Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

2009-04-12 13:20

Klaipėdos evangelikų liuteronų parapijos kunigas Reinholdas Moras šį rytą dalyvaus šventų Velykų sekmadienio pamaldose. Po jų su šeima ir artimaisiais sės prie šventinio stalo, o antrąją Velykų dieną lankys gimines bei artimųjų kapus.

1/1

"Jeigu atmetame tai, ką Dievas davė, tai, kokia ta Velykų prasmė lieka?", - klausia liuteronų kunigas R.Moras. G.Pilaitis

Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

1 / 1

"Jeigu atmetame tai, ką Dievas davė, tai, kokia ta Velykų prasmė lieka?", - klausia liuteronų kunigas R.Moras. G.Pilaitis

(1 nuotraukos) G.Pilaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-23 08:36

Dusintas diplomatas davė grąžos valdžiai

50|3

Lietuvos užsienio politika, nepaisant šūkių ir mojavimų vėliavomis, apimta erozijos, o Užsienio reikalų ministerija apmirusi. Tokią diagnozę tėškė buvęs ambasadorius Renatas Juška. Patyręs diplomatas, kurio karjera sudegė maždaug prieš metus ambasadoriaujant Vengrijoje, kai įsiliepsnojo į internetą nutekėjusių privačių pokalbių skandalas, ką tik trenkė ir Užsienio reikalų ministerijos (URM) durimis.


2014-07-23 07:58

Darbo biržose – šimtai šių metų universitetų absolventų

4

Į Lietuvos darbo biržą (LDB) kreipėsi šimtai šiemet universitetus baigusių absolventų. Kaip rašo „Lietuvos žinios“, daugiausia tarp jų – teisės, ekonomikos ir psichologijos studijas baigusių žmonių.


2014-07-23 06:50

„Nijolės“ kailių imperijos princui - problemos

Kailių salono „Nijolė“ įkūrėjos Nijolės Veličkienės sūnų užklupo bėdos. Jis turi atlyginti žalą bankrutavusiai bendrovei, o buvusi žmona kreipėsi į teismą dėl sūnaus išlaikymo. „Į teisėsaugą kreipiausi tikrai ne iš pykčio, bet dėl to, kad reikia iš ko nors gyventi ir išlaikyti vaiką“, – kalbėjo buvusi verslininko Liutauro Veličkos žmona Loreta Tiagun.


2014-07-23 06:48

Slapti ekspertai sušelpia ir meno chuliganus

9

Neseniai Lietuvos kultūros taryba paskirstė 10 mln. litų Kultūros rėmimo fondo lėšų 637 kultūros ir meno projektams. Pinigų gavo ir sumanymai, kurie kelia šypseną ar nuostabą. Pagrindinės remtinų projektų gairės yra parama jaunimo, vaikų kultūriniam lavinimui, regioninės kultūros plėtra, meno saviveikla.


2014-07-22 20:38

Kroatų autobuse - bomba ir parankinių ginklų arsenalas

2|29

Į „Žalgirio“ futbolo rungtynes su Zagrebo „Dinamo“ į Vilnių atvykę Kroatijos sirgaliai buvo nusiteikę lieti kraują. Tuo įsitikino sostinės policija, per reidą sustabdžiusi aistruolių autobusą „Setra“ ir jame radusi pavojingų ginklų arsenalą. Pareigūnus itin pribloškė savadarbė bomba - sprogmuo buvo prijungtas prie dujų baliono. Šis įtaisas galėjo padaryti itin siaubingą žalą, jeigu būtų sprogęs stadione.


2014-07-22 19:57

Švenčionių politikai saviškius apipylė pinigais

6| 

Keliuose skandaluose nuskambėjęs Švenčionių meras Vytautas Vigelis - vėl etikos sargų akiratyje. Šį kartą - su septyniais rajono tarybos nariais. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tyrė, ar politikai pažeidė viešųjų ir privačių interesų derinimo reikalavimus, balsuodami už savivaldybės biudžetą. Tarybos nariai nenusišalino, kai buvo skiriami pinigai jiems asmeniškai, jų valdomoms įmonėms, šeimos narių įstaigoms.


2014-07-22 19:56

L. Linkevičius: „Propagandos mašina Rusijoje – gerai sutepta“

164|

Į Europos Sąjungos (ES) susitikimą antradienį atvykęs Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išsakė poziciją dėl ekonominių sankcijų Rusijai, paragino apriboti judėjimą Kremliui artimiems pareigūnams ir sustabdyti ginkluotės pardavimą Rusijai.


2014-07-22 18:15

Televizijų programos – su titrais rusų bei lenkų kalbomis?

27

Antradienį Kaune posėdžiavusios Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pirmininkas Edmundas Vaitekūnas įsitikinęs – informacinio karo akivaizdoje būtina rengti programas kitakalbiams. Tik taip galima išvengti tautinių mažumų nuodijimo priešiška propaganda, sklindančia iš Kremliui pavaldžių ir Lietuvoje gana populiarių televizijos kanalų.


2014-07-22 17:23

Prieš futbolo rungtynes „Aro“ išminuotojai tikrino stadioną

3|13| 

Per padidintos rizikos renginius Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“ atlieka terorizmo prevencinius veiksmus. Šiandieną Vilniuje vykstančios Čempionių lygos atrankos rungtynės sulaukė daug Kroatijos ir Lietuvos futbolo sirgalių dėmesio. Tad reaguodami į esamą situaciją, „Aro“ išminuotojai su specialiai dresuotų sprogmenis aptikti tarnybiniu šunimi patikrino LFF stadioną, kuriame ir vyks komandų susitikimas. Sprogmenų nerasta, tačiau aptikti keli daiktai, kurie galėjo būti panaudoti svaidant daiktus į aikštę.


2014-07-22 16:52

Rusijai - ribojančios priemonės gynybos srityje

16

Europos Sąjunga (ES) svarstys ribojančias priemones Rusijai gynybos srityje. Tai antradienį pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, dalyvaujantis ES ministrų susitikime Briuselyje.