Kelionė keptuvių labirintu

Kelionė keptuvių labirintu

Pasak jos, pasirinkusios keptuvę iš akmens masės tikrai neprašausite pro šalį - ji atspari įbrėžimams, ruošiant maistą reikia naudoti labai nedaug riebalų, išlieka visos maisto savybės.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-31 11:39

Kaune statomi „Senukai“ atnaujina ir Aleksotą

1|2

Kaune Aleksote auga jau ketvirtasis didžiausio statybos, remonto ir buities prekių tinklo prekybos centras „Senukai“. Statydamas naują prekybos centrą, kuris duris atvers jau rudenį, prekybos tinklas atnaujina ir paties mikrorajono aplinką. Prekybininkai sako, kad į šiuos darbus ketina investuoti beveik 400 tūkstančių eurų.


2015-08-31 10:33

Nemėtykit pėdų – Lietuva smarkiai nukentėjo nuo Rusijos embargo

5

Praėjusiais metais Lietuvos įmonės, kurios pateko tarp 500 didžiausių Vidurio ir Rytų Europos bendrovių, pasiekė 4 proc. mažesnę apyvartą ir uždirbo net 844 mln. eurų 0mažiau pelno, palyginti su 2013 m. Tačiau įdarbino 4 proc. daugiau darbuotojų. Tokias tendencijas atskleidė verslo rizikos valdymo bendrovės „Coface“ atlikta studija apie didžiausias Vidurio ir Rytų Europos regiono bendroves.


2015-08-31 10:33

„Hesburger“ pamaitins ir ukrainiečius – Kijeve atidarė restoraną

Raukotės, pamatę „Hesburger“ sumuštinius ar pasigardžiuodami sužiaumojate? Viskas priklauso nuo požiūrio. Žmonių, kurie mėgsta gretai paruošiamą maistą, niekada nepritrūks. Tai puikiai žino ir verslininkai, todėl ir plečia veiklą.


2015-08-31 10:17

Spaudos pardavėjai gundo pirkėjus – per ralį skirs VIP vietą

3

Norvegijos kapitalo įmonė „Reitan Convenience Lithuania“, šeimininkaujanti „Narvesen“ ir „Lietuvos spauda“ prekybos paviljonuose, miestiečiams parengė specialią poatostoginę akciją „Pasuk į ralį“. Grįžtantys į miestą atostogautojai turi galimybę laimėti tikrą emocinę bombą – pasivažinėjimą profesionaliu ralio automobiliu su vienu tituluočiausių šio sporto meistrų Aurelijumi Simaška.


2015-08-31 09:45

Lietuviai apsiperka Suvalkuose. Ko galima tikėtis?

183|5

Tekančios pigių pieno produktų upės ir stūksantys eiliniam lietuviui įperkamų mėsos gaminių kalnai – tokie apibūdinimai jau porą metų skamba apie pasienyje su Lietuva esančius lenkų prekybos centrus. Vilnietė Rita G., nusprendusi savo akimis pamatyti, kaip iš tiesų atrodo apsipirkimas lietuvių pamėgtuose Suvalkuose, suskubo taisyti šio apibūdinimo – „pigaus alkoholio upės ir skalbiamųjų miltelių kalnai“.


2015-08-31 06:31

Lietuvos ateitis: suvirintojai iš Kinijos ir auklės iš Filipinų

125

Suvirintojai iš Kinijos, namų tvarkytojos ir auklės iš Malaizijos ar Filipinų – tokią netolimą ateitį piešia Lietuvos verslininkai, kurie darbščių pagalbininkų jau dairosi ne tik kaimyninėse šalyse, bet ir Azijoje. Lietuvoje užsieniečiai sudaro tik 3 proc. dirbančiųjų, o štai, pavyzdžiui, Didžioje Britanijoje, darbo rinkoje emigrantai sudaro apie 17 proc. Ukrainiečiai, baltarusiai, moldavai, rusai ir kinai dažniausiai į mūsų šalį atvyksta dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonių vairuotojais, suvirintojais, metalinių laivų korpusų surinkėjais, restoranų virėjais.


2015-08-30 18:41

Nepatikėsite, kuo Kaune virto legendinių kino teatrų salės

19|7

Buvusiuose legendiniuose Kauno kino teatruose šiandien vyksta pati įvairiausia veikla. Nors ir kaip neįprastai pritaikyti kai kurie kultūros židiniais buvę pastatai, jie kauniečius vis dėlto džiugina labiau, nei vaiduokliais virtusios kino salės. Kauno kino centras „Romuva“ jau pradėjo naują sezoną. Tai – vienintelis mieste kino teatras, kuris ištvėrė įvairių laikotarpių išbandymus, ir jame, kaip ir tarpukariu, vėl rodomos kino juostos.


2015-08-30 18:01

Tokių česnakų ar agurkų kainų žmonės dar nėra regėję

 

Panevėžio turguje pasivaikščiojusi kolegė Kristina Ragauskienė pasakoja išgirdusi daug skundų – žmonės piktinasi išaugusiomis česnakų ir agurkų kainomis. Prekeiviai sako, kad dėl to kaltas ne euras, o derliaus nelepinęs oras.


2015-08-30 15:02

Lietuvoje vergauja vairuotojai, statybininkai ir siuvėjos

268

Į ankštą bendrabučio kambarėlį sugrūsti kinai statybininkai, kuriuos vėliau statybų bendrovė išnuomojo darbui paukštyne, vilkiko kabinoje gyvenantys tolimųjų reisų vairuotojai iš Ukrainos ir Baltarusijos – tai tik keletas pavyzdžių, kai ieškoti geresnio atlyginimo į Lietuvą atvykę užsieniečiai patenka į modernios vergovės spąstus.


2015-08-30 11:27

Konkurentai šnipinėja,vagia klientus ir vilioja darbuotojus

14

Padirbėjus vienoje įmonėje galima papustyti padus, o slaptus duomenis imti ir panaudoti savo versle? Tai – tikra vagystė, už kurią baudžiama. Tačiau panašių atvejų mūsų valstybėje kasmet vis gausėja.


Populiariausi per 24 val.