Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

2009-04-12 13:20

Klaipėdos evangelikų liuteronų parapijos kunigas Reinholdas Moras šį rytą dalyvaus šventų Velykų sekmadienio pamaldose. Po jų su šeima ir artimaisiais sės prie šventinio stalo, o antrąją Velykų dieną lankys gimines bei artimųjų kapus.

1/1

"Jeigu atmetame tai, ką Dievas davė, tai, kokia ta Velykų prasmė lieka?", - klausia liuteronų kunigas R.Moras. G.Pilaitis

Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

1 / 1

"Jeigu atmetame tai, ką Dievas davė, tai, kokia ta Velykų prasmė lieka?", - klausia liuteronų kunigas R.Moras. G.Pilaitis

(1 nuotraukos) G.Pilaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-27 13:35

Kaune prisimintos teroristų surengtos Mariupolio žudynės

1|30

Kauno Vytauto Didžiojo Karo muziejaus sodelyje antradienį nušvito šimtai žvakučių. Susirinkusieji pagerbė Ukrainos mieste Mariupolyje žuvusius taikius gyventojus. Praėjusį šeštadienį nuo Rusijos remiamų teroristų atakų krito 30 žmonių, sužeista dar apie 100 išpuolio aukų. Paramos ukrainiečiams akciją surengė Lietuvos Sąjūdžio Kauno skyriaus atstovai, šio miesto konservatoriai, socialiniame tinkle „facebook“ susibūrusios grupės „Lietuvos solidarumo su Ukraina pilietinė misija“ nariai, kitos organizacijos, atvyko ir Kauno savivaldybės vadovai. Iš viso susirinko per 100 žmonių.


2015-01-27 13:35

Mirties išvengusi mažametė nori padėkoti savo gelbėtojui

58

Druskininkuose šeštadienio pavakare ant plono vandens telkinio ledo įlūžusias 7 ir 8 metų mergaites išgelbėję žmonės vis kartojo – tai tikras stebuklas. „Tiesiog stebuklingai baigėsi ši nelaimė. Visi, kurie dalyvavo mergaičių gelbėjimo operacijoje, buvo labai svarbūs ir spėjo prisidėti laiku“, – kalbėjo greitosios pagalbos slaugytoja Jūratė Talačkienė.


2015-01-27 11:57

D. Grybauskaitė pliekia V. Andriukaitį: „Labai apgailėtina“

282| 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė „apgailėtinu precedentu“ laiko Briuselio pasiūlymą Maskvai derėtis su valstybėmis dėl maisto produktų embargo panaikinimo, ir mano, kad dėl to atsakomybę turi prisiimti Lietuvos deleguotas sveikatos ir maisto saugos eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, antradienį sakė prezidentės patarėja.


2015-01-27 11:27

Neregiai vairuotojai važinėja ir po Vilnių

29|13| 

Randi pažįstamą poliklinikos gydytoją, sumoki medikams apie tūkstantį litų (290 eurų) kyšį ir tampi regos, judėjimo ar kitą negalią turinčiu invalidu, gauni pašalpą. Tad būdamas teoriškai aklas vairuoji automobilį arba be kojos mikliai mini dviratį. Regos negalios nesimuliuojančių aklųjų ir silpnaregių, su kuriais bendravo lrytas.lt žurnalistai Vilniuje, visai nenustebino žinia apie automobilį vairuojančią ir be akinių skaitančią Šiaulių politikę Virginiją Račienę, kuri medikų komisijos buvo pripažinta nematanti 90 proc. ir 4 metus gavo pirmos grupės neįgalumo pašalpą.


2015-01-27 10:19

Miręs darbuotojas Telšių savivaldybei – vis dar gyvas

1

Telšiškius papiktino Telšių rajono savivaldybės internetinėje svetainėje klaidinanti informacija, o gal net nepagarba mirusiajam.


2015-01-27 09:20

A.Butkevičių pribloškė žinia iš Europos Komisijos

61| 

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia esąs priblokštas žinios, kad Europos Komisija galėjo pasiūlyti Rusijai pačiai nuspręsti, kurioms šalims panaikinti maisto produktų embargą. Jis tikisi, kad Europos Sąjunga (ES) atšauks pavienių šalių susitarimus su Maskva ir derėsis vieningai.


2015-01-27 08:43

Kandidatus į savivaldybių tarybas slegia nuodėmių šleifas

3

Reketas, vagystės, kyšiai, avarijos. Toks praeities šleifas slegia beveik 270 į savivaldybių tarybas besiveržiančių asmenų pečius. Pasirodo, toks yra net tarp buvusio šalies policijos vadovo Vytauto Grigaravičiaus dabartinių bendražygių Alytuje. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) išrankiojo į vietos valdžią pretenduojančius asmenis, kuriuos slegia įvairūs praeities nusikaltimai ar nusižengimai. Tai bus nurodyta ir kandidatų plakatuose.


2015-01-27 07:56

Rinkėją valdo požiūris į sovietinius laikus

31| 

Rinkėjų politines nuostatas labiausiai lemia požiūris į sovietinius laikus. Neigiamai juos vertinantys žmonės dažniausiai balsuoja už konservatorius ar Liberalų sąjūdį, teigiamai – už socialdemokratus ar Darbo partiją.


2015-01-27 07:43

Į Ukrainą siunčia ją pažįstantį diplomatą

5

Jau kurį laiką be vadovo likusi itin svarbi Lietuvos diplomatinė atstovybė Ukrainoje greitai turės naują ambasadorių. Kodėl užsitęsė jo paieškos? „Lietuvos ryto“ šaltinių teigimu, buvusį ambasadorių Kijeve Petrą Vaitiekūną turėtų pakeisti buvusi dešinioji jo ranka 44 metų Marius Janukonis. Jo kandidatūrai jau pritarė Seimo Užsienio reikalų komitetas.


2015-01-27 00:04

Naujos kliūtys „darbiečių“ byloje – laukiasi V. Vonžutaitė

71

Laisvės atėmimo bausme nuteista Vitalija Vonžutaitė laukiasi ir tai gali būti nauja kliūtimi vadinamojoje Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje, praneša LNK laida „Labas vakaras, Lietuva“. Anot LNK žurnalistų kalbintų teisininkų, lengvinančių aplinkybių atsiranda skiriant bausmę arba perkvalifikuojant nusikaltimą, teismas gali spręsti, ar yra pagrindas skirti švelnesnę bausmę, ją švelninti.


Populiariausi per 24 val.