Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

2009-04-12 13:20

Klaipėdos evangelikų liuteronų parapijos kunigas Reinholdas Moras šį rytą dalyvaus šventų Velykų sekmadienio pamaldose. Po jų su šeima ir artimaisiais sės prie šventinio stalo, o antrąją Velykų dieną lankys gimines bei artimųjų kapus.

1/1

"Jeigu atmetame tai, ką Dievas davė, tai, kokia ta Velykų prasmė lieka?", - klausia liuteronų kunigas R.Moras. G.Pilaitis

Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

1 / 1

"Jeigu atmetame tai, ką Dievas davė, tai, kokia ta Velykų prasmė lieka?", - klausia liuteronų kunigas R.Moras. G.Pilaitis

(1 nuotraukos) G.Pilaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-02 11:05

„Gėrio sergėtojo“ apdovanojimas – devynmetei kaunietei

3

Kaune minint profesinę policijos šventę – angelų sargų dieną, išskirtinio dėmesio sulaukė devynerių metų kaunietė Kamilė Bukauskaitė. Už tai, kad padėjo policijai sulaikyti jos mamą žiauriai sumušusį banditą, mergaitei atiteko garbingas „Gėrio sergėtojo“ apdovanojimas.


2014-10-02 10:43

„Darbiečiai“ apsisprendė dėl kandidato į Vilniaus mero postą

7

Darbo partijai Vilniaus mero rinkimuose atstovaus Jonas Pinskus. Šiuo metu Vilniaus vicemero pereigas einančio J.Pinskaus kandidatūra patvirtinta trečiadienį Vilniaus skyriaus visuotiniame susirinkime, ketvirtadienį pranešė partija.


2014-10-02 09:55

Teismas suėjus senaties terminui nutraukė K.Kuzmicko bylą

3

Kauno apylinkės teismas ketvirtadienį pranešė nutraukiantis buvusio europarlamentaro Kęstučio Kuzmicko, kaltinto sukčiavimu, bylą.


2014-10-02 09:08

Premjeras su tiesioginiais seniūnų rinkimais neskubėtų

3

Tiesioginių seniūnų rinkimų klausimas yra svarstytinas, tačiau tik po to, kai praeis pirmieji tiesioginiai merų rinkimai, mano ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.


2014-10-02 08:20

Dėl Vilniaus skolos - A. Zuoko ir M. Adomėno konfliktas

15

Vilniaus meras Artūras Zuokas teigia, kad reali miesto savivaldybės skola nėra slepiama, o skirtingi skaičiau atsiranda ir dėl besikeičiančių įstatymų. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatas į Vilniaus miesto merus Mantas Adomėnas įsitikinęs, kad sostinės administracija skolos skaičiais manipuliuoja pasitelkdama savo valdomas įmones.


2014-10-01 21:08

Vagys ir benamiai – tikrieji sostinės Pilies gatvės valdovai

58|10

Ištiestomis rankomis turistus pasitinkanti puošniausia ir seniausia Vilniaus senamiesčio gatvė išgyvena vagišių ir gatvės muzikantų šturmą. Pilies gatvės gyventojai nežino, ko griebtis, nes policija ir savivaldybė – bejėgės. „Ne kartą skambinome policijai, kai patiems neišeina išprašyti. Dažniausiai atvažiuodavo, bet kartais būdavo, kad patys išeidavo, kol ji atvykdavo. Policija važiuodavo maždaug pusvalandį, todėl turėdavo laiko pabėgti“, – lrytas.lt kalbėjo Pilies gatvėje įsikūrusios parduotuvės darbuotoja Lina.


2014-10-01 20:22

JAV šarvuočiai Lietuvoje – nedviprasmiškas signalas Rusijai

588|36| 

Klaipėdos uoste garsiai riaumodama iš ką tik atplaukusio laivo trečiadienį riedėjo šarvuota JAV pėstininkų kovos technika. Šiomis dienomis šarvuočiai iš laivų kraunami ir kituose uostuose prie Baltijos jūros – Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje. Kai kur iš laivų rieda ne tik šarvuočiai, bet ir kovos tankai M1A1 „Abrams“. Baltijos jūros regione keičiasi rotaciniu pagrindu dislokuoti JAV kariai. Amerikiečių desantininkus keičia pėstininkai, su savimi iš Teksaso atsigabenantys ir savo sunkiąją techniką, įskaitant 20 tankų. Tiesa, Lietuvoje mes kol kas šių grėsmingų karo monstrų neišvysime, tačiau jie bus visai netoli – mūsų kaimynų žemėje.


2014-10-01 20:20

R. Gorbačiovas paliko Finansų ministeriją

1

Finansų ministro Rimanto Šadžiaus atstovas spaudai Rosvaldas Gorbačiovas pasitraukė iš pareigų. Savo noru iš politinio pasitikėjimo pareigybės pasitraukęs R.Gorbačiovas Finansų ministerijoje nebedirba nuo rugsėjo 19 dienos.


2014-10-01 18:50

Vadas J. V. Žukas – apie tai, ko reikia Lietuvos kariuomenei

42|2|

Sprendimas Lietuvos kariuomenę formuoti vien iš profesionalų greitai gali būti svarstomas iš naujo. Pritrūkus profesionaliųjų karių, formuojant karinius dalinius vėl tektų grįžti prie šauktinių klausimo ar dalinės privalomosios karinės tarnybos. Apie šalies kariuomenės situaciją „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas.


2014-10-01 17:26

Baigėsi NATO karinių oro pajėgų treniruotė virš Baltijos šalių

2|8

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis Baltijos šalių oro erdvėje vyko Baltijos regiono karinių oro pajėgų treniruotė, kurią jau devynioliktą kartą organizavo NATO Vyriausioji oro pajėgų vadavietė Ramšteine, Vokietijoje. Šįkart Estijoje vykusioje treniruotėje Baltijos šalių karinės oro pajėgos treniravosi kartu su NATO sąjungininkais ir partneriais – Kanados, Portugalijos, Vokietijos, Nyderlandų, Švedijos ir Suomijos karinėmis oro pajėgomis.


Populiariausi per 24 val.