Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)


2009-06-01 08:55

Norint laimėti kūdikių lenktynėse būtinas organizuotas visos šeimos darbas. Nuo starto iki finišo linijos ropoja vaikai, tačiau siekiant pergalės ne mažesnis ir tėvelių indėlis. Jie gali juos visaip vilioti ir raginti.

1/6

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. T.Bauras

Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

1 / 6

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

(6 nuotraukos) T.Bauras

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-08-02 16:15

Liūto Cecilio atvaizdas sužibo ant Niujorko simbolio

3|5

Aistros dėl amerikiečio dantisto nušauto Zimbabvės liūto Cecilio virė visą savaitę. Sekmadienį jo atminimas paminėtas ir JAV Niujorko mieste, kur ant dangoraižio „Empire State“ įžiebtas šio įspūdingo laukinio gyvūno atvaizdas. Liūto projekcija, anot reginio sumanytojų, turėjo visiems priminti, kaip svarbu saugoti laukinius gyvūnus ir nykstančias jų rūšis.


2015-08-02 13:04

Suomijos mokiniai rašyti ranka nebesimokys

16

Suomijos švietimo sistema jau seniai vadinama viena pažangiausių pasaulyje ir rodančia pavyzdį kitoms šalims. Naujovė – sprendimas nebemokyti vaikų gražiai rašyti. Suomijos mokyklos jau atsisako dailyraščio pamokų ir vietoj to mokys, kaip greičiau spausdinti kompiuterio klaviatūra. Taip pripažįstama, kad šiais laikais bendraujama trumposiomis ar elektroninėmis žinutėmis, rašo „The Guardian“.


2015-08-01 19:16

Pavydus vėžlys nutraukė konkurento meilės žaidimą

 

Gyvūnai gali būti tiek pat pavydūs kiek ir žmonės. San Diego zoologijos sode, vėžlys pamatęs besiporuojančią porelę nusprendė įsiterpti ir sutrukdyti jiems. Vėžlys apvertė konkurentą taip užkirsdamas kelią linksmybėms.


2015-08-01 17:36

Neįtikėtina, ką 79-erių norvegas padarė per vieną dieną

 

Vienas Norvegijos gyventojas įrodė, kad gyvenimas nesibaigia net sulaukus garbaus amžiaus. Vyras ne tik susituokė būdamas 79-erių metų, bet vestuvių dieną išpildė seną svajonę. Viena iš jų — susituokti prie švyturio, kita — pačiam atplaukti iki tuoktuvių vietos. Tam prireikė daug pastangų, bet viskas pavyko.


2015-08-01 16:20

Skandalas Japonijos televizijoje – parodė genitalijų nuotrauką

1

Japonijos transliuotojas „Asahi“ šeštadienį atsiprašė dėl incidento, kai jos biuro Bankoke vadovas Tailando užsienio reikalų ministerijos įsteigtame forume paskelbė savo genitalijų nuotrauką ir sulaukė ministerijos perspėjimo dėl „pasekmių“.


2015-07-31 21:40

Greta apkūnaus vyro sėdėjęs keleivis teisis su oro bendrove

7

Vienas vyriškis padavė skrydžių bendrovę į teismą dėl to, kad, anot jo, patyrė nugaros sužalojimą, nes buvo priverstas sėdėti šalia storo vyro, kuris daug kosėjo, rašo „The Guardian“.


2015-07-31 15:21

Serialo „Sostų žaidimas“ ledo siena bus išsaugota turistams

1

Šiaurės Airijos valdžia svarsto pasilikti didžiulę ledo sieną, kuri buvo pastatyta filmuojant populiarųjį serialą „Sostų žaidimas“ (angl. Game of Thrones). Seriale šis didžiulis ledo barjeras gina Septynias Karalystes nuo Baltųjų Klajūnų, vaildlingų ir milžinų, o realybėje tai paprasčiausia konstrukcija iš cemento, pastatyta Antrimo apygardoje, rašo „The Daily Telegraph“.


2015-07-31 12:09

Žiūrovai išvys egzorcizmo seansą tiesioginiame eteryje

Jei atrodo, kad per televiziją matėte viską, labai klystate. Šį rudenį JAV televizijos žiūrovai pirmą kartą istorijoje turės progą išvysti tiesioginio eterio metu atliekamą egzorcizmo seansą. Jis bus atliekamas tame pačiame name, kur buvo nufilmuotas legendinis filmas „Egzorcistas“.


2015-07-30 20:06

Alkoholio padauginusi barsuko patelė išgarsėjo ne tik Lenkijoje

2| 

Vienos Lenkijos gyvūnų prieglaudos darbuotojai trečiadienį stengėsi padėti sunkių pagirių kankinamai barsuko patelei, praėjus dviem dienoms po to, kai ji buvo rasta gulinti be sąmonės, išsriaubusi kelis butelius alaus.


2015-07-30 06:53

Kaip atrodo danguje vienu metu skraidantys 433 oro balionai?

1|10

Prancūzijoje sekmadienį pasiektas naujas pasaulio rekordas. Vienu metu Rytų Prancūzijoje esančioje oro bazėje Šambli į orą pakilo net 433 oro balionai, praneša naujienų agentūra AFP.


Populiariausi per 24 val.