Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

2009-06-01 08:55

Norint laimėti kūdikių lenktynėse būtinas organizuotas visos šeimos darbas. Nuo starto iki finišo linijos ropoja vaikai, tačiau siekiant pergalės ne mažesnis ir tėvelių indėlis. Jie gali juos visaip vilioti ir raginti.

1/6

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. T.Bauras

Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

1 / 6

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

(6 nuotraukos) T.Bauras

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-11-28 16:33

JAV pirkėjai „Juodąjį penktadienį“ it pamišę šluoja parduotuves

19|8| 

Tradicionalistai jos nemėgsta, bet vadinamojo Juodojo penktadienio apsipirkimo karštligė Jungtinėse Valstijose yra tokia pati Padėkos dienos švenčių dalis kaip ir kalakutas ar moliūgų pyragas.


2014-11-28 12:34

Niujorko gatves užtvindė įspūdingas Padėkos dienos paradas

3|37

Kiekvienų metų paskutinį lapkričio ketvirtadienį amerikiečiai mini svarbią nacionalinę šventę - padėkos diena. Tądien šeimos renkasi prie stalo valgyti tradicinių vaišių, o Niujorke vyksta prekybos tinklo „Macy's" organizuojamas spalvingas paradas. Jo metu gatvėse vyksta eisena, kurioje žygiuoja muzikantai, šokėjai, o dangumi sklendžia įvairiausi gerai žinomų personažų balionai. Reginio stebėti kasmet susirenka keli milijonai žmonių, paradas transliuojamas ir per televizorių.


2014-11-28 11:52

Kam kurti, jei galima kopijuoti? 10 neįtikėtinų faktų iš Kinijos

17|9

Vos prieš savaitę viena smulki Kinijos automobilių gamintoja „LandWind“ išdidžiai pristatė savo naujausią kūrinį – prabangų automobilį „X7“. Tačiau automobilių žinovams tai buvo tikras dežavu – buvo neįmanoma nepastebėti „X7“ panašumo į tris kartus brangesnį britiškąjį „Range Rover Evoque“, skelbia „Daily Mail“. Tai jau ne pirmas toks nutikimas – kopijavimo manijos apimtoje Kinijoje dygsta įžymiausių pasaulio miestų kopijos, o prekybos centrų spalvos pavadinimai ir net prekės neįtikėtinai panašūs į tokių prekybos milžinių kaip „Ikea“ ar „Apple“.


2014-11-28 11:34

Rusija Paryžiui įteikė kalėdinę dovaną už 278 tūkst. litų

13|3

Šįmet prie Paryžiaus Dievo Motinos katedros žybsinti eglutė – Rusijos dovana. Kol vieni puošnia žaliaskare džiaugiasi, kiti svarsto, ar rusų kalėdinio dosnumo nekursto kokie nors slapti motyvai, rašo „The Local“.


2014-11-28 08:40

Estų dūminė pirtis pateko į pasaulio paveldo sąrašą

1

Brazilijoje paplitęs su šokiu persipynęs kovos stilius kapueira, viduramžius siekianti Estijos dūminių pirčių tradicija ir Kazachstano bei Kirgizijos klajoklių jurtos ketvirtadienį buvo įtrauktos į Jungtinių Tautų (JT) Švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) nematerialiojo paveldo sąrašą.


2014-11-27 15:58

Egzotiškos papūgos suka lizdus pilkose dangoraižių džiunglėse

3|15

Atšiauriose Venesuelos sostinės Karakaso miesto džiunglėse skraidantys tropiniai paukščiai atneša atokvėpį nuo didžiulio nusikalstamumo ir dusinančio užterštumo pavargusiems žmonėms.


2014-11-27 15:38

Kalėdų Senelis dovanas dalijo po vandeniu

2|5

Kalėdų Senelis ketvirtadienį Japonijoje užsidėjo akvalangą ir dalijo dovanas žuvims viename Tokijo akvariume. Rajos, rykliai ir dešimtys kitų, mažesnių žuvų būriavosi aplinkui savo gardumynų, kuriuos į akvariumą „Sunshine“ miesto šiaurės vakaruose atnešė Kalėdų Senis. Jo pasirodymas buvo dalis metinių šventinių renginių lankytojams, kurie iki gruodžio 25-osios galės stebėti, kaip Kalėdų Senelis – iš tikrųjų vienas akvariumo darbuotojas – tris kartus per dieną maitina žuvis.


2014-11-26 14:08

Maskvos policininkams – masažuojantys šalmai

7|3

Pervargusius Rusijos sostinės Maskvos policininkus atpalaiduos psichologai, specialūs ramybės kambariai ir muzikiniai masažo šalmai. Taip bus siekiama sumažinti stresą ir galvos skausmą, be to, kovoti su pareigūnų plikimu, rašo „M24.ru“.


2014-11-26 13:46

Kinijos šiaurės rytuose „Putino tigras“ papjovė 15 ožkų

17

Retas Amūro tigras, kurį į laisvę asmeniškai paleido Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, dabar kelia siaubą Kinijos šiaurės rytų regiono ūkininkams.


2014-11-26 12:21

Sibire keleiviams teko stumti įšalusį lėktuvą

8| 

Rusijos prokurorai pradėjo tyrimą dėl incidento, kai oro bendrovės „Katekavia“ keleiviams prieš skrydį iš Sibiro miesto Igarkos teko rankomis stumti lėktuvą, kai spaudžiant dideliam speigui užšalo lainerio važiuoklė, pranešė viena pareigūnė.


Populiariausi per 24 val.