Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

2009-04-12 13:20

Klaipėdos evangelikų liuteronų parapijos kunigas Reinholdas Moras šį rytą dalyvaus šventų Velykų sekmadienio pamaldose. Po jų su šeima ir artimaisiais sės prie šventinio stalo, o antrąją Velykų dieną lankys gimines bei artimųjų kapus.

1/1

"Jeigu atmetame tai, ką Dievas davė, tai, kokia ta Velykų prasmė lieka?", - klausia liuteronų kunigas R.Moras. G.Pilaitis

Klaipėdos liuteronų kunigas R.Moras: “Galima švęsti kukliau, bet džiaugtis - ne mažiau”

1 / 1

"Jeigu atmetame tai, ką Dievas davė, tai, kokia ta Velykų prasmė lieka?", - klausia liuteronų kunigas R.Moras. G.Pilaitis

(1 nuotraukos) G.Pilaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-02-26 23:08

Informacinio karo ginklas – patyčios iš Lietuvos istorijos

61|2

Prastai lietuvių kalbą mokantys internautai pradėjo tyčiotis net iš pergalės istoriniame mūšyje ir šaipytis Lietuvos kariuomenės. Internete platinamas Krašto apsaugos ministerijos leidinyje „Karys“ paskelbtas piešinys su įžūliai pakeistu turiniu. „Žmonės darbuojasi! Pastebėjote, kiek klaidų? Tai elementarus bandymas kurti priešišką informacinę operaciją“, – sakė žurnalo „Karys“ vyriausiasis redaktorius Darius Varanavičius.


2015-02-26 23:08

Vilnietė laimėjo 230 tūkst. eurų: vyrui girtis neskubės

116

Vilnietė per pietų pertrauką patikrinusi loterijos bilietą negalėjo patikėti tuo, ką mato. Pasikvietusi tame pačiame kabinete dirbančias savo koleges ji suprato, kad kompiuterio ekrane šviečia tikri skaičiai: moteris laimėjo 230 tūkst. eurų! Valstybės tarnyboje dirbanti moteris išlošė loterijos „Vikingų loto" trečiadienio žaidime. Bilietą moteris nusipirko taip, kaip visada – paskubomis mažame prekybos centre Vilniaus senamiestyje. Čiupo tą, kuris pirmas pakliuvo po ranka – skaičių niekada nesirinkdavo pati, pirko jau išspausdintus bilietus.


2015-02-26 23:01

Linas Linkevičius JAV kalbėjo ir apie šauktinių kariuomenę

16

Vizitą Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) baigiantis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius teigia, kad JAV supranta Lietuvos susirūpinimą dėl saugumo, tačiau labai svarbu yra parodyti ir savo rimtą požiūrį į kolektyvinę gynybą – tai galėtų būti ir šauktinių grąžinimas.


2015-02-26 22:21

Rinkimai Trakų savivaldybę pavertė „bomžynu“

25|35|

„Pamatytumėte, kiek čia buvo girtuoklių, kuriuos už parankių vedė į savivaldybę. Juos lydėdavo jauni vyrukai, o prie kino teatro stovėjo vyras, kuris viską reguliavo – nuvesdavo, atvesdavo, susodindavo. Mašinos stovėjo ant kiekvieno kampo, kurios atveždavo ir išveždavo. Kam reikia tokių rinkimų? – apie tai, kaip vyksta išankstiniai pasakojo prisistatyti nenorėjusi Trakų gyventoja.


2015-02-26 21:50

Siūlymas keisti rajonų ribas pakvipo politine provokacija

4|2

Trijų rajonų ribas persvarstyti pasiūlę anoniminiai Klaipėdos rajono Priekulės seniūnijos Dituvos kaimo gyventojai sukėlė pašaipas pajūrio rajonuose, tačiau toks pasiūlymas rimtai sudomino vidaus reikalų ministeriją.


2015-02-26 21:47

Pragėrusiems sveikatą – neįgalumas, pradirbusiems – abejingumas?

27

„Tas, kuris pragėrė sveikatą, valkatavo ir visai nesirūpino ateitimi, galiausiai be jokių sunkumų gauna neįgaliojo statusą ir jam niekuo nereikia rūpintis. Teko girdėti tokią frazę, jog girtuokliams reikia lengviau skirti tas neįgalumo išmokas, kad jie nesėdėtų ant sprando giminaičiams“, – ironizavo viename Lietuvos miestelyje gyvenanti Elena P. (pašnekovės pavardė redakcijai žinoma. – Aut.), prisiminusi savo patirtį, kai teko kreiptis į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą dėl neįgaliojo statuso suteikimo.


2015-02-26 19:55

Kaune nuo tilto kolonų plėšiami sovietiniai simboliai

17|13

Ketvirtadienį Kaune nuo Vytauto Didžiojo (Aleksoto) tilto pradedami demontuoti sovietiniai simboliai.


2015-02-26 18:07

Vieša išpažintis apie balsų pardavimą – juoktis ar verkti?

10|

Artėjantys savivaldos rinkimai dėl gausybės įvairių pažeidimų jau tapo galvos skausmu policijai ir rinkimų stebėtojams, o kur dar kandidatų tarpusavio rietenos. Savo kandidatūrą savivaldos rinkimuose Trakuose keliantis Vydūnas Sadaukas tikina, kad nufilmuotas ir išplatintas vaizdo įrašas, kuriame žmogus pasakojo, jog kandidatas jam už tai, kad atidavė už jį savo balsą, atsilygino dešimties eurų banknotu, yra bandymas jį apšmeižti. Savo kandidatūrą savivaldos rinkimuose Trakuose keliantis Vydūnas Sadaukas tikina, kad nufilmuotas ir išplatintas vaizdo įrašas, kuriame žmogus pasakojo, jog kandidatas jam už tai, kad atidavė už jį savo balsą, atsilygino dešimties eurų banknotu, yra bandymas jį apšmeižti.


2015-02-26 17:18

EK: „Seksualinių mažumų teisės Lietuvoje yra pažeidžiamos“

36

Europos Komisijai (EK) aiškinantis, ar Lietuvos Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas neprieštarauja Europos Sąjungos (ES) teisei, grupė europarlamentarų ketvirtadienį kritikavo Lietuvą dėl šalyje vykstančios seksualinių mažumų diskriminacijos.


2015-02-26 14:04

Teismas leido kaliniams susirašinėti

3

Bendras draudimas per giminystę ar santuoką nesusijusiems nuteistiesiems susirašinėti tarpusavyje prieštarauja Konstitucijai, paskelbė Konstitucinis Teismas (KT).


Populiariausi per 24 val.