Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kelionė keptuvių labirintu

Kelionė keptuvių labirintu

Pasak jos, pasirinkusios keptuvę iš akmens masės tikrai neprašausite pro šalį - ji atspari įbrėžimams, ruošiant maistą reikia naudoti labai nedaug riebalų, išlieka visos maisto savybės.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-08-28 13:50

Skurdas žvelgia į akis kas penktam šalies gyventojui

115|3

Lietuvoje pernai žemiau skurdo rizikos ribos gyveno apie 610 tūkst. asmenų, jie sudarė 20,6 proc. visų šalies gyventojų - 2 procentais daugiau nei 2012 metais, rodo statistikų atlikto pajamų ir gyvenimo sąlygų tyrimo duomenys. Lietuvoje kas penktas žmogus skursta, tūkstančiai užmiega alkani. Šitaip kelintus metus skelbia labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“. Šiuo metu Vilniuje yra 14–15 tūkst. gyventojų, kuriems reikia nuolatinės paramos maistu. Pernai tuo pat metu buvo apie 20 tūkstančių.


2014-08-28 13:46

Kodėl privačių prekės ženklų produktai – pigesni?

1|2

Pastaraisiais metais privačių prekės ženklų produktai vis dažniau atsiduria pirkėjų krepšeliuose. Taip yra todėl, kad nuolat plečiamas jų asortimentas leidžia įsigyti ne tik pagrindinių, tačiau ir įmantresnių prekių, o šių kaina yra apie 20 proc. mažesnė, lyginant su kitais gamintojais.


2014-08-28 13:36

Pensijų sistema: Lietuva atsilieka nuo Latvijos ir Estijos

Tarp penkiasdešimties išsivysčiusios ekonomikos šalių Lietuva užima 18 vietą pagal pensijų sistemos tvarumą. Tai paskelbė tarptautinė finansinių paslaugų bendrovė „Allianz“, tradiciškai sudaranti Pensijų tvarumo indeksą, kuris atspindi skirtingų šalių pensijų sistemų tvarumą sparčiai senstančioje visuomenėje. Pirmajame šio sąrašo trejetuke išsirikiavo Australija, Švedija ir Naujoji Zelandija. Latvija pagal pensijų sistemos tvarumą užima 9, Estija - 11 vietą. SEB banko ekspertų teigimu, aukštą Baltijos šalių poziciją lemia čia veikianti daugiapakopė pensijų kaupimo sistema.


2014-08-28 13:34

Staigmena: „Hello Kitty“ - visai ne katė, o mergaitė

1|8

Visame pasaulyje puikiai žinomas japonų personažas ir prekės ženklas „Hello Kitty“, pasirodo, yra visai ne katė. Tą sužinojusi buvo priblokšta ir „Hello Kitty“ parodos Los Andžele kuratorė Christine Yano. Moteris sulaukė laiško iš personažo kūrėjų „Sanrio“. Jame aiškinama, jog milijardais dolerių vertinama ikona – mergaitė.


2014-08-28 13:27

Rusijos valdininkų piniginės pučiasi toliau

18

Į Nikolajaus Nekrasovo poemos pavadinime kadaise nuskambėjusį klausimą „Kam Rusioje gyventi gera?“ šiais laikais galima pateikti abejonių nekeliantį atsakymą: valdininkams. Rusijos federalinių ministerijų atlyginimų vidurkis šiais metais – 92 tūkstančiai rublių (6,67 tūkst. litų) per mėnesį, rašo „Lietuvos rytas“. Apie tokias algas gali tik pasvajoti net ir Lietuvos tarnautojai: antrąjį ketvirtį mūsų šalies valstybės sektoriuje vidutinis atlyginimas siekė 2462,4 lito (neišskaičiavus mokesčių).


2014-08-28 12:30

Eurai pratins mus dažniau atsiskaityti banko kortele?

4

Vienas didžiausių iššūkių eurui besirengiantiems Lietuvos prekybininkams yra pasiruošti dviejų valiutų – litų ir eurų – cirkuliavimo laikotarpiui sausio mėnesį. Dvi pirmąsias sausio mėnesio savaites pirkėjai galės atsiskaityti ir litais, ir eurais, o grąža turės būti atiduodama vien eurais. „Swedbank“ užsakymu atliktos apklausos duomenimis, trečdalis apklaustų įmonių mano, kad išaugs klientų poreikis atsiskaityti negrynaisiais pinigais.


2014-08-28 12:10

Transporto įmonės ir viešbučiai uždirbo daugiau

Transporto, apgyvendinimo ir paslaugų įmonių pardavimo pajamos to meto kainomis (be PVM) antrąjį šių metų ketvirtį, palyginti su analogišku laikotarpiu pernai, išaugo 7,6 proc. ir sudarė 13,3 mlrd. litų. Išankstiniais Statistikos departamento duomenimis, transporto ir sandėliavimo įmonių pardavimo pajamos antrąjį ketvirtį sudarė 6,6 mlrd. litų ir, palyginti su praėjusių metų antruoju ketvirčiu, padidėjo 7,4 proc.


2014-08-28 11:32

Kuo verčiasi įmonė „Čiupk vištą“? O „Raudona žiurkė“?

38

Turėti humoro jausmą – geras bruožas. Verslininkui – taip pat. Ar gerai išlavintu gebėjimu juoktis išsiskiria ir tie, kurie įregistravo įmones „Čiupk vištą“, „Tegul svyla padangos“? O kokias linksmybes siūlys „Bepročio pramogos“? Ir ar pavadinimas „Dingom“ neišgąsdins būsimų klientų? Ar verslininkai neperlenkė lazdos leisdami savo fantazijai šitaip suvešėti?


2014-08-28 11:00

Bankas atgavo dalį milijonų

Medicinos bankas atgavo dalį vienai Lietuvos bendrovei suteiktos paskolos, kurią dėl bankroto administratoriaus Latvijoje kaltės bankui būtų tekę nurašyti į nuostolius. Biodyzelino gamyklą planavusiai statyti Lietuvos įmonei dar 2011 m. buvo iškelta bankroto byla. Medicinos bankui ji liko skolinga 10 mln. litų (2,9 mln. eurų).


2014-08-28 09:59

Emigracija tebešokiruoja vandens tiekėjus

60

Emigracija vis labiau sekina vandens suvartojimą. Į užsienį uždarbiauti išvykstantys lietuviai vis dažniau nutraukia sutartis trims mėnesiams ar pusei metų.


Populiariausi per 24 val.