Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

2009-06-01 08:55

Norint laimėti kūdikių lenktynėse būtinas organizuotas visos šeimos darbas. Nuo starto iki finišo linijos ropoja vaikai, tačiau siekiant pergalės ne mažesnis ir tėvelių indėlis. Jie gali juos visaip vilioti ir raginti.

1/6

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. T.Bauras

Kūdikių lenktynių nugalėtoją pirmyn vedė noras paliesti kompiuterį (video, nuotraukos)

1 / 6

Kajus trasoje užtruko kiek daugiau nei septyniolika sekundžių ir palietė kompiuterį. T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

T.Bauras

(6 nuotraukos) T.Bauras

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-12-22 07:22

Zoologijos sodas kvietė fotografuotis prie apsvaigintų gyvūnų

4

Gyvūnų mylėtojai, lankydamiesi zoologijos soduose, jau nebesistebi tankiomis laukinių gyvūnų narvų grotomis ir įspėjimais laikytis atstumo. Tačiau ar žinojote, kad egzistuoja vieta, kur galima įeiti į liūto narvą, su juo nusifotografuoti ir net paglostyti? Nors vieni žmonės po apsilankymo jame džiaugiasi išpildę savo gyvenimo svajones, kiti teigia, kad gyvūnai aiškiai yra apsvaigę ir siekia, kad zoologijos sodas būtų uždarytas, skelbia „Daily Mail“.


2014-12-21 15:10

Pavydo apimta rusė buvusį mylimajį nustūmė nuo kelio

15

Kai rusė Marija Artemejeva pamatė su nauja drauge mašinoje važiuojantį savo buvusį mylimąjį, ji ne juokais įsiuto. Dabar moteris kaltinama pasikėsinimu nužudyti, po to, kai pavydo apnikta ji mėgino nustumti poros automobilį nuo kelio, rašo „Daily Mail“.


2014-12-21 15:05

Kalėdinė mįslė: karalienė Elizabeth II traukiasi?

14

Lažybų kontora „Coral“, pasiūliusi statymą dėl Didžiosios Britanijos karalienės atsistatydinimo, nesitikėjo sulaukti tiek dėmesio. Pasak lažybininkų, jie buvo priversti pašalinti šį pasiūlymą, netikėtai sulaukę „įtartinai nemažų sumų“ ir išskirtinio susidomėjimo iš asmenų, kurie „galimai turi žinių iš karalienės aplinkos“.


2014-12-20 12:07

B. Obama su šeima pradeda atostogas Havajuose

9|5| 

JAV prezidentas Barackas Obama pradėjo savo kasmetines žiemos atostogas gimtuosiuose Havajuose, praneša AP. Prezidentas su žmona Michelle ir dukromis Sasha bei Malia vėlų penktadienio vakarą atvyko į Perl Harboro ir Hikamo jungtinę bazę. Obamų šeima apie dvi savaites viešės Oahu saloje ir į Vašingtoną grįš sausio pradžioje.


2014-12-19 18:53

Mokslininkai atrado 8 kilometrų gylyje gyvenantį padarą

8

Mokslininkus, tyrinėjančius vandenynų gilumas, nustebino netikėtas atradimas. 8145 metrų gylyje, tai beveik 500 metrų giliau, nei prieš tai užfiksuotas giliausiai gyvenantis jūros gyvis, rašo bbc.com. Ši žuvis ir keli kiti žmogaus akiai nauji jūros gyviai buvo užfiksuoti mokslininkams tyrinėjant Marianų įdubą Ramiajame vandenyne, kurios gylis – daugiau nei 11 kilometrų.


2014-12-19 11:26

Kinas puolė atidarinėti kylančio lėktuvo duris

12

Kinijos oro linijų keleivis lėktuvo pakilimo metu nusprendė „įkvėpti gryno oro“ ir atidarė avarinį išėjimą, skelbia Kinijos naujienų agentūros. Pasak lėktuvo personalo, keleivis tiesiog nesuprato, kokią grėsmę sukėlė tiek sau, tiek visiems likusiems keleiviams. Šis incidentas sekė praėjusios savaitės įvykį, kai tų pačių Kinijos oro linijų keleivis puolė atidarinėti avarinį išėjimą, lėktuvui tik nusileidus ant žemės. Keleivis šaukė ir priešinosi jį stabdančiam lėktuvo personalui, aiškindamas, kad jam reikia skubiai išlipti.


2014-12-18 22:57

Pižamų vakarėlis kine: žiūrovai filmais mėgavosi lovose

2|7

Vienas Rusijos kino teatras savo lankytojams pasiūlė pasijusti kaip savo namų miegamajame. Kino teatro žiūrovai filmais mėgavosi įsitaisę minkštais patalais išklotose lovose.


2014-12-18 14:22

„Sony“ atšaukė parodijų filmą apie Šiaurės Korėją

 

„Sony Pictures“ trečiadienį staiga atšaukė komediją, kuri papiktino Šiaurės Korėją ir išprovokavo šiurpius programišių grasinimus, kaip įtariama, užsakytus Pchenjano.


2014-12-17 18:03

Agronominė erotika: į ką panaši K. Kardashian sėdynė?

19|8

Panašu, kad žaibiškai išpopuliarėjusios realybės šou žvaigždės Kim Kardashian sėdynė savo formomis panaši į kriaušę. Po apsinuoginusios K.Kardashian nuotraukų paviešinimo internete vis dar tęsiasi šurmulys. Šįkart, norėdami pasijuokti iš žvaigždės apvalumų, interneto vartotojai dalijasi dešimtimis nuotraukų su panašių apvalumų turinčiais maisto produktais, skelbia „Daily Mail“.


2014-12-17 14:09

Anglijos Bažnyčia pirmąkart paskyrė vyskupę

3

Anglijos Bažnyčia trečiadienį pirmąkart savo vyskupu paskyrė moterį – vikarę Libby Lane, kai tai leido padaryti istorinis taisyklių pakeitimas. L.Lane buvo paskirta naująja Stokporto vyskupe, o šis žingsnis buvo itin dramatiškas Anglijos valstybinėje Bažnyčioje po daugelį metų trukusių ginčų ir susipriešinimo dėl šio klausimo.


Populiariausi per 24 val.