Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šampanas iššautas: D.Grybauskaitė be didesnės konkurencijos išrinkta Lietuvos prezidente (atnaujinta, pateikta rezultatų lentelė, 8 video, nuotraukos)

Šampanas iššautas: D.Grybauskaitė be didesnės konkurencijos išrinkta Lietuvos prezidente (atnaujinta, pateikta rezultatų lentelė, 8 video, nuotraukos)

2009-05-18 16:13

Dalios Grybauskaitės rinkimų štabe prieš pat vidurnaktį buvo iššautas šampanas. Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) paskelbus, kad rinkėjų aktyvumas perkopė 50 procentų ribą, paaiškėjo, jog antrojo rinkimų turo neprireiks ir prezidente be konkurencijos išrinkta D.Grybauskaitė. Eurokomisarė iš viso surinko 69,08 proc. balsų ir tapo pirmąja šalies vadove Lietuvos istorijoje.

1/9

D.Grybauskaitė gali kelti šampano taurę - ji be konkurencijos išrinkta Lietuvos prezidente. M.Kulbis

Šampanas iššautas: D.Grybauskaitė be didesnės konkurencijos išrinkta Lietuvos prezidente (atnaujinta, pateikta rezultatų lentelė, 8 video, nuotraukos)

1 / 9

D.Grybauskaitė gali kelti šampano taurę - ji be konkurencijos išrinkta Lietuvos prezidente. M.Kulbis

Tvirtomis D.Grybauskaitės pozicijomis premjeras A.Kubilius džiaugiasi labiau nei pati kandidatė. V.Kopūstas (ELTA)

D.Grybauskaitės persvara nekelia abejonių. V.Kopūstas (ELTA)

D.Grybauskaitė nesulaukė konkurencijos. M.Kulbis

D.Grybauskaitė nesulaukė konkurencijos. M.Kulbis

M.Kulbis

A.Butkevičius - kol kas antras. G.Savickis (ELTA)

K.Prunskienė rezultatais nesidžiaugė V.Kopūstas (ELTA)

Valdemaras Tomaševskis liko ketvirtoje vietoje. G.Savickis (ELTA)

(9 nuotraukos) M.Kulbis, V.Kopūstas (ELTA), G.Savickis (ELTA)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-06 14:15

L.Linkevičiui nepatinka Europos „vienybė nedaryti nieko“

2

Europos vienybė Rusijos atžvilgiu yra svarbi, bet ji turi pasireikšti sutarimu dėl konkrečių veiksmų, penktadienį pareiškė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, atvykęs į Europos Sąjungos (ES) ministrų susitikimą Rygoje.


2015-03-06 14:03

Trakuose įkliuvo rimtai ginkluoti kandidatai

21

Šeši Vilniaus mero Artūro Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) kandidatai į Trakų rajono savivaldybės tarybą įtariami organizavę rinkėjų balsų pirkimą. Vilniaus apygardos prokuratūros prašymu Vyriausioji rinkimų komisija panaikino šių kandidatų teisinę neliečiamybę.


2015-03-06 14:03

Vilnietę įsiutino parduotuvėje aptikti „koloradiniai“ segtukai

32

Georgijaus juostelės prekybos centro lentynoje – laki pirkėjos vaizduotė ar gudriai maskuojama politinė propaganda? Pirkinį nufotografavusi vilnietė negailėjo karčių žodžių prekybininkams. Jos nuomone, šie segtukai yra Georgijaus juostelių simbolika. „Mano nuomonė vienareikšmiška. Tai – šiurkštus draudžiamos atributikos brukimas. Bjauriausia, kad segtukai kabėjo šalia plaukų gumyčių, lankelių, segtukų. Vaikai juos tikrai matė. Manau, tai šlykščiai užmaskuota agresorių propaganda“, – piktinosi moteris. Būtent tokio pirkinio nuotraukas redakcijai atsiuntusi vilnietė negailėjo karčių žodžių prekybininkams ir segtukus, kurie, anot jos yra ne kas kita kaip Georgijaus juostelių simbolika, importuojančiai įmonei.


