Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šampanas iššautas: D.Grybauskaitė be didesnės konkurencijos išrinkta Lietuvos prezidente (atnaujinta, pateikta rezultatų lentelė, 8 video, nuotraukos)

Šampanas iššautas: D.Grybauskaitė be didesnės konkurencijos išrinkta Lietuvos prezidente (atnaujinta, pateikta rezultatų lentelė, 8 video, nuotraukos)

2009-05-18 16:13

Dalios Grybauskaitės rinkimų štabe prieš pat vidurnaktį buvo iššautas šampanas. Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) paskelbus, kad rinkėjų aktyvumas perkopė 50 procentų ribą, paaiškėjo, jog antrojo rinkimų turo neprireiks ir prezidente be konkurencijos išrinkta D.Grybauskaitė. Eurokomisarė iš viso surinko 69,08 proc. balsų ir tapo pirmąja šalies vadove Lietuvos istorijoje.

1/9

D.Grybauskaitė gali kelti šampano taurę - ji be konkurencijos išrinkta Lietuvos prezidente. M.Kulbis

Šampanas iššautas: D.Grybauskaitė be didesnės konkurencijos išrinkta Lietuvos prezidente (atnaujinta, pateikta rezultatų lentelė, 8 video, nuotraukos)

1 / 9

D.Grybauskaitė gali kelti šampano taurę - ji be konkurencijos išrinkta Lietuvos prezidente. M.Kulbis

Tvirtomis D.Grybauskaitės pozicijomis premjeras A.Kubilius džiaugiasi labiau nei pati kandidatė. V.Kopūstas (ELTA)

D.Grybauskaitės persvara nekelia abejonių. V.Kopūstas (ELTA)

D.Grybauskaitė nesulaukė konkurencijos. M.Kulbis

D.Grybauskaitė nesulaukė konkurencijos. M.Kulbis

M.Kulbis

A.Butkevičius - kol kas antras. G.Savickis (ELTA)

K.Prunskienė rezultatais nesidžiaugė V.Kopūstas (ELTA)

Valdemaras Tomaševskis liko ketvirtoje vietoje. G.Savickis (ELTA)

(9 nuotraukos) M.Kulbis, V.Kopūstas (ELTA), G.Savickis (ELTA)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-23 18:15

Rolandas Skaisgirys papasakojo, ką veikė uždarytas į areštinę

245|16|

Populiarių serialų prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui teko 48 valandas išgyventi tai, ką patirdavo kai kurie jo filmų herojai, žmonės iš šešėlinio pasaulio. Tikrovė, kūrėjui atsivėrusi Vilniaus policijos areštinėje T.Kosciuškos gatvėje, pasirodė klaikesnė, nei gali sugalvoti lakiausia vaizduotė. Gamtinius reikalus teko atlikti į „parašą“ (kibirą), naktį klausytis kampus garsiai graužiančių žiurkių. Pelėsiu aptrauktos sienos, dvokas – neįtikėtina, kad žmonės nelaisvėje tokiomis sąlygomis laikomi ES šalyje.


2014-10-23 18:08

Rolandas Skaisgirys pateikė savo įvykių versiją

20|29|

Ketvirtadienio rytą iš areštinės paleistas populiarusis prodiuseris Rolandas Skaisgirys „Lietuvos ryto“ televizijai sutiko duoti išskirtinį interviu apie dvi dienas praleistas areštinėje. Antradienį žymų vyrą sulaikė STT kartu su kitais keturiais asmenimis, susijusiais su partija „Tvarka ir teisingumas“ ir jos kuruojama Vidaus reikalų ministerija.


2014-10-23 17:12

Siūloma apmokėti daugiau darbuotojų nedarbingumo dienų

2

Siekiant iš dalies subalansuoti „Sodros“ biudžetą, būtina didinti darbdavių apmokamą darbuotojo ligos laiką, teigia „Sodros“ vadovas Mindaugas Sinkevičius. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė šią idėją vertina skeptiškai - anot jos, tai neskatins verslumo ir naujų darbo vietų steigimo.


2014-10-23 17:05

Rolandas Skaisgirys išleistas į laisvę

23

Populiarių serialų prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui teko 48 valandas išgyventi tai, ką patirdavo kai kurie jo filmų herojai, žmonės iš šešėlinio pasaulio. Ketvirtadienio rytą R.Skaisgirys buvo išleistas į laisvę. Po pietų prodiuseris apsilankė „Lietuvos ryto“ redakciją.


2014-10-23 16:57

Kedžiai rėžė: „Anūkė sugniuždyta, jos psichinė būklė - kritinė“

158| 

Prokurorams leidus suimti buvusią Seimo narę Neringą Venckienę jos tėvai tėškė mergaitės kortą. Kedžiai kreipėsi į Seimo narius prašydami pagalbos dėl Laimutės Stankūnaitės dukters. Mažametės tvirkinimu įtariami Kedžiai tvirtina, kad pamatę per „Skype“ programą anūkę sunerimo dėl jos psichinės būklės. Neva, ji verkė ir nesiorientavo aplinkoje.


2014-10-23 15:16

A. Juocevičius ir E. Raistenskis kol kas nuo pareigų nenušalinti

8|

Tyrime dėl Vidaus reikalų ministerijos (VRM) galbūt neskaidrių pirkimų įtariami du buvę politinio pasitikėjimo pareigūnai, šiuo metu einantys aukštas pareigas valstybės įmonėje „Regitra“ ir Turto valdymo ir ūkio departamente prie VRM, nėra nušalinti nuo darbo.


2014-10-23 15:14

Premjeras paaiškino, kodėl Vilniuje dėl eurų susidarė spūstys

112|2|

Vilniečiai, praleidę spūstyse keletą valandų, kol sostinėje užtvertomis gatvėmis judėjo automobilių kolona, į saugyklas vežusi eurus, piktinasi ir stebisi, kodėl reikėjo gatves užtverti būtent piko metu.


2014-10-23 14:45

Partija „Tvarka ir teisingumas“ ketina teismui skųsti STT

18|

Partija „Tvarka ir teisingumas“ planuoja teismui skųsti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų atliktas kratas ir poėmius jos būstinėse Vilniuje, atliekant ikiteisminį tyrimą vadinamojoje Vidaus reikalų ministerijos (VRM) byloje.


2014-10-23 14:43

Ž. Plytnikas: „Atsistatydinti neketinu“

3

Teismui galutinai nusprendus, jog Viešųjų pirkimų tarnybos vadovas supainiojo viešuosius ir privačius interesus, Žydrūnas Plytnikas neketina atsistatydinti.


2014-10-23 13:55

Lietuvos gėjų lyga kreipėsi į teismą dėl vaizdo klipo draudimo

28

Lietuvos gėjų lyga ketvirtadienį kreipėsi į teismą, prašydama panaikinti žurnalistų etikos inspektorės išvadą, kad socialinė reklama apie seksualines mažumas turi būti ribojama, nes daro neigiamą poveikį nepilnamečiams.


Populiariausi per 24 val.