Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kelionė keptuvių labirintu

Kelionė keptuvių labirintu

Pasak jos, pasirinkusios keptuvę iš akmens masės tikrai neprašausite pro šalį - ji atspari įbrėžimams, ruošiant maistą reikia naudoti labai nedaug riebalų, išlieka visos maisto savybės.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-30 12:28

Rašomas ir juodasis scenarijus Rusijai - jos ekonomikos žlugimas

200|2

Vakarų sankcijos, naftos kainų kritimas ir bendroji ekonominė krizė skaudžiai smogs V.Putino režimui. Apie tai Vokietijos žurnalui „Focus“ pareiškė buvęs Rusijos finansų ministras ir ministras pirmininkas, dabar vienas iš Rusijos respublikonų – liaudies laisvės partijos pirmininkų ir aktyvus opozicionierius Michailas Kasjanovas. Jis tikina, kad Vakarų sankcijos nukreiptos ne prieš paprastus Rusijos žmones, o prieš išteklių bazę, kuri leidžia V.Putiną valdyti šalį.


2014-09-30 11:35

Dzūkai trina rankomis - lenkai už galvijus moka gerokai daugiau

13|2

Vos prieš tris mėnesius įkurtas kooperatyvas „5000 aubrakų Lazdijams“ jau pagelbėjo vietos galvijų augintojams, radęs pirkėjų kaimyninėje Lenkijoje. Iš Lenkijos atvykusiam supirkėjui pardavęs 13 mišrūnų mėsinių galvijų, Lazdijų rajono ūkininkas Juozas Dainauskas už juos gavo 7 tūkstančiais litų daugiau negu būtų pats pardavęs Lietuvos mėsos perdirbėjams.


2014-09-30 11:23

Darbo rinkoje - geresnės nuotaikos

Rugsėjį statybos sektoriuje verslo tendencijos buvo geresnės nei prieš metus. Šių metų rugsėjo mėnesį, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, 10 procentinių punktų sumažėjo įmonių vadovų, blogai vertinančių statybos darbų paklausą. Dauguma (70 proc.) statybos darbų paklausą vertino kaip pakankamą.


2014-09-30 08:35

„Lufthansa“ pilotų streikas skrydžių į Lietuvą nesutrikdys

2

Vokietijoje oro linijų bendrovės „Lufthansa“ pilotai įspėjo dėl vieną dieną truksiančio streiko rugsėjo 30 d. Profesinės pilotų sąjungos atstovas pranešė, kad lakūnai imasi priemonių prieštaraudami prieš ketinimus nuo 55 iki 61 metų didinti amžiaus ribą, kai darbuotojai gali išeiti į pensiją anksčiau nei įprasta.


2014-09-30 07:05

Savaitės pradžioje – rublio smukimo rekordas

46

Šią savaitę Rusijos rublis pradėjo savitu rekordu: jis, palyginti su JAV doleriu, smuko iki istorinių žemumų. Euro kursas viršijo 50 rublių, JAV doleris artėja prie 40-ies. Analitikų viltys atkurti rublio kursą nepasiteisino. Praėjusią savaitę rinkos dalyviai kalbėjo apie tai, jog JAV dolerio kursas pasieks 38 rublių ribą.


2014-09-30 07:04

Dėl šiek tiek pigesnių sulčių stumdytis mėnesį eilėje? Kvailoka!

22|37

Vilniečiai prie obuolių sulčių spaudyklų eilėse, tikėtina, trypčios iki spalio vidurio. Šiemet gamta jiems ne tik davė, bet ir drėbtelėjo, - sodai aplink sostinę lūžta nuo obuolių. Aukštaitijoje ties spaudyklomis taip pat - ankšta. „Paskambinau prie Ukmergės dirbantiems Sakalauskams, užsirašiau į eilę. Teko dieną kitą palaukt. Tad penktadienį atvežęs palikau keturis maišus obuolių. O dabar išsivežu“, - pirmadienio pavakarę dėžes su sulčių maišais į automobilį mikliai susikrovė užkalbintas ukmergiškis. „Čia – brangiau nei Vilniuje“, - suniurna. Nejaugi?


2014-09-30 07:00

Cgtrader.com – antra galimybė pamirštiems 3D modeliams

Naujausiomis technologijomis besidomintiems 3D revoliucijos gerbėjams įmonė „CG Trader“ turėtų būti gerai pažįstama. Internete sukūrusi erdvę, kurioje dizaineriai gali prekiauti savo pagamintais 3D modeliais, įmonė sudarė sąlygas ne tik kūrėjams užsidirbti iš savo darbo, bet ir kartu subūrė perspektyvia veikla užsiimančius dizainerius, kurių didžiausi iššūkiai laukia jau netolimoje ateityje.


2014-09-29 17:47

Kinai baigia tiesti naują greitųjų traukinių liniją

6|8

Kinija stato daug ir sparčiai. Šia linija netrukus važinės labai greitas traukinys. 1776 km ilgio geležinkelis sujungs Ksinjango Uigūro autonominę sritį su Lanžu miestu Šiaurės Vakaruose.


2014-09-29 17:21

Ūkio ministras E.Gustas: Lietuvos verslas laukiamas Japonijoje

5

Ūkio ministras Evaldas Gustas ir jo vadovaujama delegacija darbo vizito Japonijoje metu susitiko su Japonijos ekonomikos, prekybos ir pramonės ministre Yuko Obuchi, pramonininkų konfederacijos „Keidanren“ vadovais, Japonijos Parlamento Patarėjų rūmų nariu (senatoriumi), draugystės su Lietuva lygos pirmininku Hirofumi Nakasone.


2014-09-29 16:45

Šveicarijos prokuratūros akiratyje – kyšininkai iš „Gazprom“

4

„Per artimiausius keletą mėnesių Šveicarijoje gali prasidėti teismo procesas dėl valdininkų papirkinėjimo ir pinigų plovimo, kuriame dalyvavo buvęs ir esamas Rusijos monopolisto „Gazprom“ vadovai, rašo newsru.ru. Naujienų portalas „Vedomosti“ teigia, kad Šveicarijos prokuratūra atlieka tyrimą dėl buvusio „Gazprom“ valdybos nario Bogdano Budzuliako, taip pat aukštų valdininkų Aleksandro Šaichutdinovo, Michailo Česnakovo ir Vladimiro Ušakovo.


Populiariausi per 24 val.