Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ekskursijų autobusas be stogo iš Klaipėdos išvažiavo į Vilnių

Ekskursijų autobusas be stogo iš Klaipėdos išvažiavo į Vilnių

2009-04-30 16:58

Klaipėdos gatvėmis nebevažinės mikroautobusas atviru stogu, dvi vasaras su senamiesčiu supažindindavęs miesto svečius. Kelionėmis su vėjeliu turistai nuo šiol galės mėgautis Vilniuje.

1/1

Autobusas be stogo po Klaipėdą vežiojo turistus dvi vasaras. A.Pilaitienė

Ekskursijų autobusas be stogo iš Klaipėdos išvažiavo į Vilnių

1 / 1

Autobusas be stogo po Klaipėdą vežiojo turistus dvi vasaras. A.Pilaitienė

(1 nuotraukos) A.Pilaitienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2014-11-23 11:39

Pati nuėmusi derlių dailininkė I. Grušaitė suvokė aliejaus vertę

5|18

Žinoma dailininkė Indra Grušaitė tol nesuprato aliejaus vertės, kol pati nesuskynė tonų alyvuogių ir neišvydo aliejaus, tekančio spaudykloje žalia putota srovele. Dėl tokios patirties galima kelioms savaitėms savo meniškąją karalystę Vilniuje iškeisti į juoko ir puotų kupiną derliaus nuėmimą Italijoje.


2014-11-22 16:54

Belgradas A. Užkalnio akimis: tuo galėjome tapti ir mes

83|8

Serbijos sostinė Belgradas yra toks miestas, į kurį nevažiuoja turistai. Žinoma, jei Šiaurės Korėjos piliečiui pasakytų – gali pasilikti savo kalėjime arba gali važiuoti į Belgradą atostogų, jis turbūt važiuotų. Nors, antra vertus, iš Šiaurės Korėjos tikriausiai ir į Kabulą važiuotų atostogauti, tai tikrai ne rodiklis.


2014-11-20 11:40

Rasos Arlauskienės atradimai, kaip per 5 dienas tapti paryžiete

50|11

Kaip per penkias dienas tapti paryžiete? Štai keletas mano atradimų. Apsistoti menininkų-fashionistų-kosmopolitų kvartale Marrais ir jokiu būdu ne viešbutyje, o nuomotame bute.


2014-11-17 21:26

Tulūza Andriaus Užkalnio akimis: atsipalaidavusi Prancūzija

20|7

Daugelis lietuvių iš Paryžiaus grįžta nusivylę: miestiečiai, sako, arogantiški, jų supratimas apie atvykėlius baisus, paryžiečiai angliškai kalbėti moka, bet nenori, ir apskritai Prancūzija – nejauki ir nedraugiška. Labai daug tiesos, jei vieši tik Paryžiuje. Nuvažiavus toliau į pietus viskas priešingai – šilčiau, jaukiau ir gerokai draugiškiau. Tulūza – senovinio Oksitanijos regiono sostinė.


2014-11-15 16:51

Los Andželas Andriaus Užkalnio akimis: nemylimas deimantas

34|6

Nors tai didžiausias miestas gražiausioje ir laimingiausioje JAV valstijoje, jis retai nusipelno pagyrų. Žmonės keikia automobilių spūstis (jos baisios), gatvių gaujų kontroliuojamus bloguosius rajonus (ne taip blogai kaip Detroite ar Atlantoje, bet vis tiek reikia pamąstyti, kur važiuoji) ir pasipūtusius, prastai nusiteikusius padavėjus (jūs irgi būtumėte pasipūtę, jei atvyktumėte su viltimi siekti karjeros Holivude, bet, užuot tai darę, nešiotumėte lėkštes, kantriai laukdami kvietimo į filmavimą, kurio kaip nėra, taip nėra).


2014-11-13 11:19

Maroko kultūra – naujoji Juozo Statkevičiaus kūrybos mūza

18|2

Spėlionių ir intrigų laviną sukėlęs naujosios Juozo Statkevičiaus kolekcijos ,,Pavasaris/vasara 2015’’ pristatymas jau čia pat – ketvirtadienį. Likus porai dienų iki renginio, talentingasis dizaineris savo gerbėjams ir būsimos kolekcijos žiūrovams atskleidžia, jog būtent kelionės į Maroką, jo spalvingos aplinkos, kultūros pažinimas – pagrindiniai naujosios kūrybos įkvėpimo šaltiniai: ,,Šiemet ne kartą buvau Maroke, išmaišiau visą šalį, lankiausi ir Marakešo Mažorelio sode. Ten būdamas iškart supratau, kad mano nauja kolekcija bus įkvėpta būtent Maroko, jo spalvingos, turtingos kultūros, kadaise įkvėpusios ir legendinį Yves’ą Saint-Laurent'ą.’’


2014-11-12 21:54

Lietuvė Indonezijoje: „Visada atsiras žmogus, kuris tau padės“

1|11

„Indonezija – viena įspūdingiausių Pietryčių Azijos valstybių. Joje didžiausia pasaulyje musulmonų bendruomenė, tačiau islamas Indonezijoje yra kitoks nei arabų šalyse“, – taip teigia dvejus metus Indonezijoje praleidusi lietuvaitė Vaida.


2014-11-12 18:02

Tibetiečių laisvalaikio pomėgis - gurkšnoti saldžią arbatą

4|8

Tibeto sostinėje Lasoje nėra daug pramogų. Vienas populiariausių būdų prastumti laisvalaiį - gurkšnoti labai saldžią arbatą vienoje iš kavinių. Šiuo atveju toje, kuri vadinasi "Canggusi".


2014-11-12 09:39

R. Širvinską-Makalių pribloškė gimtadienio dovana-staigmena

27|19| 

Nors 24-ąjį gimtadienį kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas, geriau žinomas Makaliaus pseudonimu, atšventė prieš savaitę, dovanų lietus dar nesibaigė. Nuo jų Rimvydas negali atsigauti. Vilnius – Paryžius – Lisabona... Kokiame kitame mieste atsidurs dar šįvakar, Rimvydas nė nenutuokia. Mat geriausi R.Širvinsko draugai surengė jam gimtadienio staigmeną – įsimintiniausią gyvenimo kelionę.


2014-11-11 15:12

Maskvoje viešėjusią gražuolę P. Belousovą sužavėjo miesto didybė

54|7| 

Grožio konkurso „Mis Lietuva 2014“ vicemis Patricija Belousova (19 m.) įsitikinusi: Lietuva – puikių šokėjų kraštas. Geriausias to įrodymas – Pasaulio šokių sporto federacijos konkurse Maskvoje pasiekti rezultatai. Net trys lietuvių poros užėmė prizines vietas. Patricija su mylimuoju Tomu Fainšilu pelnė 21-ąją vietą iš 250-ies. Vis dėlto mergina nosies nenukabina – didžiausi laimėjimai jų dar tik laukia.


Populiariausi per 24 val.