Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
R.Berankis išlygino mačo su gruzinais rezultatą 2-2

2009-03-08 15:00

Vilniuje, Vito Gerulaičio teniso akademijoje, vykstančio vyrų teniso komandų Deviso taurės (Davis Cup) varžybų Europos/Afrikos zonos II grupės pirmojo etapo mačo tarp Lietuvos ir Gruzijos komandų ketvirtajame susitikime 18-metis Ričardas Berankis (462-oji pasaulio raketė) 6:3, 6:4, 6:1 nugalėjo 23-ejų metų Ladą Čichladzę (1012) ir išlygino rezultatą 2-2.

1/1

Ričardas Berankis nugalėjo Ladą Čichladzę. M.Kulbis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

1|3

JAV olimpinis plaukimo čempionas Michaelas Phelpsas antradienį paryčiais buvo suimtas už tai, kad vairavo neblaivus, pranešė Merilando eismo valdybos policija.

2014-09-30 17:05

V. Aleknos pėdomis disko metimo sektoriuje seka ir jo sūnus

5|2|

Golfo paslapčių besimokančio V. Aleknos sūnums sportas yra kasdienybė: Martynas mėto diską, o Mykolas lanko lengvosios atletikos ir futbolo pratybas. Dukart olimpinis čempionas V. Alekna dar vilki sportinę aprangą, tačiau dar sykį patvirtino, jog su profesionaliuoju sportu viskas baigta.

2014-09-30 14:52

Naujas įstatymas Vokietijoje: vartojai dopingą – sėsk į kalėjimą

4

Vokietijos valdžia pakilo į kovą su dopingu. Šios šalies Teisingumo ir Vidaus reikalų ministerijos paruošė naują įstatymo projektą, kuris numato ypač griežtas bausmes sportininkams, kurie pergalių siekia, pasitelkdami draudžiamus preparatus.

2014-09-30 14:35

Fechtuotojai iš Estijos parvežė bronzą

Rugsėjo 27-28 d. Taline (Estija) vykusiame Šiaurės šalių jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionate Lietuvą atstovavo gausus būrys fechtuotojų net keturiose amžiaus grupėse. Tai buvo puiki proga išmėginti jėgas, atrasti sportininkų trūkumus bei stipriąsias vietas – labai reikalingos pamokos ruošiantis šiam čempionatui 2015 m., kuomet jis bus rengiamas Kaune.

2014-09-30 12:58

Irkluotojas A. Kelmelis – Baltijos šalių taurės nugalėtojas

1

Danijoje vykusiose Baltijos šalių jaunių (iki 18 metų) irklavimo taurės vaikinų vienviečių valčių varžybose pirmąją vietą užėmė lietuvis Armandas Kelmelis.

2014-09-30 07:53

Du lietuviai atvežė Europos dziudo taurės medalius

Savaitgalį Estijoje vykusiame dziudo imtynių Europos taurės (European Open Tallin) varžybose Lietuvos atletai iškovojo du bronzos medalius.

2014-09-29 17:23

Kaip keisti mitybos įpročius sportuojant?

10|15

Pasiekti rezultatų sportuojant, tačiau neskiriant dėmesio mitybai – praktiškai neįmanoma. „Pavykti gali nebent jaunam žmogui, kurio medžiagų apykaita yra greita. Ir tai daugiau atsitiktinumas, nei dėsningas rezultatas“

2014-09-29 17:16

Lietuvis G. Gricius triumfavo Baltijos šalių diskgolfo ture

1

Praėjusį savaitgalį įvyko paskutinis Baltijos šalių diskgolfo turo „Prodiscus Baltic Sea Tour ‘2014“ etapas. Vienas stipriausių Lietuvos disgolfo žaidėjų Gabrielius Gricius laimėjo Vilniaus turnyrą bei apgynė „Baltic Sea Tour“ nugalėtojo titulą bendroje įskaitoje.

2014-09-29 16:34

Lietuvos dviračių maratonų taurės čempionu tapo Š. Pacevičius

7

Lietuvos dviračių maratonų taurės MTB varžybose elito grupės dviratininkai išsiaiškino šių metų čempioną. Juo tapo tapo „MTBCC team“ komandos narys kaunietis Šarūnas Pacevičius.

2014-09-29 13:38

D. Zubrus ir vėl nežaidė draugiškame mače

Antrą pergalę ketvirtose ikisezoninėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas, sekmadienį namuose 10 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) įveikęs Filadelfijos „Flyers“ ledo ritulininkus bei atsirevanšavęs varžovams už pralaimėjimą (0:4) išvykoje ketvirtadienį.