Amūrai ir plačiakakčiai išvalė Išlaužo tvenkinius

Amūrai ir plačiakakčiai išvalė Išlaužo tvenkinius


2009-03-30 18:34

Kai gerokai ūgtelėjo degalų, elektros energijos, grūdų bei kombinuotųjų pašarų kainos, vidaus vandenų žuvininkystės ūkiai atsidūrė sunkioje padėtyje. Kone visi jie visai arba iš dalies pradėjo ekologiškai ūkininkauti.

1/1

„Iš­lau­žo žu­vis“ di­rek­to­rius Da­rius Svirs­kis pa­ten­kin­tas pla­čia­kak­čių prie­au­giu. P.Ragožis

Amūrai ir plačiakakčiai išvalė Išlaužo tvenkinius

1 / 1

„Iš­lau­žo žu­vis“ di­rek­to­rius Da­rius Svirs­kis pa­ten­kin­tas pla­čia­kak­čių prie­au­giu. P.Ragožis

(1 nuotraukos) P.Ragožis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-03 08:39

Ieškai teisybės? Gal tamsta psichiškai nesveika?

2|2

Neregėta: Palangos apylinkės teismo teisėja Diana Vercinskė palangiškei Irenai Bimbienei, kuri dėl ginčijamos sklypo ribos nesutaria su kaimynais, skyrė 3 mėnesių psichiatrijos ekspertizę. Į psichiatrijos ligoninę per prievartą siunčiama 72 metų moteris jau gali ramiau atsikvėpti. I.Bimbienės apeliacinį skundą išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos teismas kurorto teismo nutartį panaikino.


2015-08-03 08:12

Išgyvenę akmenų griūtį: „Atrodė kaip nesibaigiantis košmaras“

40|2| 

Į Lietuvą sekmadienį sugrįžo keliautojų grupė iš Kirgizijos, kurios vienas narys žuvo per griūtį Tian Šanio kalnuose. Lėktuvas iš Stambulo su lietuvių grupe Vilniaus oro uoste nusileido 14.33 val. Kaip skelbta, gelbėtojai nukėlė Kirgizijos Tian Šanio kalnuose per griūtį žuvusios keliautojos palaikus, juos artimiausiu metu žadama pargabenti į Lietuvą.


2015-08-03 08:09

Aleksoto tilto žvaigždės spindi patvoryje ir prie Druskininkų

5|2

Dešimtmečius tiltą per Nemuną Kaune puošusių sovietmečio simbolių likimas skirtingas. Didžioji jų dalis virto metalo laužu, kelios plokštės mįslingai atsidūrė Grūto parke, o kitos riogso komunalinių paslaugų įmonėje šalia kilnojamųjų tualetų. Sostinės politikams pagaliau nusprendus nuo Žaliojo tilto nukelti sovietmečio reliktus – akis badančias skulptūras, nesutariama, ką su jomis daryti ateityje.


2015-08-03 07:56

Kauno parkuose įrengti treniruokliai vilioja ne tik sveikuolius

3

Kauniečiai jau penktus metus turi galimybę miesto viešosiose erdvėse naudotis lauko treniruokliais. Tačiau ne visi jie iki šiol tinkami naudoti – vienus sugadino stambuoliai, kitus nugvelbė vagys ir galbūt kur nors savo kieme ant jų dailina kūno linijas. Pirmieji treniruokliai Draugystės parke buvo įrengti 2010 metais. Labai greitai šios sportui skirtos aikštelės sulaukė didelio miestiečių susidomėjimo.


2015-08-03 07:04

Už aukštų milijonierių tvorų – grupinis seksas ir smurtas

128|3

Už lietuvio milijonieriaus ištekėjusi moteris „Lietuvos rytui“ pripažino, kad vyras ją lupa. Tiesa, ne kasdien. „Kaip matote, akys nepamuštos. Pastarąjį kartą sumušė, kai grįžome namo iš vienų plačiai nuskambėjusių vestuvių pokylio“, – atsiduso pašnekovė. O grupinis seksas su bičiulių poromis – įprasta. Nes sutuoktinis kitaip negali užsivesti. „Ir taip gyvena dalis vadinamojo Lietuvos elito“, – patikino moteris.


2015-08-02 17:48

Moteris nelaukė, kol užmuš: trenkė atgal karnizu ir tapo laisva

131|3

Atrodo, kad Lietuvoje vyrai bijo tik moters prezidentės. Europoje Lietuva garsėja kaip savo moteris mušanti ir terorizuojanti tauta. Ar įmanoma sutramdyti šią nemažėjančią smurto bangą? Lietuvą ką tik sukrėtė nauja smurto šeimoje drama – Kaune peiliu besišvaistantis vyras visą savaitę bute laikė įkalinęs žmoną ir vaiką. „Padėkite, mane muša vyras!“ – apie 30 tūkstančių tokių pagalbos šauksmų per metus atskrieja pagalbos telefonu 112.


2015-08-02 14:29

Vilniaus bažnyčioje kunigas iš Afrikos paprašė cigarečių

211|25

Kunigo Johno Baptisto Bashoboros Vilniuje šeštadienį laukė sausakimša Šventosios Dvasios bažnyčia. Visame pasaulyje garsų dvasininką, kuris pats pasakoja prikėlęs mirusįjį, minia sutiko stovėdama ir plodama. Maldos namuose Lietuvoje tai – neįprastas reiškinys.


2015-08-02 14:29

Naktinė drama lėktuve: dėl šėlusių baltarusių teko jį nutupdyti

90| 

Šeštadienio vakarą pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ orlaivis „Boeing“, grėsmingai sukdamas ratus virš Kauno, ne vienam mačiusiam šį vaizdą sukėlė baimę. Vėliau paaiškėjo, kad iš Kauno į Alikantę skridusiame lėktuve įvyko konfliktas tarp girtų Baltarusijos piliečių, todėl skubiai buvo priimtas sprendimas grįžti atgal. Rengiantis nusileidimui lėktuvo pilotai priėmė sprendimą sukdami ratus ore išnaudoti degalus.


2015-08-02 13:51

PLB pirmininkė D.Henke: „Užsienio lietuviai gali būti naudingi“

14

Tam, kad referendumas dėl dvigubos pilietybės įvyktų, Lietuvoje būtina įteisinti balsavimą internetu, taisyti „griežtus“ įstatymus dėl balsavimo rezultatų ir pasiekti parlamentinių partijų sutarimą, sako Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) pirmininkė Dalia Henke.


2015-08-02 12:38

Marijampolės globos namų vaikus pradžiugino permainos

4|10

Prieš rugsėjo 1-ąją devyniolika 10–17 metų Marijampolės vaikų globos namų „Putinas“ auklėtinių išsikraustys iš senojo pastato ir įsikurs trijose skirtingose miesto vietose: dviejuose privačiuose namuose ir vienoje iš vienuolyno patalpų.


Populiariausi per 24 val.