Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naudingasis imbieras

Naudingasis imbieras

2009-03-10 05:02

Šviežias, džiovintas, konservuotas ar net keptas — egzotiškasis imbieras naudojamas įvairiais būdais. Įvairios ir jo gydomosios savybės.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-09-01 23:16

Pabrolio žmonai ėmus gimdyti, vestuvės baigėsi ligoninėje

Nėščia britė atsisakė būti savo geriausios draugės pamerge, kad su savo negrakščiomis formomis nesugadintų jos vestuvinių nuotraukų. Bet likimas iškrėtė dar geresnį pokštą – vos tik ji kartu su vyru, vyriausiuoju pabroliu, spėjo atvykti į ceremoniją, dar automobilyje prasidėjo gimdymas, rašo „Daily Mail“.


2014-08-31 15:20

Seksualios draugės žino, kaip išsikovoti jaunų vyrų dėmesį

362|2

Jos – drąsios, ryškios, apkalbamos, išjuokiamos, gyvenimo mėtytos ir vėtytos. Vokalo pedagogė, dainininkė Daina Bilevičiūtė (50 m.) ir barmenė, aistringa Radžio gerbėja Raisa Šarkienė (57 m.) yra neišskiriamos draugės. Bet prieš dvejus metus pirmasis moterų susitikimas vos nesibaigė muštynėmis. Tuomet D.Bilevičiūtė ir R.Šarkienė dalyvavo televizijos pokalbių laidoje apie plastines operacijas: Daina buvo už natūralų grožį, o Raisa nesmerkė kūną gražinančių skalpeliu. „Raisa pažiūrėjo į mane ir rėžė, kad negalima būti tokiai storai kaip aš. Atsilygindama mestelėjau, kad jai vertėtų pasidaryti smegenų plastinę operaciją“, – pažintį prisimena dainininkė.


2014-08-31 10:44

Vestuvinė dovana seseriai – skelbimas laikraštyje, kad ji užimta

24|2

Kaip nustebinti jaunavedžius, kad jų vestuvių diena įsirėžtų giliau į atmintį? Įdėkite skelbimą į didžiausią šalies dienraštį, kad ji ir jis – jau užimti. NEBETRUKDYTI! Taip seserį vestuvių dieną nustebino kaunietė Laura Žemaitienė. Rugpjūčio pradžioje viename „Lietuvos ryto“ numerių pažinčių skiltyje atsirado neįprastas skelbimas.


2014-08-30 14:11

Australė G. Montenegro pasimylėjo su 10 tūkstančių ir 91 vyru!

187|

Religingoje šeimoje užaugusi australė Gwyneth Montenegro (36 m.) paauglystėje šventai tikėjo, kad privalo išsaugoti nekaltybę tinkamam vyrui. Tačiau 18 metų patyrusi grupinį išprievartavimą ji ilgainiui paniro į narkotikų ir sekso pasaulį – tapo viena geriausiai atlyginamų Australijos prostitučių.


2014-08-29 19:08

Psichologas A.Kaluginas pataria: venkite epitetų apie penio dydį

26|3

Visi žmonės turi seksualinių kompleksų, tik ne visi juos savyje atpažįsta. Dėl to daug porų susvetimėja, išnyksta aistra. Taip mano psichologas Andrius Kaluginas (45 m.), neslepiantis, kad ir jis su drauge dailininke Svetlana Ovinova (44 m.) visa tai išgyveno. Intymaus gyvenimo paslaptimis pora dalijasi su visais.


2014-08-29 18:15

Menininkas J.Tarabilda išsidavė, kodėl bijo gyventi su mylimąja

8|4

50 kilogramų dažų ir keturios dienos, skirtos piešiniui ant triaukščio pastato sukurti. Toks darbas laukia Jurgio Tarabildos (22 m. ) ir jo širdies draugės Gabijos Žilionytės (21 m.), kurie laimėjo tarptautinį gatvės meno festivalio „Vilnius Street Art“ konkursą. Jų eskizas iškils Saulėtekio rajone ant Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro sienų. Šįkart J.Tarabilda, Vilniaus dailės akademijos ketvirtakursis, drąsiai lips ant kopėčių piešdamas įspūdingus burbulus. Anksčiau už tai buvo galima gauti baudą.


2014-08-28 09:25

Vienuolika dalykų, kurie vyrui svarbiau už frazę „Aš tave myliu“

51|4

Ne kartą esate girdėję, kad vyrai myli akimis, o moterys – ausimis. Vyrai impulsyvūs, moterys mėgsta viską analizuoti. Vyrai yra iš Marso, o moterys – iš Veneros. Kadangi vyrai ir moterys tokie skirtingi, natūralu, kad ir jų širdys suvirpa nuo skirtingų dalykų. Moterys eina iš proto, kai jų brangieji sako: „Aš tave myliu“, tačiau tie patys žodžiai iš moterų lūpų vyrams gali reikšti kur kas mažiau.


2014-08-27 09:49

Penki banalūs patarimai vyrams, kad mylėtumėte kaip jaunikliai

19|2

Iš pirmo žvilgsnio šie patarimai gali pasirodyti įprasti ar banalūs, tačiau būtent šie penki paprasti dalykai gali padėti vyrui lengvai pagerinti tarpusavio santykius bei paįvairinti seksualinį gyvenimą, rašo „Men's Fitness“.


2014-08-27 07:58

Dešimt lytinio potraukio žudikų: sužinok, kas gesina tavo aistrą

11

Nepamenate, kada paskutinį kartą norėjote aistringai pamyluoti savo antrąją pusę? Greičiausiai jums stinga lytinio potraukio. Įvairios priežastys neigiamai veikia kiekvieno mūsų libido. Sužinokite, kas žudo jūsų aistrą.


2014-08-26 11:45

Kada atleisdami prarandame savo vertybes ir tampame mazgote?

7|2

Prieš kelias minutes darbe jums paskambino antroji pusė ir pranešė, kad ką tik grįžęs (-usi) po nakties su meiluže (-iu). Judu išgyvenate nelengvą laikotarpį, bet iki šiol neabejojote santykių tvirtumu. Antroji pusė paprašo atleidimo ir nori šįvakar susitikti. Tokį emociškai įtemptą hipotetinį scenarijų buvo pasitelkusi tyrėjų grupė, norėdama išsiaiškinti, kaip matuoti ir lavinti atleidimą. Pasistenkite kuo gyviau įsivaizduoti, kad ką tik šitaip nutiko jums. Kaip tą akimirką reaguotumėte? Ką darytumėte su savo jausmais ir santykiais? Ar rastumėte širdyje jėgų atleisti?


Populiariausi per 24 val.