Ekskursijų autobusas be stogo iš Klaipėdos išvažiavo į Vilnių

Ekskursijų autobusas be stogo iš Klaipėdos išvažiavo į Vilnių


2009-04-30 16:58

Klaipėdos gatvėmis nebevažinės mikroautobusas atviru stogu, dvi vasaras su senamiesčiu supažindindavęs miesto svečius. Kelionėmis su vėjeliu turistai nuo šiol galės mėgautis Vilniuje.

1/1

Autobusas be stogo po Klaipėdą vežiojo turistus dvi vasaras. A.Pilaitienė

Ekskursijų autobusas be stogo iš Klaipėdos išvažiavo į Vilnių

1 / 1

Autobusas be stogo po Klaipėdą vežiojo turistus dvi vasaras. A.Pilaitienė

(1 nuotraukos) A.Pilaitienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-07-05 09:20

Neringa Šiaudikytė: „Kuo toliau, tuo labiau įsimyliu Prancūziją“

34|9

Nors grupės „Naujos pupytės“ narės Neringos Šiaudikytės mintys jau kurį laiką sukasi apie kitą savaitę Tenerifėje vyksiantį vokalistų konkursą „Universong“, kuriame komisiją pavergti bandys dainuodama Beyonce hitą „Listen“, mergina keletą dienų praleido keliaudama po Didžiąją Britaniją, Prancūziją ir Ispaniją.


2015-07-04 16:10

Lietuvos žiniasklaidos kanalai apsijungė, kad sugiedotų himną

4

Liepos 6-ąją dieną Lietuvos himnas skambės garsiai, vieningai ir visuotinai. Šiam tikslui jau antrus metus iš eilės, pamiršę savo interesus ir konkurenciją, apsijungė absoliuti dauguma Lietuvos žiniasklaidos kanalų. Palaikydami „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ iniciatyvą didieji šalies televizijos kanalai, interneto portalai ir radijo stotys kvies Lietuvos gyventojus kartu giedoti „Tautišką giesmę“, visuotinai transliuojamą 21:00 val.


2015-07-04 10:53

Kodėl pasibaigus lietuvių atostogoms užsienyje ašaros nebyra?

Galimybės nevaržomai keliauti po pasaulį mums atsivėrė gana neseniai – vos prieš 25 metus, sulig Lietuvos nepriklausomybės atkūrimu 1990-ųjų kovą. Vis dėlto per šį ketvirtį amžiaus patyrėme tiek technologinių, finansinių ir kitokių pokyčių, jog ir keliavimo įpročiai keitėsi žaibišku greičiu. Pavyzdžiui, kas dabar besiima į kelionę tokį daiktą kaip spiralė – elektrinį vandens kaitintuvą, kuris buvo kone išgyvenimo prietaisas pirmųjų užsienin keliavusių lietuvių krepšiuose? Turizmo rinkos senbuviai vardija jau praeitin nugrimzdusias ar tebegrimztančias kelionių realijas – daiktus, elgesį, įpročius.


2015-07-03 14:38

Kol premjeras kops į kalnus, A. Kubilius mins dviratį Ukrainoje

15|3

Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius atostogoms tradiciškai renkasi dviratį. Šią vasarą, liepos viduryje, kartu su partijos kolegomis jis ketina minti dviratį Ukrainoje. Planuojama, kad Lvove prie Lietuvos dviratininkų prisijungs ir Lvovo meras.


2015-07-03 11:45

Masinio pikniko Klaipėdoje dalyviai mėgavosi skania vakariene

13

Vilniečių vasaros tradicija jau tapę „Borjomi Grill piknikai“ plečiasi ir žengia į kitus Lietuvos miestus. Ketvirtadienį pirmasis toks masinis piknikas įvyko šalies vasaros sostinėje – Klaipėdoje. Danės skvere susirinkę šimtai klaipėdiečių gardžiavosi skaniu piknikų maistu, ant grotelių kepta mėsa bei mėgavosi gyvenimu su mineraliniu vandeniu.


2015-07-03 07:11

Pažinkinte Barseloną: žavinga popietė Born kvartale

4|17

Gražiausia čia vasarą vakarėjant. Kai visi jau baigė darbus ir karštame kvartalo ore tvyro noras asipalaiduoti ir pasinerti į dar vieną nuostabų vasaros vakarą. Tuomet žavingi, modernūs Born barai prisipildo vietinių gyventojų, o kvartalo parkuose siaučia jau atostogaujantys ir vėlai einantys miegoti vaikai.


2015-07-02 19:58

Artūras Zuokas Japonijoje: pirmieji sušiai ir vietinės vestuvės

30|6

Buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas daug keliauja. Šįkart jis lankėsi netradicinėje šalyje – Japonijoje. Apie tai vyras pranešė socialiniame tinkle „Facebook“, pasidalindamas keliomis nuotraukomis.


2015-07-02 18:24

Vilniuje startavo Drakonų valčių lenktynių festivalis

10

Ketvirtadienio popietę Vilniuje startavo Drakonų valčių lenktynių festivalis. Atidarymo metu prie Baltojo tilto buvo galima stebėti Drakonų valčių parodomuosius plaukimus, o jiems pasibaigus, šias valtis nemokamai galėjo išbandyti visi norintieji.


2015-07-02 18:17

Kurią viršukalnę per atostogas šturmuos A. Butkevičius?

28|7

Atostogomis džiaugiasi ne tik paprasti lietuviai, jas su malonumu planuoja ir valstybės vadovai. Seimo pirmininkei Loretai Graužinienei pareiškus, kad ji pati neatostogaus ir nerekomenduojanti to daryti kitiems tautos išrinktiesiems, premjeras Algirdas Butkevičius kaip ir kasmet nusprendė pasinaudoti atostogų teise ir jau žino, kur vyks ilsėtis. Pernai premjeras turėjo nutraukti atostogas ir skubiai grįžti į Lietuvą tuomet, kai Rusija paskelbė žemės ūkio ir maisto produktų embargą iš Europos Sąjungos ir kitų valstybių. Seimo pirmininkei Loretai Graužinienei pareiškus, kad ji pati neatostogaus ir nerekomenduojanti to daryti kitiems tautos išrinktiesiems, premjeras Algirdas Butkevičius kaip ir kasmet nusprendė pasinaudoti atostogų teise ir jau žino, kur vyks ilsėtis.


2015-07-02 17:59

Nemunu nuo Kauno iki Rusnės laivas atplukdė išmintingą kompaniją

2|18

Pasroviui kelias dienas nuo Kauno Nemunu smagiai keliavusi nacionalinė ekspedicija ketvirtadienį pasiekė Rusnę. Kurėnas, atplukdęs išmintingų žmonių kompaniją, pakeliui kuriančią dokumentinę juostą apie kelią per Lietuvą Nemunu, išskleidęs burių beveik nebuvo.


Populiariausi per 24 val.