Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

2009-06-01 08:55

Norint laimėti kūdikių lenktynėse būtinas organizuotas visos šeimos darbas. Nuo starto iki finišo linijos ropoja vaikai, tačiau siekiant pergalės ne mažesnis ir tėvelių indėlis. Jie gali juos visaip vilioti ir raginti.

1/6

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. T.Bauras

Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

1 / 6

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

(6 nuotraukos) T.Bauras

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvairenybės
2014-07-30 21:50

17 neįtikėtinų faktų, kurie iš tiesų yra tikri

11|15

Kai kurie istoriniai, moksliniai, geografiniai ir matematiniai faktai skamba neįtikėtinai, tačiau iš tikrųjų yra gryniausia tiesa. „Business Insider“ pateikia 17 faktų, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti apgaulingi, tačiau yra teisingi.


2014-07-30 19:01

Kariniais lėktuvais aplink Baltijos jūrą – 9 vokiečiai ir šuo

 

Grupė vokiečių leidosi į neįprastą kelionę senais kariniais lėktuvais. Sekdami Antrojo pasaulinio karo pėdsakais, jie ketina apskristi Baltijos jūrą ir nutūpti ten, kur per karą tokie lėktuvai buvo dislokuoti. Su aviacijos entuziastais skrenda ir šuo. Pilotų teigimu, keturkojis labai mėgsta skraidyti, todėl palikti jo namie negalima.


2014-07-30 16:22

V. Putinas sulaukė Ukrainos „Barbės“ palaikymo

121|3

Ukrainos „gyvoji Barbė“ Valerija Lukjanova išreiškė paramą Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui. 28 metų modelis atsiliepė į V.Putino kvietimą užpildyti tuščius nuo Ukrainos atplėšto Krymo paplūdimius. Milijonams turistų po aneksijos boikotuojant šį Juodosios jūros pusiasalį, V.Lukjanova išdidžiai pozuoja Krymo paplūdimyje.


2014-07-30 16:00

Pilvotas vyras atkartojo nėščiosios fotosesiją

15|10

Ant pūpsančio pilvo romantiškai krinta paslaptinga šviesa. Rankų pirštai aplink bambą susijungia į širdelę. Tamsus pilvo profilis išryškėja lango ar didelių durų fone. Prie pilvo priglaustos vyro lūpos. Ką jums tai primena? Na žinoma, tai – pačios populiariausios nėščiųjų fotografijų klišės. Dažna „nėštukė“ samdo profesionalius ar mėgėjus fotografus, kad įamžintų savo „didįjį laukimą“ būtent šitokiose standartinėse pozose.


2014-07-30 12:02

Vienišiems londoniečiams siūloma kalbėtis

1|4

Miestuose taip įprasta: įlipi į metro, autobusą ar troleibusą, įsikiši ausines ir pradedi maigyti išmaniojo telefono ekraną. Visa tai – tam, kad išvengtum nepatogaus, dažnai nejaukiai nuteikiančio akių kontakto su kitais keleiviais. Visgi Londone startuoja nauja iniciatyva „Talk to me“ („Kalbėk su manimi“), kurios tikslas – sulaužyti nerašytą taisyklę ir pataisyti šio didmiesčio kaip bene vienišiausios vietos Jungtinėje Karalystėje įvaizdį, skelbia AP.


2014-07-30 07:08

Visur tik kartu su neįgaliu broliu

3

Boisio mieste, Indianos valstijoje, vyko vaikų triatlono varžybos, kuriose dalyvavo ir reta neurologine liga sergantis Lucas Aldrichas. Visą trasą jam įveikti padėjo vyresnysis brolis Noah. Triatlono trasa susidėjo iš trijų etapų: 200 metrų plaukimo, 4,8 km važiavimo dviračiu ir 1,6 km bėgimo.


2014-07-30 07:07

Žavūs islamistai jau laukia nuotakų

6

Svajojate ištekėti už džihadisto? Planuojate egzotišką povestuvinę kelionę? Tuomet kreipkitės į Islamo valstybės vedybų agentūrą, kuri mielai jums padės susipažinti su svajonių jaunikiu. Islamistinė vedybų agentūra įsikūrusi Šiaurės Sirijos Chalebo prefektūroje esančiame al Babo mieste.


2014-07-29 15:02

Maskvos gyventojai bėgo nuo zombių apokalipsės

 

Maskvos gyventojams teko bėgti daug greičiau nei įprasta, kad išvengtų zombių apokalipsės. Organizatoriai teigia norėję sudominti žmones bėgimu, todėl buvo nuspręsta jį renginį paįvairinti zombių ir nuo bandančių pabėgti žmonių personažais.


2014-07-29 10:40

Šiaurės Korėja vilioja užsieniečius į kurortus

5|15

Kur eiti Šiaurės Korėjoje, jei esate nusiteikę pasikepti mėsos paplūdimyje, pažvejoti nuo molo ar tiesiog įšokti į jūrą? Daugelis vietos gyventojų jau senokai keliauja į mieguistą Vonsano uostą šalies rytuose. Bet dabar Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas nusiteikęs paversti šį miestą tikra meka turistams iš užsienio, rašo AP.


2014-07-28 20:53

Tailande įkliuvo dramblio kaulo kontrabandą bagaže gabenę vyrai

 

Vietnamietis ir kinas atsidūrė už grotų, kai Tailando muitinės pareigūnai vyrų bagaže aptiko 700 tūkst. litų vertės kontrabandą. Įtariamieji buvo sulaikyti Bankoko oro uoste su 18 dramblio įlčių ir beveik 600 dramblio kaulo produktų.