Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

2009-06-01 08:55

Norint laimėti kūdikių lenktynėse būtinas organizuotas visos šeimos darbas. Nuo starto iki finišo linijos ropoja vaikai, tačiau siekiant pergalės ne mažesnis ir tėvelių indėlis. Jie gali juos visaip vilioti ir raginti.

1/6

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. T.Bauras

Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

1 / 6

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

(6 nuotraukos) T.Bauras

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-11-23 17:07

Kodėl čekai pasibjaurėjo britų gražuole?

23|2

Britai neretai mėgsta pasišaipyti iš kitų tautų, ypač rytų europiečių. Tačiau kai pastarieji pasišaipo iš britų, kraujas užverda lyg angliška arbata. Kaipgi kitaip, jei kažkokie čekai sumanė pasišaipyti iš gražiausios Didžiosios Britanijos merginos.


2014-11-22 12:07

Populiariausių laidotuvių melodija – komikų kūrinys

1

Komikų kolektyvo „Monty Python“ sarkastiškas himnas „Always Look On The Bright Side Of Life“ („Visuomet žvelk į šviesiąją gyvenimo pusę“) iš filmo „Brajeno gyvenimas“ („Life of Brian“) surinko didžiausio palaikymo apklausoje, per kurią buvo siekiama išsiaiškinti populiariausią Jungtinėje Karalystėje laidotuvių melodiją.


2014-11-22 11:14

Lenkai suabejojo Mikės Pūkuotuko lytine orientacija

21

Vieno Lenkijos miesto taryba, posėdyje svarsčiusi, kokį animacinių filmų herojų įkurdinti vaikų žaidimų aikštelėje, netikėtai pabėrė aštrios kritikos garsiajam Mikės Pūkuotuko personažui. Konservatyvi taryba nusprendė, kad gerai žinomas animacinių filmų veikėjas – neaiškios lyties, o jo apranga rodo vaikams netinkamą pavyzdį. Be to, kritikos strėlių kliuvo ir personažą sukūrusiam autoriui, skelbia „The Independent“.


2014-11-22 08:52

Išskirtinėje Irako meno mokykloje gimsta trapios vaikų svajonės

11

Karo nukankintame Irake skleidžiasi mažu vaikų svajonių pumpurai. Karštai pamilę baletą ir muziką vaikai svajoja apie didžiąją sceną, nors už mokyklos langų girdėti sprogimai. Jie tikisi, kad kada nors pagaliau ateis diena, kai jie galės be pavojaus šešėlio vaikščioti gimtojo Bagdado gatvėmis ir nieko nebebijoti.


2014-11-21 19:39

Studento gyvybę išsaugojo filosofinė knyga

1

Praėjus vos keletui valandų po ginkluoto vyro išpuolio Floridos valstijos universitete, JAV, vienas studentas suprato, kad sveikas liko tik per plauką. Savo knygomis pripildytos kuprinės gilumoje vaikinas rado kulk1, skelbia "The Telegraph".


2014-11-21 15:35

Svorio priaugusios Barbės įrodys, kad grožis – ne kilogramuose

9|7

Lammily – lėlė, sukurta menininko Nickolay Lammo. Jos figūra atitinka vidutinius devyniolikmetės amerikietės kūno išmatavimus. Negana to, įsigiję dvidešimt penkis svarus (apie 100Lt) kainuojančią lėlę, rinkinyje rasite ir lipdukų su odos įtempimo ir celiulito žymėmis, nubrozdinimais, spuogais. Taip lėlės kūrėjas bando pasakyti lėles Barbes pamilusiems vaikams, kad natūralumas – gražu, skelbia „Daily Mail“.


2014-11-21 13:08

Laimingiausi žmonės gyvena Kosta Rikoje, lietuviai – 120 vietoje

19|10

Pagal naujausią Laimingos planetos indeksą (HPI), gyvenime svarbiausia – stabilumas. Laimingiausiomis pasaulio šalimis buvo įvardintos Kostarika, Vietnamas ir Meksika. 151 šalį įvertinę tyrimai palygino vidutinę gyvenimo trukmę, stabilumą ir ekologišką gyvenimo būdą (ekologinį pėdsaką).


2014-11-21 06:55

Aukcione parduodamas Adolfo Hitlerio tapytas paveikslas

11

Vieni aukcionų namai Vokietijoje paskelbė, kad lapkričio pabaigoje ketina parduoti buvusio nacių diktatoriaus Adolfo Hitlerio tapytą paveikslą, skelbia UPI. Aukcionų namų „Weidler“ atstovų teigimu, paveikslas „Senoji rotušė“ buvo nutapytas 1914 arba 1915 metais, jame vaizduojamas registratoriaus biuras Miunchene.


2014-11-21 06:54

Interneto hitas - pirmą kartą marihuaną išbandančios močiutės

51| 

Paskutinėmis dienomis internautai juokiasi žiūrėdami naują vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotos marihuaną rūkančios močiutės. Vašingtono valstijoje, kur ši narkotinė medžiaga yra legalizuota, gyvenančios moterys teigia, kad dar niekuomet jos rūkyti nebandė, nes buvo „perdaug užsiėmusios vaikų ir anūkų auginimu, pasakoja „Daily Mail“.


2014-11-20 20:33

Spalis visame pasaulyje buvo šilčiausias nuo 1880 metų

2

Viso žemės rutulio temperatūrų vidurkis spalį, taip pat ir nuo metų pradžios iki šiol buvo aukščiausias mūsų planetoje pagal nuo 1880 metų registruojamus duomenis, pranešė ketvirtadienį JAV vyriausybė.


Populiariausi per 24 val.