Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Prie režisieriaus A.Juzėno filo „Ekskursantė“ gamybos prisideda ir LRT

Prie režisieriaus A.Juzėno filo „Ekskursantė“ gamybos prisideda ir LRT

2009-05-21 13:11

Nors ir spaudžiami sunkmečio, lietuviško kino kūrėjai nenuleidžia rankų. Sunkiai, bet kelią į dienos šviesą skinasi režisieriaus Audriaus Juzėno statomas naujas lietuviškas ilgo metražo filmas „Ekskursantė“. Iki filmavimų pabaigos liko vos kelios dienos, tačiau norint sėkmingai jį užbaigti dar trūksta 250 tūkst. litų.

1/1

A.Juzėnas kuria filmą apie vienuolikmetę Mariją iš tremties Sibire grįžtančią namo. R.Jurgaitis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Meno pulsas
2015-03-06 18:17

Šventinis kovo mėnuo Klaipėdos lėlių teatre

2

Visi teatralai kovo 27-ąją švenčia Tarptautinę teatro dieną, įvertina įdomiausius metų spektaklius ir pagerbia iškiliausius teatro kūrėjus. Lėlių teatrai kovo 21-ąją mini dar ir Tarptautinę lėlininkų dieną. Klaipėdos lėlių teatras šioms dviem šventėms skiria visus kovo mėnesio spektaklius, džiaugiasi garbingomis nominacijomis ir ruošia staigmeną žiūrovams.


2015-03-06 17:45

Žaliojo tilto skulptūros – kaip krislas akyje

Kultūros paveldo departamento Vilniaus teritorinis padalinys kreipėsi į Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją, Vilniaus miesto savivaldybę ir Vyriausybės atstovą Vilniaus apskrityje, prašydamas ekspertizės dėl Žaliojo tilto skulptūrų deformacijų.


2015-03-06 17:27

Finansavimą gavo ir dokumentinis filmas apie režisierių J.Vaitkų

2

Lietuvos kino centras parėmė keturis kino projektus. Iš viso paskirstyta 122 030 eurų.


2015-03-06 14:58

Austrija negrąžins G.Klimto kūrinio paveldėtojams žydams

Vienas garsių tapytojo Gustavo Klimto darbų – Beethoveno frizas (Beethovenfries) – nebus grąžintos jo buvusio savininko žydo paveldėtojams pagal sprendimą byloje, kuri tapo išbandymu Austrijos įstatymams, reglamentuojantiems pagrobtų meno kūrinių grąžinimą.


2015-03-06 13:49

Nepatikėsite: smuikininkui Z.Levickiui – penkiasdešimt

2

Smuikininko Zbignevo Levickio penkiasdešimtmečio švente Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras tęsia sezoną „Herojai su orkestru“. Sausio 30 d. su G. Mahlerio 2-ąja „Prisikėlimo“ simfonija buvo atšvęstas orkestro 26-asis gimtadienis, dar po kelių savaičių – orkestro meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus jubiliejus, o kovo 6 d. orkestre ir vėl šventė – simfoninis koncertas „Zbignevo Levickio jubiliejinis koncertas“.


2015-03-06 13:35

Pamokymas apie gyvenimo barakudas

2

Kovo 13, 14, 21 d. Kauno mažajame teatre premjera – komiška drama su kriminaliniu atspalviu „Barakudų medžioklė ŽALIEMS“, kurios režisierius ir dramaturgas yra gerai žinomas rašytojas, dramaturgas, režisierius Mindaugas Valiukas.


2015-03-06 11:53

Keistuolių moterys ateis susigrąžinti savo pirmosios meilės

2

Keistuolių teatras kovo 6 d. parodys dar vieną šio sezono premjerą – vieno veiksmo tragikomediją (ne)mylintiems „Moteris“ pagal šiuolaikinę vokiečių dramaturgo Rolando Schimmelpfennigo pjesę „Moteris iš praeities“. Tai mistiškas pasakojimas apie moterį, kuri po daugybės metų ateina susigrąžinti savo pirmosios meilės, (ne)svarbu kokiomis aplinkybėmis ir (ne)svarbu su kokiomis pasekmėmis.


2015-03-06 11:50

Ekrane muzikuojančiam V.Kernagiui Dubline pritars bičiuliai

1

Kovo 15 d. Airijos sostinėje Dubline skambės Lietuvos dainiaus Vytauto Kernagio kūryba. Maestro gerbėjai Airijoje pamėgtus kūrinius išgirs neįprasto formato koncerte „Vytautas Kernagis gyvai“. Koncerte dainas atliks V.Kernagis, kuriam gyvai pritars Andrius Kulikauskas su grupe.


2015-03-05 10:10

Balerinos E.Špokaitės režisūrinis debiutas – „Žydrasis Dunojus“

4

„Žydrasis Dunojus“ – daugelio šokio meno mylėtojų širdis užbūrusios balerinos režisūrinis debiutas. Puikią progą realizuoti savo kūrybinius sumanymus ji turi legendinėje Kauno scenoje, kur prieš devyniasdešimt metų gimė profesionalusis lietuvių baletas. Į spektaklio kūrėjų komandą Eglė pasikvietė tokius lietuvių teatro korifėjus kaip scenografą Gintarą Makarevičių, kostiumų ir grimo dailininką Juozą Statkevičių.


2015-03-04 15:40

V. Juozapaitis ir Š. Birutis susikirto dėl Europos milijonų

13

„Blogiausia naujiena kultūros ir meno sektoriui – dėl Kultūros ministerijos nesugebėjimo laiku pasirengti Europos Sąjungos paramai iškilo pavojus, kad kultūra gali visai netekti ankstesniais metais jai paskirtų 652 mln. Lt 2014-2020 metų laikotarpiui“, – portale lzinios.lt pareiškė Seimo narys Vytautas Juozapaitis. Šarūno Biručio vadovaujama Kultūros ministerija tai pavadino provokacija, siekiančia kelti nepasitikėjimą valstybės institucijomis.


Populiariausi per 24 val.