija būti galingiausio pasaulyje Aljanso nariais, bet ir pareiga būti stipriems, budriems ir pasiryžusiems gintis“, – sakoma Prezidentūros išplatintame sveikinime.


2015-03-29 07:34

Į Lietuvos priešų gretas verbavo ir narkotikais

1498|4

Jam siūlė pinigų, žadėjo postą valdžioje ir slapčia vaišino narkotikais. Vienos įmonės vadovas buvo pakliuvęs į Lietuvai priešiškų veikėjų pinkles, o dabar liudija teisėsaugos pareigūnų atliekamuose tyrimuose, kuriuose minimos ir garsios pavardės. Kai pas sekso eksperte save vadinančią Mildą Bartašiūnaitę ir kitus prieštaringus veikėjus visoje šalyje pareigūnai atliko kratas, kaunietis Rimas (pavardė redakcijai žinoma) nenustebo. Jis suprato, kodėl tie veikėjai sulaukė teisėsaugos dėmesio, nes ir pats yra buvęs jų gretose.


2015-03-28 22:02

Laikas neįveikė šokių „Kam per 30“

64|5| 

Sveiki atvykę į 1987-uosius! Tokia iškaba galėtų pasitikti Kirtimų kultūros centro lankytojus, šeštadieniais besirenkančius į poilsio vakarus „Kam per 30“. Šiais naktinių klubų laikais tokia vieta tiesiog prašosi įrašoma į kultūros paveldo sąrašą. Kiekvieną savaitgalį į šokius Kirtimuose susirenka apie šimtą kiek vyresnio amžiaus sostinės gyventojų. Tiesa, dabar jų šiek tiek mažiau. Pasirodo, šokėjai yra dori krikščionys ir laikosi nurodymų per gavėnią nesilinksminti.


2015-03-28 21:48

Per Žemės valandą Vilnius užtemo nežymiai

7|21

Šeštadienį vakarą šviesos Vilniuje staiga priblėso, o kai kuriose vietose ir visiškai sutemo – bet ne todėl, kad būtų sugedęs gatvių apšvietimas. Lietuvos sostinė prisijungė prie kovo 28 dieną paskelbtos užtemdymo akcija pažymimos pasalinės Žemės dienos. Akcijos tikslas – atkreipti žmonių dėmesį į nesaikingą vartojimą ir planetos turtų švaistymą. Užtemdymo akcija numatyta nuo 20 val.30 min. iki 21 val.30 min. Vieni aktyviausių Žemės dienos akcijos organizatorių buvo susivienijimas „Žali.lt“, visuomeninė organizacija TAIP pakvietė gyventojus uždegti žvakutes Rotušės aikštėje, akcijai neliko abejingi ir verslininkai, simboliškai užtemdę šviesas prie „Akropolio“ prekybos centrų. Visuomeninis judėjimas TAIP paragino vilniečius ir miesto svečius šeštadienį 20.30 val. atvykti į Rotušės aikštę uždegti žvakes ir ant grindinio sudėti „Žemės valandos“ simbolį – „60+“, kuris simbolizuoja elektros taupymo minutes.


2015-03-28 20:49

V. Landsbergis: „R. Paksui padeda velnias ir purvini pinigai“

411|

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis kirto kai kurių parlamentarų norams suteikti galimybę pašalintam prezidentui Rolandui Paksui vėl siekti valstybės vadovo posto. R.Pakso šalininkus V.Landsbergis pavadino sektantais, aklai tikinčiais savo lyderio kankinyste.


Populiariausi per 24 val.