2015-03-06 13:48

Į kovą dėl Kauno mero įsitraukė Broškė ir Kinderis

103|10

Oponento ir jo komandos įžeidinėjimu apkaltintas Kauno meras konservatorius Andrius Kupčinskas nekeičia taktikos: penktadienį atsiradusiuose plakatuose klausiama, kam kauniečiai patikės miestą — patriotui ar buvusiam milicininkui. Bazinius karinius mokymus pernai vasarą baigęs A.Kupčinskas save įvardijo patriotu, o buvusiu milicininku — pirmajame Kauno mero rinkimų ture didžiausio palankumo pelniusį visuomeninio rinkimų komiteto „Vieningas Kaunas“ įkūrėją, verslininką Visvaldą Matijošaitį.


2015-03-06 13:20

L.Graužinienė nepritaria referendumą dėl šauktinių

11

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė tvirtina, kad Darbo partijoje dabar jokių pokyčių nėra, o žiniasklaidoje pasirodžiusių minčių apie galimus personalinius pasikeitimus ji nelinkusi komentuoti.


2015-03-06 09:24

Kovo 11-oji 78 proc. apklaustųjų yra svarbi asmeniškai

16

Mūsų šalies gyventojai gerbia ir vertina savo šalies istoriją ir jai nusipelniusius žmones. Naujienų agentūros ELTA užsakymu rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ sausio 23-31 dienomis atliktos apklausos duomenimis, kaip svarbias jiems asmeniškai (aštuoniems iš dešimties respondentų) išskyrė tris istorines datas – Valstybės atkūrimo dieną (Vasario 16-ąją), Nepriklausomybės atkūrimo dieną (Kovo 11-ąją) bei Laisvės gynėjų dieną (Sausio 13-ąją).


2015-03-06 08:35

Norvego išpažintis: „Po barnio su žmona atėmė tris mūsų vaikus“

101|

Iš mamos atimtas dar krūtimi maitinamas septynių mėnesių kūdikis, šeimos persekiojimas ir priverstinės skyrybos – štai kas nutinka šeimoms, kurios patraukia Norvegijos vaiko gerove turinčių rūpintis pareigūnų dėmesį. Po Lietuvą sukrėtusios ir į skirtingas stovyklas padalijusios Gabrieliaus istorijos, kai berniukas Norvegijoje buvo atimtas iš mamos, apie tai, kaip iš tiesų dirba garsioji „Barnevernet“, vis dažniau prabyla ir patys norvegai.


2015-03-06 07:33

Naujas pasieniečių vadas nieko nebijo

28

Praėjusių metų rudenį iš kandidatų į policijos vadovus paskutinę minutę mįslingai išbrauktas Renatas Požėla sulaukė kompensacijos – vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis nutarė jį skirti Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadu. Policijos generalinio komisaro pavaduotojas 41 metų R.Požėla Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vado poste pakeis šį mėnesį kadenciją baigiantį Vainių Butiną.


2015-03-05 21:14

Po ilgų gaudynių politikai atskleidė, kas lauktų Lietuvos

33|5| 

Po pirmojo rinkimų turo į laisvą Seimo nario vietą Žirmūnų apygardoje išrinkti du kandidatai užmigo ant laurų jų dar net nepasikloję. Susitikti ir gyvai pasikalbėti apie politines aktualijas su jais tapo neįmanoma. Galiausiai pavyko juos prakalbinti raštu ir telefonu.


2015-03-05 21:10

Vilniuje užklupti rusai, kuriantys Kremliaus propagandos įrankį

246| 

Vos už keliasdešimt metrų nuo Lietuvos saugumo būstinės Vilniuje Kremliaus atstovai ketvirtadienį surengė konferenciją ir aptarė planus, kaip lietuviams dar labiau į galvas kalti proputinišką propagandą. Rusijos ambasados darbuotojai, rusakalbiai pedagogai, svečiai iš užsienio – toks slapto susitikimo Vilniuje dalyvių sąrašas.


Populiariausi per 24 val.