BBL finale - Ch.Eidsono krepšinio šou ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ pergalė prieš Kauno „Žalgirį“ 97:74 (nuotraukos, žaidėjų komentarai, 8 video)

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

Galutinis rezultatas 97:74.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

12

Lietuvos paplūdimio tinklininkai sėkmingai pasirodė Latvijos čempionate Šį savaitgalį (birželio 26-28 dienomis) Rygoje vykusiame Latvijos paplūdimio tinklinio čempionato „Ergo Open“ III etape sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovai.

2015-06-29 14:59

R. Navardauskas ketvirtą kartą dalyvaus „Tour de France“ pragare

2|2

Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas ketvirtą kartą per karjerą dalyvaus „Tour de France“ daugiadienėse lenktynėse. 2014 metų TdF lenktynėse 27-erių lietuvis laimėjo 19-ąjį etapą, pasiekęs ryškiausią karjeros pergalę. Jis tapo pirmuoju Lietuvos dviratininku, kuriam pavyko triumfuoti TdF etape.

2015-06-29 12:50

Į Lietuvą sugrįžusio R. Milevičiaus laukė gerbėjai ir braškės

1|14

Linkėjimai ir lietuviškos braškės – toks sutikimas pirmadienį laukė buriuotojo Roko Milevičiaus. 28 metų kaunietis sugrįžo iš Švedijos, kur finišavo prestižinės buriavimo varžybos „Volvo Ocean Race“. R.Milevičius kartu su olandų komanda „Team Brunel“ tapo vicečempionu.

2015-06-29 07:58

Lietuvai – 24-oji vieta, rusai laimėjo trečdalį aukso medalių

9

Sekmadienį Azerbaidžano sostinėje Baku pasibaigusių pirmųjų Europos žaidynių medalių lentelėje Lietuva su 2 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos medaliais užėmė 24-ąją vietą. Iš viso medalius pelnė 42 (iš 50 dalyvavusių) šalių sportininkai, o auksas iškeliavo į 31 šalį.

Baku surengė dar vieną spalvingą šou ir grąžino vėliavą

2|19

Pirmosios Europos žaidynės tapo istorija. Sekmadienio vakarą Baku nacionaliniame stadione surengta oficiali uždarymo ceremonija ir spalvingas koncertas padėjo tašką 17 dienų trukusiame varžybų maratonui, kuris turėjo tapti Senojo žemyno olimpinėmis žaidynėmis. Bet ar tapo?

2015-06-28 23:21

Daina Gudzinevičiūtė: „Baku pasirodėme geriau nei kaimynai“

22|2

Lietuvos delegacijos pasirodymas pirmosiose Europos sporto žaidynėse Baku buvo sėkmingas, nes aplenkta daugiau nei pusė žemyno valstybių. Taip rezultatus vertina Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

2015-06-28 19:33

Ignalinoje pirmi finišo liniją kirto D. Tušlaitė ir A. Kruopis

4

Lietuvos dviračių plento čempionato grupinių lenktynių nugalėtojais sekmadienį Ignalinoje tapo panevėžietė Daiva Tušlaitė („Inpa-Bianchi-Giusfredi“) ir uteniškis Aidis Kruopis („An Post-Chain Reaction“). Jie šalies grupinių lenktynių čempionais tapo pirmą kartą.

2015-06-28 19:18

„Gintarinių irklų“ regatoje – Lietuvos irklavimo elito pergalės

Visi stipriausi Lietuvos irkluotojai savaitgalį Trakuose išmėgino jėgas didžiausią prestižą šalyje turinčioje „Gintarinių irklų“ regatoje, kuri buvo surengta 53-iąjį kartą. Lietuvių varžovai buvo sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos ir Ukrainos.

2015-06-28 12:42

Pirmųjų Europos žaidynių spalvos iš arti: nuo A iki Ž

20|11

Per daugiau nei dvi savaites trukusį renginį Azerbaidžano sostinėje Baku mūsų šalies sportininkai patyrė nepamirštamų akimirkų varžybų arenose ir už jų ribų. Dauguma iš 70 lietuvių atletų jau paliko sportininkų kaimelį Baku mieste ir parskrido namo, o sekmadienio vakarą 68 tūkst. vietų nacionaliniame stadione nusileis žaidynių uždanga.

2015-06-28 12:16

Profesionalų bokso lygoje E. Petrauskas nesublizgėjo

Tarptautinės bokso federacijos (AIBA) Profesionalaus bokso asociacijos (APB) lygos pusfinalyje Italijoje šeštadienį Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas 0:3 (72:80, 72:80, 73:79) pralaimėjo 25-erių Vokietijos atstovui Artiomui Harutiunianui. Kova vyko aštuonis raundus po tris minutes.